OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2011 Sügisel välja tulevad animed.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2011 09:39    Teema: Vasta viitega

Ise vaatan:
working2
bakuman2
Fate/Zero
Majikoi ~ Oh! Samurai Girls!
Phi Brain: Kami no Puzzle
Tamayura: Hitotose
Shana3
Kidou Senshi Gundam AGE
Ikkitousen: Shuugaku Toushi Keppuu-roku
Code geass
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Shin Kyoto Hen
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Okt 16, 2011 22:43    Teema: Vasta viitega

Piinlik, aga üks parimaid esimesi episoode sellel hoojal on minuarust niisugusel sarjal nagu Ben-To.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 17, 2011 08:35    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Piinlik, aga üks parimaid esimesi episoode sellel hoojal on minuarust niisugusel sarjal nagu Ben-To.

Need sukad noh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Esm Okt 17, 2011 17:02    Teema: Vasta viitega

Ei paista midagist silma, suvel oli rohkem mida vaadata. Peale Gundami, mis mecha, aga Gundam seeriatest ka kõrini.

@Kaoru

Mis sa seal ärritad Code Geassiga? Kas sel midagi algse Code Geassiga pistmist on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 15:06    Teema: Vasta viitega

Last Exile on hetkel kahtlemata selle hooaja parim anime minu meelest. Juba esimene osa oli väga muljet avaldav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 17:01    Teema: Vasta viitega

Last exile tundub täitsa huvitav aga kas selle nägemiseks peab olema näinud ka seda või pole nad väga seotud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 17:30    Teema: Vasta viitega

Ben-to - tundub huvitav, originaalselt lihtne plot, ei vaja palju mõtlemist ning on absurdselt huvitav + hea OP
Mirai Nikki - järjekordne Battle Royale stiilis anime, aga ikkagi huvitav, eks vaatab lõpuni
C3 - absurdne koolianime... ei tea, kas viitsin edasi vaadata
Fate/Zero - kindlasti vaatan lõpuni
Guilty Crown - tundub huvitav, eriti hea muusikaga
Last Exile - üks selle hooaja pärle
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 17:55    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:
Last Exile - üks selle hooaja pärle

Soovitan ka originaali.

EDIT: Vastust ShinNatsume küsimusele (eespool) ma kahjuks ei tea, kuna pole seda uut seeriat vaadanud.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Teis Okt 18, 2011 18:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 18:20    Teema: Vasta viitega

Kazim kirjutas:
Mis sa seal ärritad Code Geassiga? Kas sel midagi algse Code Geassiga pistmist on?


Sarjadel on samad kirjanikud. Ja seni tunduvad need on väga, väga sarnased.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2011 15:59    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Kazim kirjutas:
Mis sa seal ärritad Code Geassiga? Kas sel midagi algse Code Geassiga pistmist on?


Sarjadel on samad kirjanikud. Ja seni tunduvad need on väga, väga sarnased.

Nõustun, vaatasin just 1. epi ära ja lol, nii paljud stseenid kattusid. Suht sama värk mis oli Eureka Seveni ja Xam'diga.
Aga noh, 1. ep meeldis igastahes väga, art ja design on igastahes Code Geassist tunduvalt parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2011 17:27    Teema: Vasta viitega

Mitmekordse Hunter X Hunteri vaatajana olen ma pettunud sellest uuest versioonist... Nii paljud steenid jäid vahele (Mõned storyle lisavad steenid kah.). Aga muidugi saan ma täitsa aru. Nad soovivad skippida nii kiiresti kui võimalik vanast ''pahnast'' üle ja mangale järgi saada..
Ausalt öeldes pole mul isegi soovi näha kui palju vahele jääb, sest see vana anime on pagana pikk ja üks asjadest mis mulle vanal animel täitsa südame järgi oli, oli selle tempo ja meeleolu.. Sellel ''remake''-il need täiesti puuduvad.
Plaanis on üldiselt oodata millal nad jõuavad vana anime sammudest mööda, oma tuulispaskse kiirusega.. Ei tohiks kaua võtta, sest see tempo mis neil on, on täiesti hullumeelne.. >_> .. They will probably make the hunter exam a 1 or 2 episode thing.. >_>... Aga ausalt loodan, et siis kui nad animest mööda jõuavad, siis nad võtavad oma tempost kõvasti alla ja see läbikiirustamine ei muutu neil harjumuseks.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Okt 21, 2011 19:23    Teema: Vasta viitega

Mingi eelmisel nädalal vms oli Tartus ühisvaatamine niiet ma võin vist oma kogemused ka kirja panna. Hindasin 10-palli skaalal
Guilty Crown - Rest assured, this will be the sixth time we have seen this kind of anime, and we have become exceedingly efficient at it. 4
Busou Shinki - vaese mehe pokemon vms. 3
Kyoukai Senjou no Horizon - Lihtsalt halb. 4
Un-go - Ei kujuta ette kui kauaks see võib huvitavaks jääda, aga esimene osa oli täitsa okei kui välja arvata mõned suht väga segavad elemendid. 6
Ben-to - originaalne, lõbus, naljakas. 9
Mirai Nikki - ma arvasingi et see umbes selline tuleb. ja wakamoto. 10
Tamayura - üldiselt suht igav aga reaalselt võib sellest tulla suht okei slice-of-life. 6
Chihayafuru - veider on. midagi väga head ei ole aga midagi väga halba ka justkui mitte. 6
Fate/Zero - Ma pole FSNi näinud ja mul oli suht igav jälgida ikka vahel. 6
Kimi to Boku - jällegi võib kujuneda päris heaks slice-of-lifeks. tehtud homodest ja kassidest. 6
C3 - saast. 3
Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Elemenditsi nähtud juba kõikjal. Meh huumor, brace for harem etc. 4
Phi Brain - Layton on Steroids vms? Päris huvitav tundus. 7
Maji de Watashi ni Koishinasa - Raske üle ühe punkti anda niiet ma ei annagi.
Mashiroiro Symphony: Love is pure white - pidin netist järgi vaatama mis anime see oli üldse. Green Green ainult et palju halvem. 2 punni
Persona 4 - chardesign, mis piltidelt tundus ilus, jättis animeeritult kohmaka mulje, lugu arenes veidra kiirusega ja üldse tegi Hiimdaisy seda paremini. Mängu fännid muidugi ei nõustu aga nad on fanboyd ngn niiet nende arvamus ei loe. 5p
Makenki - Väga halb. 2i^2
Hunter x Hunter - Nostalgiakas ja muidu päris nummi. 7p
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Okt 21, 2011 19:28    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Persona 4 - chardesign, mis piltidelt tundus ilus, jättis animeeritult kohmaka mulje, lugu arenes veidra kiirusega ja üldse tegi Hiimdaisy seda paremini. Mängu fännid muidugi ei nõustu aga nad on fanboyd ngn niiet nende arvamus ei loe. 5p

Ise oled mängu mänginud ehk kaifin seda täiega (jah ma olen fanboy) aga ma siiski suht nõustun. See anime on puhas fanservice mängu fännidele, palju asju jäetakse vahelt ära ja/või tehakse tunduvalt kiiremini kui mängus. +seal jäeti asju sisse, mida adaptionites tavaliselt ei jäeta as in suht silent protagonist (Ainukesed korrad kus ta animes midagi ütles olidki need, kus mängus sai valida 3 lause vahel) ja iseloomu statsi süsteem.


Viimati muutis seda ShinNatsume (Esm Okt 24, 2011 20:51). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2011 22:23    Teema: Vasta viitega

Ben-To - Täiesti absurdne lugu, aga suhteliselt vaadatav. Tore on näha vahelduseks komöödia peategelast, kes pole möku ning kakleda oskab. 5/10

Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Alguses jättis täiesti mõttetu ning halva ero haarem komöödia mulje....mida ta tegelikult oligi, aga ometi on selles natuke rohkem pointi, kui teistes omalaadsetes. Vähemalt mulle meeldib see kuidas nad sõpru püüavad leida. 6/10

Chihayafuru - Üritab deep draama olla, aga jääb kuidagi igavaks. 5/10

Fate/Zero - Palju parem, kui oma eelkäija. Animatsioon ja karakterite disain on päris hea ning lugu on muudetud võrreldes Fate/Stay Nightiga süngemaks ning tegelastes on rohkem sügavust. Kohati kruvib ainult tempo liiga alla ning siis on igava võitu. 8/10

Guilty Crown - Väga kaunis disain ja animatsioon kuid loo poolest jäi nõrgaks (loodan, et paraneb veel). Suhteliselt hea kuid Code Geassi autorilt oleks oodanud midagi paremat. 8/10.

Kimi to Boku - Kui enamasti on "cute girls doing cute things", siis nüüd vahelduseks on sama asi poistega. Tegelased on isegi huvitavad, eriti need kaksikud. Paraku on lugu uimane ning midagi eriti ei toimu ka. Loodan, et läheb paremaks. Sellel on potensiaali. 5/10.

Kyoukai Senjou no Horizon - Täielik jubedus ja läbikukkumine. Puudub igasugune loogika. 3/10.

Last Exile: Ginyoku no Fam - Hetke seisuga selle hooaja parim. Animatsioon on isegi veel parem, kui Guilty Crownil. Lugu, tegelased ning maailm üleüldiselt tundub väga hea ning läheb loodetavasti veel paremaks. 9/10.

Maji de Watashi ni Koi Shinasai! - Mõttetu ero haarem. Esimene osa tundus isegi huvitav, et äkki tuleb mingi hea komöödia nagu Gintama kuid teise osaga see lootus kadus. 4/10

Mashiroiro Symphony: The Color of Lovers - See anime vähemalt üritab olla sügavam romantiline draama, aga see ei tule tal kuidagi välja. 5/10.

Mirai Nikki - Manga oli päris meeldiv ning anime kohta pole midagi halba öelda. Mõningad loogika vead võib andestada, sest lugu ja selle psühholoogiline aspekt on päris hästi tehtud. Kuulus Yuno näeb ekraanil sama äge välja, kui mangas. Sarjal on ka hea opening. 8/10.

Persona 4 The Animation - Üritab olla väga stiilne ning see tuleb isegi välja. Peategelane on suht hipster. Kahjuks peab tõdema, et lugu areneb tõesti liiga kiiresti ning mis värk sellega on, et linnas toimuvad ridamisi mõrvad ja telekast näeb seda ning kõigile inimestele peale peategelastele tundub täiesti pohhui olevat? See ilma kalendri näitamine on äge. 7/10.

Shakugan no Shana III (Final) - Shana sarjad on mulle alati meeldinud (haters gonna hate) ning tundub, et viimane hooaeg tuleb neist parim. Hooaja parim opening. 8/10.

UN-GO - Tundub, et see aasta on detektiivi animed moodi läinud. UN-GO ei ole paraku eriti huvitav ning veider on see, et kõik lihtsalt ignoreerivad seda ühte üleloomuliku tegelast, kes veidra välimsuega naiseks muutub. Ta ei sobi üldse sinna. 6/10.

Working'!! - Olen suur Workingu fänn esimesest hooajast saadik (haters gonna hate again). Ta ei ole tüüpiline ühe möku peategelasega haarem romantika ning mõjub väga meelt lahutavalt. Teine hooaeg ei jää esimesele alla. 9/10.

Phi Brain - Ajuvaba ning lapsik. Lugu on võrdlemisi ebaloogiline ning halb. Tegelaste disain jääb alla igasugust arvestust. 4/10.

C3 - Neid animeid on lihtsalt liiga palju. 3/10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2011 23:19    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Mingi eelmisel nädalal vms oli Tartus ühisvaatamine niiet ma võin vist oma kogemused ka kirja panna. Hindasin 10-palli skaalal

Mu skaala oli 100-palli oma.

Guilty Crown - Ma suutsin iga viimsegi detaili enne selle ekraanile ilmumist ära arvata. 2
Busou Shinki - Uudne animatsioonistiil (või halb koodek) 9 + lühike episood 5 = 14
Kyoukai Senjou no Horizon - Ma ütleks, et see on päris halb, aga tegelikult teeskles see päris hästi, nagu see oleks päris lõbus. 10
Un-go - Igav detektiivisari täis halba otaku-tüdruku-baiti (ilus poiss, "hullumeelne" sidekick jne.) 1/31 - (31 nagu EI)
Ben-to - See sukapükstes neiu müüs väga hästi. 10
Mirai Nikki - Peaaegu. 4! (= 24)
Chihayafuru - kõige ebaõiglasem 1 sest ma ei vaadanud tervenisti. 1
Fate/Zero - 0. nagu see pealkiri. Tegelt ka. Uskumatult igav, kohati rõve. Esimene episood kestis 2x rohkem kui tavaline. Ma ei mäleta, et FSN oleks mind karjuma pannud, et MILLAL SEE LÄBI SAAB SEE ON NII IGAV ISSAND JUMAL KÜLL. 0
Kimi to Boku - esimene stseen pani korraliku 1 punkti vundamendiks ja sinna ta jäigi. Väga stabiilselt kohmaka ja ebameeldiva homoerootilise õhkkonnaga anime. Ei soovita tüdrukutele ka, see ei ole lihtsalt hea. 1
C3 - 9,6. Oleks 10 saanud, aga see oli tegelt pa*k nii et ma võtsin 0,4 punkti maha.
Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Igatpidi armas lugu sõprusest! 10
Phi Brain - ilmselt parim anime siiani, aga natuke kuiv. 9
Maji de Watashi ni Koishinasa - MA ei mäleta miks ma nii arusaamatule ja ebameeldivale animele 5 korda rohkem punkte panin kui oleks pidanud aga 5.
Mashiroiro Symphony: Love is pure white - jama. 8
Persona 4 - kole! väga-väga kole! 7
Makenki - Ma oleks vähe pannud (isegi manga tüütas ruttu ära), aga võitlusstseenid on täitsa tasemel. 10
Hunter x Hunter - pole paha. 6

Kõik animed on saanud minu täiesti objektiivse hinnangu osaliseks ja märgitud hinded on nende kvaliteedi märgiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Okt 24, 2011 15:03    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:

Fate/Zero - Ma pole FSNi näinud ja mul oli suht igav jälgida ikka vahel. 6


Hate to break it to you, aga Fate/Zero on rohkem mõeldud inimestele kes on lugenud Visual Novelit. Fate/Stay Night anime (It's really nothing special.. At all.. But I can't say the same about the Visual Novel.) jätab informatsiooni poolest, mida oleks Fate/Zeros vaja teada, soovida. mökk!

Fate/Zero on minu arust täitsa hästi tehtud, kuigi nagu alati oleks võinud olla väga palju parem, on see ikka täitsa mõnus. 7/10 (Algus ei olnud just kõige parem, light novelis oli sissejuhatus kõõõõõõvastiiiii parem.) mökk!

Mirai Nikki: Kui oled mangat lugenud on suht hea arusaam sellest, kui võimsalt unikaalne experience saab see olema. Almost no complaints.. Almost.. 9/10

P.S: I recommend you to look into the Fate/Stay night visual novel.. If you have patience, and time.

P.S.S: Kõik inimesed, kes hädaldavad selle üle, et kui aeglane tempo on Fate/Zerol, võiks jätkata vaatamist sellegipoolest, sest inimesena, kes on esimesed 3 light novelit läbi lugenud, saan öelda, et see saab olema KÕVASTI parem aktsioni ja kõige muu poolest, kui F/SN.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 24, 2011 16:06    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Stopa kirjutas:

Fate/Zero - Ma pole FSNi näinud ja mul oli suht igav jälgida ikka vahel. 6


Hate to break it to you, aga Fate/Zero on rohkem mõeldud inimestele kes on lugenud Visual Novelit.

Ja seepärast on see suuremale osale inimestele igav ja saab vähe punkte.

Anime on anime mitte raamat ja sõnaohtrus tekitab pigem segadust ja peavalu kui huvi ja põnevust.


Viimati muutis seda Ummi (Esm Okt 24, 2011 17:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 24, 2011 17:00    Teema: Vasta viitega

Fate/Zero eelkäija on minu toplisti anime, eriti lõpp oli kurb ja nukker. Nüüd peab kõik otsasat peale ära vaatama, et meelde tuletada, mis üldse toimus enne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
delos



Liitunud: 12 Aug 2009
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Esm Okt 24, 2011 17:07    Teema: Vasta viitega

Teiste osalejate punktid ka, kuna nad tahavad kindlasti tähelepanu.

Tundub, et Ben To, Mirai Nikki ja Last Exile on ainukesed asjad, mida ise see hooaeg vaadata viitsin.

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Okt 24, 2011 17:54    Teema: Vasta viitega

[quote="Ummi"]
erik_schults kirjutas:
Anime on anime mitte raamat ja sõnaohtrus tekitab pigem segadust ja peavalu kui huvi ja põnevust.


Anime on tõesti anime, aga kas raamat on tõesti täielik vastand animele? Ja kas ei ole mitte animesi, kus just põhiline teema kulgeb läbi ohtra rääkimise?
Siin on see, et see anime ei alanud kõva *põmm-pau* situatsiooniga. Vaikne ettevalmistamine, situatsiooni seletamine ja suure sõja seemnete maha panemine.. Sul lihtsalt ei olnud tuju vaadata midagi sellist, mis vajas kaasamõtlemist, või vähemalt arusaamist.
Mõeldes selle peale, missugune Fate/zero algus oli, siis võin ma kindlalt väita, et küllalt informatsiooni oli küll jagatud, et sellest situatsioonist midagi arusaada. Sulle ei tule kindlasti mingi hiiglaslik kiindumus mõne characteri vastu, nagu sulle tuleks siis, kui sa oled Fate/Stay Nighti läbi lugenud/vaadanud (Visual novelis jagatakse mõnevõrra rohkem informatsiooni. Loogiline suht.)..
Ausalt öeldes, oleks anime võinud rohkem järgida light noveli algust, kus just Kiritsugu introduction kohe alguses tõmbas mind sinna sisse.. Animes oli see puudu ja minu arust ei olnud see päris hea.. Ja paar muud valikut, mis mulle ei meeldinud.

Kui ainult Fate/zerost räägin, siis on natuke halb tunne.. Seega ma lisan natuke muud.. >_>

Bakuman 2: Siiamaani on see mõnusalt edasi läinud ja ei ole midagi mille üle kurta minul. 9/10

Maken-Ki: Ei tea miks ma mangat lugesin, aga mingil määral oli mul fightide vastu huvi.. Hea näha, et animes on sama suudetud teha, aga kui aus olla, siis, I have a certain dislike towards ''in yoh face breasts'', and tsunderes.. Selle pärast ei kavatse just eriti edasi vaadata.. 5/10 (It's just my honest feeling.)

Persona 4: Mulle personaalselt see stiil anime kujul eriti ei meeldi, aga muidu järgib see anime suht hästi seda mängu (Vähemalt alguses.) ja muidu ei ole just eriti kurta... 7/10

Ben-To: Kuigi see on mulle äärmiselt ebameeldivas stiilis tehtud, siiski on see tõmmanud minu tähelepanu. Ei tea kuidas edasi läheb. 7/10
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: