OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Soovitage mulle animet!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2011 23:21    Teema: Vasta viitega

Raincat kirjutas:

Higurashi ei ole kahjuks minu tassike teed ( karakteri disain on täitsa no-no, plot on suht...erm...vähevõitu sügav minu jaoks, liiga palju mõttetud koolielu, muusika osa oli jube jne) ja sai juba ammu dropitud. Peamiselt mängu promo - see on minu arvamus asjast.


Higurashi on tegelikult väga sügava mõttega, esimesi osasi vaadates ei saa tegelikult tervet pilti sellest animest. See on selline mille sa vaatad korra läbi ning siis teise korra, et selgust saada kas see oli ikka tõesti nii nagu sa arvasid.
See näitab kooli ja noorte elu läbi nende silmade ja kuidas üks väike tähtsusetu otsus võib mõjutada kõike järgnevat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 00:55    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:
[Higurashi on tegelikult väga sügava mõttega, esimesi osasi vaadates ei saa tegelikult tervet pilti sellest animest. See on selline mille sa vaatad korra läbi ning siis teise korra, et selgust saada kas see oli ikka tõesti nii nagu sa arvasid.
See näitab kooli ja noorte elu läbi nende silmade ja kuidas üks väike tähtsusetu otsus võib mõjutada kõike järgnevat.


Maitsed on einevad ja muutuvad inimese vanemaks saades, samuti arusaamad nii mõnestki asjast ja nende olulisusest. Mitu osa? Peale 1 osa oli juba tugev tunne, et pole minu lugu, vaatasin kannatlikult veel mõned ja lõpu. Kui on hea anime siis on see hea kohe või üsna kohe. Lisaks lugesin, mis reviewdes ja previewdes kirjas, et äkki magasin midagi maha - arvamus jäi samaks.

Nagu ütlesin esimeses postis- ei putuksilmseid, ei komöödiat ja ei koolielu.

Lisan veel vaadatuid: Boogiepop, Baccano, Ergo Proxy, Interlude, Kara no Kyoukai, Le Portrait de Petite Cossete, Night Head Genesis, Persona- Trinity Soul...jne.

Loodan, et vaadatu loetelud aitavad soovitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 08:17    Teema: Vasta viitega

Raincat kas oled Negima näinud.
Kamichu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 14:29    Teema: Vasta viitega

Raincat ilmselt ei saanud aru neist leebetest vihejetest sellele, kuidas higurashi kõigi tegelaste elud tema silmade all korduvalt koleda, koleda lõpu leiaksid, kui ta seda kasvõi 4 osa vaadata viitsiks. Horror noh.

Mulle endale see ei meeldinud eriti, julmused tekitavad mus õõvastust.

Ise ei oska soovitada midagi, sest mulle küll meeldib vaadata, kuidas tavaline koolipoiss volüümikaid rindu või tsundere lolisid või midagi taolist katsuda saab.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 14:46    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Raincat kas oled Negima näinud.
Kamichu!



Ei ole. Miks? Juba lihtsalt lugedes anidb infot peaks olema selge

Negima - catgories: Comedy, Contemporary Fantasy, Fantasy, Harem, Magic, Manga, Middle School, Romance, School Life, Shounen, Slapstick

Kamichu! - categories: Anthropomorphism, Coming of Age, Contemporary Fantasy, Fantasy, Goddesses, Middle School, Romance, School Life, Seinen

-----------
Ummi:
Tsiteerin::
Ise ei oska soovitada midagi, sest mulle küll meeldib vaadata, kuidas tavaline koolipoiss volüümikaid rindu või tsundere lolisid või midagi taolist katsuda saab.


..muhahaa...khm-khm....ma hakkaks end veidraks pidama. Vihjan: kui ta katsuks sihvakaid tavalisi noormehi siis võibolla isegi vaataks :P
--------
Loodan, et siiski leidub siin keegi kellel on paar head animet mida soovitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 15:06    Teema: Vasta viitega

siis ei oska küll aidata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 15:53    Teema: Vasta viitega

Baccano tegijatelt on veel Durarara!
Baccano pole näind aga DDR oli hea LaLaLaa
Eeldan, et Neon Genesis Evangelion vaadatud? Rahxephon, Eureka Seven, Death Note, Code Geass, Elfen Lied, Fate/Stay Night, Darked Than Black ?.. kuigi mõndades neist võib olla asju, mis sulle ei meeldi.. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 16:20    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Baccano tegijatelt on veel Durarara!
Baccano pole näind aga DDR oli hea LaLaLaa
Eeldan, et Neon Genesis Evangelion vaadatud? Rahxephon, Eureka Seven, Death Note, Code Geass, Elfen Lied ?.. kuigi mõndades neist võib olla asju, mis sulle ei meeldi.. LaLaLaa



NGE, Rahxephon, E7, Death Nothe, Darker than Black (kõik) on vaadatud.
Elfen Lied dropitud.
CG peaaegu vaadatud...seda võibolla jätkan kunagi kui väga igav on. Oli selline keskmine, mõeldud rohkem +/- 18 vanustele, kelles tekitab see sari suure vaimustuse, hiljem - aastate pärast ülevaadates on arvamus - "kas tõesti oli mind nii kerge rahuldada?" (otsetõlge ). Lisaks oli karakterite disan minu jaoks mittesobivas stiilis ( hea loo puhul kannatab ära aga....)

Sõelale jääb Durarara! ......lähen uurima, mis tuu om. LaLaLaa Tänud!


Viimati muutis seda Raincat (Teis Märts 08, 2011 19:27). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 18:05    Teema: Vasta viitega

Ok Raincat kas City hunter sobib, täitsa norm anime
Siis veel Denpa Teki na Kanojo
The Garden of Sinners


Viimati muutis seda Kaoru (Teis Märts 08, 2011 18:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
taco



Liitunud: 21 Jan 2010
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 18:07    Teema: Vasta viitega

võibolal sobiks ka kui näinud pole tuntumatest
Gunslinger Girl
Blood+
Ghost in the Shell
Monster
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 19:22    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Ok Raincat kas City hunter sobib, täitsa norm anime
Siis veel Denpa Teki na Kanojo
The Garden of Sinners


City Hunter...osa on vaadatud (esimene proov, et kas sobib ) aga seda on veel hulka alla tulemas, lisaks käib sinna veel teine ka pikk sari otsa - see ongi peamine põhjus, miks otsin midagi vaatamiseks kuni CH saab algusest lõpuni ära vaadata.LaLaLaa...hetkel on hirm, et kas suudan kõik need naljad ära taluda.

Denpa Teki na Kanojo ja Kurenai...olen neid torkind aga....alati jälle kuskile tahapoole tõstnud.

The Garden of Sinners...vaata paar posti tahapoole. Võin öelda, et jättis suht külmaks, on nagu aga enamasti nagu pole ka, midagi jäi puudu. F/SN-i ei tasu soovitada.

------
taco:

Tsiteerin::
võibolal sobiks ka kui näinud pole tuntumatest
Gunslinger Girl
Blood+
Ghost in the Shell
Monster


Blood+ , GitS ja Monster on nähtud.

Gunslinger Girl....olen vältinud loli teema tõttu ja "girls with guns" teema ei kergita mind tooliservale. Pole ka täiesti kriipsu peale tõmmanud, et ei iial.
------------

Panin hetkel Kurenai ja GG kirja. Tänud!
-----
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 22:04    Teema: Vasta viitega

Viimase lehekülge sisu ühes lauses: I only watch mature anime for mature people such as myself.
Huvitav oleks kuulda põhjendust miks sulle komöödiad ei meeldi muidugi. Sa paned siin täiega pange minuarust.
Aga noh, derp opinions.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 23:27    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Viimase lehekülge sisu ühes lauses: I only watch mature anime for mature people such as myself.
Huvitav oleks kuulda põhjendust miks sulle komöödiad ei meeldi muidugi. Sa paned siin täiega pange minuarust.
Aga noh, derp opinions.


Bingo!
Jätaks küll sõna "only" vahelt ära kui täpsem olla. Olen vaadanud ka mitte "mature audience" suunatud animet - ja mõnuga. Kuigi suures piiris on see kokkuvõte õige.

Miks ei meeldi? Sest enamuses neist koheldakse vaatajat kui idikat kellele peab nalja puust ja punaseks tegema, kordan enamuses. mitte kõigis.
Väga palju on habemega nalja kehvas teostuses ja lihtsalt labast, maitsetut, kohatut nalja.
Lisaks sellele ei meeldi mulle see animes manga efektide kasutamine: chibistumine, karikatuurse joonise kasutamine jne. See kergendab küll anime tootjate töövaeva ja on odavam aga kahjuks ka näeb nii välja.

Nali chibistund kutiga kel nosplist moosi kallab piimariiulit nähes, esimest korda ...võibolla muigad...11 kord ei ole enam nii naljakas....101 kord...tekitab tõmblusi sisikonnas jne.

Tean, et on ka häid ja kvaliteetseid animeid kus nali ka naljakas on - kohand olen väheseid.

Loodan, et see vastus sobib, ei hakka peenemat maitseanalüüsi siia tippima...ja kes seda lugeda viitsib...ausalt?...rääkimata kirjutamises LaLaLaa
------
Hetke soovituste saak: 3 nimetust. Ahneke nagu ma olen sooviks mõned veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 23:56    Teema: Vasta viitega

vihmakass, palun pane oma list üles või tee konto kasvõi MyAnimeList'i (MAL) või anidb'sse või ükskõik kuhu, kus oleks võimalik sinu listi näha, siis ei pea inimesed suvalistelt random animeid pakkuma ja kasutuid postitusi tegema

KISS wink
_________________
Watch anime in a bright room with a dark heart.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 00:14    Teema: Vasta viitega

Tegin konto MAL'i....aga see ei tööta. Kõik oleks nagu ok: mail saadud, aktiveeritud aga sisse logida ei saa....no ma siis loobusin kogu listi tegemise mõttest.

Ega ma eriti palju pole näinud, nii mõnesaja ringis ja peamiselt vanemat.
Kahju - bakal võiks oma listi tegemise võimalus olla. Siis oleks hea küll soovitada ja uurida lemmikuid.

...ükski postitus pole kasutu...no ei kasuta mina seda soovitust, tuleb keegi loeb ja ....leiab võibolla oma elu lemmikuima anime.

LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 01:22    Teema: Vasta viitega

Kaiba ja Kaiji(link parandatud). Siis on kõik head animed nähtud ka, v.a Azumanga Daioh, aga ilmselt oled liiga kitsarinnaline tolla jaoks.
_________________
xyz


Viimati muutis seda cenorig (Kolm Märts 09, 2011 02:23). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 01:37    Teema: Vasta viitega

MyAnimeList ei tööta vahepeal korralikult, mul oli sarnane asi registreerumisel. Üsna hiljuti ununes parool, lasin parooli emailile saata. Ei saa kuidagi sisse logida. Teise uue parooliga ka ei õnnestunud sisse logida. Proovin nädal aega hiljem - täiesti korras... ._.



Aga Raincatile soovitaksin omalt poolt Boku no Picot, see on kuldaväärt anime ja jääb sulle kindlasti eredalt meelde. :)

_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi


Viimati muutis seda lostinthemist (Kolm Märts 09, 2011 01:41). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 01:38    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Kaiba ja Kaiji. Siis on kõik head animed nähtud ka, v.a Azumanga Daioh, aga ilmselt oled liiga kitsarinnaline tolla jaoks.


mmm...äkki sa selgitaks mille poolest need kaks vaatamist väärivad, lihtsalt kahte sõna vaadates ei tule nagu erilist ettekujutust.
Mis on see sõnum mida autor soovib nende animetega vaatajani tuua?
Mida vaataja õpib jälgides peategelase tegemisi ja mõtteid?
Pikalt pole vaja, paar lauset on küll ja küll.
Need lingid, mis andsid viisid baka sisesele vestlusele kus osa ütlesid, et pole nagu miskit erilist ja osa teatasid, et yber...aga miks seda ma nagu sealt ei leidnud.

Veidi uudishimulikuks tegi küll, niiet jään kindlalt ootama väikest ülevaadet.

Azumanga Daioh...tüdrukud, kool, komöödia, ...oeh

...rinnaümbermõõdu üle ei kurda, kindlalt suurem kui sul :P

-----
lostinthemist

Tsiteerin::
Aga Raincatile soovitaksin omalt poolt Boku no Picot, see on kuldaväärt anime ja jääb sulle kindlasti eredalt meelde.


Vaatan/loen yaoid, shounen-aid ja slashy vabalt v.a. vänged shotakonid...see on tibake liig. Ja see anime on üks neist....niiet tänan jagamast ei see kuld pole minu maitse.

Küsiks vastu kas oled Joker: Marginal City näinud ? Väga kerge shounen-ai+sci-fi, animatsioon on normaalne, karakterid ka (anime on lühike- palju loota pole mõtet), muusika normaalne, lugu ja sisu suht-koht olemas eriliseks muudab anime staff kes anime tegemisel osales.


Viimati muutis seda Raincat (Kolm Märts 09, 2011 01:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 01:55    Teema: Vasta viitega

Ma ju sellepärast postitasingi lingid, et saaksid sisututvustust lugeda. Milleks kõike korrata? Lugemisvaegus? Kas sellepärast langetadki vaatamisotsuse animnfo kategooriate põhjal?

Ma ei usu, et saaksin nonde sarjade sisu väga lühidalt kirjutada, kindlasti mitte lühemalt kui sisututvustuses. Esitasid küll kaks küsimust, kuid ühe lausega neid kindlasti ei vasta.

Teeme siis sulle ka lihtsaks:
Kaiji: psühholoogia, pinge, hasartmängud, motivatsioon, rikkad ja vaesed.
Kaiba: filosoofia, draama, ulme, sürr, igavene hing ja maine keha.

Muideks, kui viidatud bakasisest vestlust loed, märkad kindlasti, et neid, kes nimetatud sarju "mitte millekski eriliseks" pidasid, oli teisitimõtlejatest tunduvalt vähem. Vist vaid mõni oligi.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 02:20    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ma ju sellepärast postitasingi lingid, et saaksid sisututvustust lugeda. Milleks kõike korrata? Lugemisvaegus? Kas sellepärast langetadki vaatamisotsuse animnfo kategooriate põhjal?


Peamiselt küsisin kuna mõlemad lingid viisid Kaiba teemasse.

Otsuse langetan ma alati - lugedes soovitusi-reviewsid + vaadates mõned proovi jupid online, kui siis jube ei tundu ja tundub endiselt huvitav siis alustan vaatamist algusest ja edasi oleneb kõik sellest kas esimene hinnang oli õige.

Panin need kaks ka kirja, kokku on nüüd 5 nimetust, teemadelt meeldivalt erinevad, lisan soovitused teisest foorumist, kokku peaks uudistamist mõneks ajaks jätkuma.
------------
Kui kellelgi veel mingi ere sähvatus tuleb siis pange kirja aga hetkel ma rohkem soovitusi ei oota. Tänud kõigile kes abistada püüdsid !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: