OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kasutajate omaloomingu teema lol
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 50, 51, 52  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 29, 2010 13:03    Teema: Vasta viitega

tsikkel on super : ). kaua sul selle peale aega läks ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Nelj Juul 29, 2010 14:36    Teema: Vasta viitega

Rey kirjutas:
üle tüki aja jälle sis üks tükk mis täitsa valmis sai.

electronEVE

EDIT:

sai järgmise lõppviimistlus ka ära tehtud

Misato and her Suzuki

note: kui kellegil on mingeid lemmik autosid, rattaid sis võib julgelt soovitada. võimalik et see on planeeritud listis juba olemas kuid võimalik et mitte :)



Ma soovitaks Honda CBR1100XX e Super Blackbird, aga väiksema tšikiga. LaLaLaa
Hullult ilusti on tehtud küll ratas ja kõik, aga ma ei saa märkimatta jätta, et kui teada kui suuuuuuur ja kõrge ja raske see baik on siis see tšikk lihtsalt tundub mulle hiiglaslik. :S See peaks olema umbes sama suur kui see Honda mis ma soovitan (millega ma sõta olen saanud taga istudes) ja ma olen küll pisike ka keskmise naise kohta (158 cm pikk), aga ma paistsin selle ratta kõrval nagu väike laps välja .. rääkimatta sellest et jalad maha ulataks või ma seda püsti üldse oleks jõudnud hoida(227 kg ei ole naljaasi ja see Suzuki on raskem ka veel veitsa kui antud Honda milelst ma räägin). XD
Äkki on lihtsam teha väiksemat tšikki kui ratas oleks pildi peal sõidus vms. :P

Mind huvitab ka kaua ratta tegemisega aega läks. Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Nelj Juul 29, 2010 15:53    Teema: Vasta viitega

....


Niisama mingi pilt , mille ma igavusest kokku käkerdasin .
Natuke üle photoshopitud ja ega joonistus ise ka midagi erilist pole ...
Niiet kritiseerige , aga rõõmuga . :) .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 01:36    Teema: Vasta viitega

Õhh, kahjuks ma ei oska midagi kritiseerida, seda kuidas sa filtreid kasutad?
Tõesti, selle kohta pole midagi öelda, kui.. sa tahad reaalselt kriitikat siis tee midagi mida annaks kritiseerida...btw, kas see originaal pilt oli isenesest käsitsi joonistatud või arvutis, see ei muudaks midagi, lihtsalt põhjendamatu huvi pärast. ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 01:52    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:

Ma soovitaks Honda CBR1100XX e Super Blackbird


hmm .. listis poel aga kahjuks pean ära ütlem kuna pole tegemsit eriti ilusa (subiektiivne) ega ka füüsiliselt väga võimeka rattaga. puhas CB seeria 1300 võibolla aga mitte R.

Tsiteerin::
Hullult ilusti on tehtud küll ratas ja kõik, aga ma ei saa märkimatta jätta, et kui teada kui suuuuuuur ja kõrge ja raske see baik on siis see tšikk lihtsalt tundub mulle hiiglaslik. :S See peaks olema umbes sama suur kui see Honda mis ma soovitan (millega ma sõta olen saanud taga istudes) ja ma olen küll pisike ka keskmise naise kohta (158 cm pikk), aga ma paistsin selle ratta kõrval nagu väike laps välja .. rääkimatta sellest et jalad maha ulataks või ma seda püsti üldse oleks jõudnud hoida(227 kg ei ole naljaasi ja see Suzuki on raskem ka veel veitsa kui antud Honda milelst ma räägin). XD


ja nii ta tunduda võib küll. siin kohal pead mudugi arvestama et pilt on oma jagu tugevas perspektiivis (vaata esi/taga ratta suhet).
reality check:
hayabusa on küll suur ja raske ratas aga mitte suurem ega raskem kui iga teine 1000+cc ja siin kohal räägime stockist mitte moditud dragi pikkendustes mis ratta pikkuse 3 meetri ligidale küünitavad. samuti on 250kg üsna standar kaal selle klassi rataste kohta. 160cm on nunnu ja pisike, mina olen 180cm ja jalad ulatavad maha ilma et ratast peaks kallutama ja umbes selle järgi nad vast tehtud on ka.

Tsiteerin::
Äkki on lihtsam teha väiksemat tšikki kui ratas oleks pildi peal sõidus vms. :P


sõidus või mitte proportsoonid ajab üldjuhul metsa nurk ja perspektiivi üle puhumine.

Tsiteerin::
Mind huvitab ka kaua ratta tegemisega aega läks. Happybunny


tavaliselt ma kella ei hoia et kaua millegagi aega läheb aga selliste töödaga võib minna kokku pandult ca 32 tundi või nii. oleneb palju segavaid faktoreid kõrval parasjagu on ja kui kõvasti ma mõne detaili otsa toppama jään.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enriko



Liitunud: 29 Dets 2008
Postitusi: 80
Asukoht: Otepää

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2010 15:49    Teema: Vasta viitega

Oli äike ja kuna ilma elektrita on elu mõttetu, pidin joonistama minema...
Ma ei tea veel, mida siia juurde teha, aga küllap ma midagi välja mõtlen...

_________________

ONE PIECE!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2010 13:53    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
btw, kas see originaal pilt oli isenesest käsitsi joonistatud või arvutis, see ei muudaks midagi, lihtsalt põhjendamatu huvi pärast. ???


Arvutis ikka .
[Katkise skänneriga ei ole tore elada (muidugi ega ma käsitsi ka paremini ei tee)]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2010 20:53    Teema: Vasta viitega

Hirv
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2010 22:25    Teema: Vasta viitega

hõuli mõuli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Aug 03, 2010 01:35    Teema: Vasta viitega

Lgp Soobel.

Kas te tõesti ei arva, et õnnetud loomad, nii nagu teie neid kujutate, ei pea olelusvõitluses just kaua vastu. Too hirv on igale hundile murdmiseks lausa loodud. Kui sellest ta pääsebki, siis nuumatud loom on metsa põlisrahvusele maiuseks.

NB! Ma ei soovi, et sa mu postitust valesti mõistaksid. Üritan aga välja selgitada, kas sa oma ideaalvormi taotlust ka sõnadesse panna tahad. Oled kahtlemata huvitav isik, jaga palun ka meie kogukonnaga oma maailmanägemust ja põhimõtteid.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Teis Aug 03, 2010 11:15    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Lgp Soobel.

Kas te tõesti ei arva, et õnnetud loomad, nii nagu teie neid kujutate, ei pea olelusvõitluses just kaua vastu.


Õõ... mispärast ma küll seda arvama peaks? Ja mispärast peaks nad ilmtingimata õnnetud olema?

Sõnades on neid ka olemas, hetkel on kättesaadav jutt, kus neid loomi sisaldav maailm on nähtav laanekatt Limu pilgu läbi.

Üks suurem jutt on hetkel pooles vinnas, mille peategelannal on kaks sarnase kategooria lemmiklooma, nendest üks veel üleloomulike võimetega.

Mõni kaader nendest on kättesaadav ka:
http://soobel.deviantart.com/gallery/#/d14d2gj
http://soobel.deviantart.com/gallery/#/d14d1vg

Eks baroksemad vormid ole mulle kogu aeg meeldinud, samas kuskil deviantarti keskkonnas tunnen end kui üksik tola - minu moodi mõõdukalt jämedaid eriti ei joonistata-kujutata, kujutatakse kas saledaid või siis selliseid, kellel jalad maha ei ulatu.

Ja ega nad päriselt sellised suurte kaisukarude moodi armsad ja ümmargused ei oleks, isegi poole kõhnem hirv ei jõuaks end jalule vedada. Ja kuidas tegelikkuses sellise ülekaaluga elusolendid välja näevad, võib vaadata pooletonnistest ameeriklastest pajatavatest koledokumentaalidest. Ehk et jäägu sellised elukad parem kunstiliste liialduste maailma.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 08, 2010 16:13    Teema: Vasta viitega

Ahoi!
Ma sain oma hiljutisest jalutuskäigust inspiratsiooni joonistamiseks. Vahel on väga vähe vaja, et õnnelik olla. Taust on lihtsalt oivaline, eksole? Annab kohe pildile elu sisse.



Samuti, kuna rahvas täiega nõuab update'e minu EVA ehitamisest, siis ma kasutan võimalust ja postitan siia ka ühe jala. Teine jalg on ka suht valmis. Ja käed on suht valmis..
Ja kere on suht valmis...
Päris valmis võib ka sedasi varsti saada.

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Enriko



Liitunud: 29 Dets 2008
Postitusi: 80
Asukoht: Otepää

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2010 14:44    Teema: Vasta viitega

Valmis sai, aga tundub, et ikkagi on nagu midagi puudu....


_________________

ONE PIECE!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2010 15:48    Teema: Vasta viitega

Hea naivistlik jura, justkui osa mingi õlleka seinamaalingust - passiks hästi. Ainus puudus on vildika jutid, mis aga ei olene eriti kunstnikust.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enriko



Liitunud: 29 Dets 2008
Postitusi: 80
Asukoht: Otepää

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2010 15:54    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
Hea naivistlik jura, justkui osa mingi õlleka seinamaalingust - passiks hästi. Ainus puudus on vildika jutid, mis aga ei olene eriti kunstnikust.


Naivism ja sürrealism istuvad mulle väga, sest ma võin ükskõik mida joonistada ja keegi ei saa öelda, et see on vale (minu kunstniku-strateegia).
Vildikad on mul väga odavad ja sitad, kuid pean nendega leppima, midagi pole teha :(
_________________

ONE PIECE!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2010 16:05    Teema: Vasta viitega

kammerer: kasutajale ShinNatsume hoiatus omaloomingu teemas vihane olemise eest. edaspidi palun kõrva taha panna, et see teema on omaloomingu postitamise jaoks ja igasugune kuri ärapanemine ei ole tolereeritud.

NAIVISM

ÕLLEKA SEINAMAALINGUD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2010 16:29    Teema: Vasta viitega

Enriko kirjutas:
Valmis sai, aga tundub, et ikkagi on nagu midagi puudu....
http://i661.photobucket.com/albums/uu331/Jakyden/Dreamland.jpg


väga mõnusalt sürr asi. eriti meeldivad mulle need seenepead seald tagaplaanil ja see silmaga käsi LaLaLaa

esma pilguline puudu jääk on küll vist varjud. mitte midagi detailselt täpset kuid mingid paas varjud mis intikeerikisd valguse suunda... või mitut lisaksid pildile pisut sügavust, või teha rohi sujuvalt taha poole tumedamaks näiteks.

orginaal pilti on küll vist üsna raske muuta nii et parem mudi ohtult arvutis testiks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 09, 2010 17:08    Teema: Vasta viitega

Enriko kirjutas:
võin ükskõik mida joonistada ja keegi ei saa öelda, et see on vale (minu kunstniku-strateegia)


kiiidan strateegia heaks !

muidu pilt väga tibens tobens. mulle meeldivad need seentega hiiglased tagaplaanil väga : | puud raamivad nad nii ilusti ära ka.

vblla selle pärast tundub pilt puudulik, et nagu sa ka ise ütlesid on sul kehvad vildikad ja ka piiratud värvipallett.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 15:06    Teema: Vasta viitega

vvvv.

Viimati muutis seda Helen. (Kolm Juun 15, 2016 18:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 18:06    Teema: Vasta viitega

VALMIS!
EVA!
ON!

2 kuud tööd, sest ma olen laisk.

Üle 50 lk paberit. Umbes 50 ml liimi.

80 cm umbes.



Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 50, 51, 52  Järgmine
Lehekülg 17, lehekülgi kokku 52

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: