OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2011 13:49    Teema: Vasta viitega

Piu kirjutas:
Ühesõnaga see teeks mind väga rõõmsaks, kui keegi lisaks Steami sõbraks piupiiu ning kutsuks mind kallistama LaLaLaa

Kui PSN lõpuks jälle üles saab ning mina oma PSNi ja Steami kontod ühendatud ja seeläbi ka Steami versiooni aktiveeritud, siis vabalt võime taas kord sisse suumid... s.t. kallistada. Eks ma annan teada siis, eks.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2011 12:27    Teema: Vasta viitega

Kas keegi on mänginud juba seda online f1 mängu
promo video
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Mai 27, 2011 11:24    Teema: Vasta viitega

Olen hiljuti süvenenud visual novelites. Viimase paari päevaga olen ma läbi teinud ''Muvluv Alternative'' ja ''Galaxy Angel''. Aga tuleb öelda, et ''Fate/stay night'' on leidnud endale korraliku konkurentsi ja see on minu jaoks ''MuvLuv Alternative'', characterid, situatsioonid ja üldine ''story telling'' on lausa minu arust parem kui fate/stay night. Muidugi ''type moon-verse'' ja fate/stay nighti konsept (+Characteri iseloomud) annab väikese eelise.. Kuigi Muvluv-is on vägagi mõnus see, et nende suud liiguvad kui nad räägivad.. Ja voice actorid on sellel ka mõnevõrra paremad
Aga muidugi Galaxy Angel on samuti tore, selle ''space battle-id'' olid ja on äärmiselt lõbusad. Vägagi huvitav on seda sorti kosmese lahinguid pidada ja laevas ringi sammuda.
Muidugi alaealistele on see asi tõsine ''no-no''.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Mai 27, 2011 12:02    Teema: Vasta viitega

Naljakas vaadata, et paljusid animesi, kus kasvõi natukene fanservicet, tembeldad sa otakubaidiks aga VNdes see sind ei häiri. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Mai 27, 2011 13:06    Teema: Vasta viitega

Fanservice?.. Kui sa mõtled, et lihtsalt ''ilusate'' anime tüdrukute seismine ja rääkimine on fanservice?.. Point on selles, et ma pole nendes üldse näinud midagi fanservice-i sarnast (Galaxy Angel-is on muidugi tibake seda.. Aga seda pole peaaegu üldse.)..

Edit: Mõnevõrra parem kui see tüüpiline asi mida animes leida on.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 00:26    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Fanservice?.. Kui sa mõtled, et lihtsalt ''ilusate'' anime tüdrukute seismine ja rääkimine on fanservice?.. Point on selles, et ma pole nendes üldse näinud midagi fanservice-i sarnast (Galaxy Angel-is on muidugi tibake seda.. Aga seda pole peaaegu üldse.)..

Edit: Mõnevõrra parem kui see tüüpiline asi mida animes leida on.

Nu sa tembeldanud siukseid animeid, kus fanservicet pole terve sari täis, nagu index, kah otakubaidiks. Aga jah, muv-luvi kohta ma ainult head kuulnud, nii, et arvatavasti varsti loen selle, galaxy angeli ja FSN ära (mõtlesin, et lõpetan tsukihime kõik routed ära ja siis hakkan teisi lugema aga pole tsukihimet päris pikka aega puutund..)

Aga mängude teema pealt.. Olen hiljuti P4 mängind ja kohekohe on lõpp käes. Ning Marvel vs Capcom 3 hankisin kah hiljuti ja olen seda harjutand. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 03:13    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Nu sa tembeldanud siukseid animeid, kus fanservicet pole terve sari täis, nagu index, kah otakubaidiks. Aga jah, muv-luvi kohta ma ainult head kuulnud, nii, et arvatavasti varsti loen selle, galaxy angeli ja FSN ära (mõtlesin, et lõpetan tsukihime kõik routed ära ja siis hakkan teisi lugema aga pole tsukihimet päris pikka aega puutund..)

By ''Index'' do you mean Majutsu no Index? Seda pole me küll ''otakubaitiks'' kutsunud. Tavaliselt kutsun ma selle nimega animesi, nagu Sekirei, Eiken jne. Muidugi ma võtan tavaliselt arvestusse nendes asjades ka anime stiili, ja momendid.
Muv-luv Alternative lõi mul üle ''parima visual noveli'' koha. Ei saa öelda, et need teised visual novelid mida ma mänginud on kuidagi halvad olnud, vaid asi on selles, et muv-luv alternative on lihtsalt nõndavõrd hea. Minu poolt tuleb lihtsalt öelda ''hop-hop Muv-luvi lugema'' . Aga ma pean seda südamest ütlema ''Alaealised tõesti peaksid sellest visual novelist eemale hoidma, sest see story ei ole kindlasti lastele mõeldud (Üldiselt ei huvita mind see, kes selliseid asju vaatab.. Aga selle teosega ei saa ma seda sama öelda.)''

Tänane õhtu läks päris pikaks. Tsukihime sain läbi Arcueid-i true ja good endingu. Tsukihime on igati hea ja meeldiv teos. Täitsa meele järgi.

Galaxy Angelis on see ''battle system'' väga huvitav, ja need tüdrukud on ka suhteliselt erinevad ja huvitavad. Ecchi põhimõtteliselt puudub.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 12:58    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Nu sa tembeldanud siukseid animeid, kus fanservicet pole terve sari täis, nagu index, kah otakubaidiks. Aga jah, muv-luvi kohta ma ainult head kuulnud, nii, et arvatavasti varsti loen selle, galaxy angeli ja FSN ära (mõtlesin, et lõpetan tsukihime kõik routed ära ja siis hakkan teisi lugema aga pole tsukihimet päris pikka aega puutund..)

By ''Index'' do you mean Majutsu no Index? Seda pole me küll ''otakubaitiks'' kutsunud. Tavaliselt kutsun ma selle nimega animesi, nagu Sekirei, Eiken jne. Muidugi ma võtan tavaliselt arvestusse nendes asjades ka anime stiili, ja momendid.
Muv-luv Alternative lõi mul üle ''parima visual noveli'' koha. Ei saa öelda, et need teised visual novelid mida ma mänginud on kuidagi halvad olnud, vaid asi on selles, et muv-luv alternative on lihtsalt nõndavõrd hea. Minu poolt tuleb lihtsalt öelda ''hop-hop Muv-luvi lugema'' . Aga ma pean seda südamest ütlema ''Alaealised tõesti peaksid sellest visual novelist eemale hoidma, sest see story ei ole kindlasti lastele mõeldud (Üldiselt ei huvita mind see, kes selliseid asju vaatab.. Aga selle teosega ei saa ma seda sama öelda.)''

Tänane õhtu läks päris pikaks. Tsukihime sain läbi Arcueid-i true ja good endingu. Tsukihime on igati hea ja meeldiv teos. Täitsa meele järgi.

Galaxy Angelis on see ''battle system'' väga huvitav, ja need tüdrukud on ka suhteliselt erinevad ja huvitavad. Ecchi põhimõtteliselt puudub.

Tsukihimes mul kah need 2 endingut ja cieli omad teen järgmisena, Muv luvi jätan ma arvatavasti viimaseks, sest olen kuulnud, et see on tõesti nii hea, et kui seda mängid tunduvad kõik teised VNid halvemad.
Aga see nasu (FS/N ja tsukihime) writing style on vahepeal päris naljakalt halb (mulle meeldib tsukihime ja arvatavasti meeldiks ka FSN aga see kuidas ta sex scenesid kirjeldab on lihtsalt .. omapärane) kuid stoori ise hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 17:15    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Tsukihimes mul kah need 2 endingut ja cieli omad teen järgmisena, Muv luvi jätan ma arvatavasti viimaseks, sest olen kuulnud, et see on tõesti nii hea, et kui seda mängid tunduvad kõik teised VNid halvemad.
Aga see nasu (FS/N ja tsukihime) writing style on vahepeal päris naljakalt halb (mulle meeldib tsukihime ja arvatavasti meeldiks ka FSN aga see kuidas ta sex scenesid kirjeldab on lihtsalt .. omapärane) kuid stoori ise hea.

Arcuied-i Sxx scene-id olid muidu minu arust täitsa korralikud, kõvasti paremad kui FSN-i seletused nende ''tegevustele'' ja mulle väga meeldivad need FSN-i ühendused Tsukihimega. Need annavad tunde, et selles on palju rohkem tegevust ''behind the scene'', kui võiks arvata, nagu Ciel on samas koguduses kus Kiriei on/oli. Aga nüüd ma ise olen hakanud mõtlema, mis juhtuks kui fate/stay nighti sündmused põimuvad tsukihime omadega.. >.<

P.S: Mulle mikski pärast tundub, et see jutt ei ole just kindlasti mõeldud kõikidele ''bakalastele'' .. So kids.. Don't do this at home! In matter of fact forget everything you read!
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Nelj Juun 09, 2011 18:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 17:25    Teema: Vasta viitega

Minu meelest peaksid just täiskasvanud seda kõike vältima ja unustama, et üldse midagi teavad sellest.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Reede Juun 10, 2011 00:06    Teema: Vasta viitega

Portal 2!!!!!

Uhke storyline ja võimsa graafika/teostusega mäng. Esimest osa pole küll mänginud, aga pidavat olema 3 korda pikem kui essa. Pean tunnistama, et mõnes raskemas kohas kasutasin interneti abi, aga usun, et pole hullu LaLaLaa. Igatahes, mängige kindlasti!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Juun 10, 2011 06:24    Teema: Vasta viitega

Miks inimesed mängivadmingite asjade järge kui pole originaali mänginud on minu jaoks saladus.
Siiski graafika portal 2's oli minu arust HL2 tasemel, mis on juba päris mitu aastat vana ja selle tõestuseks on fakt, et täisgraafikal jookseb P2 ka minu läpakal väga väga hästi.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2011 20:43    Teema: Vasta viitega

TF2 on tasuta,minge tõmbama
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2011 23:19    Teema: Vasta viitega

Oh, panen tõmbama, keegi pelada viitsiks pärast?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Esm Juun 27, 2011 18:22    Teema: Vasta viitega

God Hand on üks parimaid beat 'em up mänge, mida näinud olen. Kellel PS2, soovitan soojalt. Mäng ise on rohkem küll komöödia, niiet ärge väga tõsist lugu oodake.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Xire



Liitunud: 29 Juul 2007
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Juun 28, 2011 10:33    Teema: Vasta viitega

Helen. kirjutas:
God Hand on üks parimaid beat 'em up mänge, mida näinud olen. Kellel PS2, soovitan soojalt. Mäng ise on rohkem küll komöödia, niiet ärge väga tõsist lugu oodake.


Tänud soovituse eest, just mõni aeg tagasi ps2 mänge otsides sattus see ette ja olingi just kahevahel, et kas ikka tasuks hankida.
_________________
Vaadatud anime
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 29, 2011 07:58    Teema: Vasta viitega

Eesti mängurite kommuun. Mida üldse arvate sellest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Laup Juul 02, 2011 22:08    Teema: Vasta viitega

Mängisin Solar kahte, päris hea oli.

Umbes nagu spore algus aint sa sööd asteroide, planeete ja päikesesüsteeme.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
taco



Liitunud: 21 Jan 2010
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Püh Juul 03, 2011 19:49    Teema: Vasta viitega

Alice Madness Returns


http://www.youtube.com/watch?v=cFrs5UGB-ns

Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2011 16:01    Teema: Vasta viitega

Ma lihtsalt nalja pärast klõpsasin youtuubi otsingusse ''Berserk PS2 trailer''.. And I found out, that it in matter of fact HAD a game!
http://www.youtube.com/watch?v=kg8hk3QrCBg
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 56, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: