OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

bismark kaardimäng

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tsinderella



Liitunud: 29 Dets 2010
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2010 18:01    Teema: bismark kaardimäng Vasta viitega

Kas keegi oskaks mulle seletada, kuidas bismarki mängitakse? olen internetist uurinud küll, aga ainus, mis ma sealt leidsin, oli mingi trumbita võtmine, trumbita andmine jne.. ja miskit oli tihidest ka juttu, aga probleem oli selles, et ma ei mäleta mitte kui midagi sellest mängust, ei mäleta midagi tihide võtmisest, ei mäleta, mis mängu eesmärk oli jne. kui keegi ütleb, et kaardisegajast järgmine peab võtma 6 tihi,ülejäänud 3 tihi, siis see ei ütle mulle midagi, ma paluks selle lahtiseletamist. niiet ehk oleks keegi nii kena ja seletaks otsast lõpuni, kuidas seda mängiti..?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Jan 03, 2011 00:03    Teema: Vasta viitega

kaadid jagatakse vist nii, et kõik peab ära jagunema. edasi on roundide kaupa...võtmine, andmine, trumbia võtmine, trumbiga andmine, 2-äss ladumine ja äs-2 ladumine ja siis vabaladumine. võtmises peab kordamööda keegi olema see, kes peab võtma rohkem, et nulli jääda...tihi annab punkti, 4kesi vist nii, et 6 ja 3, 3, 3 - seljuhul kõik nullis. kui 6vend võtab 5, siis miinus 1 punkt. andmise tohib keegi alati 6 võtta, kui võtab näiteks 3, siis pluss 3 punkti. ladumises keegi lõpetab, teised saavad miinuseid, nii palju, kui kaarte käes. võitja saab samapalju plusse, kui teised miinuseid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: