OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 14:30    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
dipsy kirjutas:
Üks mu sõbrants lõpetab seeaasta Jaapanikultuuriloo eriala ja tal on nii huvitaval teemal lõputöö nagu Otaku subkultuur Jaapanis: riigi häbiplekist piinatud kangelase ja makaronipurgi etiketini. Happybunny ja tema oponendiks saab olema Alari-sensei. Weeee see kaitsmine saab põnev olema. :P

Oh, kuna kaitsmine? Tahaks kuulama minna :)


Eelmine kord saadeti graafik kuhugi listi meiliga, veel pole teatatud millal on täpselt. Niiet ma ei oska öelda praegu. XD Sessinädalatel millaski vist.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ayra



Liitunud: 9 Okt 2008
Postitusi: 57

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 14:40    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Samas vaadates ringi siis pole imestada, et inimesed on egoistlikud. Ühiskonnas toimub tõsine rivaalitsemine, ego-kultus, kui ka "enesetõestamine". Asi algab koolist tegelikult - kes on parim tunnika tegija, kes on parim kontrolltöö tegija, kes on parim olümpiaadide osavõtja, kes on parim riigieksamite/kuldmedaliga lõpetajat, kes on parim kool (ja see nõme avalik häbipost - koolide pingerida), siis pole imestada, miks enamus head asjad liiguvad rentsist alla, sest inimesed ei olegi harjunud arvestama teistega ega kaotama (ja koostööd tegema).


Meie koolis on lood kahjuks täpselt samad. Isekuse, egoismi ja ainult enda tahte peale surumisega külvataksegi konflikte ja tülisid, mis ei vii tegelikult mitte kuhugi. Aga neid inimesi ju ei huvitagi teiste arvamus, nad on sellised nagu nad on. Just neid iseloomuomadusi peaks igaüks endas muutma, et maailm oleks parem paik elamiseks.
Sellist muutust oma isiksuses ma mõtlesin, mitte teesklemist. :) (lihtsalt üritan oma mõtteid selgitada, sest pahatihti ütlen/teen seda valesti)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 15:16    Teema: Vasta viitega

Haha, ma ei saa. Vaatan siin ringi ja hoian kahe käega peast kinni. Kuidas saab olla nii, et keegi, kelle kasutajanimi on "sasuke uchiha," asukoht "konohagakure," ja avatariks ning signatuuriks mingisugused I <3 SASKAY jubedused, igas teemas räägib kuidas anime on sitt ja kõik kes animet vaatavad nerdid ja permavirginid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 15:24    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
Haha, ma ei saa. Vaatan siin ringi ja hoian kahe käega peast kinni. Kuidas saab olla nii, et keegi, kelle kasutajanimi on "sasuke uchiha," asukoht "konohagakure," ja avatariks ning signatuuriks mingisugused I <3 SASKAY jubedused, igas teemas räägib kuidas anime on sitt ja kõik kes animet vaatavad nerdid ja permavirginid.


Sama.. Mind üllatab tema negatiivsus... AGa ma pole tema tegemiste vastu;)

WAIT?

"permavirginid" <- HAXD?
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 15:42    Teema: Vasta viitega

aga samas kui keegi ütleb, et su muusikamaitse, maailmavaade või hobid on veidrad (oletame, et sa ei kuula mainstream mussi, sa mõtled oma peaga mitte ei ole ajupesu ohver, vahid animet ja oled huvitatud Jaapani kultuurist jne) peaksid sa siis kohe hakkama mainstream idikaks kes kuulab MTV sitta, laseb teiste eest endal otsustada ja peaks hakkama fännama samasi asju, mis kõik teised?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 15:54    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
aga samas kui keegi ütleb, et su muusikamaitse, maailmavaade või hobid on veidrad (oletame, et sa ei kuula mainstream mussi, sa mõtled oma peaga mitte ei ole ajupesu ohver, vahid animet ja oled huvitatud Jaapani kultuurist jne) peaksid sa siis kohe hakkama mainstream idikaks kes kuulab MTV sitta, laseb teiste eest endal otsustada ja peaks hakkama fännama samasi asju, mis kõik teised?

wait what?
ma ei suuda tõmmata meie postituste vahel paralleele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ayra



Liitunud: 9 Okt 2008
Postitusi: 57

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 15:54    Teema: Vasta viitega

Kahe otsaga asi ju. MTV pole "sitt", see on nende valik, et nad seda kuulavad ju. See ei peaks kedagi häirima ja mul pole mitte midagi kellegi veidrate hobide, erinevuste vastu. Nii nagu "mainstreami idikad" ei peaks meile omi eelistusi peale suruma, ei peaks me sama vastu tegema.

Mulle on väga paljud öelnud halvasti minu elustiili, muusikamaitse, mõttemaailma, anime vaatamise pärast etc, aga sellest tuleb lihtsalt üle olla :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hfhdhg



Liitunud: 2 Okt 2009
Postitusi: 60
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 16:22    Teema: Vasta viitega

Ayra kirjutas:
Kahe otsaga asi ju. MTV pole "sitt", see on nende valik, et nad seda kuulavad ju. See ei peaks kedagi häirima ja mul pole mitte midagi kellegi veidrate hobide, erinevuste vastu. Nii nagu "mainstreami idikad" ei peaks meile omi eelistusi peale suruma, ei peaks me sama vastu tegema.

Mulle on väga paljud öelnud halvasti minu elustiili, muusikamaitse, mõttemaailma, anime vaatamise pärast etc, aga sellest tuleb lihtsalt üle olla :)



Aga selles ongi asi, et need "mainstreami idikad" suruvad teistele oma asju peale. MTV on sitt sellepärast, et see rahuldabki mainstream inimesi ja inimestel, kellele meeldib teistsugune muusika, lihtsalt ei ole sealt midagi kuulata. Ega mind ka need mainstream ossid ei häiri, häirib aga see, kuidas neile ei sobi inimesed, kellel on isiksus(ehk julgevad teistest kuidagi erinev olla). Ma loodan, et üle olemise all sa mõtlesid seda, et kui ta sulle halvasti ütles, siis sa virutasid vastu vahtimist ja seisid tema kohal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 16:35    Teema: Vasta viitega

ah käige kuu peale oma "olen sitaks erinev" suhtumisega. nagu tegelt, see püüe olla mainstreamist erinev on juba ise mainstream.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 16:38    Teema: Vasta viitega

OK.. Ok.. Rahunee kõik nüüd maha!! URRRRRR URRRRRR URRRRRR

*hingame sisse ja välja... sisse ja välja...*

~~~~

Te ajate mind kurvaks oma negatiivse suhtumisega O__O <- rare thing to see
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 16:38    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
aga samas kui keegi ütleb, et su muusikamaitse, maailmavaade või hobid on veidrad (oletame, et sa ei kuula mainstream mussi, sa mõtled oma peaga mitte ei ole ajupesu ohver, vahid animet ja oled huvitatud Jaapani kultuurist jne) peaksid sa siis kohe hakkama mainstream idikaks kes kuulab MTV sitta, laseb teiste eest endal otsustada ja peaks hakkama fännama samasi asju, mis kõik teised?

wait what?
ma ei suuda tõmmata meie postituste vahel paralleele.

Ma nagu vastasin seda dipsy ja ayra "If you can't beat 'em then join 'em" stiilis postituste peale..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 16:54    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Blawk kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
aga samas kui keegi ütleb, et su muusikamaitse, maailmavaade või hobid on veidrad (oletame, et sa ei kuula mainstream mussi, sa mõtled oma peaga mitte ei ole ajupesu ohver, vahid animet ja oled huvitatud Jaapani kultuurist jne) peaksid sa siis kohe hakkama mainstream idikaks kes kuulab MTV sitta, laseb teiste eest endal otsustada ja peaks hakkama fännama samasi asju, mis kõik teised?

wait what?
ma ei suuda tõmmata meie postituste vahel paralleele.

Ma nagu vastasin seda dipsy ja ayra "If you can't beat 'em then join 'em" stiilis postituste peale..

Ow, sorri. Jäi miskipärast mulje nagu sa oleks minu postitusele vastanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ayra



Liitunud: 9 Okt 2008
Postitusi: 57

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 16:57    Teema: Vasta viitega

hfhdhg kirjutas:
Aga selles ongi asi, et need "mainstreami idikad" suruvad teistele oma asju peale. MTV on sitt sellepärast, et see rahuldabki mainstream inimesi ja inimestel, kellele meeldib teistsugune muusika, lihtsalt ei ole sealt midagi kuulata. Ega mind ka need mainstream ossid ei häiri, häirib aga see, kuidas neile ei sobi inimesed, kellel on isiksus(ehk julgevad teistest kuidagi erinev olla). Ma loodan, et üle olemise all sa mõtlesid seda, et kui ta sulle halvasti ütles, siis sa virutasid vastu vahtimist ja seisid tema kohal.


No ma mõistan su mõtet. Aga ma pole selline... pealetükkiv? Ma ei taha end kehtestada või öelda, et minu mõtted on ainuõiged.

"Et otsite sinilindu, siis harjutage endid armastama ka halle linde, keda te oma teel leiate."-Maeterlinck

Ja "sitaks eriline" pole meist keegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 16:59    Teema: Vasta viitega

Ayra kirjutas:
hfhdhg kirjutas:
Aga selles ongi asi, et need "mainstreami idikad" suruvad teistele oma asju peale. MTV on sitt sellepärast, et see rahuldabki mainstream inimesi ja inimestel, kellele meeldib teistsugune muusika, lihtsalt ei ole sealt midagi kuulata. Ega mind ka need mainstream ossid ei häiri, häirib aga see, kuidas neile ei sobi inimesed, kellel on isiksus(ehk julgevad teistest kuidagi erinev olla). Ma loodan, et üle olemise all sa mõtlesid seda, et kui ta sulle halvasti ütles, siis sa virutasid vastu vahtimist ja seisid tema kohal.


No ma mõistan su mõtet. Aga ma pole selline... pealetükkiv? Ma ei taha end kehtestada või öelda, et minu mõtted on ainuõiged.

"Et otsite sinilindu, siis harjutage endid armastama ka halle linde, keda te oma teel leiate."-Maeterlinck

Ja "sitaks eriline" pole meist keegi.
+1
Me kõik oleme inimesed, me kõik oleme samamoodi sarnased, leppige sellega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 17:00    Teema: Vasta viitega

Ayra kirjutas:


"Et otsite sinilindu, siis harjutage endid armastama ka halle linde, keda te oma teel leiate."-Maeterlinck



THAT!
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 17:07    Teema: Vasta viitega

Rahvas, rahu, SaintMadeleine, ära kurvasta, unusta negatiivsed emotsioonid ja see üleliia keerukaks aetud teema, mis on juba pea 2 lehekülge veninud.

Lubage minagi lisan oma arvamuse.

Vaadake või lugege One Piece'i! Raisk!...

http://www.onemanga.com/One_Piece/397/15/

Näe, mis juttu te ajate üldse, ah!? Sellist asja lihtsalt ei ole, et keegi on üksi ja ei meeldi kellelegi. Saul ütles ju nii, ja siis jäätus ära, ärge laske tema ohvril raisku minna... T_T Ta oli ju hiiglane ikkagi... T_T T_T T_T T_T


Viimati muutis seda raidomees (Teis Mai 18, 2010 17:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 17:11    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Vaadake või lugege One Piece'i! Raisk!...

http://www.onemanga.com/One_Piece/397/15/

Näe, mis juttu te ajate üldse, ah!? Sellist asja lihtsalt ei ole, et keegi on üksi ja ei meeldi kellelegi. Saul ütles ju nii, ja siis jäätus ära, ärge laske tema ohvril raisku minna... T_T

sasuke uchiha kirjutas:

inimesed ei taha lihtsalt mõista, et see, mis animes juhtub ei ole tõsi

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 17:12    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
raidomees kirjutas:
Vaadake või lugege One Piece'i! Raisk!...

http://www.onemanga.com/One_Piece/397/15/

Näe, mis juttu te ajate üldse, ah!? Sellist asja lihtsalt ei ole, et keegi on üksi ja ei meeldi kellelegi. Saul ütles ju nii, ja siis jäätus ära, ärge laske tema ohvril raisku minna... T_T

sasuke uchiha kirjutas:

inimesed ei taha lihtsalt mõista, et see, mis animes juhtub ei ole tõsi


Aga, aga... Saul oli hiiglane...

Pealegi, ma tõin näite mangast, loll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 17:15    Teema: Vasta viitega

Ah, minu viga. Vabandan.

Aga väga lõbus on olnud kogu see jutt, mis siia foorumisse genereeritud on, tänud!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 17:18    Teema: Vasta viitega

Imelik et Emosuke Uchiha pole veel mangat kritiseerima hakand, kas ta bänni ka ei peaks saama selle 5-streak postituse eest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 163, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: