OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 27, 2011 15:42    Teema: Vasta viitega

Skyrim on lõputu nagu kõik elder scrollsi osad, ainult et skyrmis ei saa side questid ka kunagi otsa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Nov 27, 2011 19:42    Teema: Vasta viitega

MetsJeesus kirjutas:
Skyrim on lõputu nagu kõik elder scrollsi osad, ainult et skyrmis ei saa side questid ka kunagi otsa.


Challenge accepted!
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Nov 27, 2011 22:20    Teema: Vasta viitega

Ma ka täna lõpetasin main questi. Skyrimis käib närvidele see, et mitmed questid on lõpetamatud bugide tõttu.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 27, 2011 23:09    Teema: Vasta viitega

Ma lõpetasin täna Batman: Arkham City põhistoori ära. Mäng pole küll lõputu ja story jääb natuke lühikeseks, kuid kõrvalülesanded ja Riddler-i mõistatused võtavad ka hulganisti aega. Mainimata "Uus Mäng+", mis on tunduvalt raskem. Peaks ka Robini ja Nightwingi ostma. Väga hea mäng, kui olete Arkham Asylum-i mänginud, ja meeldis, siis on see mäng just teile. Minu jaoks "Aasta Mäng" (Portal 2 selle kõrval teine).

Skyrimi olen korra proovinud, kuid ei tundu eriti minu maitse. Olen küll vaadand kuidas sõber mängis ja mõistan, miks seda nii kaua oodatud ja miks sellel palju fänne.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2011 12:27    Teema: Vasta viitega

KameKami kirjutas:
Ma lõpetasin täna Batman: Arkham City põhistoori ära. Mäng pole küll lõputu ja story jääb natuke lühikeseks, kuid kõrvalülesanded ja Riddler-i mõistatused võtavad ka hulganisti aega. Mainimata "Uus Mäng+", mis on tunduvalt raskem. Peaks ka Robini ja Nightwingi ostma. Väga hea mäng, kui olete Arkham Asylum-i mänginud, ja meeldis, siis on see mäng just teile. Minu jaoks "Aasta Mäng" (Portal 2 selle kõrval teine).

Skyrimi olen korra proovinud, kuid ei tundu eriti minu maitse. Olen küll vaadand kuidas sõber mängis ja mõistan, miks seda nii kaua oodatud ja miks sellel palju fänne.


AC tundub päris äge jah, väga kahju, et mu arvuti välja ei vea seda, vähemalt mitte hästi. Nii palju kui videosid näinud olen, tundub väga hea järg AAle olevat.

Skyrim tundub mulle aga sama ebahuvitav kui kõik ülejäänud The Elder Scrolls mängud ja ma isegi ei saa aru, miks sellel seerial nii palju fänne on.

Ise aga ootan põnevusega juba StarCraft II teist osa ja Diablo III, mis mõlemad vist väga kaugel enam ei tohiks olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2011 13:23    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Skyrim tundub mulle aga sama ebahuvitav kui kõik ülejäänud The Elder Scrolls mängud ja ma isegi ei saa aru, miks sellel seerial nii palju fänne on.

Oot-oot, miks sa aru ei saa?

Nii öelda keskmisele mängurile meeldib saada leveleid, meeldib lootida ja meeldib avastada, nii et kui neid asju hästi palju on, siis neile üldiselt meeldib ka mäng, kui sellel mingeid olulisi vigu küljes ei ole.

Muidugi Bethesda bugised releasid on jamad, aga neile andestatakse kergesti. Miks? Bugid võivad immersiooni küll lõhkuda, aga see on visa taastuma. Ütleme, et isegi kui sa pea pinnale tõstad, hulbid ikka sügavas vees.

Lisaks on olemas sellised inimesed, kellel pole midagi paremat teha kui parandada ja uuendada teiste tehtud mänge ning see lisab veeeel mänguaega. Ja kui sa oled juba 100+ tundi midagi mänginud, siis tekib teatud side, mis põhjustabki selle meeletu fännamise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2011 13:47    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa aru, sest olles nii III kui IV osa mänginud mõned tunnid, pole kumbki mäng mind mitte ühegi asja osas huvi pakkunud. Plot pole suutnud minus mingit huvi tekitada ja combat on kohutavalt igav minu arust. Ja ma saan aru küll sellest, et kui sa 100+ tundi mingit seeriat mänginud oled, siis tekib teatud side. Ma ei saa aru ainult, kuidas selle seeria puhul see juhtub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2011 15:51    Teema: Vasta viitega

Ma samamoodi ei mõista kuidas teile see starcraft 2 küll meeldib. Minu jaoks see lihtsalt starcraft 1 parema graafikaga. Diablo 3-st pole minu arvates kah midagi head oodata võttes neid videosid mis ma vaadanud olen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2011 16:20    Teema: Vasta viitega

Diablo, minu jaoks, on lihtsalt kollide nottimine pimedas maailmas. Ma usun ,et Diablo III tuleb rahuldav. (Eeldades, et vähemalt üks klassidest on meelepärane, mis on pmst kindel.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2011 19:00    Teema: Vasta viitega

Eks nii palju kui on inimesi on ka arvamusi.Batman AA meeldis ja Batman AC muretsen ka kindlasti.Starcrafti fän ei ole,sest esimeses osas kaotasin alati mingi 10-15 minutiga ja see on halva mälestuse tekitanud kui mulle võimatust mängust.Diablo III tulek venib nagu härjaila aga Battleneti pärast saab see mäng ka ostetud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2011 19:43    Teema: Vasta viitega

Babuun, sinu lohutuseks võin öelda, et enamus mänge ei jõuagi oluliselt kaugemale kui 15 minutit. Aga ehk pole selline mängustiil sulle lihtsalt sobilik, tean hulganisti inimesi, kellele ei meeldi kiired RTSid.
Diabloga on endal aga see sama 100+ tundi side, ning ootamine venib tõesti nagu härjaila.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2011 20:06    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Babuun, sinu lohutuseks võin öelda, et enamus mänge ei jõuagi oluliselt kaugemale kui 15 minutit. Aga ehk pole selline mängustiil sulle lihtsalt sobilik, tean hulganisti inimesi, kellele ei meeldi kiired RTSid.
Diabloga on endal aga see sama 100+ tundi side, ning ootamine venib tõesti nagu härjaila.

Sul on vist õigus.Järelemõeldes,siis ma tavaliselt jah kogun kusagil nurgas hunniku ressursse,ajan kaitse püsti ja alles siis lähen ründele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 30, 2011 01:27    Teema: Vasta viitega

Mind kui üht Elder Scrolls'i seeria sõpra ajas teie eelnev vestlus sõna võtma.

Mis siis köidab mind selle maailma puhul? Esiteks hiiglaslik maailm, milles saab liikuda piiranguteta. Teiseks see, et saad selles suures suures maailmas suhteliselt piiranguteta mängida seda keda sa tahad, nii nagu sa tahad. Kolmandaks piisavalt huvitavad lood, mis questide ja raamatute kaudu sellesse mängu põimitud on (mõni on ikka tohutult originaalne).

Ja tõesti, pikk 100+ tundi mänguaeg võimaldab ikka väga süviti mängu minna. Ja siis sa avastad ennast järvekaldal päikesetõusu vaatamas, või ronimas mäe otsa lihtsalt selleks, et näha ümbruskonna kõige ilusamat vaadet. Sa ostad endale maja ja astud hommikul välja, sest just sel tunnil kogunevad linnaplatsi suure tamme alla kõik lähikondsete majade elanikud kuulujutte rääkima. Kui sul veab, mainivad nad ka sinu tegemisi.

Sellesse maailmasse saab *sügavale* sisse minna. Kes käinud on, see teab :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 30, 2011 13:29    Teema: Vasta viitega

Mina mängin RPG-sid nagu Skyrim, sest mulle meeldib teha virtuaalseid inimesi, kelle elu on palju ägedam, kui mul kunagi olema saab. Nad ei pea isegi diskreetse matemaatika kontrolltööle minema kahe ja poole tunni pärast. Siis tekib tunne, et mina ka ei pea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Dets 03, 2011 16:53    Teema: Vasta viitega

Madoka'l põhinev doujin beat 'em up/run 'n gun mäng nimega Grief Syndrome on päris lõbus.
Mängus on 5 tegelast (+1 alternative version ühest tegelasest +1 joke character) ja 5 stage'i (+1 secret stage)
Saab mängida kuni 3 playeriga ja nii keyboardi kuid ka gamepadiga.
Paar screeni kah:

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 03, 2011 23:18    Teema: Vasta viitega

Kellelgi on veel plaanis 20 detsembril oma hing Star Wars:The Old Republic-ule maha müüa?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2011 13:00    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Kellelgi on veel plaanis 20 detsembril oma hing Star Wars:The Old Republic-ule maha müüa?


Üsna tõenäoliselt küll. Mina teen seda küll juba 15. detsembril LaLaLaa Betast jäid mõned hädad küll silma aga üldise klassikalise KOTOR feelinga on BW jällegi väga hästi hakkama saandu. Seega kindel minek.

EDIT:

Nüüd sis juba teist päeva erinevate tegelastega ringi joostud. Peamislet asustan inglisekeelset euro pve serverit nimega Hidden Beks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 24, 2011 13:48    Teema: Vasta viitega

Cave Story+ <3
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Dets 24, 2011 21:22    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Mind kui üht Elder Scrolls'i seeria sõpra ajas teie eelnev vestlus sõna võtma.

Mis siis köidab mind selle maailma puhul? Esiteks hiiglaslik maailm, milles saab liikuda piiranguteta. Teiseks see, et saad selles suures suures maailmas suhteliselt piiranguteta mängida seda keda sa tahad, nii nagu sa tahad. Kolmandaks piisavalt huvitavad lood, mis questide ja raamatute kaudu sellesse mängu põimitud on (mõni on ikka tohutult originaalne).

Ja tõesti, pikk 100+ tundi mänguaeg võimaldab ikka väga süviti mängu minna. Ja siis sa avastad ennast järvekaldal päikesetõusu vaatamas, või ronimas mäe otsa lihtsalt selleks, et näha ümbruskonna kõige ilusamat vaadet. Sa ostad endale maja ja astud hommikul välja, sest just sel tunnil kogunevad linnaplatsi suure tamme alla kõik lähikondsete majade elanikud kuulujutte rääkima. Kui sul veab, mainivad nad ka sinu tegemisi.

Sellesse maailmasse saab *sügavale* sisse minna. Kes käinud on, see teab :)


Olen ise ka Skyrimiga nuputsenud, ikka on selline tunne, et jääb alla Morrowindile päris kõvasti, kuigi on mul tunne, et see kõvasti parem kui Oblivion.
Esiteks oli mul kõvasti vabam tunne Morrowindis (Lendamine oli mängu osa.), selles oli kõike võimalik ülesse tõsta, kuigi Skyrimis on teatud piirangud. :/
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2012 15:59    Teema: Vasta viitega

http://katawashoujo.blogspot.com/2012/01/katawa-shoujo-released.html
Päris kaua oodatud kraam.... Lõpuks ahjusoojana saadaval!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 58, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: