OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime välimus?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Mis värvi juukseid sa sooviksid?
Roosad
15%
 15%  [ 2 ]
Sinised
38%
 38%  [ 5 ]
Rohelised
23%
 23%  [ 3 ]
Lillad
23%
 23%  [ 3 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
notfromplanetearth



Liitunud: 22 Veeb 2011
Postitusi: 4
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2011 22:21    Teema: Anime välimus? Vasta viitega

Kas sulle on tuttav selline tunne,et nii väga tahaks näha välja nagu mõni anime character?Milline sa tahaksid välja näha?Mitte,et lihtsalt cosplay jne,vaid igapäev näha välja nagu mingi anime tegelane...Ma ise olen mõelnud,et värvin juuksed siniseks ja hakkan kandma koolivormi koolis.Mul siiski pole julgust enda juukseid siniseks värvida,sest sellega kaasneb palju halba:peab jätkuvalt värvima,värv kulub,inimesed vaatavad imelikult jne. emm Koolivorm(seelik,valge särk ning must jakk) on mul olemas,käisin korra koolis ja keegi ei öelnud midagi halba,aga ma lihtsalt ei raatsi koolivormi kanda.Valge särk läheb ju kergemini mustaks,seeliku voldid lähevad välja jne.Et siis ma üritan sellega öelda,et ma tahan palju asju,aga ei julge ega raatsi. LaLaLaa Kas teid ei meelita välimuse muutmine?
_________________
ketu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2011 22:42    Teema: Vasta viitega

Kuule, värvi oma juukseid nii, kuidas soovid, aga ole hea ja ära punast teksti enam rohkem kirjuta. Silmadel hakkab valus.

Teemasse: Ei, mina ei taha välja näha nagu animetegelane, aga paljud siin foorumis tahavad küll, nii et kindlasti on teema asja ette. :)

Mitte, et ma juuste värvimisest midagi teaks, aga juuksed soovitan värvida pigem punaseks, valgeks või blondiks. Sinised ja lillad ja roosad ja rohelised võivad ka mõnel kenad välja näha, aga nende värvidega on tõenäosus mööda panna palju suurem ning üleliigset tähelepanu, mida sa paistad pelgavat, toovad need ka. Aga edu sulle transformatsioonil!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2011 23:05    Teema: Vasta viitega

Me kõik elame sulle kogu südamega kaasa ja toetame sind jne! Tee kindlasti kõike seda, mida sa teha tahad, isegi kui piinlik on, sest piinlikkus kasvatab iseloomu ja teeb tugevaks jne...
Mina ise ei taha eriti animetegelaste moodi välja näha, aga äkki kunagi tahtsin. Ma ei mäleta tõesti. Aga kindlasti tahaksin ma omale mõnd särki, kus on mingi One Piece'i vigur peal, sest siis ma oleks nagu täiega äge. Eks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
NyappyInMyHeart



Liitunud: 3 Juul 2009
Postitusi: 96
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2011 23:22    Teema: Vasta viitega

Kunagi tahtsin animetegelase moodi olla, aga nüüd olen sellest faasist vist väljas LaLaLaa Aga oleks tore omada musti pikki pakse juukseid nagu mõnedel animetüdrukutel on, lilla/roosa/sinine oleks vast liiga hardcore. Sest ma ei tahaks, et mu juuksed värvimise tõttu rõõmsalt välja langema hakkaksid. Ja pruune silmi tahaks ka, aga selleks on läätsed. Nii et väga ei soovi oma välimust muuta, eriti veel animelaadseks. :)
Kuule, aga kui sa tahad midagi enda juures muuta, siis muudagi see ära, ära jää ootama. Pärast kahetsed pigem seda, et sul polnud julgust muutuda, kui seda, et sa muutusid, aga tulemus polnud vbl selline, nagu soovisid. Koolivormis on ju täiega lahe koolis käia. Kui särk läheb mustaks - pesed ära; et seeliku voldid ära ei vajuks, hoia teda ilusti, voldi korralikult ja triigi. Muhe
_________________
それでも人生は美しい .

kiyoha higurashi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
fayt



Liitunud: 3 Apr 2005
Postitusi: 112
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2011 20:06    Teema: Vasta viitega

Hmm ma ei taha päris anime tegelane olla aga ma mõtlen pidevalt, et oleks väga lahe kui mul ka juuksed pidevalt nii hästi hoiaksid.
Ma valiksin juuksed Fairy Tail : Gray omad LaLaLaa
Mul on ka pool hiinlas sugulased kelle juuksed püsivad ise üleval ( ei ole väga lühikesed ja ma tean et nad ei tee ka nendega midagi ) veab mõnel.
Aga mulle meeldib azn style hair ja ise ka kannan nii, koolis ja ka mujal.
Praegust proovin pikemat stiili ( umbes nagu Hiroto : Alice nine ) vaatan mis välja tuleb, kui ennem ära ei tüüta ja maha ei aja =D
Aga riietumise poolest nii palju, et lihtsalt mis mulle meeldib, ma vist näengi suht anime tegelase moodi välja xD
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: