OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist III
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 115, 116, 117  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 19:42    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Stopa kirjutas:
Riion kirjutas:

Mina naudin vaatemängu.

Sitt inimene oled.


Võin olla tõesti aga halamine ei aita asjale kaasa.
Kujutan ette, kuidas vaatavad videosi uputustest, plahvatustest ja kui paljud tunnevad tegeliku selle eest huvi.
Huvi on see, mis paneb jõllitama neid videosi, mitte kaastunne.

Kui palju on teist võimeline endale seda tunnistama?

(Ma lihtsalt seisan kahe jalaga maa peal, teen endale selgeks, kas "See on kohutav." karjumine aitab ikka kaasa. Minu silmis ei tee, seepärast ei hakka võltskaastunnet siin levitama. Ma arvan, et seetõttu ma pole halb inimene.)

Nüüd, kui sa sõnastasid selle paremini ära, pean tunnistama, et nõustun sinuga ja mul on alati sarnane maailmavaade olnud, aga "ma naudin vaatepilti" kõlas veidi liiga... mnjah..
ninjaking241 kirjutas:
Kuivõrd see asi huvitav asi poleks, on see ikkagist kohutav. Inimesi aina sureb ja veel aina sureb. Sinu "maa-peal olemine" võib olla inimlik aga sellest rääkimine praegusel ajal küll pole.

Miks peaks inimene enda arvamust varjama, ning nagu Riion ütles, "ei hakka võltskaastunnet siin levitama".
Kui ma isiklikult inimesi teaks, siis oleks ma kindlasti rohkem shokis, kuid kuna ainuke Jaapanlane, kellega reaalselt suhtlen, elab eestis, ning tema perekond ja paljud sõbrad on heas korras, siis ei näe ma põhjust, miks võltskaastunnet väljendada. Inimesi sureb pmst. iga hetk ja kuigi see katastroof on jube, siis jällegi nõustun Riioniga, et "See on kohutav." karjumine olukorda ei muuda.


Viimati muutis seda ShinNatsume (Laup Märts 12, 2011 19:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 19:46    Teema: Vasta viitega

Kas keegi veel hakkas selle peale muigama, kuidas ShinNatsume nõustus Ummiga ja nüüd on ta hoopis Riioniga samal lainel? LaLaLaa
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 19:47    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Kas keegi veel hakkas selle peale muigama, kuidas ShinNatsume nõustus Ummiga ja nüüd on ta hoopis Riioniga samal lainel? LaLaLaa

Ma isegi muigasin selle peale, kuid Riioni sõnastus oli 1. postis kõvasti erinev tema 2st postist. 1. postis ta ütles "naudin vaatemängu. Pildid on üle prahi. Ma ütlen põnev, sest fotod on üle prahi. Ja kuidas kriisiolukordades nii mikro (indiviidi) ja makro (riigi) tasandil hakkama saadakse on põnev jälgida." teises aga selgitas ta ära, et ta on lihtsalt 2 jalaga maa peal, erinevad asjad, eh?


Viimati muutis seda ShinNatsume (Laup Märts 12, 2011 19:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 19:52    Teema: Vasta viitega

On ka asju, mille vastu me lihtsalt ei saa midagi teha. Sellisel juhul on võimalus näidata, et juhtunu on sind kuidagi mõjutanud, mitte ükskõikseks jätnud. Igaüks meist saab teha kasvõi väikse annetuse rahaliselt või pakkuda asju, mida saata abivajajatele. Kui võimalusi pole, siis kaastunnet saab ikka avaldada. Näitab, et teema sind siiski puudutab.


Samamoodi on põnevuse näitamine märkuanne, et teema sulle korda läheb.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 19:57    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Kui ma isiklikult inimesi teaks, siis oleks ma kindlasti rohkem shokis, kuid kuna ainuke Jaapanlane, kellega reaalselt suhtlen, elab eestis, ning tema perekond ja paljud sõbrad on heas korras, siis ei näe ma põhjust, miks võltskaastunnet väljendada.

Kas sa väidad, et sulle lähevad korda ainult nende inimeste elud, keda sa isiklikult tunned? Seesama Jaapanlane, kes praegu Eestis elab, tal on arvatavasti sõpru ja tuttavaid enda kodukandis, kelle üle ta nüüd muretseb, kuid sina lihtsalt oled rõõmus, et see kõnealune jaapanlane pole seab maavärinate keskel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 20:04    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Kui ma isiklikult inimesi teaks, siis oleks ma kindlasti rohkem shokis, kuid kuna ainuke Jaapanlane, kellega reaalselt suhtlen, elab eestis, ning tema perekond ja paljud sõbrad on heas korras, siis ei näe ma põhjust, miks võltskaastunnet väljendada.

Kas sa väidad, et sulle lähevad korda ainult nende inimeste elud, keda sa isiklikult tunned? Seesama Jaapanlane, kes praegu Eestis elab, tal on arvatavasti sõpru ja tuttavaid enda kodukandis, kelle üle ta nüüd muretseb, kuid sina lihtsalt oled rõõmus, et see kõnealune jaapanlane pole seab maavärinate keskel.

Praegu olen ma tõesti pigem rõõmus, et mu sõbraga, ta perega ja enamus sõpradega, on kõik korras. :)
Ma ei väidagi, et see pole jube, mis juhtus, kuid minu arust on see inimlik, et ma olen rõõmus, kui mu sõbraga on kõik korras.


Viimati muutis seda ShinNatsume (Laup Märts 12, 2011 21:44). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 20:04    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
Kas sa väidad, et sulle lähevad korda ainult nende inimeste elud, keda sa isiklikult tunned?

Seda kutsutakse inimlikkuseks. See muidugi ei tähenda, et võõrad ei läheks korda, kuid paratamatus on, et hoolid lähedastest rohkem kui tundmatutest.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 20:05    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
ninjaking241 kirjutas:
Kas sa väidad, et sulle lähevad korda ainult nende inimeste elud, keda sa isiklikult tunned?

Seda kutsutakse inimlikkuseks. See muidugi ei tähenda, et võõrad ei läheks korda, kuid paratamatus on, et hoolid lähedastest rohkem kui tundmatutest.

this.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 20:17    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
lostinthemist kirjutas:
Kas keegi veel hakkas selle peale muigama, kuidas ShinNatsume nõustus Ummiga ja nüüd on ta hoopis Riioniga samal lainel? LaLaLaa

Ma isegi muigasin selle peale, kuid Riioni sõnastus oli 1. postis kõvasti erinev tema 2st postist. 1. postis ta ütles "naudin vaatemängu. Pildid on üle prahi. Ma ütlen põnev, sest fotod on üle prahi. Ja kuidas kriisiolukordades nii mikro (indiviidi) ja makro (riigi) tasandil hakkama saadakse on põnev jälgida." teises aga selgitas ta ära, et ta on lihtsalt 2 jalaga maa peal, erinevad asjad, eh?


Ma pidin selgitama, et ma pole südametu (tegelikult olen vägagi südamlik inimene) aga ma ei hakka ka valetama iseendale. Ma vaatan asja natuke teise nurga alt.

Looduskatastroofe ei saa me ära hoida aga seda lollust, et inimene tapab teist inimest saab.

Interneti keskkonnas on natuke halb koht, kus saab rääkida inimlikutest asjadest, sest puudub otsene kontakt inimestega, samuti, kui ma kirjutasin, et naudin vaatemängu, siis mõtlesin, et naudin vaatemängu selle osas, kuidas jaapanlased saavad tegelikult väga hästi hakkama kriisiolukorras, mitte seda, mitu laipa hulbib antud pildil.

Kõik tõlgendavad iga sõna erinevalt.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 20:20    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
lostinthemist kirjutas:
Kas keegi veel hakkas selle peale muigama, kuidas ShinNatsume nõustus Ummiga ja nüüd on ta hoopis Riioniga samal lainel? LaLaLaa

Ma isegi muigasin selle peale, kuid Riioni sõnastus oli 1. postis kõvasti erinev tema 2st postist. 1. postis ta ütles "naudin vaatemängu. Pildid on üle prahi. Ma ütlen põnev, sest fotod on üle prahi. Ja kuidas kriisiolukordades nii mikro (indiviidi) ja makro (riigi) tasandil hakkama saadakse on põnev jälgida." teises aga selgitas ta ära, et ta on lihtsalt 2 jalaga maa peal, erinevad asjad, eh?


Ma pidin selgitama, et ma pole südametu (tegelikult olen vägagi südamlik inimene) aga ma ei hakka ka valetama iseendale. Ma vaatan asja natuke teise nurga alt.

Looduskatastroofe ei saa me ära hoida aga seda lollust, et inimene tapab teist inimest saab.

Interneti keskkonnas on natuke halb koht, kus saab rääkida inimlikutest asjadest, sest puudub otsene kontakt inimestega, samuti, kui ma kirjutasin, et naudin vaatemängu, siis mõtlesin, et naudin vaatemängu selle osas, kuidas jaapanlased saavad tegelikult väga hästi hakkama kriisiolukorras, mitte seda, mitu laipa hulbib antud pildil.

Kõik tõlgendavad iga sõna erinevalt.

Ma sain sinust valesti aru 1. postiga aga 2. postitusega sain (arvatavasti) õieti aru, ning nõustusin.

Imo on erineva arvamuse omamine OK, kui enda seisukoht suudetakse loogiliselt ära selgitada, mõni seda teha ei oska, ning siis jätab see inimesest väga naiivse ja silmakirjaliku mulje. emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 20:43    Teema: Vasta viitega

Raincat kirjutas:
Kõlakad vulkaanidest liiguvad aga ükski ametlik web veel midagi öelnud pole.

Ewty muidu kinnitas, et Indoneesias vulkaan purskas/purskab. Keegi hukkunud siiski pole. Tänu Jaapanis toimuvale pole sellest lihtsalt kusagil räägitud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 21:09    Teema: Vasta viitega

BBC-s just öeldi otseülekandes Sendaist, et 30min tagasi anti 2m kõrguse tsunaami häire mis liigub Jaapani poole. :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 23:50    Teema: Vasta viitega

Sendai on hetkel koht millest kõik on kuulnud.

Sendai linn loodi 1600 aastal Date Masamune poolt/käsul. Osa linnast on madal ja see kannatas enim, osa asub mägisemal alal ja on katastroofist suht-koht hästi välja tulnud kui arvestada kõiki asjaolusid.

Nimi Date Masamune aka Ühesilmne Draakon peaks anime rahvale väga tuttav olema.

Kes tahab Sendaist rohkem lugeda: http://en.wikipedia.org/wiki/Sendai
---------
Hetkel tundub, et värinad hakkavad väiksemaks muutuma, lained on ikka veel suured.

Peab tõesti au andma jaapani ehitajatele, inseneridele ja arhitektidele - see on nende teene, et paljud majad püsti jäid ning paljud inimesed siiani elus.
Isegi peaaegu täiesti hävinud aladel on näha siin-seal üksikuid maju seismas endiselt omal kohal ja üsna tervetena.

Wikipediast leiab väga pika ja üksikasjaliku artikli toimunud maavärina kohta:

http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Sendai_earthquake_and_tsunami

väga korralik faktide kogu, pildid ja üldine analüüs.
-----------
http://photoblog.msnbc.msn.com/_news/2011/03/12/6254108-satellite-photos-show-scope-of-sendai-damage
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 00:49    Teema: Vasta viitega

Väike vahepala, kus ma eputan oma matemaatikaolümpiaaditulemustega.

See maavärina lugu väärib oma teemat, arvan.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 00:56    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Väike vahepala, kus ma eputan oma matemaatikaolümpiaaditulemustega.

See maavärina lugu väärib oma teemat, arvan.


LaLaLaa, eputa julgelt .

Ja need tulemused on?

Kas õpilasi/jüngreid võtad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 01:07    Teema: Vasta viitega

Esialgsed tulemused ütlevad, et kolmas koht vabariigis*. Lõpuks ometi!

Õpilaste/jüngrite koha pealt väga sõna ei võtaks.

*Esialgsed tulemused on apellatsioonieelsed tulemused, st need võivad veel muutuda. Ebaõpilasliku käitumise eest võivad võistlejad ka diskvalifitseeruda. Nii et kui minu ees olevad 2 kohta joomisega vahele jäävad või oma punktisummasid väiksemaks apelleerivad, on mul võimalus ka parem koht saavutada.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Püh Märts 13, 2011 01:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 01:13    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Esialgsed tulemused ütlevad, et kolmas koht vabariigis. Lõpuks ometi!

Õpilaste/jüngrite koha pealt väga sõna ei võtaks.


Ummi
bro
vennas
ma pean see aasta riigieksamit tegema.
õpeta mind
:)
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 07:34    Teema: Vasta viitega

Otsereportaa¾ Tokyost.

See foorum on kordades rohkem närvis kui kohalikud. Täpsemalt: Nemad ei ole. Üleeilsest "segadusest" (seda terminiut nad kasutavad) räägitakse naeratades ja vabandades.
Kogu rongiliiklus on 100% taastatud ja ideaalselt täpne nagu Jaapanile kohane.
Uustes näidatakse põhja pool toimuvat, aga paanikat ei ole seal ka eriti näha.

Elu läheb edasi samas rütmis.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 08:21    Teema: Vasta viitega

Aga piu kui palju see maavärin mõjutab sinu reismist Jaapanis. Ma mõtlen seda et mis kohad sul reisiplaanist nüüd välja jäävad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2011 08:47    Teema: Vasta viitega

Aga mina eputan oma inglise keele olüm.....

Ma jäin viimaseks, sest nad ütlesid, et mu käekiri on loetamatu!

Siis käisin ühes kaubamajas ja need automaatuksed sulgusid kui ma nende vahel olin...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 115, 116, 117  Järgmine
Lehekülg 55, lehekülgi kokku 117

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: