OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jagame teadmisi! MMORPG's
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2011 22:36    Teema: Vasta viitega

reixo kirjutas:
Sonzai kirjutas:


GunZ: The Duel - Põhiliselt TPS PVP, huvitavaim asi selle juures on selle suhteliselt laiad võitlus stiilid, sisse nö kirjutatud pole ühtegi, kuid mängiad ise on loonud erinevaid combosid ja stiile kasutades ära frame glitche, mängus on mitmeid erinevaid mängu tüüpe, nt Deathmatch, Team Deathmatch, Gladiator(sama, mis Deathmatch, aga vaid melee relv on lubatud), Team Gladiator, Assassination, Duel, kaks ainukest non-pvp mängu tüüpi Survival ja Quest. Samuti on võimalik liituda Claniga ja teha Clan War-e. Ainuke miinus mida mina leian on see, et algajate tubades on rohkem edasijõudnuid kui edasijõudnute omas ja vice versa...


Igaks juhuks kellelegi kes hakkab seda mängu mängima , kui niisama tahad tulistada ja mõõgaga peksta, go ahead, aga kui tahad jõuda kõrgemale tasemele siis ole valmis näppudele valu andma. Nimelt avastato et need vead mida selle mängu programmeerijad tegid võimaldasid neil näiteks teha mõõgaga 1 slash ja kohe peale seda blokkida või teha slash ja koheselt püss välja võtta. Sellest hakkasid välja kujunema erinevad "style"-id. Ja esimene nendest oleks K-style(korean style, olen näinud ka nimega j-style(japan)). K-style'i "algaja" liigutusteks oleks Butterfly (jump, dash, slash, block)(tühik, ww, mouse1, shift) mis võimaldab su tegelasel liikuda edasi, teha 1 slash ja kohe peale seda blokkida, ehk lüüa vastast ja kaitsta end vastase eest samal ajal. Long range relva algne liigutus oleks SS(slash shot)(jump, dash, slash-hoia all, switch to a weapon, shoot) (tühik, ww, mouse1, q või r või number, ja hiir lahti lasta). See võimaldab liigutada su tegelast edasi, teha 1 slash, ja välja võtta näiteks shotguni ja sellega kohe vastast lasta. Kõlab hull segaselt aga samas paar aastat harjutamist ja päris lõbus on. Soovitan kui aega on LaLaLaa
Note: see tuli pikk...


Mäng on täis buge ja glitche, nii halbu kui häid, aga jah, trikkide ja kombinatsioonide valik on lai.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2011 04:58    Teema: Vasta viitega

Mängin Mabinogi alates selle open betast.

Mis mulle selle juures meeldivad, on rebirth system - saad teha tegelase vanuses 10-17 , kes iga nädal aasta vanemaks saab, 20 aastaselt saad teha tasuta rebirthi või on võimalus ka premium rebirthe teha päris raha eest,mida võib iga nädala tagant korra teha ja mis siis resetib sinu leveli, kuid jätab kõik sinu skillid ja itemid alles, andes võimaluse uuesti ennast leveldada ja kergemini ability pointe skillide arendamiseks teenida.

Ei ole sinu igapäevane click/slash/watch game, taktikaline battle system võiks öelda, algajate jaoks on isegi tavalistest huntidest võimatu jagu saada, kogenenumad aga võivad neid ilma ühegi elu kaotuseta tappa ehk siis - tunne oma vaenlast.

Mängus puuduvad classid (melee/archer/mage), skillid ei ole piiratud, iga tegelane võib õppida kõik skillid mängus ära ja neis ka edukas olla, kusjuures skille on siin mängus üpris palju, sealhulgas palju life skille nagu näiteks fishing, blacksmithing, cooking, etc...

Community on võrreldes enamus MMORPGdega suurepärane, palju on neid, kes aitavaid algajaid ja uusi sõpru on lihtne leida.

Anime stiilis mäng, mida muud võiks anime huviline tahta, riiete valik on suur ja lai ning poodides muudavad riided oma värve iga mängu päeva tagant (1minut irl = 1 tund mängus)

Storyline Questid - Jah, selles mängus on lausa plot koos cutscenidega ning Vindictus põhineb sellel samal storyl

Tegevust jätkub mitmeteks, kui mitte kümneteks aastateks. Tee sõpradega dungeon raide või shadow missioneid, tee mainstream queste, treeni oma combat ja life skille, osale võistlustel nagu Fashion Contest, Cooking contest ja Jousting, võitle suurte field bosside vastu või lihtsalt istu keset linna ja suhtle inimestega ja kui endal enam tõesti midagi vaja ei ole, siis aita neid, kes seda vajavad.

Ise olen total level 1500+ , mänginud natukene üle aasta siis ja pole veel kordagi tundnud, et nüüd võiks ära lõpetada.
Olen soovitanud sõpradele, nad on proovinud, kuid kiirelt ka lõpetanud kuna väidetavalt pidi liiga raske olema, aga see just teebki selle huvitavaks Happybunny
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2011 15:22    Teema: Vasta viitega

Mabinogi esmapilgul tundus samasugune, nagu kõik teised ninnu-nännu korea 3d anime mmorpgd nagu asdastory, fiesta jne.. Aga su jutu järgi tundub erinev isegi, vb. proovin millalgi ära.. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2011 16:29    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
asdastory


I lol'd. keegi vist nimetas mängu lihtsalt nii, et lasi sõrmedel home row'l tantsida veidi. Järgmine suur hitt on raudselt "qwerty quest online"
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2011 15:11    Teema: Vasta viitega

Põhjus miks Wowi mitte mängida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2011 15:36    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
Põhjus miks Wowi mitte mängida


Yahtzee arvustused on alati toredad.
:P

Aga ma olen varsti juba kokku 5 aastat WoWi mänginud ja endiselt on tore. :P You are missing out. :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Teis Juul 10, 2012 19:28    Teema: Vasta viitega

Nii äravajund teema kuidagi...

Kas keegi mängib Perfect Worldi, eriti Lothranis serveris? Teeks vahest tiimi vms...
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ela



Liitunud: 2 Juul 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2012 10:03    Teema: Vasta viitega

Kunagi sai Perfectit proovitud, aga kuidagi liiga kohutav grind tundus ja dungeonideni l2ks ka meeletult aega. Ega ometi selle koha pealt aastatega midagi muutunud ole?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2012 15:46    Teema: Vasta viitega

Mida sa mõtled kohutava grindi all?
Esimene dungeoniga missioon tuleb lvl 19 (Call to Duty); Bounty Hunt alates lvl 40 igapäevaselt. Ajakulu oleneb koopast ja tiimist.
Igapäevane quest on ka Lucid Envoy, mis toimub õhtuti ja selle eest saab nänni... selleks peab vähemalt lvl 20 olema.

Selles wikis on palju asjalikku infot PWI kohta. :)
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ela



Liitunud: 2 Juul 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2012 18:50    Teema: Vasta viitega

Njah, ma olen alati selline dungeon runneri t11pi m2ngija olnud. Mulle meeldib quest mobide saagimise asemel grupis midagi veidi raskemat teha kui v2hegi v6imalik. Enamik mmosid kahjuks ainult dungeonide peal leveldada ei lase nii et ma olen hetkel sellest maailmast 1sna eemale hoidnud. Vahel harva saab ainult 1he kindla s6braga WoWi arenat ja battlegrounde toksitud.

Eks peab vaatama mis Guild Wars 2'st saab. Kas on ka kuidagi voolavam ja samas vaheldusrikkam. Tapa 10 seda ja 20 toda mobi, kogu 4 karu keelt ja 8 pudelit l6viverd ja siis selgub et pooled l6vid keda tapad on veretud ja karud oled keeletuks ehmatanud. See viimane annab pigem comic reliefi juurde, aga samasugused questid teevad peale aastaid mmode m2ngimist leveldamise v2ga igavaks.

Nad v6iksid juba Diablost eeskuju v6tta ja miskile mmole randomly generated dungeonid k1lge pookida. Vat see oleks huvitavam, eriti kui bossidki tihti veidi ernievaid oskuste kombinatsioone kasutaksid.
Aga n11d ma kaldun juba threadi teemast kaugemale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2012 18:54    Teema: Vasta viitega

Guild Wars 2es on ikka need kogu 10 karu suurt varvast questid, aga nad on paremini peidetud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ela



Liitunud: 2 Juul 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2012 19:19    Teema: Vasta viitega

V2hemalt on varvaste suuruski varieeruv. See on ju areng!

Oled seda beetanud? Ma ise sellega tegelema ei hakanudki, eks teiste pealt n2eb kuidas on kui retailis v2lja tuleb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Juul 17, 2012 13:53    Teema: Vasta viitega

TERA online on päris lahe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 17, 2012 18:59    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
TERA online on päris lahe.


Natukene liiga tuim grind minu jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis Juul 17, 2012 19:57    Teema: Vasta viitega

Tahaks ise ka järgi proovida, kui tasuta mängida saaks :(
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aarne



Liitunud: 28 Juun 2012
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Teis Juul 17, 2012 21:03    Teema: Vasta viitega

Mis mmorpgd kõige rohkem bakalasi mängib, ma mõtlesin, et võiks ka hakata mingit jälle mängima aga pole veel kindel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 18, 2012 11:21    Teema: Vasta viitega

Ma hakkasin hiljuti mängima enda esimest MMORPG'd. Nimeks Allods Online. Kuna võrdluspunkt teiste mängudega puudub, ei oska võrrelda. Ise olen rahul.

Kas on keegi veel, kes seda mänginud või mängib?
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Juul 18, 2012 22:23    Teema: Vasta viitega

Mängisin seda OB-s paar aastat tagasi, siis oli selles suht võimatu lvldada üle 35, ilma cash-shopi kasutamata, või tiimita (Ei tea kas seda on muudetud?).
Mäng ise on hästi tehtud WoW-clone, natuke teistsuguse tundega.

Ise mängin hetkel C9, või Continent of Ninthi. Puhtalt skillbased (Ja connection-based) combat, kus kõike on võimalik dodgida ja combatsüsteem on kuradima hea. Lausa nii hea, et võistlusi tehakse korralike auhindadega.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 20, 2012 12:49    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Ma hakkasin hiljuti mängima enda esimest MMORPG'd. Nimeks Allods Online. Kuna võrdluspunkt teiste mängudega puudub, ei oska võrrelda. Ise olen rahul.

Kas on keegi veel, kes seda mänginud või mängib?


Mina olen mänginud, väga äge oli. Ilmselt parim MMORPG, mida ma üldse mänginud olen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
chew



Liitunud: 15 Juul 2012
Postitusi: 26
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 20, 2012 22:40    Teema: Vasta viitega

minu esimene ja viimane guild wars 2 beta weekend, kui endgame on sama addicting kui levelup grind, siis see on ikka päris hea mäng. ja ma olen ikka oma kümmekonda mmorpg-d mänginud. samas, eks maitseid ole erinevaid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: