OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ideid 2011 aasta AniMatsuriks
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2010 00:20    Teema: Ideid 2011 aasta AniMatsuriks Vasta viitega

Oleme seekord väga varajased. See aga tähendab, et on võimalus suuremaid ideid teostada! See teema on tehtud selleks, et te pakuks igasuguseid ideid, mida võiks teha tuleva aasta üritusel. See saab olema viies festival, niiet pisike juubel!

Mida me ootame? Me ootame ideid! Kõikvõimalikke ideid, mis teil pähe tulevad. Selles suhtes, et meil on väikse riigina küll teatud piirangud, kuid ideid võib alati pakkuda! Ehk siis pakkuge julgelt ka midagi suurejoonelist! Ideed võivad olla seotud asukohaga (Tartu piires), tegevusega, võistlustega, külalistega, ettekannetega, nänniga jne jne. Ükskõik millega, mis AniMatsuriga seotud! (:



Laske nüüd aga oma mõtted valla!


Mis puutub AniMatsuri 2011 kuupäevadesse, siis need on ideeliselt paigas, kuid selguvad alles siis, kui asukoht on kindel!


Kui aga pole soovi oma ideid siin avalikustada, siis võib neid julgelt saata ka aadressile asashio[ät]anime.ee
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2010 18:10    Teema: Vasta viitega

tahtsin enne just küsida asukohakohta kui lugema hakkasin aga lõpu poole polnud enam vajadust,
võiks järgmine aasta ka flashmobi teha aga siis võiks kuskil kokku saada ja harjutada, nt tartlased ,kes tantsivad,saavad kuskil kokku ja harjutavad, tallinnlased saavad kokku jne , siis vb tileks paremini välja ja rohkem inimesi oleks ka võibolla ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 12:00    Teema: Vasta viitega

Ideedest siis :P
kutsuda keegi sumomaadlusest rääkima. Võibolla isegi Barutoga kontakti võtta. Kui seda varakult teha võibolla läheb õnneks?
Proovida mõni jaapani bänd samal nädalavahetusel samas linnas esinema saada.
Korraldada mõne animeteemalise kaardi- või muude mängude võistlus. Kui pole piisavalt võistlejaid siis lihtsalt tutvustus.
Mõni töötuba - näiteks kuidas teha cospaly mõõka või midagi sarnast (erinevad materjalid ja võimalused).
Tantsu õppimise töötuba. Registreerimisega.
Jaapani autod, autode animestiilis 'kaunistamine' vms -_-

Praeguseks said ideed otsa, kui midagi meenub siis postitan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SasoKisaDei



Liitunud: 15 Okt 2010
Postitusi: 7
Asukoht: Jõgevamaa

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 12:28    Teema: Vasta viitega

Mmm, Mingi kohapealne joonistus võistlus oleks ka tore, kus kõik joonistavad näiteks enda lemmik tegelast, lemmik animest.
Samas võiks ka teha võistluse sellepeale, et pannakse osaleja teadmised jaapani kohta proovile näiteks: Mida tähendab "Chotto matte kudasai" Eesti keeles? vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 15:11    Teema: Vasta viitega

ewty kirjutas:
Ideedest siis :P
kutsuda keegi sumomaadlusest rääkima. Võibolla isegi Barutoga kontakti võtta. Kui seda varakult teha võibolla läheb õnneks?
2011. aasta Aki basho toimub 11-25 september, nii et Barutot õigeks ajaks siia saada oleks üsna võimatu. Muidu oleks hea mõte küll. Iseenesest peaks teisigi sumokaid Eestis olema.

Kaardimängud (kõige popim on ilmselt Yu-Gi-Oh) meelitaksid kindlasti palju inimesi, iseasi kui vanasid.

Cosplay töötuba oleks kindlasti lahe.

Joonistusvõistlus on minu mäletamist mööda üsna igal aastal toimunud. Üsna populaarselt vist. Viktoriin vast samuti (täpselt mis teemadel ma täpselt ei tea)...
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 15:20    Teema: Vasta viitega

KUI YGO turna oleks, siis vajaduse korral ma võiks aidata seda korraldada, sest olen üsna aktiivne mängija. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 16:14    Teema: Vasta viitega

Kõik korraldajad võiksid oma tavakostüümile nekomimi lisada ja lause lõppudes ~nya! öelda.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 17:21    Teema: Vasta viitega

See aasta jäi Jaapani toit ära, oleks tore kui järgmine aasta jälle sushit/onigirisid jms. nagu eelmistel aastatel. Ja mimmu postitus andis mulle miskipärast Maid Cafe idee. Võiks olla ka kuskil muusikatuba, kus saab rahulikult lugeda jaapani muusikat kuuldes. Jaapaniteemalisi mänge võiks rohkem hankida. Stepmania, Guilty Gear, Karaoke, Mahjong juba on, kuid on veel Go, Shogi, Touhou jne.

Aga isegi ilma nende pisiasjadeta on Animatsuri piisavalt tore üritus! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 17:38    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
Võiks olla ka kuskil muusikatuba, kus saab rahulikult lugeda jaapani muusikat kuuldes.

Et siis pmst manga lugemis tuba kus muss käib?

ninjaking241 kirjutas:
Ja mimmu postitus andis mulle miskipärast Maid Cafe idee

wat..

Aga Jaapani toidu ja suurema mängude valiku poolt olen minagi. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 18:17    Teema: Vasta viitega

Idee nr 1

Ideed on kaup, mida ostetakse, müüakse ja vahetatakse. Inimesed üldiselt ei soovi niisama oma ideid ära anda. Kui kuulutada välja midagi ideekonkursi taolist, siis võiks olla ka auhind neile, kelle ideed olid uuenduslikud ning leidsid rakendust üritusel. Auhind motiveeriks inimesi rohkem teema peale mõtlema ning sellest tulenevalt paraneks võib-olla ka ideede kvaliteet.

Ma väga vabandan, kui pidi tulema mingi üllatusauhind ja ma spoilerdasin nüüd kõik ära.

Edu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 20:58    Teema: Vasta viitega

Vabandan väga oma irisemise ja kriitika pärast.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda teshrin (Püh Dets 05, 2010 23:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 21:05    Teema: Vasta viitega

Kas siin teemas võib ka nõme blokkija olla ja teiste ideid täiega maha teha? Need on ka ju omamoodi ideed? Mulle lihtsalt meeldib kritiseerida.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 22:24    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Kas siin teemas võib ka nõme blokkija olla ja teiste ideid täiega maha teha? Need on ka ju omamoodi ideed? Mulle lihtsalt meeldib kritiseerida.
Kindlasti! See oleks lausa tervitatav.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 23:12    Teema: Vasta viitega

See teema las jääda siiski ideede väljakäimise kohaks, mitte pakutud ideede arvustamiseks või kritiseerimiseks. Eks?
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 00:50    Teema: Vasta viitega

Bänd oleks hea. (Ehkki see Tartus sobiva ruumi leidmise probleem jäi seekord õhku?)

Kuulsin, et Uppconi (ca 5000 külastajat, Skandinaavia suurim anime-mangacon) korraldajad pakkusid bändidele, et maksavad kinni lennu, majutuse ja söögi, ja sellisest diilist on huvitatud isegi Girugameshi suurusjärgu bändid (ehkki veel pole selge, kelle nad lõpuks välja valivad). Meil vist läheb selliste osalejanumbriteni/tulubaasini veel veidi aega, nii et tegevusvariandid on näiteks järgmised: 1) teatada neile rumeenlastest tuurikorraldajatele aegsasti ürituse toimumisest ja uurida, kas neil on mingeid plaane; 2) uurida, ehk on kedagi sel ajal Soome tulemas, sest kui keegi juba sinna on end kohale vedanud (soomlaste raha eest :P), siis vbl korraks ka üle lahe käia oleks mõeldav? (Jrocksuomi.fi peaks tegelema Jaapani artistide Soome importimisega, ja ehkki nende kodukas tundub pisut komatoosne, siis mõni nädal tagasi toimunud Tsukiconile nad väidetavalt siiski tõid mõne esineja.)
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 08:33    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa aru, millega on see
genky kirjutas:
Eks?
välja teenitud, kui vastavat tegevust ei ole harrastatud ja küsiti teema alustaja seisukohta selle asemel, et oma arvamus lauale laduda. Siinkohal
genky kirjutas:
Eks?
ütlemine solvab mind üpriski rängalt, kuid ma ei hoia kedagi süüdlasena, ma ise tõstatasin selle teema. Tulevikus palun vaadata ette enne kui
genky kirjutas:
Eks?
öelda.

Olgu mainitud, et ma olen selle teema korraldusega tegelikult väga rahul. Ideed on lahedad asjad.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 09:29    Teema: Vasta viitega

Korralduse jagamine nii, et Genky ei jookse pooleks ja kõigil on endal ka pead otsas, millega mõelda. Siinkohal oleks hea korraldusmeeskonna tihe, eelnev ja mõistetav koostöö.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 11:09    Teema: Vasta viitega

Eestis on alati raske korraldada selliseid üritusi, kui pole head finantstuge taga. Tegelikult ma austan Genkyt ja tema töörühma, kes iga aasta proovib korraldada animatsurit, isegi kui preagu rasked ajad on.
Idee oleks selline, et võiks tutvustada lähemalt mõndasi MMOPG mänge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 15:54    Teema: Vasta viitega

Jrpgd-d, visual novelid, dating simid jms on alati olnud Jaapanis tihedas seoses animega. Midagi nendega seonduvat muudaks kindlasti üritust värvikamaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hoshihana



Liitunud: 20 Aug 2010
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 16:16    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldiks tantsuvõistlus või siis karaokevõistlus. Karaokevõistlus oleks äge... Muhe
Söömisvõistlust võiks veel teha, igasugused võistlused on ägedad.
Järgmine aasta võiks olla jaapani võistluskunstide turniir Muhe või lähen ma nüüd natuke liiga ekstreemseks? Sest mu suur vend oleks jumala happy selle üle. Happybunny
Maid Cafe on hea idee. Sealt tuleksin küll läbi. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: