OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

aga kuidas on mitteaktiivsete kasutajatega...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kinsa



Liitunud: 31 Dets 2003
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Püh Apr 04, 2004 16:05    Teema: Vasta viitega

kui tahetakse õppida kätt joonistama siis mitte ei küsita "andke mulle mingi käe joonistamise õpetus! ma proovisin juba polykarboni oma aga see ei ole hea!" vaid võetakse paber ja pliiats ja joonistatakse oma ja teiste inimeste käsi kuni selgeks saab asja. kui inimesel pole motivatsiooni seda teha, siis miks peaks ta üldse väärima kiitust pildi eest millega ta ei viitsi vaeva näha? loogilisem oleks sahtlisse joonistada, kui see midagi väärt pole

tjaa.. ja teema on kõrvale kaldunud. baka meeskond võiks eraldada need viimased postid oma eraldi omaloomingut arutavasse teemasse ^__^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 04, 2004 16:23    Teema: Vasta viitega

Nojah, selline lugu vaata, et ma pole kunagi isegi joonistusõpikut lugenud. Nii et joonistan puhtalt instinktist. Panin küll tähele jah, et mingid tüübid siin ajavad taga õpetusi netist. Mõnes mõttes võib nende peale ju pahane olla küll, et nad tahavad selle tee, mis teistel võttis aastaid, paari kuuga läbi teha. Aga in the end, olulisim on ju siiski see, millega nad lõpks maha saavad. Kui tüüp jääbki ühte stampi taguma, mis siis ikka.... küll tal endal saab sellest ükskord kopp, ning tema teoste vaatajatel juba ammugi. Kui aga tehniline pool on omandatud, ja toimub mingi areng omanäolisuse ja originaalsuse suunas, siis kelle see asi ikka on, et tegelane alustas stampide mahajoonistamisega. Sedasamustki, et eesmärk pühendab siinkohal abinõu. Ja publik paneb nagunii asja paika. Ka tavaline publik, mitte ainult power-pintslimehed :wink:
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Püh Apr 04, 2004 16:30    Teema: Vasta viitega

Et teema juurde tagasipöördudes, ma pakuks, et me uputaksime neid. Kui ei upu, siis on pole baka foorumi väärilised, kui upuvad, siis...noh...me vähemalt teame, et nad olid väärilised.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 05, 2004 07:30    Teema: Vasta viitega

Kui teema juba omaloomingule läks... siis kui aus olla, siis ma isegi ei vaevu juba tükk aega enam sinna vaatama, modereerimisest või kasutajate korralekutsumisest rääkimata. Ka kõik teised baka moderaatorid jagavad rohkem või vähem sama suhtumist. Kuid siiski teeb omalooming ka meile muret. Ning ka lahendus on isegi olemas.

Täpsemalt öeldes- omalooming oli halb mõte, ebaõnnestunud eksperiment. Järgimises baka versioonis te seda enam ei näe.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 05, 2004 10:28    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Täpsemalt öeldes- omalooming oli halb mõte, ebaõnnestunud eksperiment. Järgimises baka versioonis te seda enam ei näe.

milleks? kas ei võiks see pigem olla nö omal riskil osalemisega. lugeda saaks niisama, aga kirjutada ainult siis kui oled soovi avaldanud ja tingimustega (näiteks, et nõrganärvilistele ja õrnadele inimestele mittesoovitatav wink ) tutvunud. või siis üldse privaatfoorum...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 05, 2004 10:46    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
milleks? kas ei võiks see pigem olla nö omal riskil osalemisega. lugeda saaks niisama, aga kirjutada ainult siis kui oled soovi avaldanud ja tingimustega (näiteks, et nõrganärvilistele ja õrnadele inimestele mittesoovitatav wink ) tutvunud. või siis üldse privaatfoorum...

Väga hea idee, ruri. Nüüd jääb sul üle ainult vastav tarkvaraline lahendus püsti saada ja eesti doujinshi tulevik on kindlustet'. :)

Teisisõnu, baka.ee meeskonnal ei ole midagi sellise omaloomingulise ekstreemfoorumi olemasolu vastu - kui selle paneb püsti, maksab kinni ja modereerib keegi teine.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 05, 2004 11:01    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Nüüd jääb sul üle ainult vastav tarkvaraline lahendus püsti saada ja eesti doujinshi tulevik on kindlustet'. :)

parem seisku selle eest asjast rohkem huvitatud inimene, mina käisin lihtsalt idee välja. aga kui teil sellest tõesti nii kõrini on, siis tehke mis tahate selle omaloominguga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kinsa



Liitunud: 31 Dets 2003
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Esm Apr 05, 2004 16:48    Teema: Vasta viitega

KINSA OMALOOMINGU MODERAATORIKS!!! : D
ma enamvähem tsitseerin kedagi.. ma ei mäleta enam keda.. aga hea ütlus : ) "sätin ülesse reegli: sittu pilte mitte postitada. tutulen korra päevas sisse, kustutan kõik teemad ära, töö tehtud" : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
marcel



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 57

PostitusPostitatud: Esm Apr 05, 2004 17:10    Teema: Vasta viitega

werd


aga mingi...käitu korralikult siis eksju onju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 05, 2004 20:14    Teema: Vasta viitega

Minugi poolest... Kinsa omaloomingu moderaatoriks... ennem aga tuleb täita mõned üksikud pisikesed tingimused:

- põrgu temperatuur on sada kraadi alla abosoluutse nulli
- taevas on neoonroheline
- Päike hakkab ümber Maa tiirlema
- Linnud hakkavad oma varbaküüsi lakkima, lendavad pead alaspidi ja vilistavad Britney uusimat hitti
- George Bush pannakse ahvipuuri ja samal ajal valitakse maailma valitsejaks.

Kui need pisikesed tingimused on täidetud, hakkan ma uskuma, et Kinsa võib omaloomingu moderaatoriks täiesti sobiv olla.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mr Cinnamon



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 147
Asukoht: Uchuu Senkan Yamato!

PostitusPostitatud: Esm Apr 05, 2004 20:41    Teema: Vasta viitega

Armas kuri
_________________

Avatar tehtud Mr Cinnamoni poolt, suured tänud talle.
I was a VIP at a Trance party!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Püh Apr 11, 2004 22:03    Teema: Vasta viitega

mind hivitab täpsemalt see omaloomingu eemaldamine uues versionis...kas see eemaldatakse täielikult?(kuigi see m+tte pole iseenesest halb....nagu kuulsa mehe kuulus lause :

Pole ...."OMALOOMINGUT", pole probleemi!

)



kuigi see on k+ige lihtsam lahendus ei ole ma selle poolt.
need ettepanekud eelnevalt erick'u poolt polnud halvad nn"omaloomingu jagamine" kaheks (ma jagaks tegelt kolmeks)
1)abi algajatele
2)abi wannabee'dele
3)(siia siis need kelle oma stiil juba kujunendu on xel, kinnas(kinsa) jne....)
sedasi säästame k+igi närve. need terava keelega kritiseeriad kes ainult häid töid näha tahavad vaatavad ainult 3...vahes ka 2. abivalmis aitavad algajaid. algajad saavad ilma hirmuta oma pildid üles toppida ja head n+u kuulda (ega k+ik ei taha saada osavateks joonistajateks...m+ned joonistavad ainult l+bu pärast..enda r++muks) sedasi elab ka Mr Cinnamon r++msalt edasi kuna ta ei pea oma silmi "piinama" algajate piltidega.

ma ei tea....mida te arvate moded
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 11, 2004 23:16    Teema: Vasta viitega

Selles osas olena ma suht ükskõikne kuna joonistatada ma ei oska ja isegi kui oskaks, ei topiks ma neid pilte siia üles.Aga eks inimesed ise otsustavad mida nad tahavad ja mida mitte...

Aga kui teema uue baka peale läks siis tahaks teada, et kuna ta umbes ilmub/valmis saab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 08:44    Teema: Vasta viitega

Shark kirjutas:
ma ei tea....mida te arvate moded

Mina arvan endiselt seda, et "Omalooming" kui teoorias kena idee pole end praktikas õigustanud.

Töid, mis ka teistele peale autori ja tema ema kaunid vaadata tunduksid, on laekunud vähe; kommenteerijatest liiga suur hulk elab oma argipäeva frustratsioone autorite ja teiste lugejate peal välja. Kõige selle ohjeldamiseks võetud vähesed sammud on kohanud hüsteerilist (ja minu silmis asjakohatut) vastupanu - kaevatakse rõhumise ja ei tea veel mille üle. "Omalooming" on minule (ja tean, et mitmele teiselegi) valmistanud pettumuse - paraku on iga foorum täpselt nii hea, kui on tema kasutajad. See on ilmloogiline, ent ei jõua nähtavasti paljudele ikka veel kohale.

Jään selle juurde, et kui keegi tõesti vajab oma ellu sellist foorumit, peaks ta olema valmis nõnda palju pingutama, et see vajadusel ka ise püsti ajada. Tõsiasi on paraku see, et baka.ee ei ole riigiasutus ega heategevuslik organisatsioon, vaid lihtsalt paar otakuhakatist, kes tahavad teha kohta, kus neil ja nende mõttekaaslastel oleks mõnus ja huvitav. "Omaloomingu" osas ei kehti viimane lause vähemalt minu jaoks juba ammu. T_T
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2004 14:27    Teema: Vasta viitega

Vähemalt on kunstike osas enesetapjate protsent/aastas kasvama lõpuks ometi hakanud.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2004 16:35    Teema: Vasta viitega

ei usu, et omalooming peaks kaduma.
foorumis kui sellises ei saagi kõigil ju 'mõnus' olla, sest foorum kui väga erinevate inimeste mõtteavalduspaik viib paratamatult konfliktideni.
ei paista minu arvates kaomaloomingus toimuv eriti silma oma uh... halbusega, mõnes ameerika/rahvusvahelises foorumis olen kuulnud palju, palju teravamat juttu.
samuti on suur osa sellest 'sõimust' sisult õigustatud, vorm on tõesti mitte alati esteetiline. võibolla olen veidi kuri inimene (või halb) (ja mõned omaloomingusse postitajad saavad võibolla tigedaks) aga mõni omaloomingu topicu looja ja tööde postitaja võiks pealkirja panna hoiatuse "olen algaja! ei oska! ära ole kuri!", vastasel korral kutsub mõni töö küll esile tahtmise mitte just kõige kenamaid sõnu kirja panna, eriti juhul, kui autor on pildi suure hurraaga üles pannud ja soovib teada teiste arvamust.
Omalooming on üks põhiline asi, miks ma siin käin, kui see ära kaoks, oleks, ma usun, mitte ainult minul kurb meel.

ja üldiselt ei rääkinud see topic algselt omaloomingu olukorrast, vist.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kran



Liitunud: 31 Juul 2004
Postitusi: 50
Asukoht: In my own twisted world.

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 02:18    Teema: Vasta viitega

uku kirjutas:
mis see peaks tähendama?

Mida sa arvad et see tähendab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
goldenboy



Liitunud: 21 Mai 2003
Postitusi: 47

PostitusPostitatud: Teis Sept 21, 2004 16:41    Teema: Vasta viitega

Ettepanek:
Kes pole 2,3 aastat sisse loginud, Maha need!

Lihtne ja loogiline!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Sept 21, 2004 19:02    Teema: Vasta viitega

goldenboy kirjutas:
Ettepanek:
Kes pole 2,3 aastat sisse loginud, Maha need!

Lihtne ja loogiline!

AASTAT .. ummm emm ... natuke üle ei pinguta? isegi hot.ee's on uutel kasutajatel piirang 2 kuu peale pandud, et kui selle ajaga ei ole uuesti siss logitus, kantakse acount maha. kuid ma ei mäleta kuidas vanemate accountidega oli, et nendel oli ka mingi ajaline piirang peal.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 23, 2004 08:47    Teema: Vasta viitega

Selge, siis esimesed idlejad võiksime kustutada järgmise aasta juulis. Baka pole veel kahtegi aastat vana ju...

Jeesus...

Ja üldiselt- kuna me peaksime kõik kasutajad ükshaaval käsitsi kustutama, siis võite kindlad olla- meil pole selleks viitsimis.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: