OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2011 flash mob
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2011 19:20    Teema: AniMatsuri 2011 flash mob Vasta viitega

Ja nii ongi!

Käes on aeg üles panna ka teade flash mobist, mis sel aastal toimub (esialgse kava järgi, VÕIB MUUTUDA!) pühapäeval, 25. septembril kell 12.30 Tasku keskuses bussijaama ja Walkingu poole avanevate sissekäikude vahel oleval alal.

Taaskord on kavas mitu tantsu - ja eelmise aasta flash mobi teemat lugedes imestas keegi, kas Caramelldansenit polegi, sest see olevat klassika. Nüüd võite rõõmustada, Caramelldansen on sees! Yay!

ÕPPEVIDEOD ON SIIN (õige kiirus) JA SIIN (aeglasem versioon). Mõlemal videol on alguses peegeldatud ning lõpus õigetpidi variant.

MUUSIKA ON SIIN (õige kiirus) JA SIIN (aeglasem versioon).

Niisiis, tantsude nimekiri (ja tantsu iseloomu selgitus):

1. Hatsune Miku - Po Pi Po (omaloominguline kava)
2. Kimura Yuki - Love & Joy (originaalkava jalgade liikumiseta, refrään)
3. Raffi - Banana Phone fast remix (omaloominguline kava)
4. Caramelldansen (RedKunoichiLexy originaalkava + parapara + omaloominguline kava)

Kõik see võib näida segase pudruna, kuid videotest saate aru...

NB! Pean vabandama kohtade pärast, kus mul samm segi läks või liikumine arusaamatuna näib. Banana Phone'i sõnadele "I've got this feeling, so appealing, for us to get together and sing. Sing!" mõtlesin liikumise käigupealt, seda ette planeerimata. Sestap ei pruugi kiire ja aeglase video liikumised klappida.


ÜLDMULJE

Tantsud peaksid see aasta olema lihtsamad ja kuna ma ise pole suurem asi koreograaf, vaid ainult robotlik õppija, siis loodan, et need on enesestmõistetavad liigutused ka teistele (eriti Banana Phone, mille liikumist püüdsin laulusõnadega kooskõlla viia).

- Tants algab minu käetõstmisega ja inimesed ühinevad järjest omale sobival momendil.

- Flash mobi eesmärk on tabada süütuid kõrvalseisjaid ootamatult, mis tähendab, et oluline on enda koht välja vaadata ning VAREM kohal olla. Hea mõte on veidi näidelda - vaadata üllatunud näoga tantsijaid ja siis ise kaasa lüüa jne. Võimalused on piiritud.

- Selleaastane koht on rohkem läbi käidav ja seega on seal ka asjaga mitte seotud inimesi, kellele tulebki muljet avaldada. :) Samuti on võrreldes eelmise aastaga jalgealune oluliselt siledam (möödunudaastane tantsimine toimus Raekoja platsi munakividel ning ma isiklikult olin oma hüppeliigeste pärast tõsiselt mures).


MÄRKUSED JA TÄHELEPANEKUD HAKKAMASAAMISEKS

- flash mob, nagu traditsiooniks, algab ühe inimese - hetkel minu - tantsimisega. Selleks, et oleks nö. stardipauk teistele, valisin algusse Po Pi Po, millel on hea sissejuhatus. Omapoolseks märguandeks tõstan käe.

- tantsijatel palun hakata ühinema ALATES sellest kohast, kus ma kätega vehin. Palun MITTE tulla suure pundiga ühel ajal, sest nii kaotab flash mob oma mõtte ja on lihtsalt mob.

- palun MITTE seista ringis/reas/kolmnurgas/dekanurgas/mis iganes nurgas. Flash mobi eesmärk on hakata suvalises kohas tantsima (loomulikult on oluline jalgealune, kuid Tasku põrand on väga ühtlane). Eelmise aasta etteaste videot vaadates on lausa kurb, kuidas inimesed minu juurde jooksid ja me reas tantsisime. See EI OLE flash mob. See on rividrill eesti moodi.

- kuigi liigutused hõlmavad ohtrat kätega vehkimist, on palve - harjutage tantsimist, nagu oleksite klaaskastis. Peate harjutama, arvestades kõrvalseisjate ja -tantsijatega. Olukorras, kus käega kõrvale viibutamine pole võimalik (nt Banana Phone'i ajal), võib alternatiivina käe enda ees alla viia. Samuti pole võimalik rohke edasi-tagasitammumine.

- filmitava ruumi nappuses olin sunnitud suurema osa otse üles suunatud liikumistest enda ette tegema. Love & Joy süda tehke kõrgele üles enda ette (sest eelmise aasta tantsu kohta tuli märkus - vähe kätega vehkimist). See aasta on kavas rohkem liigutusi, et tantsijaid rahvamassist näha oleks.

- palun olla kohal VAREM (5-10 minutit enne alustamist). Ma mõistan, et samale ajale on planeeritud Stepmania ja Guilty Geari turniirid, aga alati on võimalik enda järjekorda edasi lükata. Ma ise osalen ka vähemalt ühes. Leidke endale sobiv koht enne tantsimist ning püsige seal. Kordan - punte ei tohi tekkida.

- kui kord tantsima hakkate, PEAB lõpuni tantsima. Poole pealt ärahajumist ei tohi olla. Tantsud pole ju nii rasked, et kuhugi auk sisse jätta.

- BOONUSENA on rõõm öelda, et kuigi Caramelldansen kogu etteastest peaaegu poole haukas, on 24. septembril kell 17.30 minu läbiviimisel toimuv tantsuõpetus, kus seesama tants täies ulatuses läbitöötamisele tuleb. Kes kõike selgeks ei saanud, see on teie võimalus ebatasasused siluda! :)


Oleks kohutavalt armas, kui ma saaksin mingigi aimduse, kui palju meid tantsimas võib olla, seega palun jätke teade siiasamasse teemasse, Facebooki AniMatsuri lehele, kuhu üsna pea tekib vastav teade, või saatke siin foorumis PM/kiri e-mailiaadressil triin.kolga@gmail.com. Etteteatamine pole kohustuslik.

Kostüümi olemasolu pole absoluutselt oluline - kui oskate tantse, olete oodatud. Mida rohkem, seda uhkem, flash mobi võlu seisnebki massides.

Kõik tekkivad küsimused, arusaamatused jm palun esitada siiasamasse teemasse või ülalmainitud kohtadesse.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2011 19:24    Teema: Vasta viitega

Kust eelmise aasta flashmobi videot näha saaks?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2011 19:54    Teema: Vasta viitega

http://s259.photobucket.com/albums/hh300/ingi9/Animatsuri%202010/?action=view&current=P9230088.mp4
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MyLeafy



Liitunud: 29 Apr 2010
Postitusi: 38
Asukoht: Boingberg

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2011 22:30    Teema: Vasta viitega

mulle meeldib, energiline ja nunnu :3
_________________
----------------------------------------------
That's for me to know and for you to...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Kolm Aug 17, 2011 13:40    Teema: Vasta viitega

Võtan see aasta kah osa LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ewu.



Liitunud: 12 Apr 2009
Postitusi: 68
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Reede Aug 26, 2011 16:15    Teema: Vasta viitega

Mu bff tahab ka osa võtta niiet tundub, et ma pean koos temaga seda tegema :P
_________________
はじめまして, わたし は エヴェリン で す。 とうぞよろしく!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Reede Aug 26, 2011 17:10    Teema: Vasta viitega

Väga lahe! Mida rohkem, seda uhkem :)
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Reede Aug 26, 2011 23:04    Teema: Vasta viitega

üritan osa võtta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 07:15    Teema: Vasta viitega

Leidsin sellise video flash mobist Solarises ja ei saa teistmoodi, kui pean sõna võtma.

PROS
+ mitu kaamerat filmimas eri nurkade alt
+ näidendilik algus, mis tõmbab pealtvaatajate tähelepanu faktile, et midagi toimub

CONS (so far)
- tantsud polnud ilmselgelt korralikult ära õpitud - seda oli näost ja umbropsu tehtud liigutustest näha

Nii et PALUN, õppige liigutused täiesti selgeks! : )

See video siin on lihtsalt legend ja kuigi meid üle 200 ei tule, nagu seal, on see siiski superhea motivatsioon-inspiratsioon, miks ja kuidas teha.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 09:06    Teema: Vasta viitega

Lisan lihtsalt enda poolt juurde seda, et hea oleks kui mingi tuumik on olemas ja sellega on enne reaalset flashmob'i koos üks-kaks proovi ära tehtud. Võib-olla siis on natuke kergem flashmob'i ajal, kui tuleb juurde inimesi kes on ise harjutand.

P.S. see on lihtsalt üks mõte, mis hüppas pähe selle viimase video vaatamise ajal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 12:18    Teema: Vasta viitega

Kindlasti võtan osa. Paari tantsu vaja veelkord harjutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 13:09    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:
Lisan lihtsalt enda poolt juurde seda, et hea oleks kui mingi tuumik on olemas ja sellega on enne reaalset flashmob'i koos üks-kaks proovi ära tehtud.


Iga mõte on kuld, aga palun, organiseeri üle-Eestiline transport ja kõigile see aeg, ja ongi valmis! :)
Hetkel on teatanuid (via baka, Youtube või suuliselt) 9. Neist 3 oleks lihtne kuhugi saada, aga ülejäänute kohta ei tea ma muud kui kasutajanime. See "tuumik", as you said, ei veaks välja. Täiesti juhuslikult algas kool, ülikool, elukool, w/e, ja minul näiteks pole üldse mingit sellist... oh, saaks kokku ja tõmbleks veidi... ajakest, sest, god dammit, september on üks segasemaid kuid aastas.
Eelmise aasta flash mob sai ka niimoodi läbi viidud, et igaüks harjutas oma väikeses nurgas - ja etskae, päris hästi olid tantsud selged.

Ise sa ei osale. >_>
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 13:59    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:
skullkiller kirjutas:
Lisan lihtsalt enda poolt juurde seda, et hea oleks kui mingi tuumik on olemas ja sellega on enne reaalset flashmob'i koos üks-kaks proovi ära tehtud.


Iga mõte on kuld, aga palun, organiseeri üle-Eestiline transport ja kõigile see aeg, ja ongi valmis! :)
Hetkel on teatanuid (via baka, Youtube või suuliselt) 9. Neist 3 oleks lihtne kuhugi saada, aga ülejäänute kohta ei tea ma muud kui kasutajanime. See "tuumik", as you said, ei veaks välja. Täiesti juhuslikult algas kool, ülikool, elukool, w/e, ja minul näiteks pole üldse mingit sellist... oh, saaks kokku ja tõmbleks veidi... ajakest, sest, god dammit, september on üks segasemaid kuid aastas.
Eelmise aasta flash mob sai ka niimoodi läbi viidud, et igaüks harjutas oma väikeses nurgas - ja etskae, päris hästi olid tantsud selged.

Ise sa ei osale. >_>

Kohe nii kurjalt mökk!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 15:03    Teema: Vasta viitega

Teshrin, sa teadsid juba varakult, et flashmob toimub wink

Mis puutub flashmobberitesse, siis piisab tuumikuna juba 5 inimest. Kui ma vähegi jõuan, teen endale ka kõik selgeks ära ja tulen tuumikusse appi. Arvestada võid, et mõlemad maskotid tulevad ka tantsima!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 15:10    Teema: Vasta viitega

Maskotid on juba ammu kirjas.

Ma ei ole kuri. Ma olen annoyed( orange).

PS. Mul on sellesse kujuteldavasse tuumikusse usku, et nad on võimelised ka iseseisvalt õppima.

Ahjaa, ülejäänud tuumikul on ka kool ja ülikool ja elukool ja w/e... Eks ole.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 02, 2011 09:48    Teema: Vasta viitega

Maskotid on tulemas jah! Vähemalt üks ja kui teine blokib, siis tuleb näopeks.

Igastahes väike märkus AniMatsuri külalistele:
Eelmisest aastast tuli välja, et kuna tegu on üldiselt väljakuulutatud üritusega, siis on paljudel huvi ka lihtsalt vaatama tulla.
Ma (mitte festivali esindajana vaid lihtsalt osalejana) paluks hästi ilusasti, et kõik, kes kohale tulevad, tantsiksid või siis jätaksid kohale tulemata ning vaataksid asja hiljem videost.
Nimelt kaotab asi hästi suure osa oma audentsusest, kui lihtsalt mingi punt inimesi kõrval seisab. Lisaks sellele ei julge ka paljud, kes algselt plaanisid tantsida, seda teha, kuna neil on kõrvaltvaatajate mass, kuhu sisse sulanduda.

EDIT: Kes ei tantsi on tšeburek!!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Reede Sept 02, 2011 14:47    Teema: Vasta viitega

tegelt oleks ma heameelega nõus tartus mingi seltskonnaga paar korda kokku saama ja harjutama. ma pole eriline üksiõppija tüüp.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Reede Sept 02, 2011 19:22    Teema: Vasta viitega

Aga palun. Öelge valikus olevatest kuupäevadest (10., 11., 17., 18. september), milline kõige paremini sobib, ja organiseerib mingi asja. Aga see saab olema Tartus.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tuuletallaja



Liitunud: 12 Jan 2011
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn, just kolisin

PostitusPostitatud: Laup Sept 03, 2011 18:09    Teema: Vasta viitega

Tants on selge ning olen kindel tulija. Püüan vähemalt mõned sõbrad ka kutsuda, et nad kaasa tantsiksid. Minu arust on see flash mob väga huvitav asi ning kellele ei meeldiks muljet avaldada? Tore on mõelda, et oh, lõpuks on see alganud, milleks ma usinasti õppisin. Mina isiklikult võtan seda asja tõsisemalt.
Ja kas liigutusi tuleb veidi tagasihoidlikumalt teha? Tantsisime õega ning talle virutasin ikka head kaks korda vastu käsi. :P
_________________
Elu võib võtta järsu pöörde, nagu tuul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Sept 03, 2011 20:39    Teema: Vasta viitega

Väga meeldiv kuulda, et oled hingega asja juures, Tuuletallaja! : )

Jah, arvatavasti tekib tantsimise käigus situatsioon, kus keegi võib sinise silma või muhuga lõpetada. Olen seda isegi kogenud, kui mõne väga innuka tantsu käigus endale käega näkku löön või end küünistan...

Selleks puhuks töötab väga hästi enesekontroll - vaatad olukorra üle, kas saab väga vehkida, ja siis arvestad, palju ja kuhu sa vehid. See, kuidas asi välja nägema peaks, selgub alles flash mobi ajal. Sestap on vaja usku endasse. Happybunny
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: