OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist III
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 115, 116, 117  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Sept 05, 2011 17:44    Teema: Vasta viitega

Keegi neljapäeval kino sõpruses toimuvale seminarile läheb?
Pidavat Jaapanist tulema animaator nimega Yamamura....
Ta näitab enda tehtud animefilme seal ja räägib animeerimisest lähemalt.
Vähemalt mulle jõudis selline info edasi LaLaLaa
Üritus algab kell 19:00

Info edastas jaapani keele õpetaja, kes pidavat Yamamura tõlk olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2011 22:15    Teema: Vasta viitega

Kas keegi neljapäeva öösel tallinnast tartusse sõidab? neli tartukat tahaks peale kontserti koju Hentai

and on another note:
PUNANE TIIM ootab värskelt kuult kukkunud liikmeid!
ehk siis TF2 sort-of-kind-of cosplay animatsuril~!
me küll võistlusest osa ei võta, aga kindlasti pakume vaheldust lolitadele. ja alati on ka oodatud opponente sinisest võistkonnast :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2011 14:57    Teema: Vasta viitega

tvk_ kirjutas:
Kas keegi neljapäeva öösel tallinnast tartusse sõidab? neli tartukat tahaks peale kontserti koju Hentai

and on another note:
PUNANE TIIM ootab värskelt kuult kukkunud liikmeid!
ehk siis TF2 sort-of-kind-of cosplay animatsuril~!
me küll võistlusest osa ei võta, aga kindlasti pakume vaheldust lolitadele. ja alati on ka oodatud opponente sinisest võistkonnast :)

Laidan.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2011 14:59    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
tvk_ kirjutas:
Kas keegi neljapäeva öösel tallinnast tartusse sõidab? neli tartukat tahaks peale kontserti koju Hentai

and on another note:
PUNANE TIIM ootab värskelt kuult kukkunud liikmeid!
ehk siis TF2 sort-of-kind-of cosplay animatsuril~!
me küll võistlusest osa ei võta, aga kindlasti pakume vaheldust lolitadele. ja alati on ka oodatud opponente sinisest võistkonnast :)

Laidan.


ära virise wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Sept 10, 2011 13:02    Teema: Vasta viitega

Nentisin, et osade jaoks on baka.ee foorum blogi ja twitteriga samaväärne enda tühjaks lobisemise koht. Vaadake eelkõige teemat Mida põnevat sinuga juhtus: 3-4 postitust igal leheküljel samade kasutajate poolt, kelle positused on tehniliselt off-topic sest juhtumid pole põnevad ega huvitavad. Kuhu on jäänud hea tava, et postitus foorumisse on huvitav teistele lugejatele, mitte pole tirivaalne infokild mittemillegi kohta?

Kallid kasutajad, vaadake enda postituste statistikat. Millal te viimati kirjutasite mõne anime ülevaate või tutvustuse, millal te pakkusite välja mõne uue või huvitava teema. Kas sina, kallis kasutaja, oled vaevunud viimasel ajal millegi muu kui oma elu kohta arvamust avaldama? Kas sul üldse on oma peas ruumi millegi muu jaoks kui oma ego?

Ma ei ütle, et ülalmainitud teema peaks suletama või et enda elust rääkimine on patt, aga kas tõesti on see ainus, milleks kasutajad võimelised on? Kas pole internet juba loonud piisavalt võimalusi oma eraelu avalikustada, pole see ju animefoorumi esmane eesmärk.

Siinkohal ka kiitus nendele ühe käe sõrmedel üles loetavatele kasutajatele, tänu kellele pole "anime" alafoorum veel välja surnud.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 10, 2011 15:00    Teema: Vasta viitega

lol.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Sept 10, 2011 15:48    Teema: Vasta viitega

wakarimashita Riho-san.
Ei srsly tho, kirjutasin enda esimese reviewi, mis on vist suht meh aga atleast I tried.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 10, 2011 17:47    Teema: Vasta viitega

Ise tahaks ka kirjutada anime ülevaatet, aga kahjuks ei oska ega ole osav sõnasepp. nendele suur tänu, kes ikka seda teemat elus hoiavad, ma mõtlen anime tutvustus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 10, 2011 21:49    Teema: Vasta viitega

Peaks vist ka kirjutama veel ühe ülevaate animest, peale HotD. Kahjuks ma lükkan seda kogu aeg edasi, sest alati leiab midagi muud teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2011 08:57    Teema: Vasta viitega

Ma lükkasin ühe anime tutvustuse kirjutamise aasta aega edasi, sest ma tahtsin enne kõik osad ära vaadata. Ma ei ole ikka kõiki episoode ära vaadanud, aga close enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2011 09:32    Teema: Vasta viitega

Kedagi raisk ei huvita teie vabandused. Jääge vait või kirjutage ülevaateid mitte ärge nutke et "a ma olen laisk ja lükkan edasi tegelt ma plaanin juba kaua aega :((((("
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2011 12:09    Teema: Vasta viitega

Aa-aa, ma kirjutasin ta tegelikult ära ka, aga ikkagi pole kõike lõpuni vaadanud. Seda tahtsin öelda üldse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2011 20:41    Teema: Vasta viitega

Mul tekib jällegi küsimus, et aga milleks on neid ülevaateid vaja?

Ses mõttes, et ülevaated on väga subjektiivsed (üks räägib "tho, see on änksu ja tsikibriki ilusate hentai võludega anime, mis sisuks [sisesta üks pseudoprobleem või -draama siia], teine kirjutab juba viiendat korda "death Note" kohta oma spektri alt ja kolmandaks, kes üldse kirjutab.

Ma olen loobunud siin animest lugemisest, kasutan seda kohta, kus saan viiteid asjadele, kus on minu jaoks mõistlikult kirjutatud ja mul on juba kujunenud välja ingliskeelsed kirjutajad, keda jälgin, kellega mu maitse ühtib.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2011 21:41    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Mul tekib jällegi küsimus, et aga milleks on neid ülevaateid vaja?

Ses mõttes, et ülevaated on väga subjektiivsed (üks räägib "tho, see on änksu ja tsikibriki ilusate hentai võludega anime, mis sisuks [sisesta üks pseudoprobleem või -draama siia], teine kirjutab juba viiendat korda "death Note" kohta oma spektri alt ja kolmandaks, kes üldse kirjutab.

Ma olen loobunud siin animest lugemisest, kasutan seda kohta, kus saan viiteid asjadele, kus on minu jaoks mõistlikult kirjutatud ja mul on juba kujunenud välja ingliskeelsed kirjutajad, keda jälgin, kellega mu maitse ühtib.

Aga miks mitte? See on animefoorum, kuhu kogunevad anime- ja mangahuvilised selleks, et selle maailmaga paremini tuttavamaks saada ning ülevaated on selle jaoks üks võimalus. Iga ülevaate taga on kasutaja, kelle arvates oli just see animeteos tutvustamist väärt. Ning suure tõenäosusega on siis kasutajaid, kes tema arvamust jagaksid ning kes võivad läbi selle ülevaate avastada enda jaoks järgmise suurepärase animeelamuse. Lisaks on tegemist animefoorumiga ehk kohaga, kus ühest kindlast teemast huvitatud inimesed saavad selle üle arutleda. Ning iga ülevaade on ühtlasi ka koht, kus sellest animest rääkida.
Lisaks sa mainid, kuidas kõik ülevaated on subjektiivsed ning selle pärast siinseid ülevaateid ei loe kuid samas mingeid teisi ülevaadete allikaid jälgid. Ma ütleks selle peale, et on väga vale enda subjektiivse arvamuse põhjal Bakat kui ühte ülevaadete allikat avalikult maha kanda.

Valdars
Loeb Baka ülevaateid ja on nende abil häid animesid enda jaoks avastanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2011 23:17    Teema: Vasta viitega

Alustan sellest, et olen väga tänulik Random Hero teemapüstitusele, sest tavaliselt selline virin vanade peerude koosviibimistelt ei lahku.

Riion kirjutas:
Mul tekib jällegi küsimus, et aga milleks on neid ülevaateid vaja?


Üle- ja eelvaate mõistes sisaldub igale eesti keelt vähemalt kesktasemel oskavale inimesele selle sisu iseenesest ning pikk arutlusprotsess, kuigi ehk huvitavgi, on praegu ebavajalik. Kuna kirjutame animefoorumis, siis on ka selge, et meid ühendavaks huviks on anime (mangad, j-pop, jaapan vms), mistõttu oleks paras ressursiraiskamine, kui arutleksime hoopis autode või kalanduse teemadel. Selleks on teised kohad, siinsed kasutajad on liitunud animehuvi tõttu, mispärast tuleb animesteemalisi vestlusi ka soosida ja soodustada. Selleks, et neid vestlusi alustada ja sisukalt jätkata, ning et need isikule, kes samuti soovib sõna võtta, ka tulevikus kergesti leitavad oleks, on ülevaatevormis teema loomine vajalik ning poolkohustuslikki.

Kuid aitab mullitamisest. Küsimus paistab olevat selles, miks keegi peab neid üldse kirjutama. Iseenesest ju ei peagi, see on ka tõsi. Ma siiski esitaks oma versiooni sellest, mis foorumi viimaste aastate suundumuses mulle, Random Herole ja ilmselt mitmele teisele vastukarva on. See polegi justnimelt ülevaadete puudumine vaid üldine animeteemadel jutustamise huvi kadumine. Kõik muu, mis sellest välja jääb on paraku alatihti möla.

Põhirõhk on teemades "põnevatest juhtumistest", kuigi tasuks järele mõelda, kas bussist maja jäämine või koolilõuna ebaharilikult suur portsjon ikka on põnevad. Samuti on popp hetkel kuulatava muusika jagamine, mis oleks uue muusika avastamise eesmärgil suurepärane, kui vaid poleks nõnda, et samad inimesed postitavad samu bände ning, jumal hoidku, alatihti neilt ka samu palasid. Edevatele meie seast on loodud enda näitamise võimalus pilditeemas, videoid kassidest saab samuti omas kohas jagada. Bakaspotti kasutatakse minu meelest liialt meelevaldselt, kuid eks ka sel mingi müstiline nõudlus ole.

Baka täidab nüüd facebooki seina võimalusi ning see pole ju iseenesest halb ning suundumus sisukuselt info kiire ja kokkuvõtliku edastamise juurde on tavapärane. Vastuvoolu ujuda on raske ning ebavajalik, igalühel on õigus kasutada baka.ee-d omale meeldival moel niikaua kuni see keelatud pole. Ning ei hetkel ega tulevikus need teemad keelatud pole ja kedagi ei represseerita, kui ta poogib foorumile külge rakenduse, mis tema pleieri muusikateemaga seob.

Sügelisteks selga kujunevad kasutajad, kes ainult eelnimetatud teemades oma aega viidavadki. Ikka ja jälle liitub mõni kasutaja, kes selle asemel et enda virtuaalset isiksust rikastada arvamusavaldustega anime teemadel, otsustab postitada hoopis oma muusikavaliku, elukohaandmed ja pildi. Miks peaks mind huvitama, mida võõras inimene kuulab või millised on ta tissid? Ei peaks ja ei huvita ka. On foorumi kontekstis täiesti kõrvaline, kus koolis sa käid või mida hommikuks sõid, kui sa pole end teistele eelnevalt huvipakkuvaks teinud. Tissidega võin ma mõneks ajaks leppida, kuid hiljem oleks viisakas ka sisulist vestlust arendada. Anime teemadel siis, mitte tisside.

Eelnev lõik kehtib ka end juba kõrgustesse postitanud kasutajate kohta. ShinNatsume oli siin heaks näiteks, kuid ütlen ette, et ta on end parandanud ning mitte vaid viimaste nädalate jooksul, pikemalt juba, seega kriitika enam ei kehti. Eelmise AniMatsuri ajal aastake tagasi oli mul veel siiski võimalus temalt küsida, et miks, mees, on sul 1000 postitust, kuid mul pole aimugi, millised animed sulle meeldivad või kas sa neid üldse vaatadki. Mis huvi pakub mulle sellise inimesega suhtlemine? Kogukonnas ta eksisteerib, kuid just kui võhivõõras on ta mulle! Ei keegi!

....

Pean nüüd pausi. Loodan, et tegin heietust lugeda viitsinud inimestele mingil määral selgeks, miks anime animefoorumis muu jauramise kõrval aukohal on. Kommenteerin pisut vaid järgmist:

Riion kirjutas:
Ses mõttes, et ülevaated on väga subjektiivsed (üks räägib "tho, see on änksu ja tsikibriki ilusate hentai võludega anime, mis sisuks [sisesta üks pseudoprobleem või -draama siia], teine kirjutab juba viiendat korda "death Note" kohta oma spektri alt ja kolmandaks, kes üldse kirjutab.


On tõsi, et tutvustavate teemade kvaliteet pole alati ühtlane ning arvustajad mitte just suurepärased. Kuid arvustused on alati mingil määral subjektiivsed, vastasel juhul oleks tegu sisututvustusega. Oma arvamuse avaldamises ja teiste lugemises, nb! just loetu üle mõtlemisel on oma võlu. Kahju, et sa seda avastanud pole. Vahel ongi tore kuulda, kuidas keegi teine kas või Death Note'i tõlgendas. Ei tohiks unustada, et vahel tutvub nii ka suurepäraste sarjadega, mis mingil põhjusel ajalukku kopitama jäänud. Nagu ütlesin, ei saa ma keelata pesitsemist üleüldises alafoorumis, kuid ma võin seda taunida ja öelda, et igaüks, kes üritab anime teemadel sõna võtta, olgu või judisemapanevas eesti keeles ning lapsikult labaselt analüüsides, olgugi et mulle endale tema suurepäraseks hinnatud anime huvi ei paku, on minu silmis palju rohkem väärt, palju sisukam inimene, kui too teine onaneerivas rahulolus vidisejate-säutsujate kamp.
ma tean, et vanainimese virin aga kui keegi ütleb tl;dr=kickban
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2011 23:41    Teema: Vasta viitega

3000 POSTITUST!!!

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2011 00:08    Teema: Vasta viitega

Vau tüübid, võtke t¹illpill. Ma saan aru, et on kurb näha animefoorumit tasapisi transformeerumas lihtlabaseks vabaajafoorumiks, aga teiepoolne suhtumine ka midagi paremuse poole ei muuda. Ehk siis andke eeskuju mitte ärge piitsutage niisama. Ei ole te ise ka ju tegelikult anime alafoorumi kõige tihedamad postitajad viimasel ajal pole olnud.
_________________


Viimati muutis seda Blawk (Esm Sept 12, 2011 00:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2011 00:15    Teema: Vasta viitega

Sooviksin omakorda cenorigi tänada, kes kirjutas minu tõstatatud mure ehk selgemini ja mõistetavamalt lahti kui ma ise seda suutsin.

Vastuseks riionile - igat bakalast ei ole võimalik isiklikult tunda, kuid üldine kultuuriruum on ikka sama ja aastatega tead juba enam-vähem kõigist natukenegi. Kui aniDB reiting anime kohta on 6.2 siis ei kutsu vaatama, aga kui sellest on kirjutanud mõni respekteeritav kasutaja huvitava tutvustuse, siis tekib küll huvi. Mõne kasutaja subjektiivne arvamus omab minu jaoks märksa rohkem väärtust kui n-ö kaalutud keskmine, kus kaalukausi ühel otsal on paadunud fännid ja teisel pool kibestunud vihkajad ning osuti näitab selles suunas, kes parajasti kõvemini karjub.

Kiitused ka ShinNatsumele. Reviewd mis sa tegid, ei olnud küll talendi sulest tulnud aga sa oled noor ja alguse kohta on hästi, loe rohkem, harjuta rohkem ja kui aus olla, siis erilist norimisruumi ei olegi.

Ma ei väitnud, et ülevaadete kirjutamine oleks foorumi esimene eesmärk, kuid tundub, et inimestel nagu polekski arvamust enam animest, keegi ei vaatakski seda. Võiks kasvõi arutleda, kas Spike saab lõpuks surma või mitte. Või on kõik anime nii nüriks ja igavaks jäänud, et erineva tõlgenduse ja arvamuse jaoks pole enam materjali? Või pole enam nii põnevat animet, mille vaatamise järel logid kähku foorumisse, et kaasbakalastega arutleda, mis järgmises osas juhtuma hakkab?

Peamine põhjus, miks ma olen aga baka pärast mures, on lihtne. Ma olen näinud, mis juhtub foorumitega, mille ainsateks aktiivseteks teemadeks on üldise alafoorumi kuldne esiots - mis juhtus, mida tegid, mida kuulad, keda nägid ja näita oma nägu. Lõpptulemuseks on, et pole vahet, kas tegu oli anime- või kalandusfoorumiga, tekib käputäis aktiivseid kasutajaid, kinnine seltskond, kes kasutavad foorumit oma kokkusaamistest rääkimiseks ja kui anime/kala alafoorum on pikka aega surnud olnud, ei julgegi keegi sinna enam postitada.

Minu soovitus - kui vaatasid animet, siis võid ju oma arvamusi sellest jagada. Kui tulid foorumisse sotsialiseeruma, siis on see palju parem viis tunnustuse leidmiseks. On tõenäoline et saad teises inimeses huvi äratada oma tõlgendusega animest, peaaegu võimatu on võõrast inimest aga imponeerida oma igapäevaelu seiklustega. Elu on näidanud, et isegi kui algul võhivõõrad bakalased kokku saavad, võidakse tundide kaupa rääkida animest, muusikast, mängudest ja muudest ühistest huvidest. Kedagi ei huvita, mida hommikuks sõid, millise sõbranna pool käisid või mis bussist maha jäid.

Natuke omas tõlgenduses klassikuid tsiteerides: Suured inimesed räägivad ideedest, keskpärased inimesed asjadest ja väikesed inimesed iseendast.


EDIT: Blawk, kahjuks ei luba töö ja vaba aja suhe enam niipalju animet vaadata või sellest rääkida, kui soovi oleks. Aga kas tõesti peakski jääma animefoorumi kandjateks needsamad kasutajad, kes seda viimased mitu aastat on teinud? Ja tulemust oli ju - nädalavahetusega 3 tutvustust ja isegi natuke arutelu. Aga mitte postituste vähesus anime alafoorumis ei sundinud mu sõrmi klaviatuurile vaid paari kasutaja järjepidev tung lihtsalt läbustada. Ole minugipoolest ekshibitsionist, aga tõesta, et sa ei ole idioot, kellel lihtsalt pole võimet midagi targemat öelda.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2011 00:38    Teema: Vasta viitega

Ma olen üldiselt nõus, et siin võiks rohkem animejuttu olla.

Ma olen riioniga ka nõus, et siinne animejutt sakib.

Ma ikkagi arvan, et paljusõnalisus pole voorus.

Aga kuhu jäid need pikad arutelud, kas lennuk tõuseb konveierlindilt õhku või kes rohkem pori teisele suudab näkku suruda? Mäletate neid aegu, kui bakas olid nö elitaristid ja nö vabadusvõitlejad? Ja siis nad läksid ära - ehk liiga vanad multifilmide jaoks? ehk väsinud lõputust bashimisest? - rahvas sai võimule. Mida oleme selle võimuga teinud? Sittagi.

Nüüd on uus generatsioon nö elitariste koorumas. Jumal tänatud, äkki midagi põnevat juhtub. Aga palun, palun, palun, hankige endale põhimõtted, muidu ei tule sellest midagi välja. Sõjal pole mingit substantsi, kui teil millegi eest sõdida pole peale "teeme maailma paremaks".

Suunake, näidake näpuga, kuhu minema peab. Ja siis minge ise ees.

Ja tooge need lahedad teemad tagasi, kus kõik nagu tardid võimalikult pikki postitusi lihtsalt selleks teevad, et näidata, et nende ajud selleks võimelised on. Või et näidata kui õigus neil mõnel väga päevakohasel teemal on. See kindlasti inspireerib kedagi. Oi, siin juba tehti algust, tore!

Lähme edasi! Uus ja parem baka! Animerevolutsioon!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2011 13:45    Teema: Vasta viitega

Kas mitte animete ülevaated ja arvustused ei käi mitte siin,

animete arutelud koos kokkuvõtetega ja arvamused, soovitusteemad ja uute animete informatsiooniteemad siin,

ning mõttetu postitusarvudesuurendamisteemade pläma siin?
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 115, 116, 117  Järgmine
Lehekülg 79, lehekülgi kokku 117

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: