OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Animatrix

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
nymus



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 58
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 04, 2003 21:34    Teema: The Animatrix Vasta viitega

kas keegi teba midagi animatrixist ? alles hiljuti kuulsin et tuleb see kuu välja esimene osa, mis arvate sellest ???:

http://whatisthematrix.warnerbros.com/index_anime.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Veeb 04, 2003 22:58    Teema: Vasta viitega

Nop, see kuu ta küll nüüd välja ei saa tulla. Asi tuleb otse DVD peale ja see alles Mai kuus .. või Märtsis?, no mingi M tähega kuus. Enne Matrix Reloaded igaljuhul ja viimane osa peale filmi, otse kinoekraanile (Eestis vaevalt seda tehakse). Minu informatsiooni järgi. ???:
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 05, 2003 12:00    Teema: Re: The Animatrix Vasta viitega

nymus kirjutas:
kas keegi teba midagi animatrixist ? alles hiljuti kuulsin et tuleb see kuu välja esimene osa, mis arvate sellest ???:

ega rohkem küll ei tea kui seal saidil kirjas on ja seal on minu arust piisavalt palju kirjas, et välja lugeda mis asi on animatrix, millal dvd'l ilmub ja millal ning mitut osa webis näha saab.

ja ilma nägemata on asjast raske midagi arvata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 05, 2003 14:09    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Nop, see kuu ta küll nüüd välja ei saa tulla. /.../ Minu informatsiooni järgi.


Aga kui te siiski vaatate sellele ametlikule saidile, millele nymus viitas, siis näete, et esimene osa "The Second Renaissance, Part 1" on juba täiesti kättesaadav...
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 05, 2003 14:38    Teema: Vasta viitega

brhh, siin on juba see ära mainitud <asub uudist kustutama>
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 05, 2003 15:11    Teema: Vasta viitega

Kummaline oli seda vaadata... robotite massimõrvad, robotite ühishauda ajamised mõjusid ebameeldivalt, kuid siiski mitte nii palju.
Inimene tankiroomikute all on nagu vastikum vaatepilt kui robot samas kohas.

Aga siiski, see uue nõiajahi mõte... brrr....

Igatahes jään huviga järge ootama.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 26, 2003 12:59    Teema: animatrix Vasta viitega

muidu oli tasemel, ainult paar asja häirisid.
nimelt see, et robotid olid jälle mingi inimesekujulised terminaatorid. miks alati kujutatakse neid nn. esimese põlvkonna roboteid (sest sinna robotite põhikohta hakkasid ilmuma ju ikka ka sellised kummalisemad moodustised) inimesekujulistena? noh näiteks, et kui on ehitusrobot, siis on mingisugune plekist mees, kes tassib raudlatti õlal? no ekskusemee...
ja teiseks see, et roboteid tapeti seal automaatide ja shotgunidega. no kamoon, kui robotil on seal aju mingisugune paari kuupsentimeetri suurune ja näiteks ära peidetud kuhugi titaanplaadi taha rindkeres, siis poleks ju küll eriti kuulidega võimalik neid tappa. aga ei - robotid on ikka sellised riistapuud, millel aju asub peas ja mille tapimseks peab ikka haulikko kätte võtma. ajuvaba. kas filmiloojad pole siis ikka veel aru saanud, et EMP on see relv, millega roboteid tapma peaks, mitte kuulid.

ehk siis minu pahameele lahti seletamiseks: kui me kunagi peaksime looma tehisintellekti ja sellised robotid, kellel on oma mõistus, siis miks peaksid need robotid tahtma olla just meie näoga? mingisugune piiblist kaasa tulnud looja-näo-järgi-kompleks?

aga muidu mulle animatrix meeldis. vähemalt see esimene osa. vaeva oli nähtud asjaga ikka. kümnest punnist kaheksa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
friizuurikas



Liitunud: 7 Märts 2003
Postitusi: 2
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2003 01:50    Teema: Re: animatrix Vasta viitega

pansomon kirjutas:

ehk siis minu pahameele lahti seletamiseks: kui me kunagi peaksime looma tehisintellekti ja sellised robotid, kellel on oma mõistus, siis miks peaksid need robotid tahtma olla just meie näoga? mingisugune piiblist kaasa tulnud looja-näo-järgi-kompleks?


Jah, kui inimene loob tehisintelekti, siis on kaunis tõenäoline, et need esimesed tehakse inimese sarnased. Selleks on mitu põhjust, esiteks kasvõi see "looja näo järgi sündroom", teiseks oleks inimese sarnane robot väga multifunktsionaalse kasutusalaga. Nägu anime's näha oli, hakkasid need AI'd ennast lõpuks ise tootma ja arvata on et järgmistes episoodides nad teisenevad juba sellisteks monstrumiteks nagu me filmis näha võisime. Mis puutub neisse relvadesse robotite vastu, siis siin jälle oli tegu just loogilisema lähenemisega. Kuna alguses ei olnud ju AI poolt mingit ohtu karta polnud välja töödatud ka tehnoloogiat konkreetselt nende vastu võitlemiseks ja neid hävitati olemasoleva sõjalise arsenaliga, mis algselt oli loodud sõdadeks ininimeste vahel.

Nii või naa oli tegu minumeelest huvitava algusega ja jään järge ootama ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2003 03:06    Teema: Re: animatrix Vasta viitega

pansomon kirjutas:
muidu oli tasemel, ainult paar asja häirisid.
nimelt see, et robotid olid jälle mingi inimesekujulised terminaatorid. miks alati kujutatakse neid nn. esimese põlvkonna roboteid (sest sinna robotite põhikohta hakkasid ilmuma ju ikka ka sellised kummalisemad moodustised) inimesekujulistena? noh näiteks, et kui on ehitusrobot, siis on mingisugune plekist mees, kes tassib raudlatti õlal? no ekskusemee...

võimalik, et peamine põhjus seisneb soovis luua midagi omataolist. pealegi võib enamusele olla eetilisem vaadata/kergem suhelda rohkem endataolise robotiga kui mingisuguse suvalise kastiga.

aga muidu on see üldiselt suht mõtetu küsimus, kuna masstootmise puhul otsustaks enamuse maitse robotite kuju ning kui sina ainukesena arvad, et kastid on paremad, siis tough luck.

Tsiteerin::
ja teiseks see, et roboteid tapeti seal automaatide ja shotgunidega. no kamoon, kui robotil on seal aju mingisugune paari kuupsentimeetri suurune ja näiteks ära peidetud kuhugi titaanplaadi taha rindkeres, siis poleks ju küll eriti kuulidega võimalik neid tappa.

ehh, mingi suvaline laiaotstarbeline robot ja aju peidetud kuhugi titaanplaadi taha? mis otstarbel? ja kes on sellise mõtetu ja kalli lisajubina eest nõus maksma? ja pealegi ma kahtlen, kas tuleviku tehisaju jääb mingiks pisikeseks protsessoriks kusagil plaadil, kuna selline tehnoloogiaga võib osutuda ebapiisavaks korraliku, mõtleva tehisaju tegemiseks. võta kasvõi näiteks Asimovi robotite prootonajud.

Tsiteerin::
kas filmiloojad pole siis ikka veel aru saanud, et EMP on see relv, millega roboteid tapma peaks, mitte kuulid.

et nagu EMP'i vastu kaitset pole võimalik teha? või teistsuguse tehnoloogiaga aju mida EMP ei mõjuta? või on EMP nii kättesaadav, et ka iga tavainimene võib mingi taolise riista kätte saada? või kuidas?

ehk siis üleüldse, ära mõtle tulevikust tänapäeva tehnoloogia tasemel.

Tsiteerin::
ehk siis minu pahameele lahti seletamiseks: kui me kunagi peaksime looma tehisintellekti ja sellised robotid, kellel on oma mõistus, siis miks peaksid need robotid tahtma olla just meie näoga? mingisugune piiblist kaasa tulnud looja-näo-järgi-kompleks?

ütlesin juba ülalpool. ja pealegi robotite käest ei küsita millised nad olla tahavad. eksperimentaal- ja eriotstarbeliste jmt robotite disain võib olla vastavalt oludele ja praktilisusele, aga kui asi tavakasutusse läheb, siis otsustab see välimus mis müüb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2003 12:15    Teema: Re: animatrix Vasta viitega

friizuurikas kirjutas:
pansomon kirjutas:

ehk siis minu pahameele lahti seletamiseks: kui me kunagi peaksime looma tehisintellekti ja sellised robotid, kellel on oma mõistus, siis miks peaksid need robotid tahtma olla just meie näoga? mingisugune piiblist kaasa tulnud looja-näo-järgi-kompleks?


Jah, kui inimene loob tehisintelekti, siis on kaunis tõenäoline, et need esimesed tehakse inimese sarnased. Selleks on mitu põhjust, esiteks kasvõi see "looja näo järgi sündroom", teiseks oleks inimese sarnane robot väga multifunktsionaalse kasutusalaga. Nägu anime's näha oli, hakkasid need AI'd ennast lõpuks ise tootma ja arvata on et järgmistes episoodides nad teisenevad juba sellisteks monstrumiteks nagu me filmis näha võisime. Mis puutub neisse relvadesse robotite vastu, siis siin jälle oli tegu just loogilisema lähenemisega. Kuna alguses ei olnud ju AI poolt mingit ohtu karta polnud välja töödatud ka tehnoloogiat konkreetselt nende vastu võitlemiseks ja neid hävitati olemasoleva sõjalise arsenaliga, mis algselt oli loodud sõdadeks ininimeste vahel.

Nii või naa oli tegu minumeelest huvitava algusega ja jään järge ootama ...


tehisintellekt ei saa suure tõenäosusega olema mingisugune masin vaid pigem koodirida kuskil crays vms. ning algelisel tasemel on TI juba täitsa olemas (kollid, keda tapad quakes, deep blue jms), justnimelt koodina ja mitte mingisuguse robotina. ja selle TI kasutusalad ilmselt ei saaks olema põranda pühkimine ja majaehitus, kuna sellega saavad põhimõtteliselt ju ka praegused TI-d hakkama (autoehitus nt), vaid pigem ikka sõjalised ja majanduslikud.

ning EMP (elektromagnetimpulss) on juba praegu täiesti olemas ning tegu on põhimõtteliselt ainuõige relvaga elektroonika hävitamiseks. bondi goldeneye'd siis ei mäleta vää wink okei, sellist satelliiti küll veel vist ei ole, aga tehnoloogia on olemas ikkagi. ühesõnaga puudub juba praegusel hetkel vajadus roboteid tappa pumppüssidega.

jaa jaa, ohin niisama, aga noh kurat, tahaks ju ometi näha rohkem filme või animesid võimidaiganes, mille tegijad on ka oma kodutöö korralikult ära teinud (ghost in the shelli puhul näiteks on see kodutöö _üsna_ hästi ära tehtud).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nymus



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 58
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 08, 2003 16:11    Teema: Vasta viitega

TEINE OSA ON VÄLJAS

www.theanimatrix.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2003 10:47    Teema: Vasta viitega

tegelt on kolmas osa ka v2ljas LaLaLaa

ok, ma ei saand aru kas teil see v2rk p2ris selge... neli osa tulevad tasuta, esimene veebruaris teine m2rtsis jne. kokku peax 9 osa tulema millest viite saab aint dvdl n2ha(yea right). dvd lastaxe 3 juunil v2lja, millel on k6ik yhexa osa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nymus



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 58
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2003 15:52    Teema: Vasta viitega

no nüüd on jah kolmas osa ka väljas :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mascara



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 53
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 22, 2003 18:07    Teema: Vasta viitega

hmm
kui ma õigesti aru olen saanud, siis plazasse final destination 2 vaatama minnes näeb boonusena enne filmi algust ka animatrix: final flight of osirist.
_________________
Saatana Sõjapeenis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Teis Juun 10, 2003 10:15    Teema: Vasta viitega

jah animatrixit näinud ma olen ja ainult 1 sõna "pask"
kes fännavad seda siis tuupige see sõna pähe ja vaadake midagi muud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 10, 2003 10:26    Teema: Vasta viitega

animenic kirjutas:
jah animatrixit näinud ma olen ja ainult 1 sõna "pask"
kes fännavad seda siis tuupige see sõna pähe ja vaadake midagi muud


Kui sina seda ütled, kulla animenic, kõlab see komplimendina. Peaks ka vaatama, võib isegi hea olla.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 10, 2003 10:46    Teema: Vasta viitega

animenic kirjutas:
jah animatrixit näinud ma olen ja ainult 1 sõna "pask"
kes fännavad seda siis tuupige see sõna pähe ja vaadake midagi muud

niigi teada-tuntud sõna, mis sest ikka pähe taguda. pealegi on mõttetu kärbseid meepoti juurest ära ajada, niikuinii tulevad tagasi.

ja lõpuks - selliseid arvamusi vaadatakse, lüüakse käega ja saadetakse arvamuse avaldanud isik samasse kohta kust see 1 sõna tuleb, kuna sellisest mõttetust arvamusest pole kellelegi kasu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 10, 2003 12:16    Teema: Vasta viitega

animenic kirjutas:
jah animatrixit näinud ma olen ja ainult 1 sõna "pask"
kes fännavad seda siis tuupige see sõna pähe ja vaadake midagi muud


[sarkasm] Rõõm näha sellist väljendusrikast, kaunist postitust. Rõõm näha nii hästi argumenteeritud põhejdnust ja sellist põhjalikku ülevaadet "Animatrixi" headest ja halbadest külgedest. Tõesti, sellest täpsemalt ja tabavamalt poleks selle anime sisu saanud kokku võtta. Teie väitlusoskus, mr. animenic, ei jäta mulle muud võimalust, kui teiega täiesti nõustuda ja "Animematrixi" asemel midagi muud vaadata. [/sarkasm]
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 13, 2003 18:09    Teema: Vasta viitega

animenic kirjutas:
jah animatrixit näinud ma olen ja ainult 1 sõna "pask"
kes fännavad seda siis tuupige see sõna pähe ja vaadake midagi muud


hmm mulle tundub et m6ni ei saanud asjast aru... ehk ei oska inglise keelt või pole matrixit n2ind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: