OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida põnevat sinuga juhtus?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 33, 34, 35  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 14:09    Teema: Vasta viitega

Mu tuttava tuttav tegi natuke valeraha, mida see minu tuttav mulle näitas. Täitsa usutav oli. Ei oleks kordagi kõhelnudki, et see võlts on. Äkki ei olnudki?

Igatahes jah, noortel on tulevik kindlustatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
NyappyInMyHeart



Liitunud: 3 Juul 2009
Postitusi: 96
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 20:36    Teema: Vasta viitega

Mind ja mu sõbrannat visati Cinamonist välja, sest müüja oli meile andnud vale kuupäevaga piletid. URRRRRR
_________________
それでも人生は美しい .

kiyoha higurashi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 16:09    Teema: Vasta viitega

Jõusain üle tüki aja jälle koju ja tõen kurbusega, et kodu on ikka kõige parem koht... Kahju, et kodu kõrts ei ole, kus igapäev käiakse LaLaLaa
Tõsiasjana avastasin ka seda, et mul pole mingit tahtmist inimestega tegeleda, aga noh hull asi tõesti. *Lohistab oma tagumiku välja kodust ja proovib saada lõpuks inimeseks.*
Tõsiselt kahtlen, et see teostatav on.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2010 01:28    Teema: Vasta viitega

Tuli soov ja jalutasin. Oma kodust (kalamajast) Pirita-Kosele ja tagasi. Oli tore jalutuskäik, põnev ka, nii sise- kui väliskeskond.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2010 15:45    Teema: Vasta viitega

Käisin Still haunts me viimasel kontserdil. Väga äge oli. Skoorisin 2 autogrammi lauljalt. XD Oleks pidanud kalli ka nõudma. XD
Kahju et ma öösel hiljem Protestist Levikasse minnes kukkusin. T_T Põlv ja küünarnukk on nii valusad ja katki. :(
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2010 17:19    Teema: Vasta viitega

Tegin paar tundi politseiautos patrulli ning hoidsin Tartus ära tohutul hulgal kuritegusid. Ausalt, mitte ühtki kuritegu ei toimunud minu valvekorra ajal. Siis sain kõvasti targemaks ka selles suhtes, kust kõige rohkem ja milliseid rahurikkujaid leida võib ning milliseid erinevaid laipu on. Lisaks sellele sain teada, et kaks päeva tagasi oli olnud jube märul, mis hõlmas roolijoodikut ja tulirelvi. Ja nagu see poleks veel kõik, sain teada, et politseitöö on jube bürokraatia, patrulliinimestele istutakse pähe ja palk on sitt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2010 21:43    Teema: Vasta viitega

Käisin HP7 osa I vaatamas. Väga lahe film oli ja saal oli täiesti täis. Natuke hirmutas alguses pikk järjekord ülalekorrusele kuid see aeg möödus kiiremalt kui arvata oli. Sai ka tasuta jäätist, ning sai näha PÖFFi alustamist koorilauludega ja nii liikus 30 minutit filmiaega tahapoole. Üllatusin kui nägin, et intervjueeriti inimesi küsimusega: "Kas Harry Potter on nohiklik?" (millele mina ja mu sõber "ei" vastasime)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2010 22:31    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
Käisin HP7 osa I vaatamas. Väga lahe film oli ja saal oli täiesti täis. Natuke hirmutas alguses pikk järjekord ülalekorrusele kuid see aeg möödus kiiremalt kui arvata oli. Sai ka tasuta jäätist, ning sai näha PÖFFi alustamist koorilauludega ja nii liikus 30 minutit filmiaega tahapoole. Üllatusin kui nägin, et intervjueeriti inimesi küsimusega: "Kas Harry Potter on nohiklik?" (millele mina ja mu sõber "ei" vastasime)


Ma käisin ka seal. See jäätis oli superhea üllatus, aitas neid igavaid kõnesid paremini ära kannatada. Film meeldis mullegi, ületas ootusi. Oli vahva, et see suutis esile kutsuda seinast seina emotsioone.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 11:28    Teema: Vasta viitega

Meile jäätist ei jagatud, ainult potteri kleepsualbumeid.
Aga potter potter jeeeeee! Oleks võinud teise osa ka sinna kohe otsa vaadata, tore oli.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 15:18    Teema: Vasta viitega

Eksisin udu sisse ära... jälle!


Tartus oli täna üsna korralik udu lõuna paiku, kuid just jõudsin oma koju Räpinasse ja siin on mitu korda võimsam udu, et külmavärinad tekivad. Umbes 200st meetrist kaugemale ei näe.

_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 17:17    Teema: Vasta viitega

sellel nädalal 3 korda pudingit teinud.
3. kord kuna klassiõde tahtis näha kuidas seda teha. Tahtis ka proovida.

Aga siis ta tunnistas lõpuks kui oli natukene pudingit söönud, et talle tavaliselt see asi ei maitse ja seekord ka. Küsisin miks ta siis üldse tahtis seda teha?
Põhjus: sellepärast, et vaatasime korraks seda video jaapani keele tunnis.

Ma olin facepalm suht...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 23:28    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Eksisin udu sisse ära...


tahan ka.. T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Laup Nov 20, 2010 23:25    Teema: Vasta viitega

2 lätlast küsisid Solarises teed Depeche Mode klubisse. Kuna nagunii meil polnud midagi teha, juhatasime neid sinna. "And here we are." Vaatavad meid ehmunult veidi ja ütlevad, see pole see koht. Me olime nagu, aga see on ainuke Depeche Mode klubi Tallinnas ju, viisime siis neid sinna kus kunagi oli ka teine. Jälle polnud see koht. Otsisime neti teel koha üles, saime teada tänu sellele ka läti electronic/ alternative bändist ja pubist Panhead millest ma varem polnud kunagi kuulnud.
Hetkel uurin mis muusikat see bänd teeb kuhu need kaks eksinut pidid ennem esinemist kohale minema.
Peale seda spottisime ka imeliku inimest trammis, sisse minnes oli hull liimi hais, hiljem võttis ta pudeli välja ja hakkas sealt midagi nuusutama ja jooma. Väga pilves.

Igaljuhul kordaläinud päev.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 23, 2010 17:00    Teema: Vasta viitega

Jälle murdsin oma hüppeliigese ära ja tegin endale häbi.

Edit: Kips.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 17:10    Teema: Vasta viitega

Reedel sain töökaaslase käest hammustada :( käsi on valus ja hambajärjed sinised...

täna käisin punk/rock kontserdil oma töökaaslase esinemist vaatamas päris lahe oli, blond tüdruk sai tasuta juua LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Nelj Dets 09, 2010 06:26    Teema: Vasta viitega

Otsin WoW'i uue expansion'i Cataclysm. Praeguseks olen juba lv 84 ja umbes 6 tundi leveldamist veel ja maksimum jälle täis. (siiani on kokku aega võtnud lv 80st alates umbes 30 tundi. I have no life/I fail at it.)
Seekord on Blizzard ennast ületanud. Alates uutest tsoonidest kuni questide tegemise dünaamikani on kõik perfektne. Igal uuel alal on oma lugu rääkida. Videolõigud puhkudeks kui lugu edasi areneb jne. Tühi grind on minimaliseeritud ja näha on et ka pidev edasi-tagasi jooksmine on püütud miinimumini viia. Uued dungeonid on väga ägedad. Siiani olen jõudnud ainult pooltesse nendest. (Järjekorrad on pikad veel, ei viitsi alati 30 min järjekorras passida.) Bossid on huvitavad ja (praegu veel) päris rasked kohati.
Vee-alune questimine on super nauditavaks tehtud. Happybunny Lemmik uus ala vist siiamaani on Vashj'ir. Uldum on ka nunnu ja Deepholm näeb lihtsalt super ilus välja.
Ainuke kuhu ma veel jõudnud pole on Tol Barad.
Kõik eelmised expansionid kahvatuvad selle kõrval. LaLaLaa

Buge on näha olnud küll. Siiani on 2 questiga ainult jamamist onlud bugide pärast. Ainuke miinus. LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 09, 2010 20:04    Teema: Vasta viitega

Kuna täna ei pea õppima homseks, siis hakkasin viki's subbima korea draamat ''Bad Guy''. Nohh minu tõlkeoskus ei just kõige parem. Aru saab suurepäraselt, aga eesti keelde panemisega on raskusi......
Nüüd siis subbin, kuulan vennaskonda, söön raffaellot ja joon külma teed- this is my heaven.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 09, 2010 22:34    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
Otsin WoW'i uue expansion'i Cataclysm. Praeguseks olen juba lv 84 ja umbes 6 tundi leveldamist veel ja maksimum jälle täis. (siiani on kokku aega võtnud lv 80st alates umbes 30 tundi. I have no life/I fail at it.)
Seekord on Blizzard ennast ületanud. Alates uutest tsoonidest kuni questide tegemise dünaamikani on kõik perfektne. Igal uuel alal on oma lugu rääkida. Videolõigud puhkudeks kui lugu edasi areneb jne. Tühi grind on minimaliseeritud ja näha on et ka pidev edasi-tagasi jooksmine on püütud miinimumini viia. Uued dungeonid on väga ägedad. Siiani olen jõudnud ainult pooltesse nendest. (Järjekorrad on pikad veel, ei viitsi alati 30 min järjekorras passida.) Bossid on huvitavad ja (praegu veel) päris rasked kohati.
Vee-alune questimine on super nauditavaks tehtud. Happybunny Lemmik uus ala vist siiamaani on Vashj'ir. Uldum on ka nunnu ja Deepholm näeb lihtsalt super ilus välja.
Ainuke kuhu ma veel jõudnud pole on Tol Barad.
Kõik eelmised expansionid kahvatuvad selle kõrval. LaLaLaa

Buge on näha olnud küll. Siiani on 2 questiga ainult jamamist onlud bugide pärast. Ainuke miinus. LaLaLaa


Ma lihtsalt ei taha enam seda mängida. WotLKi lõpp tundus liiga grindfestina ning otsustasin oma accounti sõbrale anda ja mitte enam raisata oma raha nolaifimise peale. Lisaks tänu sellele sain ruumi, et omale animet juurde tõmmata LaLaLaa. Kuigi tahaks näha tõesti missugune see nüüd välja näeb, üritan WoWist hoiduda nüüd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Reede Dets 10, 2010 12:40    Teema: Vasta viitega

Selline fail hoopis, et passin Oslos kuskil hotellis, sest lend Eestisse tühistati. Ja hetkel pole erilisi väljavaateid olemas, lihtsalt puhas passimine. Yay.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Reede Dets 10, 2010 13:10    Teema: Vasta viitega

Täna hommikul nägin hullult palju vaeva, et vara üles ärgata ja läbi hangede bussini ronida ja pärast jooksin trolli peale ja siis roomasin veel läbi hangede, et kooli jõuda. Mul oli päris hea meel, et ma üldse hiljaks ei jäänud. Aga siis oli mingi segadus klassidega. 209 uksel oli olnud mingi silt, mis viitas 116 peale. Olime siis seal, üsna mitu tudengit oli ikka viitsinud end reede hommikuks kooli vedada, et orgaanika kontrolltööd teha. Ja siis tuli valvelaua onu Aare ja ütles, et "Siin ei toimu midagi" ja siis tuli botaanika õpetaja Udo ja ütles, et meil jääb loeng ära, sest keemia õpetaja Lilian ei saanud uksest välja. Ja siis ma pidin läbi lume jälle trollini roomama. Aga mul polnud nii vara linnas suurt midagi teha ja mõtlesin siis Solarisesse minna, aga jõudsin selle juurde enne kella üheksat ja see polnud veel avatud. Kui lõpuks sisse sain, siis ostsin värskeid pirukaid ja sooja kakaod. See oli minu põnev reede hommik. :)
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 33, 34, 35  Järgmine
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 35

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: