OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Soovitage mulle animet!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 02:26    Teema: Vasta viitega

Raincat kirjutas:

...rinnaümbermõõdu üle ei kurda, kindlalt suurem kui sul :P



cenorig, kes su rinnaks sõber on? äkki tutvustaksid meile ka mökk!

see informatsiooni jagamine siinses topicus on passiivselt trollfestiks muutunud ja ei tundu arenevat kuhugi emm
nokk kinni või saba lahti

ilmselgelt tundub vihmakassil olevat suur baas anime kogust kõhu all ja seega oleks kena, kui te üritaks korra veel listi teha, siis on abi kiiremini tulema Happybunny
_________________
Watch anime in a bright room with a dark heart.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 09:42    Teema: Vasta viitega

Kel janu, sel jalad.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 16:34    Teema: Vasta viitega

Kui sulle Kaiji peale läheb, siis sama autori Akagi ja hilisem One Outs on ka väärt kaalumist. Võib-olla on need sinu jaoks natuke liiga maskuliinsed, aga vaata ise.

Azumanga Daioh on komöödiaanimete jumal. Kuna see oli algselt 4-koma manga, siis on naljad just väga tihedalt ning ei kipu korduma. Muidugi ta pole ainus omataoline, aga kindlasti üks kuulsamatest. Ma arvan, et sinusugusele staa¾ikale vaatajale toob see natuke värsket õhku ning võib-olla muudab su veidi argpükslikku käitumist, kus sa iga endale ebameeldiva sõna mainimise korral mõne animega seoses väldid seda nagu tuld.

Kui sul mingi ime läbi taastub usk komöödiatesse, siis vaata kindlasti Gainax'i hiliseimat ilmutist Panty & Stocking with Garterbelt, mis, tulvil üpriski rõvedat huumorit, ilmselgelt üritab Jaapanis läbi viia suuri Muutusi.

Kui aga ei taastu ja kool on ka kibedaid mälestusi täis (eriti sest ilmselt su vaadatud animedest on 80% koolianimed) ja sul on vaja lihaselisi mehekehasid vaadata, siis vaata kindlasti Magical Girl Madokat, mis praegu veel jookseb. Kindlasti meeldib, kuigi ma lihaste koha pealt väga kindel ei ole.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 16:47    Teema: Vasta viitega

Madoka on hea ning täiesti erinev, mis alguses võib tunduda.
Tuletab mõnesmõttes NGE meelde kuna nagu mõlemas pannakse see sind arvama, et asi on tüüpiline mecha (NGE) / magic girl (madoka) sari, kuid järsku läheb süngemaks ja siis saad aru, kuidas sind trolliti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 20:41    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Kui sulle Kaiji peale läheb, siis sama autori Akagi ja hilisem One Outs on ka väärt kaalumist.


Ma siin niisama töllerdan, aga One Outsi autor ei ole sama (Kaiji ja Akagi autor on Fukumoto), kuigi enamus Kaiji anime tiimist on ka One Outsi taga, tõsi.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 20:54    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ummi kirjutas:
Kui sulle Kaiji peale läheb, siis sama autori Akagi ja hilisem One Outs on ka väärt kaalumist.


Ma siin niisama töllerdan, aga One Outsi autor ei ole sama (Kaiji ja Akagi autor on Fukumoto), kuigi enamus Kaiji anime tiimist on ka One Outsi taga, tõsi.


Ummi kirjutas:
Kui sulle Kaiji peale läheb, siis [sama autori Akagi] ja [hilisem One Outs] on ka väärt kaalumist.

Vabandab välja küll ma arvan
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 22:23    Teema: Vasta viitega

Ei vabanda. On olemas võimalus sinu lauset lugeda nii, et One Outs on hilisem selles mõttes, et tulnud välja hiljem kui Kaiji. Selline tõlgendus läheks siiski loogika vastu - miks see on tähtis, et One Outs hilisem on; milline on seos Kaiji ja One Outsi vahel, et oleks vaja välja tuua asjaolu, et viimane on hilisem. Miks ei ole siis Akagi ees kirjas "varasem"?

Aga et ma niisama ei möliseks, siis tegelikult on Berserk (fantaasia, mõõgad, deemonid, traagilised unistused) ja Gurren Lagann (mecha, komöödia, mehine mehisus) ka head.

Peab raincati tunnustama selle eest, et ükskõik kui põikpäine ta ka poleks, siis vähemalt saab tema soovide põhjal midagi soovitada ja seetõttu on olukord parem kui tavapärane "öelge mingi hea anime".
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 22:44    Teema: Vasta viitega



Soovitan animet nimega Cooking Master Boy.

Seda tasub siiski ainult ajaviiteks vaadata, sest 52 osa on. Seega kui te kuidagi, pool tundi enne magama minekut, välja ei suuda mõelda, millega see aeg surnuks lüüa, siis on see just see, mida vaadata.

Iseenesest saab nii mõndagi huvitavat toiduvalmistamisest teada. Sealhulgas seda, kuidas ülilihtsalt saastatud/soolasest veest, puhast vett sünteesida ja samaaegselt sellest toitu valmistada. Ning muudki huvitavat.

Anime on hiina keelne, kusjuures, dubleering on üsna harjumatu. Inglise sub on ka.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2011 12:46    Teema: Vasta viitega

Kirja pandud, uurin neid küll hiljem kui juba näpus olev list labi ja City Hunter ja selle järg.

Esimene mulje Durarara'st....kuna olin Baccanot näinud enne siis loo jutustamis stiil üllatusena ei tulnud ja mõned viited Baccanole olid ka lahedad. Õnneks koolielu oli ainult kaunistus tagaplaanil, naljad suht talutavad....ühesõnaga vaadatav.
Parem kui manga. Sisu ehk iva võiks olla eredam aga ma vaatan enne päris lõpuni kui tuututama hakkan.

Tänud soovitamast. Kel midagi head meenub ja raatsib aega kulutada soovitamisele tehku seda julgelt, põikan siit ikka aeg-ajalt läbi ja loen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2011 14:52    Teema: Vasta viitega

Raincat kirjutas:
Esimene mulje Durarara'st....kuna olin Baccanot näinud enne siis loo jutustamis stiil üllatusena ei tulnud ja mõned viited Baccanole olid ka lahedad. Õnneks koolielu oli ainult kaunistus tagaplaanil, naljad suht talutavad....ühesõnaga vaadatav.
Parem kui manga. Sisu ehk iva võiks olla eredam aga ma vaatan enne päris lõpuni kui tuututama hakkan.

Väga tore, et meeldib. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 21, 2011 08:29    Teema: Vasta viitega

Kelle meeldib komöödia, siis soovitan ühte eelmise aasta hitti:
Mitsudomoe
Mitsudomoe Zouryouchuu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2011 16:52    Teema: Vasta viitega

Ma usun, et oleks aeg mainida, et kui see topic tehti oli juba olemas üks animede soovitamise topic, mis oli minu enda alustatud..
Usun, et paljud võivad sealt leida nii mõnedki animed juurde!
Siin
Aga ei tea, kas inimesed soovivad sellist vana topicut uuesti elluäratada, kui see uuem topic on juba nii populaarne.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2011 17:13    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ma usun, et oleks aeg mainida, et kui see topic tehti oli juba olemas üks animede soovitamise topic, mis oli minu enda alustatud..
Usun, et paljud võivad sealt leida nii mõnedki animed juurde!
Siin
Aga ei tea, kas inimesed soovivad sellist vana topicut uuesti elluäratada, kui see uuem topic on juba nii populaarne.


Mis me nüüd selle informatsiooniga peale hakkame?
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2011 18:15    Teema: Vasta viitega

Ise soovitan:
Gallery Fake
Master Keaton
Scrapped Princess
Seirei no Moribito
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2011 18:25    Teema: Vasta viitega

Võhik kirjutas:
Mis me nüüd selle informatsiooniga peale hakkame?

Nagu sa võibolla märkasid, kui sa seda topicut vaatasid, siis sa võibolla märkasid seda, et seal oli hulganisti animesi mida soovitati (Kõvasti rohkem, kui siin.)..
Kuigi sul võibolla ei ole selle informatsiooniga midagi peale hakata, aga need, kes soovivad leida animesi mida vaadata, võib sellest topicust hulganisti kasu olla. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2011 21:32    Teema: Vasta viitega

Kui teema sai kogemata lahti jäetud - oleks tulnud vast sulgeda -, siis jääb edaspidigi lahtiseks. Loomulikult ei mõista uus kasutaja sarnast teemat otsima tulla, seega tekivadki sellised ühe kasutaja põhised soovitusteemad. Samas ei oleks vaja ka igakordselt uutele lajatama hakata, peletab noori eemale vaid. Mäletan, kuidas ühes foorumis mu esimene teema lukku pandi, sest "sarnane oli juba olemas". Pettumus ja kibestumus painavad mind tänaseni...

Seega vastuseks erik_schultsi küsimusele: mina teen otsuse ad hoc ning näo (avatari) järgi. Teised teevad, mida nemad tahavad.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 09, 2011 22:45    Teema: Vasta viitega

Tegin täna väikse maratoni (Makoto Shinkai).

Vaatasin filme, mida kõiki soovitan väga, eriti selles järjekorras:

Voices of a Distant Star - Hea, lühike kuid piisavalt huvitav lugu ühest paarist, keda eraldab Maa ja Kosmos ning nad saavad ühendust võtta ainult sõnumite teel, mille kättesaamiseks võib kuluda kuid, isegi aastaid. Eriti hämmastav on see, et terve film oli tehtud ainult Makoto poolt, isegi andis oma hääle ühele kahest tegelasele. Tüdruku hääl oli tema naise poolt ette loetud.
The Place Promised in Our Early Days - Täispikk animefilm kolmest koolieast saati sõpradest, kellest üks kaob ning teised lähevad suurena kasvades oma rada. Nendest kolmest filmist kõige pikem ning sügavamõtteliseim.
5 Centimeters per Second - Liigutav ühe tunni pikkune film kolmest lühijutust. Kõige ilusaim neist nii seest kui ka väljast. Minu jaoks ka parim.

Arvasin, et romantika zanr pole minu jaoks, kuid neid filme vaadates tundsin teistmoodi. Ootan juba Makoto järgmist projekti:
Children who Chase Lost Voices from Deep Below
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 05:47    Teema: Vasta viitega

Buso Renkin
Selle anime op jaed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Mai 20, 2011 07:09    Teema: Vasta viitega

Keegi mingit magic animut ei oska soovitada? Fate/Stay Night, Shakugan no Shana või/ja Toaru Majutsu no Index/Toaru Kagaku no Railgun?
Või siis midagi mis sarnaneb Zero no Tsukaimale või Ichiban Ushiro no Daimoule. (See viimane oli päris halb kuigi potentsiaali oli algselt)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 20, 2011 07:19    Teema: Vasta viitega

Magical Girl Lyrical Nanoha , soovitan sulle seda, kui näinud veel pole. Vaata minu eelmist posti, seal on ka Buso Renkin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: