OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AnimeFest 8 07-08.05 Riias

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2011 21:04    Teema: AnimeFest 8 07-08.05 Riias Vasta viitega

NB! informatsioon selles postituses võib olla aegunud ja vale, kuna teema loomise ajal pole veel kõik detailid paigas. Kõige värskem ja täpsem informatsioon on alati siin

7. ja 8. mail 2010 toimub Riias WTCs(Elizabetes 2) järjekordne animefest, seekord suurem, võimsam ja lõbusam (loodetavasti). Paljud pisidetailid pole veel paigas, jälgin nii kuidas jõuan(loe: viitsin) originaalinfot ja üritan uuendada. Pole paigas näiteks järgmised asjad: pileti hinnad, aeg.

Mis toimub?

  • Animete näitamine
  • Cosplay rongkäik
  • Cosplay konkurss
  • AMV konkurss
  • Joonistuskonkursid
  • Karaoke
  • erinevad teised mängud ja konkursid


Cosplay konkurss
Reeglid:

  1. Registreerimiseks tuleb täita avaldus ja saata see e-mailitsi aadressile yamiyukki@gmail.com
  2. Avaldust võib täita ainult vene, läti või inglise keeles
  3. Avaldusega tuleb saata tegelase pilt selles kostüümis, milles te hakate teda kehastama
  4. Avaldusega tuleb saata taustamuusika mp3 formaadis
  5. Avaldusega tuleb saata kostüümi foto
  6. Igas kategoorias osalemise jaoks tuleb saata eraldi avaldus
  7. Avaldusi võetakse vastu 31.märtsini 2010 (whoops, tähtaeg on vistläbi. ohwell, sue me \_(^_^)_/)


AMV konkurss
Nõudmised:

  1. Vähemalt 1 minutit pikk, maksimaalselt 5 minutit lühike
  2. Videokoodekid: DivX, XviD, h264; audiokoodek: mp3
  3. maksimaalselt 200mb
  4. väikseim resolutsioon: 640*480, suurim: 1280х720


Praeguseks rohkem infot pole. Möödunud üritused seal Lätis on näitanud, et igati väärt asi ja tasub sinna minna. Kui ilmub rohkme infot piletite kohta, postitan siia.
Eelmisel aastal läksime näiteks sinna gruppiga rongiga. Ma ise sel aastal ei kavatse minna ja seega ei viitsi ka korraldada, niiet kui keegi tunneb, et ta on nõus inimesi orgunnima ja seebima, otsima rongi-,bussiaegu ja/või bussi rentimise võimalust, oleks see igati äge.

Kõik küsimused siia teemasse.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MyLeafy



Liitunud: 29 Apr 2010
Postitusi: 38
Asukoht: Boingberg

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2011 10:03    Teema: Vasta viitega

wow, mind üllatab et keegi pole veel kommenteerinud, eks ma olen esimene siis :3

Olen kindel mineja(praeguse plaani kohaselt on mõte juba 6.mail sinna minna ja Riias päev otsa ringi vaadata)

teen ka cosplay aga võistlusel ei osale =x
_________________
----------------------------------------------
That's for me to know and for you to...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 11:41    Teema: Vasta viitega

No FAIN SIIS, et tähtaeg möödas on! TÄNKS, mu ainus lootus enne suve lõppu cosplay'da ja esineda läks praegu. TÄNKS, Stopa, sa oled tõeline musi.

Mis siis ikka, eks piirdun lihtsalt kostüümis ringi lurkimisega.

EDIT: olen kindel mineja, 20 LVL talvisest minekust, mis ära jäi, on siiani olemas. Nii et raha pole probleemiks.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 13:12    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:
No FAIN SIIS, et tähtaeg möödas on! TÄNKS, mu ainus lootus enne suve lõppu cosplay'da ja esineda läks praegu. TÄNKS, Stopa, sa oled tõeline musi.


Nuta mulle 20 jõge, kallis, mul on paremat teha kui sind koguaeg hoida pidevalt infos mis kus toimub. utiliseeri google translate'i ja lurki ise mitte ära ole butthurt
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 17:25    Teema: Vasta viitega

Kibestunud Stopa on paha Stopa.

Esiteks on Google translate mingi värdjas ja kõlbab ainult üksikute sõnade tõlkimiseks ning teiseks lepin ma sellega, et käin lihtsalt ja olen chill ja näitan kostüümi ja ostan mõttetuid vidinaid ja vaatan üritusi ja olen üldse kasutu.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 18:22    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:
Kibestunud Stopa on paha Stopa.

Esiteks on Google translate mingi värdjas ja kõlbab ainult üksikute sõnade tõlkimiseks ning teiseks lepin ma sellega, et käin lihtsalt ja olen chill ja näitan kostüümi ja ostan mõttetuid vidinaid ja vaatan üritusi ja olen üldse kasutu.

Kulla teshrin, esimeses postituses on ju k6ik kirjas (avaldused kuni 31. m2rtsini) ja Google translator aitab v2ga t2pselt aru saada, kus on vajalik info. Just t2na hommikul vaatasin sealse teema ise ka yle (kyll aga Chrome brauseri t6lkega, mis peaks samas Google translatoril p6hinema). Ja kuna meie n2ol on tegu v2lismaalastega, kes ei pruugi alati 6igeaegset infot saada, siis on alati v6imalus nendega eraldi r22kida. Seal foorumis on ka kirjas, et mitmed asjad saab otse selgeks teha. Kyll aga praegu ilmselt hiljam, Stopa teemategemise ajal oleks veel r22kida saanud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 18:35    Teema: Vasta viitega

Seda on ainult tore kuulda.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 20:05    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:
Kibestunud Stopa.


Tsiteerin::
No FAIN SIIS, et tähtaeg möödas on! TÄNKS, mu ainus lootus enne suve lõppu cosplay'da ja esineda läks praegu. TÄNKS, Stopa, sa oled tõeline musi.


okei
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2011 10:02    Teema: Vasta viitega

Palun saagem üle, okei?
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 18:39    Teema: Vasta viitega

Kuna originaalteemas midagi cosplay rongkäiku registreerimise kohta kirjas pole, siis on mul õigus järeldada, et see on lihtsalt join in the fun?

EDIT: Samuti -

kuidas on lood mineku organiseerimisega? (Ei kiirusta takka, lihtsalt huvi)
kui palju läheb tavakülastajale asi maksma ja kas cosplay kandmine vähendab hinda või kehtib see ainult võistlustes osalejatele?
kui palju tasuks raha kaasa võtta, arvestades kahe päeva pikkust üritust ja vahepealseid ootamatuid kulutusi?
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2011 18:16    Teema: Vasta viitega

ofc pole rongkäigule ingit regamist. see on lihtsalt see, et kõnnime koos läbi riia ja oleme nyaa'd
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ivan the terrible



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 20
Asukoht: evanime

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 22:11    Teema: Vasta viitega

5 latti on ühe päeva pilet, niisiis kahe päeva eest 10.
Veel 2 kaks latti iga filmi eest, kui on soov vaadata.
Cosplay eest mingit soodust ei ole, osalejad aga saavad infot organiseeriate käest kohe kätte kui registreeruvad.
2 päeva pole eriti pikk aeg, nii et toiduga eriti probleeme ei peaks tekkima, kas kaasa võtta midagi või kuskil 5-10 latti, kes kui palju sööb ise teab.
Kui keegi soovib alkoholi siis ise vaatab/mõtleb otsustab.
Seal on animepood, nii et kui mingi raha üle jääb vaevalt et eestisse see tagasi jõuab. Mingit taskuraha on ikka mõtet omada, sest äkki tekib ootamatu soov midagi osta või keegi palub midagi põnevat. Pangaautomaadid võtavad vastu meie kaarte ja annavad nende raha, kaardimaksete kohta poes pole kindel, aga ei näe põhjust miks ei peaks töötama.

Organiseerima vaevalt keegi usinalt hakkab, aga mis mina tean, pessimist lihtsalt.
Piletid tuleb reserveerida saates kiri meilile hasan[ätt]kampai-riga.com millega igaüks saab individuaalselt hakkama ja siis ostab välja kohapeal kaa individualselt, kuigi üks inimene võib grupile reserveerida. Aga need küsimused saab meili teel kergesti lahendada. Ärge lootke kohapeal piletit niisama osta, kogemus näitab et nad lõpevad otsa ja sisse ei saagi.

Kohale saab sõita kas Ecolines bussiga või rongiga, mis on proovitud
variandid. Võib ka teisi bussifirmasid kasutada kui näiteks ajad ei sobi, aga see on kõige odavam. Piletid saab samuti iseseisvalt osta ja kogu info leida internetis.

Ainus tõsine küsimus mis vajab planeerimist on ööbimine. Võib teha plaanid ainult endale, aga mingi grupiga variant on tavaliselt odavam ja lõbusam, kuid siin siis peab teadma kui palju keda ja millal.
Samuti võib mõelda selle üle, kuidas veeta vaba aega mitte festil. Hea variant on näiteks ddr märis metallalustel, aga siin samuti tuleb vaadata kes mida kellega tahab teha ja mis ajal ära sõidab.
_________________


http://myanimelist.net/profile/Inquisitor1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MyLeafy



Liitunud: 29 Apr 2010
Postitusi: 38
Asukoht: Boingberg

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2011 21:22    Teema: yeh-llo~ Vasta viitega

Ööbimine~

eelmine aasta sai ööbitud selles hostelis-> http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/Riga-Hostel/Riga/12429

oli väga mõnus, oli ühine aja veetmise tuba kus sai telekat vaadata, oli olemas arvuti koos intenetiga ja ka Wi-Fi ühendus. selle hinna sees(81.39EEK'i ehk siis 5 eurot millegagi ja seda 1 öö).
+Hommikusöök(see üllatas mind eelmine aasta, ja kuna oli pühapäevane päev siis oli eriti suur söögivalik).
Üldiselt oli olemine hubane ja mõnus, mina ööbin kindlasti seal ka see aasta.

-----------------------------------------------------------
Transport~

bussiga minejatele-> http://www.bussireisid.ee/index.html?timm=1303843665

Ise kavatsen minna rongiga mis sõidab Tallinn-Valga marsruudil ja jõuab Valka 11:33, Valgast läheb rong Riiga(stardib11:42) ja jõuab sinna 15:03
http://www.edel.ee <-info siit
http://www.1188.lv/traffic/trains/?date=date&selected_from=23090&selected_to=9578 <-ja siit


------------------------------------------------------------
Raha~

ööbimine- arvestage umbes 6 eurot?
transport sinna- (Eestis)rong on 3.20 ja buss mis läheb näiteks otse Tartust Riiga on kuni 34 eurot(minu arvates liiga kallis). (Lätis) on rongi hind 3.75-ma ei tea kas see on Lätti lattides või eurodes.
Tagasi koju- (Lätis)jälle 3.75. (Eestis)


Piletiraha on mainitud eelnevas postituses.

KINDLASTI arvestage raha puhul varuga! see on tähtis, pigem olgu rohkem raha kaasas kui vähem!

Tahaks teada kas keegi üldse peale minu minna kavatseb?
või siis mitte, sest ma ka ei lähe :/
_________________
----------------------------------------------
That's for me to know and for you to...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: