OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Koolis!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 16:40    Teema: Vasta viitega

Ma enamus ajast tundides vaatan animet voi loen mangat, Enamus klassides on Wifi olemas, et erilist vahet pole. Kõige karmim tund on Matem mu klassis.
11.a klass, gümnaasium vms? Kui tuleb KT , 3/4 klassist saavad 2 voi 1, ma nende seas xD
1 mu klassis tahtus b klassi minna a-st, direktor ütles, et opetaja peab eraldi õppeprogrammi tegema, mata õps ütles et tema ei tee midagi, et käigu j2releaitamis tundides ja konsultatsioonides wink
Peale selle on matas peaaegu iga p2ev teooria voi moni tunnikontroll, et suht creepy xD
Mudu mu klass on vist ainuke, kes animet vaatab, ma olen selle põhjuseks minuarust, soovitasin monele klassivennale, siia maani vaatavad xD.
Aga siis kui mõni õpetaja ei lase läpakat kasutada, siis joonistan niisama mõnda manga pilti, hiljem voi siia lasta panna ühe, kui kellegil soovi, ega need koledad ka pole, aga olen paremaid näinud xD 1 pilt on mudu peaaegu 1 terve A4 wink Sry, et nii palju neid smile on xD
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 18:03    Teema: Vasta viitega

Miks sa üldse koolis käidki, kui ei taha seal üldse käia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DarkerThenBlack



Liitunud: 26 Okt 2010
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 18:27    Teema: Vasta viitega

Pean nõustuma, nx sa üldse käid. 12. klassi lõpus on puuks-puuks ns paar aastat maganud ja pükse auklikuks nühkinud. Pole haridust, pole normaalseid hindeid, pole lõputunnistust. Elementaarne ju. Mida külvad, seda lõikad. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
NyappyInMyHeart



Liitunud: 3 Juul 2009
Postitusi: 96
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 19:07    Teema: Vasta viitega

Kooliarst oli täna vist väga heas tujus...muidu ta sõimab õpilasi sokkide pärast ja annab söetablette, kui käsi valuta... aga kui ma talt vaktsiinikaarti palusin, andis mulle kohe...:o Ootasin juba, et ta hakkab virisema ja kurtma, et milleks mulle see kaart jne jne


Täna läksin klassijuhataja ja õppealajussi peale närvi. Ma palusin õpetajalt, et ta mulle soovituskirja kirjutaks, et ma vahetusõpilaseks saaksin kandideerida, tema hakkas rääkima, et oi ma ei saa seda ju kirjutada, kui ma ei tea, kas sa jääd meie kooli või mitte....jah kui sa Treffnerisse lähed, siis mis mõttes mina kirjutan sulle soovituskirja ja sina saad siis meie kooli mainest kasu, kuigi sa ei jäägi meie kooli edasi...jah, vaata, Laurakene, kui sa jääksid siia Kivilinna, siis sa oleksid meil priimus ja kullanupukene, me saadaksime sind igale poole, laseks sul igale poole minna, me lubaks sul kõike teha...sa pead ikka siia jääma. Ma ei saa sulle soovituskirja kirjutada, kui sa siia ei jää.*mina vahin, karp lahti, talle otsa*jah et eks ma räägin siis õppealajuhatajaga ja vaatan, mis ma teha saan, aga noh...
Wut. Kedagi ei huvita, mis koolist mu soovituskiri tuleb ju, see ajas mind nii vihale, et õpetaja hakkas mind jälle sundima ja ähvardama, et ma jumala eest tema koolist ära ei läheks. See, mis koolis ma käin või mis gümnaasiumi ma lähen, ei olnud üldse teemaski, kui ma tahan Eestist ära minna alles pooleteise aasta pärast ja pole kindelgi, kas ma selle vahetusõpilasekoha saan. Üritasin õpetajale selgitada ka, et pole vaja seda mingi õppealajussiga arutama hakata, kedagi ei kõiguta see, kas ma jään Kivilinna edasi või mitte. Aga meie vahel oli nagu mingi sein, ta lihtsalt ei kuulnud või ei saanud aru.
_________________
それでも人生は美しい .

kiyoha higurashi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 21:11    Teema: Vasta viitega

Ärge muretsege, sellise grammatikaga ei saa decomed niikuinii kirjandist vajalikke punkte kätte <3
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 22:39    Teema: Vasta viitega

Selles 2ra ole nii kindel wink Mul õigekiri oli 9. klassi eksamil 1 punkt maximumist puudu wink aga kuna siin anime foorumis lihtsalt huvitav kirjutada ning lahe n2ha, mis teised inimesed arvavad, siis ma erilist grammatika peale ei mõtle xD
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 22:39    Teema: Vasta viitega

xD
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 23:34    Teema: Vasta viitega

xD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 23:40    Teema: Vasta viitega

xD
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 23:57    Teema: Vasta viitega

Õpi, mis sa õpid, ikka kukud läbi.

Kurat küll.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 09:44    Teema: Vasta viitega

Ma 100% kindel, et ma ei kuku l2bi, mul hinded kõik korras ning tulevikuplaanid tehtud. xD
2rge isegi hakake lootma siin :)
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 11:26    Teema: Vasta viitega

See ei olnud sulle suunatud.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 12:21    Teema: Vasta viitega

1,5 nädalat veel semestri lõpuni. Peaks vaikselt sessi graafikut paika panema hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 14:22    Teema: Vasta viitega

Täna olin orgaanika laboris ilma paariliseta, sest ta mingil tundmatul põhjusel otsustas end mitte sinna ilmutada. Sain ikkagi enamuse katsetest sooritatud. Ühe rõõmsa seebi näoga seebitüki sain ka oma käekeste abil kokku keedetud. LaLaLaa
Kui ma ainult need laborid ära ka kaitseks, mis seisneb selles, et õppejõud esitab kolm suvalist küsimust labori kohta (nt mingi asja saamise keemilise reaktsiooni võrrand, aine omadused jms.). Üleeile õppisin hoolega vajalikud võrrandid pähe ja läksin siis kaitsmisele. Õppejõud küsis algul metaani saamise võrrandit. Sellega sain ilusasti hakkama. Aga siis otsustas ta küsida, et mida meie seal katses naatriumhüdroksiidi asemel kasutasime ja mina ei osanud muud ütelda, kui et "Ma vist ei mäleta." Õppejõud arvas selle peale, et ma võiks järgmisel päeval uuesti proovida. Pärast vaatasin järgi ja sain teada, et naatronlubi oli. Oeh, võiksin end kokku võtta ja uuesti proovima minna. Kõik laborid on vaja kaitsta ja ma pole veel esimesegagi hakkama saanud, täna toimus juba kolmas labor...
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 18:48    Teema: Vasta viitega

Keemia arvestus leidis aset. Vist ei kuku läbi, ma loodan, sest see romaan, mille ma elemendi nr 16 aka väävli kohta kirjutasin, peaks õpetaja südame soojaks tegema. Aga ülejäänu ei vääri mainimist.

decomed kirjutas:
Selles 2ra ole nii kindel wink Mul õigekiri oli 9. klassi eksamil 1 punkt maximumist puudu wink aga kuna siin anime foorumis lihtsalt huvitav kirjutada ning lahe n2ha, mis teised inimesed arvavad, siis ma erilist grammatika peale ei mõtle xD


NOWAI O_O Ma sooritasin ka üheksanda klassi eesti keele eksami väga toredate tulemustega, doh. Baka.ee pole koht, kus oma idiootsust näidata, kui oskad midagi, aga käitud, nagu ei oskaks. Mina sinu asemel saadaksin inimestele vihast pulbitsevaid kirju, miks nad koma valesse kohta panid selle asemel, et tola teha ja äge olla imo.

See släng on halb harjumus, vabandust. Happybunny
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 19:45    Teema: Vasta viitega

Ma suhtlen asjadesse positiivselt, üritan mitte siin inimeste taga vinguda nagu neid, keda ma olen siin vahepeal kohanud :)
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 20:20    Teema: Vasta viitega

decomed kirjutas:
Ma suhtlen asjadesse positiivselt, üritan mitte siin inimeste taga vinguda nagu neid, keda ma olen siin vahepeal kohanud :)

Õigekiri võib 5 pluss olla ,kuid lauseehitus annab soovida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 22:40    Teema: Vasta viitega

decomed kirjutas:
Kõige karmim tund on Matem mu klassis. 11.a klass, gümnaasium vms? Kui tuleb KT , 3/4 klassist saavad 2 voi 1, ma nende seas xD Peale selle on matas peaaegu iga p2ev teooria voi moni tunnikontroll, et suht creepy xD

Ise käin ka reaalharus 11. klassis päris normaalne on, pmst on meil iga reede töö milles harva kukkun läbi. Tunnikaid tuleb meil ka omajagu kuigi just mata tundides on huvitav.

decomed kirjutas:
Ma enamus ajast tundides vaatan animet voi loen mangat, Enamus klassides on Wifi olemas, et erilist vahet pole.

Tunnis kuulatakse tavaliselt mida õpetaja räägib, aga seepärast vist kõik saavadki kahtesi et ei kuula tunnis kaasa(minugi juhtunud korra või paar). Vahel kui igav on ja raamat kaasas on loen koolis raamatuid, kuid vahetundides mitte tunnis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 23:30    Teema: Vasta viitega

Nu mul iga neljapäev n2iteks on muusikaajaloo tund, kus iga tund 1 inimene esitleb oma töö, aga kuna õpetaja ütles, et nende kohta ta peab ise uuesti tegema, sest esitlused ei ole piisavalt head. Siis ma ei näe nagu erilist mõtet kuulata neid vms? xD
Ning kui l2pakas, Go laud, mul eraldi Hiinast tellitud wink või mõni manga kaasas, tuleb ikka kiusatus peale :)
Mudu oskab siin keegi veel Go-d m2ngid? Ma natuke hakanud õppima, peale Hikaru no Go anime vaatamist :P
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 09, 2010 00:31    Teema: Vasta viitega

decomed kirjutas:
Nu mul iga neljapäev n2iteks on muusikaajaloo tund, kus iga tund 1 inimene esitleb oma töö, aga kuna õpetaja ütles, et nende kohta ta peab ise uuesti tegema, sest esitlused ei ole piisavalt head. Siis ma ei näe nagu erilist mõtet kuulata neid vms? xD

Isegi normaalsete muusikaajaloo referaatidega ei saa hakkama? .__. Sellised asjad on ju nüüd küll kõige lihtsamad koolitööd. Eriti veel koolis, kus viitamisele nii suurt rõhku ei panda kui ülikoolis.
Tunnistan, et ise ka alati koolis kaasa ei kuulanud, kuid kui tunnis ei kuula, siis reaalselt ei saa ka ainet korralikult sooritada. V.a. juhul, kui sa ise kodus just vastavateemalist kirjandust ei loe.

decomed kirjutas:
Ning kui l2pakas, Go laud, mul eraldi Hiinast tellitud wink või mõni manga kaasas, tuleb ikka kiusatus peale :)

Aga miks sa Go laua üldse kooli kaasa võtad, kui tead, et see sulle kiusatust pakub? Kool on lapse töö. Kui gümnaasium huvi ei paku, siis võib alati kutsekooli valida. Keegi ei kohusta koolis olema.

Mis puudutab gümnaasiumi matemaatikat, siis pean tunnistama, et 10. klassis ei läinud mul endal ka kõige paremini. Olen läbi ja lõhki humanitaar. Samas võtsin end ikka kokku. Koolis õpitu on edasiseks eluks vajalik. Kui sa ka matemaatikaga otseselt edasi tegelema ei lähe, aitab see arendada loogilist mõtlemist. Nagu ka luuletuste päheõppimine treenib mälu. Vot.


Minul endal ei lähe kooliga eriti hästi ~_~ Olude sunnil (rahaline seis) ilmselt pean uuest aastast pooleli jätma.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: