OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2010 eelteema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
MikuP



Liitunud: 30 Jan 2010
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2010 18:21    Teema: Vasta viitega

flashmob-i v6iks kyll teha sest se suht lahe reklaam ju sellele yritusele LaLaLaa
_________________
No Subs.........Wtf
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2010 19:51    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
Shindy läheb kohe-kohe mingile häälepaelte lõikusele... loodame, et septembri lõpuks on kõik ok. :(

Seoses sellega on nüüd kindel, et see bänd ei tule. Küll aga on leitud asendaja, milleks on Guild.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2010 20:13    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
doujimasan kirjutas:
Shindy läheb kohe-kohe mingile häälepaelte lõikusele... loodame, et septembri lõpuks on kõik ok. :(

Seoses sellega on nüüd kindel, et see bänd ei tule. Küll aga on leitud asendaja, milleks on Guild.


Bummer. :(
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2010 10:50    Teema: Vasta viitega

Mis bänd see veel on? Ma oletan, et mitte Jaapani oma?
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2010 11:11    Teema: Vasta viitega

Mina ei leidnud hetkel MITTE MINGIT infot nende kohta ... ma pole ju ainuke onju ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2010 11:46    Teema: Vasta viitega

ma ka mitte.. ee kuigi last.fm'ist ei otsinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2010 12:24    Teema: Vasta viitega

Ma ka ei leia selle bändi kohta midagi....last.fm,ist otsisin ka.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2010 13:40    Teema: Vasta viitega

Ainuke asi mis mulle selle nimega pähe lööb on see geeky stuff...mingi seltskond kes pilab arvutimänge jms. Aga et nii palju siis j-rock bändi reklaamimisest...dumdumdum
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2010 13:43    Teema: Vasta viitega

See bänd või?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2010 16:08    Teema: Vasta viitega

Tegu ikka Jaapanist pärit bändiga :) Kuna viibisin kusagil metsas, siis sealne nett polnud just kiita. Nüüd aga see infolõiguke, mis mulle saadeti:

Tsiteerin::
Guild a visual kei band from Kyoto, the ancient imperial capital of Japan. Having reached their musical maturity they prepare a big surprise for the release of their new album, in August, which will be followed by their first break on through Europe. They will take a radical change from a youthful and lively sound to a very powerful one that will perfectly match the beautiful image of our Guild. Attached you may find a picture and a song. You can find more information on them on: http://www.euclidagency.com/guild/pc/,
http://www.youtube.com/watch?v=cvGcKwyhbj0
Their MySpace profile will be ready this week too.

_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Püh Juul 18, 2010 16:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2010 16:22    Teema: Vasta viitega

hm .
Tundub põnev .
Muusikal pole ka viga , täitsa mõnus isegi .
Nüüd peame lootma et selle bändiga midagi ei juhtu .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2010 17:09    Teema: Vasta viitega

oi nende sound on isegi parem, minu meelest :)
yay
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2010 20:53    Teema: Vasta viitega

Guild: Burning Love (Live PV)

Suht'MOR. Eklektilisem ja imelikum Anli meeldib mulle rohkem, aga noh.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 19, 2010 01:40    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
Guild: Burning Love (Live PV)

Suht'MOR. Eklektilisem ja imelikum Anli meeldib mulle rohkem, aga noh.


Maitse asi. Minu meelest teeb Anli jälle kõige tüüpilisemat visual kei bändidele omast muusikat kui üldse olla võib. Ei midagi meeldejäävat.

Aga igatahes, jumal tänatud, et mingi bänd ikkagi tuleb. Muidu oleks küll päris nõme. Olen väga rahul. Rohkem sellel teemal mina ei spämmi siia. :)
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 19, 2010 12:41    Teema: Vasta viitega

Miks see video oli ära lõigatud koha pealt, kus just kitarrist soolot hakkas tegema? See läks jumala ägedaks ju.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 20, 2010 15:26    Teema: Vasta viitega

Ma leidsin viisi kuidas saaks Animatsuril Guilty Geari mängida oma Plug&Play controlleriga (kes soovib) ilma et peaks mängu kinni panema ja nuppe 10 minutit sättima. Kas mul oleks mõtet seda siia kirjutada või on asi rangelt paika pandud, et kogu asi toimub nende kahe pultide peal?
_________________
Sol is so badass, he has "Badguy" in his name.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 20, 2010 15:32    Teema: Vasta viitega

reixo kirjutas:
Ma leidsin viisi kuidas saaks Animatsuril Guilty Geari mängida oma Plug&Play controlleriga (kes soovib) ilma et peaks mängu kinni panema ja nuppe 10 minutit sättima. Kas mul oleks mõtet seda siia kirjutada või on asi rangelt paika pandud, et kogu asi toimub nende kahe pultide peal?
Öeldi vist et oleks aus kui oleks kaks täpselt sama controllerit mõlemale mängijale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 20, 2010 16:11    Teema: Vasta viitega

Arvan, et pultide/stick'ide erinevused tulevad tõeliselt välja alles teatava oskustaseme juures. Sellel tasemel, millel AniMatsuri turniir tõenäoliselt toimub (see ei ole mõeldud halvustamisena - ega ma ise erilisi oskusi oma, kaugel sellest!), ei peaks selline pisiasi siiski määravaks osutuma. Tõeliselt hea mängija alistab nõrgema vastase ka Säästumarketi soodusmüügis oleva 99-kroonise puldiga. Erandiks on muidugi olukorrad, kus ühe mängija "töövahend" kleepub limonaadist ja kartulikrõpsudest või on muul viisil halvas korras.

Samas oleneb väga palju ka sellest, millega keegi on harjunud mängima. Kui mõni mängija praktiseerib kodus ainult stick'il, aga turniiril surutakse D-pad'iga pult kätte, võib seegi ju tunduda karjuvalt ebaõiglane - seda eriti siis, kui konkurent on tasavägisel tasemel ja harjunud pigem oma koduse DualShock-klooniga.

Kokkuvõttes pooldan seda, et iga osavõtja võtab kaasa enda isikliku puldi või stick'i. Üldkasutatavate mänguvahendite kasutamist avalikul turniiril ei poolda üldse, sest see on ebahügieeniline ja -esteetiline. Kellel enda pulti pole, sellel polegi minu meelest turniirile asja; lisaks on kaheldav, kas ta oskab teiste varaga korrektselt ümber käia või üksnes rikub seda agara buttonmash'imisega.

Muidugi kaasnevad selle kõigega korraldajate jaoks tehnilised ja logistilised probleemid, aga neid annab vast lahendada rangete tehniliste ja ajaliste piiride seadmisega sellele, mis tehniliste näitajatega peab pult olema (nt ainult USB-ühilduvad seadmed) ja kui kaua mängija võib aega raisata kohapeal konfiguratsiooni seadistamisele (selle saab ju ka enne turniiri kodus läbi mõtelda).

Ise ootan, kui mängukavva võetakse mõni mulle südamelähedasem mäng (SF II või IV, SC II või IV) ning olen siis valmis võtma kaasa oma puldiga ja tulema kõigile teile noortele jumalatele haledalt kaotama.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Teis Juul 20, 2010 16:48    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Arvan, et pultide/stick'ide erinevused tulevad tõeliselt välja alles teatava oskustaseme juures. Sellel tasemel, millel AniMatsuri turniir toimub (see ei ole mõeldud halvustamisena - ega ma ise erilisi oskusi oma!), ei peaks selline pisiasi siiski määravaks osutuma. Tõeliselt hea mängija alistab nõrgema vastase ka Säästumarketi soodusmüügis oleva 99-kroonise puldiga. Erandiks on muidugi olukorrad, kus ühe mängija "töövahend" kleepub limonaadist ja kartulikrõpsudest või on muul viisil halvas korras.

Samas oleneb väga palju ka sellest, millega keegi on harjunud mängima. Kui mõni mängija praktiseerib kodus ainult stick'il, aga turniiril antakse mängides D-pad kätte, võib seegi olla ebaõiglane - eriti siis, kui konkurent on tasavägine ja harjunud pigem oma Logitechi poolt valmistatud DualShocki-klooniga.



Vabarnamees ütles ära peaaegu kõik mida ma olen seda teemat jälgides öelda tahtnud.


Turniiri korraldajana mainin ma ka siinkohal ära, et stick'e ei kasutata Animatsuri Guilty Gear XX2 turniiril. Seda eelkõige just seetõttu, et korraldajana ei saa ma anda garantiid, et mõne innukama mängija käes nendega midagi ei juhtu. Samuti pole ka stick'id ühesugused ning annaks stickide omanikele omakorda eelise.


Eeldatavalt on kasutuses eelnevalt turniiri läbitestitud sarnase tunnetusega puldid. Täpsem info pultide kohta selgub hiljem kuna hetkel pole kahte identset pulti käepärast. Kui puldid siiski juhtuvad olema erinevad otsustab nende kasutuse mündivise.


Seoses korraldamisega mina sel turniiril ei osale, vaid tegelen võrdse ja huvitava turniiri ülesehitusega. Võitja saab võimaluse mind välja kutsuda tiitlimatšile.


See on esialgne info. Täpsematest reeglitest ja muudatustest annan teada siin teemas. Turniiri puudutavate küsimuste puhul pöörduda minu poole.


Anti


_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2010 12:05    Teema: Vasta viitega

Vabandage kui ma asjast õigesti ei ole aru saanud, aga kas tõesti poleks parem kui kõik kellel enda mingisugune controller olemas saaks seda seal kasutada? Kellel pole enda oma, saaks muidugi kasutada "avalikke" pulte Animatsuri poolt vms. Siis ei oleks seda et mängimiseks on ainult kaks läbinäputatud pulti jne.
Tsiteerin::
Ma leidsin viisi kuidas saaks Animatsuril Guilty Geari mängida oma Plug&Play controlleriga (kes soovib) ilma et peaks mängu kinni panema ja nuppe 10 minutit sättima.

_________________
Sol is so badass, he has "Badguy" in his name.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: