OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kuidas võrgutada tüdrukut?
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2010 16:50    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:


Alustage sellest.



FFFUUUUUU!~!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2010 20:54    Teema: Vasta viitega

The following suggestion will be the manliest suggestion EVER, concerning ''How to seduce a girl''.

Noh, inglise keelne sissejuhatus võis tunduda natuke liialtatult, aga see jutt on kuradi tõsi!

Need on 99% ''surefire'' võimalused naiste saamiseks!

1. Oota millal naist ründab mingi jäle tegelane, viruta mehele lõuga ja löögi ajal karju ''HISSATSU!! .. ULTRA VIOLET CANON PUNCH!'' (Shooryuken töötab ka.) .. Võibolla ilma karjumiseta saab ka hakkama, ei ole kindel... Pärast küsi tüdrukult telefoni numbrit ja näita võimalikult palju huvi tema vastu välja.

2.Kui tüdrukut näed, kes sulle meele järele on, siis võta suur poti täis riisi ja hakka talle otsa vaadates seda pugima. See on natuke madalama töötamis võimalusega (96%) .. Kui ta küsib, miks sa seda teed, siis lihtsalt vasta ''Su nägu on ilus nagu kuu ja kuu alati annab mulle riisi söömise tuju.''

3. Kutsu naine välja sööma öeldes, et soovid temaga tuttavaks saada ja tegelikult vii ta baari, jooda ta täis ja pärast kutsu ta enda juurde ja anna talle söögiks pannkooke. Laseb naisel südame vajuda saapasäärde kindlalt!.. Pannkoogid peavad head olema ...

4. Õige mees näitab oma soovi naisega koos olla juba niimoodi, et paneb endale naise riided selga ja jälitab teda nii kaua kui võimalik.. Eks tavalised ''mehed'' ei ole küllalt mehed, et nii kaugele iluduse saamiseks minna, aga see on ainuke viis kuidas näidata kõige sügavamat kiindumust!

P.S .. Kui need soovitused ei tööta, siis teil on lihtsalt halb õnn olnud..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 22:16    Teema: Vasta viitega

Kõige lihtsam on siiski mäe peal ringi sõita, vaadata kus tüdrukud on ja lasta korra kant lund tuiskama nende suunas. Hea lantimise võimalus, aga püsisuhet loota pole.

Minul näiteks lumelaua sõit on elu. Eile hakkasin ja ka tulevikus on plaanis seda teha. Nõlva ääres neiud juba vaatasid mind vaimustunud ent etteheitva pilguga, aga ma matsin nad uljalt kurve võttes lumehunniku alla... lauaga sebin see pärast, et ma ei taha tüdrukut enda kõrvale, kes tahab mind muuta, kuna see elu stiil on ``pisut`` ohtlik ja arvestaks sellega, et iga järgnev kurv võib viimane olla ( PS. see pärast ma sõidan alati üksi, kuna ma olen piisavalt näind milline Eesti suusaliidu suhtumine lumelauduritesse on). Tahan, et inimene näeks, milline ma olen esimesest pilgust.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 02:10    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
.... Nõlva ääres neiud juba vaatasid mind vaimustunud ent etteheitva pilguga, aga ma matsin nad uljalt kurve võttes lumehunniku alla... lauaga sebin see pärast, et ma ei taha tüdrukut enda kõrvale, kes tahab mind muuta, kuna see elu stiil on ``pisut`` ohtlik ja arvestaks sellega, et iga järgnev kurv võib viimane olla....


ma niidan ka tüdrukuid vallatute kurvidega, sest iga kurv võib olla minu viimane
_________________
Watch anime in a bright room with a dark heart.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 15:58    Teema: Vasta viitega

Young MC õpetab.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 19:39    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Young MC õpetab.


iga tüduku peal busta muuv ei tööta, siis tee haamri tantsu ja olemas
_________________
Watch anime in a bright room with a dark heart.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2011 01:28    Teema: Vasta viitega


_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: