OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

6. JAFF
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2012 14:56    Teema: Vasta viitega

ma kuulsin siin, et jaff loosib tasuta pileteid, kodukas oli kirjas vms.
aga vabanda kaarel et ma debiilik olen :(
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2012 16:38    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
vabanda kaarel et ma debiilik olen :(

Ok, kasulik info, tänud, et jagasid. (Mina pole küll kellegi kohta nii "ilusti" öelnud, aga antud lauses olemas nii väide kui tõestus.)
EDIT : kustutan "vingumise" ära ja kirjutan asjast. Lühidalt "90% Unustatud häälte püüdjatest nähtud. Miks 90%? Film algas 30 min hiljem ja tänu sellele oli mul valida kas jätta lõpp vaatamata ja minna marsa peale või veeta öö kuuse all. Valisin tervise huvides esimese variandi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2012 22:08    Teema: Vasta viitega

see colorful oli muidu päris lahe
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2012 07:41    Teema: Vasta viitega

Ise olen samuti seda Colorfuli näinud, ainult vene kanalilt, Neid animeid tõlgib vene keelte üks rühm inimesi seal Venemaal. samuti meeldis see anime.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2012 20:42    Teema: Vasta viitega

Huvitav küll, et "Akiral" oli inglisekeelne audio. Õnneks häälte pealelugemine oli küllaltki arvestatav, kuid alguses ehmatas lihtsalt ära. Kavas polnud minu mäletamist mööda ka märgitud, et näidatakse inglisekeelset versiooni.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Chobits



Liitunud: 18 Jan 2004
Postitusi: 93
Asukoht: kaugustes

PostitusPostitatud: Esm Apr 30, 2012 10:19    Teema: Vasta viitega

Kas sellel aastal infoletti polegi? ???
_________________
animed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Esm Apr 30, 2012 17:25    Teema: Vasta viitega

Nope.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 30, 2012 22:10    Teema: Vasta viitega

Kas kõlakas, et Berserki sub on üle kogu lina vastab tõele?

Oli see juhuslik aps või ongi nii?

(mures, sest piletid järgmisele seansile juba ostetud)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Apr 30, 2012 22:22    Teema: Vasta viitega

Aga kas paberkujul kavabro¹üüre on? Keegi lahe ja suurepärane inimene võiks mulle ühe kõrvale panna, ma lihtsalt koguja mentaliteedi tõttu tahaks seda.

Tsiteerin::
Kas kõlakas, et Berserki sub on üle kogu lina vastab tõele?


Berserki eestikeelsed subtiitrid olid ekraani ülaosas, tavatu olukorra tõttu oli pisut raske teksti ja pilti jälgida, venelastel oli selles suhtes kergem. Lisaks sisestati neid käsitsi reaalajas, st mõnikord jõudsid need tegevusest ette, mõnikord jäid pisut maha. Kuid arvestades varasematel aastatel nähtut, siis oli täiesti okei. Üle lina igatahes küll ei olnud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2012 00:53    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Aga kas paberkujul kavabro¹üüre on? Keegi lahe ja suurepärane inimene võiks mulle ühe kõrvale panna, ma lihtsalt koguja mentaliteedi tõttu tahaks seda.

Paberkujul kava on olemas ja viimati, kui ma vaatasin, vähemalt Artise kassas ilusasti olemas. Ma proovin igaks juhuks veel ühe kõrvale panna.

Muuseas, käisin täna Unustatud häälte püüdjaid vaatamas ja see osutus väga heaks filmiks. Soovitan soojalt.
_________________
Kooliealine tüdruk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2012 07:59    Teema: Vasta viitega

Muidugi on hea film ja vaadake kes on produtsent Shinkai Makoto , kõik ta filmid on head.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
EvilKatarn



Liitunud: 16 Jan 2011
Postitusi: 43
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2012 10:21    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Aga kas paberkujul kavabro¹üüre on?

Berserki eestikeelsed subtiitrid olid ekraani ülaosas, tavatu olukorra tõttu oli pisut raske teksti ja pilti jälgida, venelastel oli selles suhtes kergem. Lisaks sisestati neid käsitsi reaalajas, st mõnikord jõudsid need tegevusest ette, mõnikord jäid pisut maha. Kuid arvestades varasematel aastatel nähtut, siis oli täiesti okei. Üle lina igatahes küll ei olnud.
Sõber haaras kavabro¹üüri endale Artise ruumidest. Oleks pidanud ilmselt endale ka võtma ühe.

Berserki subtiitritega ma polnud üldse rahul. Konkreetselt jäeti lauseid pooleli, trükivigu võis mitmeid leida ja see ajastamine oli vahest kole ikka. Oleks vene keeles pädevam ei saaks üldse nuriseda millegi üle. Pilt ja heli oli super.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2012 16:09    Teema: Vasta viitega

Berserk on ja jääb ainsaks filmiks tänavusel JAFFil, mida vaatama jõudsin. Kahju, sest kavas oleks kindlasti olnud palju muud huvitavat, mis mul täitsa nägemata võib jääda, kuna vabast ajast ma animefilmidega end enam eriti kursis ei hoia. Loodan seetõttu, et teised foorumikülastajad parimaid palu ka siinsetel lehekülgedel tutvustavad.

Paar sõna Berserkist kui kogemusest, mitte kui filmist. Nimelt ei ole praegu tähtis, kas film oli ootustele vastav, kas CG valmistas pettumuse, kas seiyuud olid paremad kui originaalsarjas, kas pilt ja heli, sü¾ee ja selle tempo olid paigas või mitte.

Tähtis on see, et ligi 7 aastat tagasi (kas tõesti juba nii ammu!), ei kujutanud ma ettegi, et üheksakümnendate teises pooles valminud sarjale hoolimata fännide soovunelmatest midagi lisanduda võiks. Veel vähem suutsin ette kujutada, et seda filmi saan ma näha siinsamas Eestis suurelt ekraanilt. Aga kõige ulmelisem - et näen Berserki kõigest paar kuud pärast esilinastust Jaapanis - ei tulnud mõttessegi. Ometi suutsin seda just nüüd ja nii näha, isegi enne kui film andmekandjal välja antud, mistõttu isegi netiavarustes hiilijad pole õiget maitset suhu saanud, rääkimata ametliku väljamaise väljaande ootajad, kellel ilmselt veel aasta-paar oodata tuleb. Hämmastav, kui priviligeerituna end tunnen!

Tuleb välja, et muidu viimastel aastatel suht ükskõikseks jätnud animefest annab ka muid võimalusi lisaks klassikute vaatamisele suurel ekraanil blu-ray kvaliteedis ja kehvade subtiitritega. Olen sunnitud oma endised arvamused ümber seadma, JAFFi toimumise üle võib rõõmu tunda küll.
Toimugu ta edasi ja olgu siis kas või pisut sitasti kui et üldse mitte!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SilverDragon619



Liitunud: 1 Mai 2012
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2012 17:43    Teema: Vasta viitega

Olen tänasest cosplay üritusest natukene pettunud.
Ainult mõned üksikud tegid endale vähemalt odavama kostüümi, enamused platsil olid lihtsalt igapäevaste riietega.

Liiga palju venelasi oli ka. Ennem tahtsin kirjutada mingi 3 paragraafilise kirjandi miks ma vihkan eestis elavaid venelasi aga mulle kutsutakse politsei.

Aga filmidest ma olen vaatamas käinud Berserki, päris lahe film oli.
Mu isale meeldiks see film väga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2012 18:01    Teema: Vasta viitega

SilverDragon619 kirjutas:

Liiga palju venelasi oli ka. Ennem tahtsin kirjutada mingi 3 paragraafilise kirjandi miks ma vihkan eestis elavaid venelasi aga mulle kutsutakse politsei.


türa mees kes sa GRRRR!
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2012 19:35    Teema: Vasta viitega

SilverDragon619: enne*
Ja venelasi me ei solva siin, eks.


Teemasse ka: kui suured ¹ansid on ka see aasta üks plakat enda valdusse saada? Kahe möödunudaastase ürituse omad on juba seinal, kolmas teeks kena combo.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2012 21:06    Teema: Vasta viitega

SilverDragon619 kirjutas:
Olen tänasest cosplay üritusest natukene pettunud.
Ainult mõned üksikud tegid endale vähemalt odavama kostüümi, enamused platsil olid lihtsalt igapäevaste riietega.

Täpselt, nagu eelmisel aastal.
SilverDragon619 kirjutas:

Liiga palju venelasi oli ka. Ennem tahtsin kirjutada mingi 3 paragraafilise kirjandi miks ma vihkan eestis elavaid venelasi aga mulle kutsutakse politsei.

Mis sul nende vastu on ? (Mitte, et nad mu erilised lemmikud oleks vms, aga kui nad täiest kõrist ei karju ja kätega ei "räägi", siis las nad olla :)

teshrin kirjutas:
kui suured ¹ansid on ka see aasta üks plakat enda valdusse saada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2012 21:58    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
SilverDragon619 kirjutas:


*bleep* mees kes sa GRRRR!


Tänu stopale olen avastanud, et siin foorumis pole ropendamisvastast reeglit.



JAFFi ei plaaninud algselt see aasta külastada (põhjusteks raha, mis on hoiul muude ürituste/asjade tarvis ning veel üksildus) kuid kunas suutsin endale tasuta pileti filmile "Talveaed" 2. mail, saan ikka ühe korra vähemalt käidud. Lisaks on erikohtumine re¾issööriga Maya Yonesho.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SilverDragon619



Liitunud: 1 Mai 2012
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2012 22:46    Teema: Vasta viitega

Karel2010 kirjutas:

Täpselt, nagu eelmisel aastal.


See oli esimene kord kui ma üldsegi mingil cosplay üritusel käinud olen, järgmine aasta ei vingu enam selle pärast.

Stopa kirjutas:

Neetud* mees kes sa GRRRR!


rahu,poisu wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Xayoz



Liitunud: 24 Dets 2009
Postitusi: 2
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2012 02:10    Teema: Vasta viitega

Sai kah esimest korda JAFFile sisse hüpatud.
Ei hakka filmidest pikemalt rääkima - Berserk oli lahe, tho oleks eelistanud ingliskeelseid subtiitreid kehva kvaliteediga eestikeelsetele.

Cosplay üritusest jäi paraku küll äärmiselt kehv mulje.
Cosplay ise oli... selline, nagu võis oodata. Lahedate kostüümidega või niisama ilusiad inimesi oli piisavalt.
Korraldus võttis küll kulmu kortsu. Pean ütlema, et ei lugenud kuskilt välja, et tegemist saab olema 100% venekeelse evendiga.
Kellegi küsimuse peale tädike mikriga vastas, et eesti keelt tema ei räägiki. No tore küll...
Kui tegemist oli rahvusvahelise üritusega oleks võinud vähemalt inglise keelt kasutada, oleks ehk ka kohale tulnud noorema põlvkonna eestlased millestki aru saanud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: