OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 07:39    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:
Mängiks kasvõi igapäev kui saaks. Ahjaa asukohaks oleks Lauluväljaku tagune rand, sest seal on 5 väljakut suurem võimalus saada väljak kui teisel pool. Mängimine suvel sõltub ka väljakutest, sest kui kõik on täis võib ootamisega minna päris pikalt.

Edit:
Genky kirjutas:
Edit: mingitel tartlastel on juba plaan võrku mängima minna mingi hetk.

Kas saaks teada kellel ka? siis saab kommunikeeruda omavahel.


Väljapakutud väljak küll minust otse teises linnaotsas ja pole päris kaua võrku mänginud ka, aga seltskond ja veidi klohmimist pole seni veel paha teinud LaLaLaa
Ehk liisu ka käpp Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cino



Liitunud: 26 Märts 2008
Postitusi: 130
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 08:16    Teema: Vasta viitega

Kõik tallinlased ja lähikondlased on pesapalli trenni ka oodatud Hipodroomil. Toimub 2 korda nädalas, esmaspäeval ja reedel. Kolmapäeviti kriket ka. Kui lisainfot tahate, siis küsige julgelt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 09:04    Teema: Vasta viitega

kui on igav siis võib veel panna heam usa mängima, aknad lahti, tobi ette, õllepudel lauale ja hakata joonistama. mul toimib alati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 09:39    Teema: .. Vasta viitega

Ma suudsin oma Inglise keele õpetaja rääkida pehmeks, et ta meid laseks arvutisse kuna mina olen ainus, kes Inglise keele eksamit teeb =).
WIN..
~~~~
Nüüd rant:
Koolis kõik kiruvad seda, et ma ei oska pidutseda.. Ma ei joo, ei suitseta, ei söö liha.. Ja on palju asju mida minu eetika ei luba teha.
Mul on pikad juuksed, mida on ähvardatud mitu korda ära lõigata... Nüüd peaksin mõtlema.. Miks mind kiusatakse õige tegemise eest?
Ja siis tuleb meelde mida "ninjaking241" ütles kaks lehte tagasi... Ning jõuab selgusele, et enamus inimesi ei üritagi maailma õiglasemaks teha ja lihtsalt mõnitavad neid kes seda teevad O_o.


TL;DR - Enamuste arust on maailma probleemid "ok".
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 09:42    Teema: Vasta viitega

Ma ka mingi aeg ei joonud. Pidudel või koosistumistel ikka üritati pähe märida. Aga ei õnnestunud. Nüüd ma jälle joon, aga seda siis, kui isu on. Suitsu pole kordagi teinud ega kavatse ka proovida. Arvaku inimesed, mida tahavad. Üks suitsetaja lubas mulle igastahes seetõttu jäätise välja teha :3

Ja muide... kui sind ikka häirib, siis võta pakk keefiri peole kaasa. Seal on pisike protsent alkot sees, mis ei mõjuta sind kuidagi, aga sa saad neile öelda, et sul on midagi :P Ma kasutasin seda pikka aega. Inimeste pidev pealekäimine tüütas ära.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Reede Mai 21, 2010 09:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 09:44    Teema: Vasta viitega

Genky, mul on asi rohkem selles, et väiksena tähendas alkohol halba.. Ja se on külge jäänud.
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 09:48    Teema: Vasta viitega

SaintMadeleine kirjutas:
Genky, mul on asi rohkem selles, et väiksena tähendas alkohol halba.. Ja se on külge jäänud.

Ega see midagi head ka ei ole. Miks ma muidu seda mingi ~5 aastat üldse ei joonud (klaas ¹ampust mõnel tähtpäeval küll, aga muud mitte). Purjujoomisel pole jätkuvalt minu jaoks mitte mingit põhjust/ideed jne. Ma suudan kaine peaga ka piisavalt lollusi teha :x Hakkasin uuesti jooma aga pigem maitse pärast.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 09:50    Teema: Vasta viitega

Tee mingi alkoholivaba mix endale peole kaasa ...
Kui sul on pikad juuksed ja neid on ähvardatud maha lõigata, siis selgroogu sulle rohkem, .I. neile.
Ja kui sa oled ainukene, kes inglise keele eksamit teeb, siis pole ime, miks su klassis palju idikaid on :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 10:21    Teema: Vasta viitega

Üks võõrkeele eksam on keskkooli lõpus ju kohustuslik. Kas siis kõik teised valisid mingi saksa/vene keele eksami?



...või räägime me mingitest põhikooli eksamitest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 10:38    Teema: Re: .. Vasta viitega

SaintMadeleine kirjutas:
ei söö liha


Kui inimene ei joo ja ei suitseta siis on see jumala okei ju.
Aga liha? :(
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 10:45    Teema: Re: .. Vasta viitega

SaintMadeleine kirjutas:

Nüüd peaksin mõtlema.. Miks mind kiusatakse õige tegemise eest?
Ja siis tuleb meelde mida "ninjaking241" ütles kaks lehte tagasi... Ning jõuab selgusele, et enamus inimesi ei üritagi maailma õiglasemaks teha ja lihtsalt mõnitavad neid kes seda teevad O_o


Mõistan täitsa. Läksin ülikooli õigusteadust õppima, enne oli juba õigustunne veidi juurdunud. Eriala muidu huvitav, aga kohati jääb mulje, et miks kurat ma seda õpin, kuna enda ümber vaatades pidevalt näeb kuidas moraali-, tava- ja õigusnorme rikutakse. Ja peamine vabandus on siis ikka "see ei tee ju kellegile paha" või "kui keegi ei näe, siis võib..."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ayra



Liitunud: 9 Okt 2008
Postitusi: 57

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 11:11    Teema: Re: .. Vasta viitega

Stopa kirjutas:
SaintMadeleine kirjutas:
ei söö liha


Kui inimene ei joo ja ei suitseta siis on see jumala okei ju.
Aga liha? :(


Ma ei söö ka liha ja ma ei näe selles midagi imelikku. Üsna lihtne oli loobuda ka, sest ma tunnen, et lihtsalt ei vaja seda. Enesetunde teeb hulka paremaks! Hakkad rohkem oma toitumise peale mõtlema, mitte ei täida kõhtu niisama rämpsuga, sest organismil on vaja toitaineid ja vitamiine rohkem.
Rääkimata sellest, et minu pärast ei pea surema ükski loom. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 11:16    Teema: Re: .. Vasta viitega

SaintMadeleine kirjutas:

~~~~
Nüüd rant:
Kas see elu mitte kõikjal pole selline? *vaatab lakke ja mõtleb järgi...* jep kõikjal on elu selline, np... vähem hala, rohkem selgroogu ja ma loodan, et teistega tülli ei lähe LaLaLaa Inimesed on mölakad nagunii, nii et ära võta tõsiselt mida nad ajavad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 11:31    Teema: Re: .. Vasta viitega

SaintMadeleine kirjutas:
Nüüd rant:
Koolis kõik kiruvad seda, et ma ei oska pidutseda.. Ma ei joo, ei suitseta, ei söö liha.. Ja on palju asju mida minu eetika ei luba teha.
Mul on pikad juuksed, mida on ähvardatud mitu korda ära lõigata... Nüüd peaksin mõtlema.. Miks mind kiusatakse õige tegemise eest?
Ja siis tuleb meelde mida "ninjaking241" ütles kaks lehte tagasi... Ning jõuab selgusele, et enamus inimesi ei üritagi maailma õiglasemaks teha ja lihtsalt mõnitavad neid kes seda teevad O_o.
Mina joon (liigagi palju vahel), ei suitseta (olen proovinud, pidudel niisama moe pärast ühe vähipulga ära imenud, pole külge hakanud ja kaine peaga ei meeldi üldse), lihast rohkem armastan süüa ainult veel rohkem liha! Ja pikad juuksed on ka, millele on ühiskonna surve päris suur.

Ilma liha söömata on kõiki vajalikke aineid kätte saada üpriski raske. Pead jälgima vägagi ranget dieeti ja suure tõenäosusega on mitmeid vajalikke aineid vaja omandada tablettide näol. Muidugi on lihtsam, kui sa täielik tola aka. vegan pole, ehk sa lubad endale piimatooteid ja muna. Inimene on loodud siiski omnivooriks, kui just mõni tervisehäda seda ei sega.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ayra



Liitunud: 9 Okt 2008
Postitusi: 57

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 11:44    Teema: Re: .. Vasta viitega

Hypno kirjutas:

Ilma liha söömata on kõiki vajalikke aineid kätte saada üpriski raske. Pead jälgima vägagi ranget dieeti ja suure tõenäosusega on mitmeid vajalikke aineid vaja omandada tablettide näol. Muidugi on lihtsam, kui sa täielik tola aka. vegan pole, ehk sa lubad endale piimatooteid ja muna. Inimene on loodud siiski omnivooriks, kui just mõni tervisehäda seda ei sega.


Eh, vegan olla on jah natuke liiga ekstreemne. Ja noh, ega ma "päris" taimetoitlane polegi, sest söön kala ka, muidugi ka piimatooteid ja muna. Nii olla pole üldse raske ja mõnikord võtan rauatablette ka, kui liigne unisus peale tükib.
Ja õnneks armastan kokata, et vitamiinidest puudu ei peaks jääma. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 11:51    Teema: Vasta viitega

Will kirjutas:
Kaoru kirjutas:
Ma panen selle ürituse siia lingi alla:
Jaapani filosoofia uurijate tipud Tallinnas

Laupäeval võiks isegi tulla ...

muljed...

Pole vist ise võimalus siiski liigelda emm


Viimati muutis seda Will (Reede Mai 21, 2010 13:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 12:39    Teema: Vasta viitega

SaintMadeleine kirjutas:
Genky, mul on asi rohkem selles, et väiksena tähendas alkohol halba.. Ja se on külge jäänud.
Minu kloon, mul sama asi,kuigi olen kogematta võtnud ja ma olen 5% alkoga kalja joonud.

Suitsu ka ei hakka kunagi proovima.

SaintMadeleine kirjutas:

Ma suudsin oma Inglise keele õpetaja rääkida pehmeks, et ta meid laseks arvutisse kuna mina olen ainus, kes Inglise keele eksamit teeb =).
Minu klassist ei käind aint 4 inimest eksamil, ise sain päris hea hinde, esmaspäeval ajaloo eksam kah... Järgmine aasta hakkab vastik olema, 17 piletit vene keele eksamiks kirjutada T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 14:02    Teema: Vasta viitega

Uh.... *seganudses* Niipaljud küsisid/vastasid.
Tegelikult taimetoitlane on väga lihtne olla.. Sa lihtsalt pead natuke vaatama mida sööd ning saama mõnest põhiasjast aru.. Mul research tehtud..

Ja jah.. Ma küündin kunagi Veganismi poole.
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 14:05    Teema: Vasta viitega

ZeroEndorphine kirjutas:
skullkiller kirjutas:
Mängiks kasvõi igapäev kui saaks. Ahjaa asukohaks oleks Lauluväljaku tagune rand, sest seal on 5 väljakut suurem võimalus saada väljak kui teisel pool. Mängimine suvel sõltub ka väljakutest, sest kui kõik on täis võib ootamisega minna päris pikalt.

Edit:
Genky kirjutas:
Edit: mingitel tartlastel on juba plaan võrku mängima minna mingi hetk.

Kas saaks teada kellel ka? siis saab kommunikeeruda omavahel.


Väljapakutud väljak küll minust otse teises linnaotsas ja pole päris kaua võrku mänginud ka, aga seltskond ja veidi klohmimist pole seni veel paha teinud LaLaLaa
Ehk liisu ka käpp Happybunny


Selliseid teemasid meeldib mul üles korjata siit. Peale eesolevat nädalavahetust, kui lõputöö esitatud on, saab kah üritustel kaasa lööma hakata. Kui minek, andke teada või pange teema ürituste alla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 14:50    Teema: Vasta viitega

Kas see võrkpall toimuks Tallinnas või Tartus, ma olen segaduses -_-..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 172, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: