OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Death Note (anime)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
EvilKatarn



Liitunud: 16 Jan 2011
Postitusi: 43
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2011 16:46    Teema: Vasta viitega

Hey, esimene post siin foorumis minu esimese anime teemasse. Esimese, kui välja arvata Digimon ja Beyblade ???

Khm, igatahes jah, Death Note haaras kohe esimesest osadest oma lahedate tegelaste ja jutustamisviisiga. Tihtipeale oli igas osas nii palju twiste, et mu pea ei kannatanud seda väljagi. Samuti oli brilliantne see, et vaatajat ei hoitud "külmas." Alati teadsin kõigest toimuvast ja seega oli võimalik koos Light'iga mõelda väljapääsu mingist olukorrast. Ma võrdlesin ühes klassikirjandis seda lääneliku filmikunstiga, kus vaatajal polegi midagi erilist mõelda.
Spetsiifiliste olukordade peale mõtlemine ei olnud aga ainus asi, mis Death Note'ist nii hästi meelde jäi. Üleüldine narratiiv on ju puhtalt moraaliküsimuste peale üles ehitatud. Mul oli võimalus valida, kas olen L'i või Kira poolel, sest mine võta nüüd kinni, kummal õigus on. Ka terve olukord kahe vastasseisja vahel oli niivõrd viigis, et ei tekkinud kordagi tunnet, nagu teaks, kes lõpuks võidab. Lääne filmides on ikka kombeks headusel võita ja isegi kui headuse esindaja kuuli rindu saab on tal seal õnneks kuulivest või kirikuisa Piibel.
Mello ja Neariga tegevus mulle väga ei meeldinud ja lõpp, kuigi emotsionaalselt küllane, oli siiski natuke pettumus.

Fun fact: Ma taotuslikult ei läinud kooli mõnel päeval, et saaksin seda kodus vaadata. emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2011 20:44    Teema: Vasta viitega

EvilKatarn kirjutas:
Ma võrdlesin ühes klassikirjandis seda lääneliku filmikunstiga, kus vaatajal polegi midagi erilist mõelda.

Mis selle kirjandi teemaks oli ja mis hinde said muidu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
EvilKatarn



Liitunud: 16 Jan 2011
Postitusi: 43
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2011 20:52    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
EvilKatarn kirjutas:
Ma võrdlesin ühes klassikirjandis seda lääneliku filmikunstiga, kus vaatajal polegi midagi erilist mõelda.

Mis selle kirjandi teemaks oli ja mis hinde said muidu?
Teemaks oli "Film/raamat/muusikateos/sari/ või misiganes tükk loovkunsti, mis on sulle hinge läinud."

Ma kahjuks kaldusin teemast liiga palju kõrvale ja rääkisin Death Note'ist kokku ~6 lauset, ja seega tuli ka hindeks 3. Samas õpetaja tõstis selle siiski muude kirjandite seast esile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Reede Nov 04, 2011 15:05    Teema: Vasta viitega

Väga huvitav oli vaadata.
Imelik kui kiiresti ja kergelt polkud Lightini jõudsid.
Algus 11 osa olid parimad. Lemmik osad olid need kaks, kus Light pidi selle naisagendi nime teada saama. Naomi Misora.
Lõpp oli pettumus. Kuigi on vist vale Lighti süpatiseerida lootsin ma siiski, et ta lõpus võidab. Anime lõpp oli ka liiga lühike. Mangas läks veel edasi ja see meeldis rohkem.
L ja Near, kui inimesena häirisid. Jah olid küll geeniused aga ebameeldivad friigid ka.
Misa oli lihtsalt mõttetu tegelane, kes toodi et paarkümmend osa veel juurde saada. Anime võinuks muidu 11 või 12 osa pikk olla.

Siiski parim anime, mida sai huviga vaadatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2011 15:05    Teema: Vasta viitega

Kui aus olla, siis selle lõpp oli minu arust täiesti ebaloogiline, sest Lightil OLI kõvasti rohkem kannatust ja Nearil ei olnud küllalt tõendeid, et kindlalt süüdistada Lighti. Aga muidugi, Kes huvitab kas see oli loogiline või mitte, ''hea'' võidab alati!
Personaalselt olin ma suht Lighti poolt, sest tema proovis teha häid muutusi (Morals can go eat dirt for all I care.), but damn morals kicked in ja see tegi Lightist halva mehe!.. And all kids know what happen to bad people.. emm

Minu arust ei oleks tohtinud Neari ja seda sammust vennast (''Kollaste'' juustega psühhopaat.) ollagi DN-is.. L should have been the end of things.. Aga kes olen mina, et seda öelda...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2011 15:20    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Minu arust ei oleks tohtinud Neari ja seda sammust vennast (''Kollaste'' juustega psühhopaat.) ollagi DN-is.. L should have been the end of things.. Aga kes olen mina, et seda öelda...


Minu arvates tegi Mello selle lõpu päris huvitavaks oma iseloomuga, aga Near oli jah kuidagi liiga kerge character või mai tea.. tundus midagi puudu olevat.

Aga enivei ikkagi üks parimaid animesi mis vaadatud LaLaLaa
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
PurpleMello



Liitunud: 21 Nov 2011
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2011 18:33    Teema: Vasta viitega

Vot Death Note oli see anime millest ma hakkasin anime freakiks XD.
Jumala hea lugu animes.Lemmik lemmik anime.Sellest on film ka tehtud 3 tükki näitletajatega ja väga head filmid ka.Kes mõttles selle Death Note storyline välja on geenius LaLaLaa.
Soovitan väga seda animed.Loodan et hakkab meeldima. wink
aga on norm ka kui sulle sellised animed ei meeldi saan aru (natugene) XD.
_________________
I support Akatsuki more then the leaf village ninjas. LaLaLaa
Teised lemmikud animed peale Naruto Shippudeni
Death Note,Black Butler, Ouran High school host club jne jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electrastar



Liitunud: 13 Juul 2011
Postitusi: 117
Asukoht: Sometimes under, sometimes on Ayame´s bed.

PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2011 22:37    Teema: Vasta viitega

Su grammatika on häiriv, aga otherwise indeed.

Esimene anime, mida ma vist nägin. Vähemalt esimeste seas ta oli ja meelde jäi.
Mulle tekitas pettumuse see, et L surma sai ja see Near mulle kohe üldse ei istunud. Ta jäi nõksa lahjaks, kui nii öelda. Mello on seevastu mu lemmik-karakter üldse seal lookeses. <3
Ja noh, lõpp oli siiski üsna etteaimatav, kuigi L´i surma ma poleks küll esialgu osanud oodata.

_________________
I´m becoming ✖
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Nov 22, 2011 20:02    Teema: Vasta viitega

electrastar kirjutas:
Su grammatika on häiriv, aga otherwise indeed.

Esimene anime, mida ma vist nägin. Vähemalt esimeste seas ta oli ja meelde jäi.
Mulle tekitas pettumuse see, et L surma sai ja see Near mulle kohe üldse ei istunud. Ta jäi nõksa lahjaks, kui nii öelda. Mello on seevastu mu lemmik-karakter üldse seal lookeses. <3
Ja noh, lõpp oli siiski üsna etteaimatav, kuigi L´i surma ma poleks küll esialgu osanud oodata.


spoiler much?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
electrastar



Liitunud: 13 Juul 2011
Postitusi: 117
Asukoht: Sometimes under, sometimes on Ayame´s bed.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 23, 2011 16:20    Teema: Vasta viitega

Oops.. emm
_________________
I´m becoming ✖
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Teis Juun 30, 2015 22:38    Teema: Vasta viitega

CR jäi ette "Death Note" draama. Mingit teavet ei ole millal ja kus jooksma hakkab, aga piisavalt aega animest ja filmidest möödas, et kaeda millega tegemist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Teis Juul 21, 2015 19:41    Teema: Vasta viitega

2 osa väljas, esimene sissejuhatav pikem osa on vaadatud ka. Produktsioon on kehvapoolne. Loodetavasti saavad rahastuse taha ja CGI, casting jne paraneb.
L ja Kira kannavad oma rolle vähemalt välja. Lugu ise kiskus ka huvitavaks ära- kes peale jääb L või Kira? Kuna uusversiooniga tegemist, siis tõesti ei tea veel;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: