OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Girugämesh @ Nosturi, Helsingi 8.3.2011

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2011 13:30    Teema: Girugämesh @ Nosturi, Helsingi 8.3.2011 Vasta viitega



8. märtsil toimub Girugämeshi kontsert Soomes.

Täpsem aadress:
Nosturi
Telakkakatu 8
Helsinki, Finland

Nosturi on sadama lähedal. Asukoht kaardil.

Uksed avatakse kl 18.00, esinema hakkavad nad kl 19.30

Pilet on 31€

Sõbranna ostis endale ja neljale inimesele veel piletid, kuid need neli inimest paraku pidid ära ütlema. Et need piletid raisku ei läheks ja kui keegi soovib siit baka foorumist veel Girugämeshi kontsertile minna, siis palun võtta ühendust - soovi korral palun saata privaatsõnum; mida varem, seda parem.

Samuti on võimalik ühendust võtta selles asjus, et koos kontsertile minna, kui teil selleks soovi on. :)
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SBZx



Liitunud: 6 Apr 2010
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2011 14:02    Teema: Vasta viitega

Kui su sõbranna nimi algab K tähega, siis ta on arvatavasti see, kellelt ma ka oma pileti saan, aga üks küsimus. Kui minna Viking Line-iga, siis on sadam ikka sama või lähevad Vikingi laevad sinna teise sadamasse, kust väljuvad ka Rootsi kruiisid? Ja üldse, kuidas tagasitulekuga on? Viking line viimane laev läheb 21.30 nagu ma aru sain ja kontsert hakkab peale 19.30, kas natukene kiireks ei lähe, eriti kui tegemist ei ole sama sadamaga, sest teine asub üsna mitmete kilomeetrite kaugusel..
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2011 16:12    Teema: Vasta viitega

Nosturi on Länsisatama lähedal, Viking Line sõidab Eteläsatamasse. Sealt on teise sadamasse umbes paar kilomeetrit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2011 16:22    Teema: Vasta viitega

Minu sõbranna K ütles:
Tsiteerin::
Minek Soome on enda teha. Saab tulla meiega või minna ise-enda algatusel teise laevafirmaga. Viking Line laev saabub teise sadamasse (nagu shadowman ütles, Eteläsatama) ning sealt on kesklinn umbes poole tunni jalutuskäigu kaugusel. Kaarti lugeda ei ole raske ning saab kokku leppida asupaigad ja kellaajad, hätta kedagi ei jäeta.

Tagasi plaanivad enamus minna samal õhtul Ekerö Line laevaga, mis väljub venue lähedal olevast sadamast (nagu kaardil märgitud) 21:45 ning check-in suletakse 21:30 – laeva pileti hind õhtul on 15€. Tõenäoliselt tuleb enne kontserdi päris lõppu liikuma hakata ning plaanis on see vahemaa hommikul läbi käia, et teada, kaua kulub. Variant on ka trammiga minna, mis seal samas lähedal asub... aga piletihinnad on krõbedad.

_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SBZx



Liitunud: 6 Apr 2010
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2011 23:12    Teema: Vasta viitega

Seda küll, aga peab arvestama ka sellega, et nad ei pruugi ja üsna tõenäoliselt ei hakka punkt 19.30 esinema vaid seal võib sellega üpris korralikult aega minna..
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kriz



Liitunud: 23 Juun 2004
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2011 10:33    Teema: Vasta viitega

Esiteks, Nosturis on tavaliselt kontserdid hakanud täpselt ette määratud ajal. Olen olnud rõdul ning näinud kuidas suur seieritega kell all puldis liigub ja kui täpselt seda järgida üritatakse. Kunagi ei saa olla 100% kindel ning eks sellega peavad arvestama samal õhtul naasejad.

Teiseks, meil tekkis järgnev probleem. Kuna Tiiu avaldas tungivat soovi piletit saada ja meiega kontserdile minna, ostsin talle uue pileti, sest teised olid juba läinud. Kuid nüüd hüppas tüdruk alt, ei plaani seda välja osta ega aidata otsida uut pileti omanikku. Ehk keegi oskab siit abi pakkuda? Abi oleks väga teretulnud, tänud!
_________________
..Retudi aka jigoku no hikari..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2011 21:20    Teema: Vasta viitega

Misasja, ma arvasin, et su kaudu saab ikka juba välja ostetud pileteid...ma ei andnud ju kindlat jaa-sõna siis. Oleks ma teadnud, et sa mu pärast kohe uut piletit ostma tormad. Sel juhul poleks mul su kaudu vaja olnud seda saada.
omg....ehk annab kohapeal kellelegi maha müüa, kui siit ei leia. No ma tõesti ei tea. :(
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: