OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Aprilli uued animed

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 23:08    Teema: Aprilli uued animed Vasta viitega

Kuna millegipärast pole sellist teemat siin veel näha, otsustasin seekord siis ise teha. Arvasin küll, et mõni baka.ee raskekaallastest sellega juba hakkama on saanud, kuid võta näpust. Huvitav... olen siis mina tõesti ainus, kes on aega leidnud aprilli alguse hooaja uusi animesid vaadata? Või on hoopis bakalased letargilisse kevadväsimusse vajunud... igatahes:

Midori no hibi:
peab ütlema, et vähemalt idee on originaalne -- peategelase Sawamura esimeseks tüdruksõbraks saab tema parem käsi... khm. Pidavat põhinema samanimelisel mangal, mis peale anime esimese episoodi väljastamist juba pidavat parem olema, kui anime. Igatahes mulle tundus esimene osa üsna hoogne ja naljakas, kuigi ma kahtlen, kas ikka sellest ideest tervet hooaega annab välja venitada. Kui tegijatel see õnneks peaks minema, olen kindel vaataja. Ajah, animatsioon oli kah ok.

Aishiteruze, baby(beibe?):
esimene asi, mis silma torkas oli tänapäevas lausa kohutav animatsioon -- või pigem selle puudumine (mitte *kohutava* animatsiooni muidugi). Selle asemel oli tohutu hulk stillkaadreid, kus heal juhul liikus tegelase suu. Joonistustiil tundus kah kuidagi kummaline. Lugu aga -- kuidas gümnaasiumipleiboi ellu sajab viieaastane tüdrukutirts -- oli üsna huvitav. Kuna mu eestikeelne eneseväljendusoskus paistab hetkel puhusel olevat, olen sunnitud kirjeldada animet sõnadega endearing ja cutesy. Kokkuvõttes vaatan veel paar osa.

Kono minikuku mo utsukushii sekai / This ugly and beautiful world:
algul ootasin Gainaxi uut animet suure huviga, pärast treilerit ettevaatusega segatud huviga. Esimese episoodi järel olen mõneti kahevahel -- esiteks ei tõmba mind sugugi maagia/müstika-asjandus, millele kohati nagu viiteid oli... taevast/puu seest ilmuv alasti tüdruk, anyone? Samuti loodan, et mingil juhul ei saaks sellest animest haledat Scryed'i sarnast kaklusanimet või - jumal hoidku - püksikutepidu. Lõpp jättis ka kujutlusvõimele üht-teist mõtlemisainet, samas tuleb selguse saamiseks rohkem osasid ära näha. Animatsioon oli nagu ma ka eeldasin kvaliteetne, kuid mõne koha peal kuidagi kummaline. Kokkuvõttes aga on eeldused igatahes olemas, kuigi päris haamriga ei löönud nagu oleks ehk oodanud.

Madlax:
kõigepealt -- miks kõlab anime pealkiri nagu mõni kõhulahtisti? Aga see selleks. Kõigepealt üllatas Madlax mind oma ülihea animatsiooniga -- isiklikult hindaks seda paremakski kui 'This ugly...'. Teiseks oli ka tegevus esimeses episoodis minu maitse järgi -- olgugi esmapilgul tegu üliagendist kõhulahtisti-nimelise supernaisega. Kolmandaks... viimased viis minutit. Suutsid peaaegu kogu senise toreda kogemuse ära rikkuda. No tõesti, kes veab džunglilahingusse kaasa õhtukleidi ja peokingad ning paneb need kõige ägedama tulevahetuse tarvis veel ka selga-jalga!? Veel absurdsemaks tegi kogu asja pahade krooniline suutmatus seisvale sihtmärgile 'a la A-rühm' pihta saada. Viimase viie minuti puudumisel oleks tegu minu lemmikuga siinsest neljast animest. Nüüd aga loodan südamest, et sellist jama enam ei kordu. Muidu pean kahjuks Madlaxi maha kandma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 00:21    Teema: Re: Aprilli uued animed Vasta viitega

treasure kirjutas:
Huvitav... olen siis mina tõesti ainus, kes on aega leidnud aprilli alguse hooaja uusi animesid vaadata?

võib-olla. igaljuhul mina pole veel viitsinud nende esimesi osasid ette võtta. ega need eest ära jookse ja ehk paremgi vaadata kui teine või isegi kolmas osa ka veel käepärast on.

ja uutest jäid "Tenjou Tenge", "Ragnarok", "Hanaukyo Maids La Verite" ja "Kenran Butousai: The Mars Daybreak" mainimata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 13:59    Teema: Re: Aprilli uued animed Vasta viitega

ruri kirjutas:
ja uutest jäid "Tenjou Tenge", "Ragnarok", "Hanaukyo Maids La Verite" ja "Kenran Butousai: The Mars Daybreak" mainimata.

... ja seda kahel põhjusel: 1. pole ma neid veel näinud ja 2. lootsin ma pigem diskussiooni alustada. Kas tõesti jäi mulje, nagu pretendeeriks ma *kõigi* uute animete nägemisele? Minu arust küll mitte, kuid paistab, et üks meist on lootusetu perfektsionist... ei tea kumb?

Igatahes Ragnarokist suutsin ma vaid kümme minutit ära kannatada, misjärel tuli kiire shift-delete-enter liigutus. Iga teine lause ja kaader karjusid mulle näkku promo, promo, PROMO!!! Kohutav. Ainus talutav asi oli pildiline pool. Raisatud bandwidth.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 14:32    Teema: Re: Aprilli uued animed Vasta viitega

treasure kirjutas:
2. lootsin ma pigem diskussiooni alustada.

noh, esimese osa põhjal on raske mingit diskussiooni alustada.
Tsiteerin::
kuid paistab, et üks meist on lootusetu perfektsionist... ei tea kumb?

ega ei tea jah. aga ma ütlesin, et "mainimata", st rõhk oli pigem sellel, et pealkirjad olemas, isegi kui keegi midagi ei ütle nende kohta, mitte sinu tegematajätmistel.

ja mina pole veel mitte ühtegi neist vaadanud. ma lõpetan ennem vanad asjad ära, siis hakkan neid alles ette võtma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2004 00:10    Teema: Vasta viitega

lisaks nendele "mainimata" asjadele veel midagi juurde: http://nicomi.com/news/040409a.html (paremini arusaamiseks http://www.excite.co.jp/world/english/web/ (url'i alt raadionuppudest parempoolne annab parema tulemuse))

kui alustatutest (ja plaanis olevatest) ka kõik lõpule viidaks, siis jõuaks enam kui pooled sealt nimekirjast meieni.

hmm... "Magic girl party ARUSU" - "The STUDIO4 degree C will challenge the first full-scale TV series". 4C lühianimatsioonid on head olnud, seega keegi võiks selle ka ära subida. kasvõi natukenegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 21:03    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
hmm... "Magic girl party ARUSU" - "The STUDIO4 degree C will challenge the first full-scale TV series". 4C lühianimatsioonid on head olnud, seega keegi võiks selle ka ära subida. kasvõi natukenegi.

ehk siis "Mahou_Shoujotai" (Tweeny_Witches). promo oli ilus ja omapärane ning loodetavasti võtab AnimeForever Fansubs selle subimise ka ette. eks siis näeb kas on ainult silmailu või on ka mingi hea lugu selle iluga kaasas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Apr 16, 2004 15:26    Teema: Vasta viitega

Ma siis täiendan kah vahepeal....

Kõigepealt, Aishiteruze baby animatsioon ei tundu enam sugugi niivõrd kohutav -- rohkem harjumise asi. Igatahes pärast teist episoodi hakkas anime veelgi rohkem meeldima, vaatan kindlasti lõpuni.

siis, Bakuretsu Tenshi:
kaks osa nähtud, ja tundub olevat segu haaremi-, mecha-, märuli-animest fanservice'i-kastmes. Aga mulle meeldib, olgugi võibolla seepärast, et tükk aega pole korralikku märulit näinud. CG'd esimeses episoodis vaatasin suu ammuli, teises juba veidi talitsetumalt, igatahes on see tõesti väga-väga hea. Paistab sama cell-shading tehnika olevat, mida uues Appleseedi treileris näha oli. Stoori poolest... tegelikult ega korralikul märulil teab mis stoorit vaja polegi, aga kindlasti asi areneb veel.

Melody of oblivion:
Müstiline, väga müstiline on see mis Melody...'s toimub. Esimene ep. oli piisavalt intrigeeriv ja segane (nagu Gainaxilt oodata võib), et vähemalt paar järgmist ära vaadata. Muidu tundus kõik enamvähem tavalise kvaliteediga olevat -- arvutigraafikat ei hakanud silma, joonistusstiil suht harjumuspärane -- ei midagi häirivat ega ka midagi üleloomulikult head. Ahjaa, ja mootorratas lõpus tuletas filmi Tron lightcycle'eid meelde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 17, 2004 19:55    Teema: Vasta viitega

Interlude on minu meelest veel müüstilisem kui Melody of Oblivion...vähemalt 1 ep. ära vaadanud ei saand ma küll asjale pihta.(Interlude´ist)


Kono Minikukumo Utsukushii Sekai joonistusstiil on päris ilus ning 1 ep. ära vaadates tekkis mul lootus, et sellest tekib midagi head...aga 2 epis tuli see saladus välja ja minu jaoks polndki mingit pingekohta enam...pettumus T_T ...aga eks näeb mis edasi saab.

Bakuretsu Tenshi trailerit nähes olin täiega sotti peal ja mõtleisn, et sellest tuleb midagi vägevat...2epi vaadatud ja siiamaani pettumust veel pole.

Midori no Hibi on nendest 4 animest minu favourite...tundub, et sellest tuleb veel mingi draama Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 21, 2004 21:41    Teema: Vasta viitega

Ka minu kommentaarid:

Tenjou Tenge

Nii, mõõgatibid, noored kaklevad pahalased, fanservice. Aa, rinnad on ka suured. Keskpärane.

Kono Minikuku mo Utsukushii Sekai/This Ugly and Beautiful World

Mida Treasure ütles. Umbes sama- ootaks midagi enamat. Aga millegipärast ütleb mu sisetunne, et see võib muutuda. Üks väike episood esimeses osas, kus Hikari muutus abitust neiukesest kuidagi kahtlaselt verejanuliseks olendiks. Miski selles tekitas mulle tunde, et tolle sümpaatse noormehe püha ülesanne võib olla mitte kena, kuid abitu neiukese kaitsmine koledate kollide eest; hoopistükkis võib selleks olla koledate kollida kaitsmine kena, kuigi üldse mitte abitu neiu eest. Muidugi, võin ka eksida.

Midori no Hibi

Olgu ma neetud! Keegi võttis jutukesi Pihu-Pillest ja Kämbla-Katist väga tõsiselt ning lõi SELLISE anime. Jälgin huviga...

Monster

Esimese osa põhjal- kui see on vaid arstide draamaseriaal, on see huvitav. Esimeses osas ilmunud eetikaprobleemid ja lõhe reaalse ilma ning ideaali vahel tundub pinevust pakkuvat. Eks paistab.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 18:20    Teema: Vasta viitega

Lisaks veel:

Shura no toki...esimese episoodi põhjal üsnagi meelt mööda, kuigi actionit oli üsna vähe aga arvatavasti muutub see varsti(loodan).


Initial D Fourth Stage Kallis Kallis Armas kuri Hentai just seda animed ma ootasingi.
Noh need kes, D´d on vaatand, need vaatavad ka kindlasti seda Stage´i aga need , kes pole, on enda asi kas, vaatavad või mitte.

edit:
Gantz väga omapärane anime.Kus peategelaseks paistab olevat üks poh*uist, keda miski maailmas ei süga ega sega...1 episoodis toodi üsnagi sellgelt välja kuidas inimesed suhtuvad erinevatesse olukordadesse ja kui määrdunud ja must see maailm on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Calenbreth



Liitunud: 24 Veeb 2003
Postitusi: 35
Asukoht: kodune hing

PostitusPostitatud: Püh Apr 25, 2004 00:24    Teema: Vasta viitega

Monster

Joonistustiil meenutab mulle vähemasti vägagi palju Gunslinger Girli ning lisaks selle mis seal toimub ja kuda see ülesehitatud on tõotab ta tulla ka Gunslinger Girliga võrreldav. Teine osa teeb asja veelgi huvitavamaks ja mõnusamaks.

Väga armas igatahes.
_________________
KINSA OMALOOMINGU MODERAATORIKS!!!111
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 02:09    Teema: Vasta viitega

Calenbreth kirjutas:
Monster
Joonistustiil meenutab mulle vähemasti vägagi palju Gunslinger Girli

joonistamise poolt võhiku pilguga vaadates tunduvad minu jaoks nende animete joonistusstiilid täiesti erinevad olevat. pole viitsinud neid veel võrrelda, aga sellest, mis GG-st meelde on jäänud, ei suuda küll mingeid sarnasusi Monsteri stiiliga leida.

anyway, Samurai Champloo on lõpuks väljas. esimese osa järgi tundub tulevat huvitav, seda just tegelaste poolelt, aga loodetavasti ka story poole pealt, kuigi sellest saab alguses ainult niipalju teada, et üks peategelane soovib leida mingit samuraid. samas on kokkusaanud seltskond juba piisavalt omapärane ja huvitav, et vaataks kindlasti sarja ka siis kui see oleks samasugune, ilma läbiva storyta, seeria nagu Kazemakaze Tsukikage Ran.

igaljuhul kui keegi seda tõlkima hakkab, siis minu poolt kindlalt vaadatav sari.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Mr Cinnamon



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 147
Asukoht: Uchuu Senkan Yamato!

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 14:47    Teema: Vasta viitega

Champloo esimese osa tõlkis ära bakafish.
Theme song imeb. ^_^
Vaadanud veel täiesti ei ole. Ootan veel 15 minutit :O
_________________

Avatar tehtud Mr Cinnamoni poolt, suured tänud talle.
I was a VIP at a Trance party!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 18:06    Teema: Vasta viitega

Mr Cinnamon kirjutas:
Champloo esimese osa tõlkis ära bakafish.

sinu postituse ajaks on jõudnud seda tõlkida ka AnimeForever Fansubs ja Aoi Anime. Bakafishi oma võib tema pisikese kollase fondi pärast ilma vaatamata maha võtta või üleüldse tõmbamata jätta.
Tsiteerin::
Theme song imeb. ^_^

ei ime miski midagist seal. ja sobib algusega ilusti kokku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2004 19:49    Teema: Vasta viitega

Mr Cinnamon kirjutas:
Theme song imeb. ^_^

[flamebait]PLEASE GIVE HIPHOP A CHANCE[/flamebait]
Ka mulle avaldas Samurai Champloo muljet, kuna kõike mida ma sealt ootasin, ma ka sain:
- vinget, voolavat, stiliseeritud ja kergelt ülepakutud sowrdplay'd: väga kena lisand olid nood sinakad mõõgaläiked, mis hetkeks ilmuvad, ilmestamaks iga lööki.
- head hiphopi: OPis on mikrofoni taga Shing02, kes üllatavalt hästi valdab inglise keelt, väga suur pluss. produktsiooni eest vastutav meeskond tundub intrigeeriv, kuna ta koosneb 3st jaapani üksusest ning afroameeriklasest fat jon : ) põnev

ja tegelikult rohkem polegi, noh, stoori ei tohiks liiga debiilne olla, haha : )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2004 07:01    Teema: Vasta viitega

Samurai Champloo režisseriks on muide Shinjiro Watanabe ehk siis mees, kelle käe alt on tulnud välja näiteks sellised toredad asjad nagu "Cowboy Bebop" ja "Vision of Escaflowne". Ka Champloo paistab vähemalt esimese osa järgi liikuvat samasse klassi... väga hea visuaalne külg, kummalised ja vastuolulised tegelased (üks sehoke tuulepäine, teine rahulik ja mõistlik: Spike and Jet, anyone?), kena naine, samurai otsing ja vägagi mõnusad visuaalsed küljed.

Muidugi, alguses mainitud "Stop bitching and watch" kõlas ka hästi :)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2004 10:43    Teema: Vasta viitega

Kust neid näha saab, kui nüüd nii küsida? :P
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tromedar



Liitunud: 26 Veeb 2004
Postitusi: 43

PostitusPostitatud: Reede Juun 04, 2004 16:12    Teema: Vasta viitega

Jamh... Kõige ligitõmbavam nimi ja tutvustuse põhjal sooviks uurida ja näha seda 'Madlaxi' 0.o
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: