OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

5. JAFF. 15.-24. aprill Tallinnas ja Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Amelia



Liitunud: 24 Sept 2010
Postitusi: 118

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 11:27    Teema: Vasta viitega

Tjah, nagu kardetud, täna ma infolauda tulla ei saa, haigus murdis maha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 21:24    Teema: Vasta viitega

Käisin tales of vesperia vaatamas ja jäin rahule. Paar korda lagis aga see ei häirinud ega filmielamust ei rikkunud. Ainult, et see ajas naerma, et fansubid olid. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 23:11    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Ainult, et see ajas naerma, et fansubid olid. LaLaLaa


Mida sa selle all silmas pead? Kas mingi grupi logo oli alguses?
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 23:21    Teema: Vasta viitega

Lootsin tänaõhtusel "Galaxy Express 999" seansil näha rohkem kui ühte tuttavat bakalast, aga ainus kaaskülastaja, kelle kaugelt ära tundsin, oli kasutaja Hime. Hea seegi. Ju siis oleme ainukesed Leji Matsumoto talendi austajad baka.ee Tallinna osakonnast või lihtsalt ainsad, kellel tänaseks õhtuks "linnaluba" oli... Või siis oli kõigil teistel see juba läinudreedesel seansil nähtud. :)

Kui nüüd kellestki mööda vaatasin ja eelneva jutuga seega ülekohut tegin, andke julgesti teada.

Film oli muidu õige ja tehnilisi viperusi ka eriti polnud, kui paaniliselt higistavat subtiitriteladujat (minu kaastunne talle!) mitte arvestada. Mina igatahes sain seansilt kõike seda, mille järele tulin, ehk siis kuhjaga suurepärast animatsiooni, voogavaid juukseid, traagilist saatust ja muidugi galaktika kõige kurvemaid ripsmeid. Jäin väga rahule.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 00:14    Teema: Vasta viitega

Mul on tunne, et minu osalemine piirdubki promotegemisega, muu jaoks ei jää ajumahtu. OTL
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 06:56    Teema: Vasta viitega

käisin ka eile Vesperia lugusid vaatamas, väga meeldis, need paar kohta kui lagis ei pannud isegi tähele arvestades mis jamasid ma see aasta enne näinud juba olen. Igastahes hea film oli, tekitas isu jälle mängu plaat riiulist välja võtta ja uuesti mängima hakata :)
Tõenäoliselt oli see minu viimane film see aasta Jaffil ja annan 5 punkti 10 punkti skaalal, natuke liiga palju viperusi juhtus nende 5 filmi vaatamisel mis ma see aasta vaatasin. Loodame et järgmine aasta tuleb parem. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 07:24    Teema: Vasta viitega

Ise olen ka galaxi ekspressi 999 austaja aga kahjuks Tartus oli seanss halval ajal ja ei saanud vaatama minna.
Vabarnamees oskad öelda, kas sarjal on ka inglise keelsed subbad olemas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 07:33    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ei ole.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2011 16:16    Teema: Vasta viitega

Rääkisin just korraldajaga. Mis puutub dubleeringutesse ja subtiitritesse, siis on, nagu aimasin. Plaatidel on kenasti olemas õiged keeled, kuid kuna plaatidel on kombeks omada erinevaid dubleeringuid ja subtiitreid, siis ei suvatseta kinodes kontrollida, mida käima pannakse -__-; Lihtsalt pannakse plaat sisse ja kõik. Täpselt sama asi, mis eelmine aasta.

Ehk siis kui on mingil filmil, mis on kuulutatud välja teatud subtiitrid või keel, siis palun minge kino kassasse ja öelge, et valed pandi käima. Eestikeelsetega võib olla muid probleeme, kuid teiste asjadega ei tohiks.

----

Positiivsematest asjadest: Tallinna JAFFi infolauas on müügil mõningad AniMatsuri eelmise aasta märgid, kellel huvi :)

Lisaks on meie Stepmania püsikliendid järjest arenenud ning varsti võib oodata võistlustel tugevat konkurentsi! Niiet harjutage!

Küll aga peab mainima, et matid on siinse katsetuste jooksul päris korralikult kannatada saanud D:
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2011 16:34    Teema: Vasta viitega

Good thing then that I ordered my pad... Happybunny

Teemasse ka - täna saan veel ühe JAFFi filmi nähtud - Haruhi. Ponyot vaatasin avakontserdijärgselt. : )
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2011 18:29    Teema: Vasta viitega

Idee on viia JAFFi korraldajatele pühapäeval kook. Kui keegi soovib panustada, siis võiks tuua 2 euri JAFFi Tallinna infolauda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2011 19:31    Teema: Vasta viitega

Ei mingit kooki. Nad pole seda väärt - ja kui Tallinnas ongi kõik tips-tops, siis Tartu kammajaaga ma rahul ei ole.

HARUHI OLI TÄIELIK DISAPPOINTMENT, MITTE DISAPPEARANCE.

Lähme sinna, no loomulikult enne sisse ei lasta, sest nemad kontrollivad subtiitreid, nagu mulle kontrolör ütles. Viis minutit on üle läinud ja neiu tuleb tagasi. Eesti subtiitreid polevat, on ainult jaapanikeelne audio. Anti võimalus piletiraha tagasi saada või siis vaatama minna. Mina, skullkiller, aiyoru ja lostinthemist läksime saali à la "no Haruhi ikkagi", pealegi olen ma seda filmi varem näinud ja mõtlesin, et pohh, teeme ära.

KOREAKEELSED SUBTIITRID. Me pole mingid shawolid, sorry. Lost lahkus üsna pea. Mina ja skull tulime umbes tunni pärast ära - film pole huvitav, kui sellest aru ei saa, isegi kui olen varem näinud. Aiyoru jäi veel sinna, näis, mis tema arvab. Minu jaoks oli see üks suur pettumus ja kahtlen, kas üldse enam see aasta midagi vaatama lähen (plaan oli Arrietty ära näha, kuid kui selline nali veel kordub, siis tuleb midagi ette võtta).

Ausõna - kavas on kirjas EST SUB, aga nemad lahmivad sinna, mida jumal juhatab. Järgmine aasta tuleks audio/video pulti saada oma mees, kes selle asja personaalselt üle vaataks, sest Tartus on metsikult vigu tehtud. Parem siis juba Ekraaniga rääkida, nagu skull arvas, neil on kvaliteet, mitte kvantiteet.

Ühesõnaga, ma ei pahanda meie meeskonnaga, ma pahandan nende vantidega, kes ei mõtle kinoliste elamuste paremaks muutmisele ja ei kontrolli asju üle pikemas perspektiivis enne tõelist screeningut.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2011 19:54    Teema: Vasta viitega

Ühesõnaga, nagu teshrin ütles, oli Haruhi täielik pettumus. Pagan, ma tegin isegi viimase paari päeva jooksul "The Melancholy of Haruhi Suzumiya" maratoni, et filmi ei läheks täiesti teadmisteta vaatama.

Tõsiselt, selle aasta JAFF käigu lihtsalt minugipoolest perse. mökk! Oli plaan ka lõpufilmi vaatama minna, kuid nüüd ma lihtsalt keeldun sellest. Tartus on minu teada seitse seanssi metsa läinud. Praegu olen isegi nii vihane, et ei kavatse järgmine aasta infolauda minna. Muidugi eeldusel, kui Tartusse üldse tuleb infolaud.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
namirin



Liitunud: 3 Apr 2011
Postitusi: 2
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2011 20:35    Teema: Vasta viitega

Käisin eile koos vennaga Full Metal Alchemisti vaatamas. Mulle meeldis kui välja jätta seda, et alguses aeti saalist välja, et subtiitreid kontrollida ning et subtiitrid siiski olid probleemsed - kadusid vahepeal ära. Hea seegi, et oskan suht hästi jaapani keelt. Pidin siis oma vennale tõlkeks hakkama, kuigi ta oli seda filmi juba näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2011 21:20    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Tõsiselt, selle aasta JAFF käigu lihtsalt minugipoolest perse.


word. Aga ma ikkagi ilmun infolauda, seal oli lõbus.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2011 22:02    Teema: Vasta viitega

Tartu kohta ei oska komenteerida aga need 2 asja (vesperia ja king of thorns) mis Tallinnas vaatamas käisin olid suht head, nii animud ise kui ka tehniline pool.
Vesperial olid fansubid aga meh, kvaliteet oli hea. King of thornsil oli see good ol' reaalajas supakad (filmi enda peal olid saksa supakad lol) aga timing oli normaalne ja filmi video ja audioga oli kõik korras.
Jäin rahule ühesõnaga. (kuigi suht kindlalt poleks ma seda, kui ma oleks nt. one piecei või tartu haruhit läinud vaatama..) Pmst. saksa subid king of thornsil häirisid veits aga sellega, et supakad olid filmist eraldi, all, olin eelmisest aastast harjunud. :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kumori



Liitunud: 3 Apr 2010
Postitusi: 20
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2011 22:25    Teema: Vasta viitega

JAFFi seansid on nagu Bertie Bottsi kõikvõimaliku maitsega oakommid ... ehk siis, võib igasuguste ootamatute „maitsete“ peale sattuda. Ka mina olin nende seas, kes said nautida saksakeelse dubleeringuga „Odade kuningat“ ja jaapanikeelset, koreakeelsete subtiitritega „Haruhit“. Tuleb küll tunnistada, et mu napist eelkesktaseme jaapani keelest jääb filmide vaatamiseks veel väheks, aga omamoodi elamus oli tänane „Haruhi“ sellegipoolest - kas või juba selle pärast, et sai (rohkem kui tavaliselt animet vaadates) pingutada jaapani keele kuulamise oskust. Aga muidugi ei tulnud suurem osa inimesi kinno jaapani keelt praktiseerima ...

Ausalt öeldes hakkab sellest filmi alguse eelsest närvikõdist (mis keeles audio? mis keeles subtiitrid?) villand saama. Kahju on sellest, kui sõpradega JAFFi muljeid vahetades saab kombeks kõigepealt rääkida sellest, milliste tehniliste apsakate tunnistajaks keegi on olnud, mitte filmidest endist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2011 22:44    Teema: Vasta viitega

Kumori kirjutas:
Aga muidugi ei tulnud suurem osa inimesi kinno jaapani keelt praktiseerima ...


See oli pigem nagu Ze Ultimate Test of Survival.

Kumori kirjutas:
Kahju on sellest, kui sõpradega JAFFi muljeid vahetades saab kombeks kõigepealt rääkida sellest, milliste tehniliste apsakate tunnistajaks keegi on olnud, mitte filmidest endist.


Nõus, täiesti nõus.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2011 00:51    Teema: Vasta viitega

Kuna minu nime sai siin korra juba mainitud, siis võtan ise ka sõna.
Sai ka käidud Haruhit täna vaatamas, mis oli suhteliselt mitte talutav korea subtiitrite ja jaapani dubleeringu koosmõjul. Muidugi oli algus huvitav, teada saada milliseks film kujuneb ja nii.
Eriti lahe oli vaadata kuidas lostinthemist lihtsalt kahe loli vahel istus Muhe Muhe.
Muidugi lahkumisega saalist feilisin suht haledalt... ei tea kui suur naeris selle peale.

Mõte: Järgmise JAFFi korraldamisõigus(või mis see ka poleks) anda Ekraanile, sest usun et neil on parem kvaliteet, kuna eksimusi on seal on suht raske lubada 2 saali tõttu. Ja kvaliteet oleks märksa parem kui cinamonil, loodetavasti.

Tore et sain ka vahest millegisse sõna sekka öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2011 09:18    Teema: Vasta viitega

Kas eelmine aasta oli ka cinemonis jaff ja kui palju viperusi tol korral oli. Igatahes kui käisin eelmine aasta Athenas siis oli mõni üksik viperus, aga filmi elamus ei jäänud saamata. Subbakad olid paigas. Sellise ürituse peab andma ikka neile korraldada, kes annavad endast 100%. Aga miite 50 või vähem . Mind häirib samuti et Cinemonis peab ootama alati seanssi alguseni peaaegu et sisse saada, aga Ekraanis lastakse juba 30 minutit varem sisse. Pöffi olen ise ka käinud vaatamas Athenas ja rahule jäänud. Muide kui palju seekord viperusi oli Athenas. Tegelikult vale oli et anti Cinemonile rohkem seansse kui Athenale. Kui Tatusse Jaff tuli oligi algul Athenas ja sinna peaksgi ta jääma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: