OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mirai Nikki

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2012 14:02    Teema: Mirai Nikki Vasta viitega

Mirai Nikki ehk Future Diary
®anr : Survival horror, Psychological, Supernatural, Mystery
Aasta : 2011-2012
Stuudio: Asread
Alus: Sakae Esuno samanimeline manga
Episoode: 26/26


Sisust:
Psühholoogiline triller räägib Yukiterust, kes ei ole hea suhtleja. Ta veedab suurema osa ajast kirjutades oma päevikut telefoni ning rääkida oma väljamõeldud sõbraga, Deus Ex Machina'ga - The God of Time and Space ( aja ja ruumi jumalaga). Kuid Yuki hiljem leiab, et Deus on rohkem kui tema kujutelma vili, kui ta laseb Yukil osaleda battle royale's üheteistkümne inimese vastu. Igale võistlejale on antud spetsiaalne telefon(päevik), mis suudab ennustada tuleviku. Iga päevik on teistest erinev, mis annab teatud eelised, kuid neil on ka puudused. Järgmise 90 päeva jooksul peab selguma võitja ehk ainuke ellujääja, kellest saab uus aja ja ruumi jumal.
(allikas: myanimelist)


Oma arvamus:
Üks neist animetest, mis oli lõpuni oodatud ning ei muutunud igavaks seda vaadates. Kuigi vahepeal oli tahtmine pooleli jätta, sest peategelane oli tundus liiga nõrk. Kordagi ei lugenud edasi kuskilt, et mitte spoilida järgmist episoodi.

Üks 2011 sügis hooaja parimaid animesi.
Isiklik hinnang animele on 8/10, kuna Yuki alguses ei taha võita, kuid alles peale favoriidi staatuse saamist hakkab võidu poole ennast liigutama.

Kõik päeviku omanikud koos Deus Ex Machinaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2012 17:10    Teema: Vasta viitega

ise olen näinud ainult OVA-d aga oli tõesti algus täitsa hea nüüd peaks ka sarja ära vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electrastar



Liitunud: 13 Juul 2011
Postitusi: 117
Asukoht: Sometimes under, sometimes on Ayame´s bed.

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2012 22:58    Teema: Vasta viitega

Olen kuulnud päris palju head selle sarjakese kohta. Plaaninud ka ise üsna kaua juba seda vaadata, aga pole veel selleni jõudnud.
Peaks end kätte võtma ja ära vaatama. Tõotab head. :)
_________________
I´m becoming ✖
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 13:34    Teema: Vasta viitega

Hakkasin ka vaatama ja meeldib.Mõnus spooky atmosfäär ja anime idee meeldib.Soovitan teistelegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sandà



Liitunud: 20 Märts 2011
Postitusi: 49
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 08, 2012 18:00    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka sarja paar nädalat tagasi läbi. Teema ja tegelased mulle meeldisid ning samuti ka sari ise. Igati vaatamist väärt anime minumeelest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Mai 08, 2012 18:38    Teema: Vasta viitega

Meh, alguses oli kinda lahe - setting meeldis väga ja plot tundus põnev aga.. suht kiiresti läks suht.. veidraks. Mingi power of friendship paska topiti sisse, mis mõnes teises animes/mangas võib töödata, aga sellises süngemas settingus tundus lihtsalt.. väga, väga out of place.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis Mai 08, 2012 20:19    Teema: Vasta viitega

Ei tore oli küll. Alguses oli eriti huvitav ja kaasahaarav, vaatasin sarja lausa kahe istumisega ära, mis on minu jaoks tõesti kiiresti. Lõpuks aga tegelikult ei avaldanud mingit muljet, igav ja üksluine oli. Asja tegi hullemaks see, et minu jaoks ei olnud terves sarjas ÜHTEGI meeldivat tegelast. Kõige lähedamale jõudis koeratüdruk, Hinata vist, kes oli üldse kõrvaltegelane... Aga mis seal ikka, vaatamata enjoymenti tasasele langusele, oli algus ikkagi kõva ja kokkuvõtteks paneks 7 punkti kümnest.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sinidra



Liitunud: 6 Apr 2012
Postitusi: 3
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: Esm Juun 18, 2012 01:56    Teema: Vasta viitega

Anime ehitus oli ideeliselt üsna lahe (kõik lahtised otsad said kokku) aga no see peategelane käib ikka nii pinda seal. Osad 21-26 on minu arust kogu animes parimad, vahepealne on lihtsalt "filler".
Vahepeal jätsin peaaegu isegi pooleli aga alati kui huvi hakkas ära kaduma, tuli mingi psühho-hoog peale animel ja keegi sai nuga või kaotas silma. Lõppkokkuvõttes hoolisin ma kõrvaltegelastest rohkem kui sellest peategelasest endast ja ma ei usu, et see hea asi on anime juures aga ära soovitaks siiski vaadata: saab nalja ja näeb palju "wtf" hetki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: