OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 21:40    Teema: Vasta viitega

Heas (või siis enam-vähem heas(või siis mite just halvas ga ka mitte heas)) vormis olen ma ikkagi wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 22:23    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
mis on tüütu, on fakt, et mainstream = halb ja kõik, mis on kuidagi indie = automaatselt hea. Kui indie saab tuntuks, siis äkitselt enam ei kõlba.

Kukkusin ajaloo eksamist läbi, kui nii edasi läheb, ohustab see mu väljavaateid suvel lõpetada ja täiskohaga NEET'iks hakata. Kui ma veel koolis käima pean ja inimestega suhtlema, siis vist tõesti lähen hulluks. Mind ümbritsevad igalt poolt inimesed, kes ei saa maailmast ega minust midagi aru, tuhnivad oma tömpide kärssadega ainult natuke enda rida, ega mõista, millest maailm koosneb. Muidugi ei taha ma elada sellises ühiskonnas. Kohe kindlasti ei taha ma selliste ignorantsete inimestega suhet alustada - miks ma olen ka uhke, et ma siiani süütu olen ja sedasi ka jääda kavatsen. Nagu ma juba teises teemas ütlesin - 2D waifu ei sega unistuste täitmist ega sunni koledas pärismaailmas elama. Milleks elada rumalatest inimestest koosnevas halvas maailams, kui on võimalik endale sobiv ja meeldiv maailm luua ning ka selles elada.


Ärge alluge provokatsioonile, nerdid!

Random on tegelikult igaveseks kaotanud õiguse 100% nohiklikkusele kandideerida - ta on tões ja väes maitsnud vilja lihalike mõnude puust, tema niuded pole enam nagu süüta laste omad!

Tõde tõuseb, vale vaob!

PS - muide üsna huvitav arutelu. Mõningad seisukohavõtud:

a) Animevaatamine ON hobi, samavõrd kui seda on filmide vaatamine. Kui liita veel foorum, festival(id) ja animeklubiline tegevus, on tegu juba üsna tõsiseltvõetava osaga minu elust.

b) Kellegi nimel enda muutmine ... no kõige parem on ikkagi muutuda enda nimel. Ülejäänud maailm saab sellest hiljem samuti osa ja tagajärjed võivad olla üsna meeldivad. Ma olen paar korda elu jooksul oma mõtlemist muutnud ja mitu, mitu korda oma (khm) kuvandit.

Iga kord on viinud huvitavate, ägedate, heade ja kohati üpris oluliselt elukäiku mõjutavate tagajärgedeni. Tavaliselt on sellega kaasnenud ka uue tüdruku leidmine. Minu jaoks ebameeldivate tagajärgedega transformatsiooni mul veel olnud polegi.

Täpselt nagu Clawson ütles - paigalseis on ideaalne neile, kes on juba targad, ilusad ja osavad. Ülejäänud 99% inimestest peaksid ennast võimaluse korral aeg-ajalt täiustama.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 22:40    Teema: Vasta viitega

(u best be trolling, but in case u aren't...)

Random Hero kirjutas:
Mind ümbritsevad igalt poolt inimesed, kes ei saa maailmast ega minust midagi aru, tuhnivad oma tömpide kärssadega ainult natuke enda rida, ega mõista, millest maailm koosneb. Muidugi ei taha ma elada sellises ühiskonnas.


see on põnev, et inimesed, kellel on mingid sotsiaalsed probleemid, süüdistavad tihti teisi selles, milles peitub nende endi hälve. ja isegi kui nad tunduvad üpris intelligentsed, ei saa nad sellest pöördvõrdelisuset aru. mis teema on ?

on keegi veel märganud seda nähtust ? kommentaariumides esineb seda ka pidevalt, nt postimees.ee's.

ei taha solvata sind Random, aga teaduslikust huvist tulenevalt küsin seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 23:02    Teema: Vasta viitega

Jah, see on tõsi, Raidomees, ja kui ma enda arvamuse veel lisaks, siis kahjuks tundub, et mõned inimesed liiguvad selles suunas, et nad muutuvad ülekriitiliseks. Ergo kõigil on omad seisukohad, nad pooldavad mingeid vaateid ja neil võivad tihti päris head ja näiliselt intelligentsed argumendid olla ja nii nad kaitsevad üha tulisemalt oma vaateid, tegelikkuses on see aga pimestav, sest igale situatsioonile ei sobi see üks ja ainus tõde. Tõdesid on palju, ja vastavalt situatsioonist tuleks kohaneda. Ei tohiks karta olla silmakirjalik, sest seda on inimene oma loomuse poolest niikuinii, tuleks julgemalt analüüsida, milles sa hetkel oled ja vastavalt sellele oma suhtumist kohandada. Renegaatlus on minu silmis teretulnud, muidugi teatud piirides, kõike võib ära kasutada ja rikkuda.
Mõned inimesed lihtsalt loevad kuskilt targast ajakirjast või kuulevad kellelgi targa suust midagi tarka, mis ongi antud situatsioonis tõde, kuid nad ei taju, et seda ei saa igale poole rakendada, aga nad teevad seda ikkagi ja tulemuseks on see, et nad jätavad paljudele lollimatele, vabandage väljenduse eest, või siis nendele, kes on nendega samal pulgal intelligentse mulje, kuid tegelikult nad ajavad antud kontekstis täielikku iba. mökk! (lõppu lisan indiaanlase, sest ta väljendab päris hästi selle nõmedalt pika postituse olemust)


Viimati muutis seda shether (Teis Mai 18, 2010 23:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 23:06    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
mökk! (lõppu lisan indiaanlase, sest ta väljendab päris hästi selle nõmedalt pika postituse olemust)

Vaadates ikooni peakaunistust ning lõuakaunistust ütles, et tegu on pigem vaaraoga, kes pole asjadega rahul.


_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 23:10    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
shether kirjutas:
mökk! (lõppu lisan indiaanlase, sest ta väljendab päris hästi selle nõmedalt pika postituse olemust)

Vaadates ikooni peakaunistust ning lõuakaunistust ütles, et tegu on pigem vaaraoga, kes pole asjadega rahul.



Vabandan, kas see on Tutanhamon?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 23:14    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
genky kirjutas:
shether kirjutas:
mökk! (lõppu lisan indiaanlase, sest ta väljendab päris hästi selle nõmedalt pika postituse olemust)

Vaadates ikooni peakaunistust ning lõuakaunistust ütles, et tegu on pigem vaaraoga, kes pole asjadega rahul.



Vabandan, kas see on Tutanhamon?

Võtsine esimese ettejuhtuva vaaraopilti google otsingust. Aga peaks olema tema küll.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 23:52    Teema: Vasta viitega

Vau, selle ajaga, mille jooksul mina jõudsin õhtustada (kodune kodujuustu-suitsukalasalat!) ja taasvaadata filmi "Jackie Brown" (Pam Grier!), suutis baka kollektiivne mõistus toota nii palju... teksti.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 00:39    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
(u best be trolling, but in case u aren't...)




Misantroop võin olla ja inimesed on kitsarinnalised egoistid. Samas on väga palju häid ja toredaid inimesi. Ma ei pea enda praegust sotsialiseerumise taset ei enda ega ühiskonna veaks - ma lihtsalt ei näe mõtet iga inimesega, keda ma kohtan, kohe parimaks sõbraks saada.

Nagu ma juba kunagi varem arutlesin - vabandus "ma olen liiga alternatiivne, et maailm mind mõistkas" on ainult loll ettekääne enda saamatusele.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 06:30    Teema: Vasta viitega

Anime pisik on jälle mind võtnud *sneeze*
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 07:13    Teema: Vasta viitega

Tänapäeva õpetajad on ikka päris hajameelsad, täna inglise keele õpetaja unustas klassile öelda, et tund jääb ära ning hommikul kui rühm kooli jõudis saadeti nad tagasi. Oeh, kui oleks teadnud oleks saand rohkem magada T.T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 07:57    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
Tänapäeva õpetajad on ikka päris hajameelsad, täna inglise keele õpetaja unustas klassile öelda, et tund jääb ära ning hommikul kui rühm kooli jõudis saadeti nad tagasi. Oeh, kui oleks teadnud oleks saand rohkem magada T.T

Kas teil ongi siis ainult inglise keele tunnid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 08:05    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
Tänapäeva õpetajad on ikka päris hajameelsad, täna inglise keele õpetaja unustas klassile öelda, et tund jääb ära ning hommikul kui rühm kooli jõudis saadeti nad tagasi. Oeh, kui oleks teadnud oleks saand rohkem magada T.T


Mul sama olukord praegu aga seekord tänu mu enda sitale mälule ja tähelepanuvõimele. Tulen hommikul kooli - avastan, et eesti keele tund jäi ära. Lähen magan raamatukogus vms...
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 10:10    Teema: Vasta viitega

Lugesin ka need kommid läbi, mida ikka oli mitu lehekülge. Ma olen muutunud elus natuke tõsisemaks ja asjade üle rohkem järele mõtlema hakkanud kui varem. Varem olin täitsa energiapoom, iga asi tundus huvitav, aga preagu tegelen selllega mis mulle meeldib ja elus liigun edasi nagu aeglubis. Mida vanemaks saan seda naljakas tundub mulle, et nii tühiste asjade pärast minnakse tülli. Oma põhimõtteid ma ei muuda, mida vanemad mu kasvatusel kaasa on andnud. Ise olen rahul et vanemad kasvatsid mind vahepeal karmi käega, aga mitte lõdvalt. See on aidanud mind elus edasi jõuda ja ellu jääda. Kui ma eksin, siis kuulan inimese juttu ära ja teen omad järeldused, muidugi vahepeal vihastun ja ütlen vastu, kus tekib väike sõnasõda, aga peale seda tunned end palju kergemalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hfhdhg



Liitunud: 2 Okt 2009
Postitusi: 60
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 10:35    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
Tänapäeva õpetajad on ikka päris hajameelsad, täna inglise keele õpetaja unustas klassile öelda, et tund jääb ära ning hommikul kui rühm kooli jõudis saadeti nad tagasi. Oeh, kui oleks teadnud oleks saand rohkem magada T.T



Hajameelsuse tipp õpetajate koha pealt on minu jaoks see, kui ajaloo õpetaja võttis mobiili asemel kooli kaasa telekapuldi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 12:00    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
(u best be trolling, but in case u aren't...)

Random Hero kirjutas:
Mind ümbritsevad igalt poolt inimesed, kes ei saa maailmast ega minust midagi aru, tuhnivad oma tömpide kärssadega ainult natuke enda rida, ega mõista, millest maailm koosneb. Muidugi ei taha ma elada sellises ühiskonnas.


see on põnev, et inimesed, kellel on mingid sotsiaalsed probleemid, süüdistavad tihti teisi selles, milles peitub nende endi hälve. ja isegi kui nad tunduvad üpris intelligentsed, ei saa nad sellest pöördvõrdelisuset aru. mis teema on ?

on keegi veel märganud seda nähtust ? kommentaariumides esineb seda ka pidevalt, nt postimees.ee's.

ei taha solvata sind Random, aga teaduslikust huvist tulenevalt küsin seda.

Suutmatus oma demokraatliku hääleõigusega midagi muuta ("uued valimised, samad lõustad/kaabakad/ekskommarid") on röövinud inimestelt usu oma võimesse tuua kaasa reaalseid muudatusi ühiskonnas ning seekaudu ka usu iseenda kuuluvusse sellesse ühiskonda. Kui mu hääl midagi ei maksa, siis mida ma üldse väärt olen? jne. Sealt edasi siis juba sihuke püsiv sallimatus ühiskonna suhtes, teiste süüdistamine ristatud täieliku apaatsusega.

Senistest põhjendustest veenvaim, mida ma tean ning mida meedias ka üksjagu korratud on mu arust.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 12:15    Teema: Vasta viitega

hfhdhg kirjutas:
ninjaking241 kirjutas:
Tänapäeva õpetajad on ikka päris hajameelsad, täna inglise keele õpetaja unustas klassile öelda, et tund jääb ära ning hommikul kui rühm kooli jõudis saadeti nad tagasi. Oeh, kui oleks teadnud oleks saand rohkem magada T.T



Hajameelsuse tipp õpetajate koha pealt on minu jaoks see, kui ajaloo õpetaja võttis mobiili asemel kooli kaasa telekapuldi.


Jeah, nad on hajameelsed.
Aga võiks küsida endalt miks?

Ma tean, mis tähendab mai lõpp õpetajale.
Kui väljas on kaunis suvepäevad, olin üleval tegelesin hinnete, kontrolltöödega, õpilastega (, keda ei huvita tegelikult, mida teen), lapsevanematega (, kellega pidasin tundide viisi kõnesi, miks nende laps jääb suvetööle või miks nende laps pole viit aastahinnet väärt, sest ta paar tööd lihtsalt spikerdanud) ning aasta aruannetega, eksamistressi jnejnejnejnejne jännanud.

Kui teie unustate ära, et tund toimus, pole midagi aga kui õpetaja unustab, ohsapühavalgelehm, vot siis on kohe paha-paha.

P.S. Ärritun hetkel kergelt, sest bakatöö on võtnud minult igasuguse rahuliku elu.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 12:28    Teema: Vasta viitega

Ma panen selle ürituse siia lingi alla:
Jaapani filosoofia uurijate tipud Tallinnas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hfhdhg



Liitunud: 2 Okt 2009
Postitusi: 60
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 13:03    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
hfhdhg kirjutas:
ninjaking241 kirjutas:
Tänapäeva õpetajad on ikka päris hajameelsad, täna inglise keele õpetaja unustas klassile öelda, et tund jääb ära ning hommikul kui rühm kooli jõudis saadeti nad tagasi. Oeh, kui oleks teadnud oleks saand rohkem magada T.T



Hajameelsuse tipp õpetajate koha pealt on minu jaoks see, kui ajaloo õpetaja võttis mobiili asemel kooli kaasa telekapuldi.


Jeah, nad on hajameelsed.
Aga võiks küsida endalt miks?

Ma tean, mis tähendab mai lõpp õpetajale.
Kui väljas on kaunis suvepäevad, olin üleval tegelesin hinnete, kontrolltöödega, õpilastega (, keda ei huvita tegelikult, mida teen), lapsevanematega (, kellega pidasin tundide viisi kõnesi, miks nende laps jääb suvetööle või miks nende laps pole viit aastahinnet väärt, sest ta paar tööd lihtsalt spikerdanud) ning aasta aruannetega, eksamistressi jnejnejnejnejne jännanud.

Kui teie unustate ära, et tund toimus, pole midagi aga kui õpetaja unustab, ohsapühavalgelehm, vot siis on kohe paha-paha.

P.S. Ärritun hetkel kergelt, sest bakatöö on võtnud minult igasuguse rahuliku elu.


Ma ei öelnud, et see toimus nüüd mai lõpus. Ja ei ole ma ühtegi õpetajat oma mõtetes ega suuliselt sõimanud sellepärast, et ta on tunni unustanud. Mul on säilinud natukene empaatiavõimet ning suudan mõista õpetajaid ja nende kiiret koolilõpuperioodi. Tunnistan, et nende töö on raske, proovides tulla võimalikult paljude õpilaste kapriiside vastu ja kui õpilased neid veel sõimavad ka. Selles suhtes Riion, respekt, et oled valinud sellise elukutse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 13:13    Teema: Vasta viitega

oi kuidas ma tahaks ka vaidlema hakata aga ei viitsi LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 167, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: