OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Trigun
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 18:08    Teema: Vasta viitega

Ma olen seda plandi asja vaadand natuke ja kuskilt manga revivst nägin vist.... ,et ta oli ühe nn ''iseseisva plandi'' laps....plant oli seal siis see pirnis elav olend ,mis omas tohutult suurt energia potentsiaali vms....

kusjuures....see ema tal põhimõtteliselt uuriti surnuks... kui Knives seda kuulis siis ta muutuski selliseks inimvaenulikuks.... Vash alguses ka aga see naine...Rem vms viis ta õigele teele tagasi...

Legato ei tahtnudki Vashi tappa emm ... ta tahtis talle näidata mis tunne on tappa vms... see oli talle antud käsk Knivsilt ju.... ta elu korralikuks põrguks teha vms.

Relvasuhtes.... kes viskaks ära relva ,mis valedes kätes teeks sellist kahju emm


Mingi selline teema on igatahes ??? ??? :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 23:14    Teema: Vasta viitega

Suutsin Triguni ajapikku ära vaadata ja jäin üpriski rahule. Seal oli nii komöödiat kui tragöödiat, mõnusad tegelased ja hea muusika.
Ma ei saa küll aru, miks te, varemkirjutanud, seda komöödiana võtate, naljad kaovad enne poolt animed juba tahaplaanile ning hea ongi, sest need hakkasid vaikselt korduma ja muutusid üksluiseks. Trigunil läks ka palju aega, et hoog sisse saada, erilist tegevust enne Gung-Ho Guns'ide ilmumist ju ei toimunud. See on ka Triguni ainuke viga - kui komöödia lõpeb ning tõsine sisu alguse saab, siis sinna vahele jääb palju venivaid üksikepisoode.

kaptengalaktlan ütles, et Trigunis antakse lugu edasi aeglaselt ja ma nõustun sellega, peategelase Vashi minevikust saime alles teada osas 17. Ning ilma mingi ootusärevuseta visatakse meile ette uusi teadmisi, mis meid siiski imestama panevad ja tekitavad meis veel huvi. Tegevuspaigaks võis pidada alguses Metsikut Läänt, äkki ilmusid sinna mingid kahejalgsed sõiduloomad - kas tegu on alternatiivse maailmaga? Kas postapokalüptika? Vastused saime alles hiljem. Näiteks selle sama 17. osa lõpus saime teada, et vahepeal (pärast õnnetust) on möödunud üle saja aasta ja see oli nii kurb. Mõelda, et Vash on selle aja jooksul üksinda ringi rännanud kogu aeg.

Vash oli tegelasena lahe, aga Wolfwood meeldis rohkem mulle.

Mulle ei meeldinud veel üks asi tegelikult - veri peaaegu puudus. Ma pole mingi sadist ega nõua võimalikult palju gore'i, aga tõsise teemaga animel ei tohiks nii palju tsensuuri olla.

Kuigi lõpp oli - ütleme - hea ning algus väga-väga naljakas jäi mul kuidagi kurb ja kauge tunne sisse, kui selle lõpetanud olin. Eksistentsi valu seal kaugel kõrbeplaneedil...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 20, 2007 12:08    Teema: Vasta viitega

Nuh vaatasin ka ära ja pean ütlema, et... WTF lame ending. C´mon nagu kuhu jäi lõpu action :( . Lisaks whats with the black cat. Kelle kass see oli mingi autori fetish or what ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Nov 20, 2007 12:35    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
Nuh vaatasin ka ära ja pean ütlema, et... WTF lame ending. C´mon nagu kuhu jäi lõpu action :( . Lisaks whats with the black cat. Kelle kass see oli mingi autori fetish or what ???


mulle see kass niii meeldis XD

kuroneko is the best
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 20, 2007 12:53    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
tõrvik kirjutas:
Nuh vaatasin ka ära ja pean ütlema, et... WTF lame ending. C´mon nagu kuhu jäi lõpu action :( . Lisaks whats with the black cat. Kelle kass see oli mingi autori fetish or what ???


mulle see kass niii meeldis XD

kuroneko is the best
Ma ei ütlegi et ta ei meeldinud. Lihtsalt huvitab ka selle kassi taga olev story LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2010 08:35    Teema: Vasta viitega

äitäh inimestele, kes siin foorumis mainisd Trgunit, mul tekkis ka huvi selle anime vastu ja ei kahetse, et vaatasin selle ära.
Algus on tõesti komöödia aga keskel läks asi draamaks.
Eriti mulle meeldis Remi laul, mis siin animes vahepeal kõlas.
Nüüd jään ootama Moviet, et see kunagi ka ära subbidakse. Ma arvan et enne sügist kahjuks ei tule subbid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 02, 2011 17:35    Teema: Vasta viitega

Triguni movie subakad tulid eile välja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
taco



Liitunud: 21 Jan 2010
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Püh Jan 02, 2011 19:51    Teema: Vasta viitega

viimaks ometi Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Jan 03, 2011 19:01    Teema: Vasta viitega

keegi äkki saaks mulle subtiitrite download lingi saata LaLaLaa
Oleksin väga tänulik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Esm Jan 03, 2011 23:30    Teema: Vasta viitega

LennY kirjutas:
keegi äkki saaks mulle subtiitrite download lingi saata LaLaLaa
Oleksin väga tänulik.


www.google.com -> tokyotosho -> badlands
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: