OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kasutajate omaloomingu teema lol
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 50, 51, 52  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 15:09    Teema: Vasta viitega

Kusjuures, see on ka hea lahendus...hetkel tuleb mul üks õpetus pähe, aga kui mul tekib tunne, et midagi on veel siis teavitan sind, kusjuures, üks mitte just õpetus aga hea refernce leht tuli just ka meelde, saadan need sulle wink!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 15:19    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
Raidomees, see on väga lahe, kas see on sinu tegelane, või tegid millegi järgi?
Kammerer, jah, tegelt sul on õigus, ma jälle väljendasin enda mõtet segaselt, ma mõtlesin, seda, et õpetajaga pead sa ka ise uurima ja vaatama, nagu isegi õppides, niiet need on selles suhtes võrdväärsed, ainult õpetaja annab sulle mõned näpunäited, aga lõpptulemuseks pead sa ise suutma sellest kinni haarata ja ega õpetaja kõike sulle kätte anna.
Antiviirus, wow, mees, kus sa digimaalimist õppid:D, viitsid mõnd õpetust jagada vms. Laenasin natuke aega tagasi sõbralt tableti, aga pole seda võimalust eriti ära kasutanud :I...

Edit: elfboy, ma soovitan sul neli-viis lehtes tagasi minna ja uurida õpetust mida ma olen korduvalt siia postitanud, btw, kas ei oleks hea mõte luua selline üks suurteema, kuhu postita selliseid õpetusi, mida te korduvalt inimestele soovitaksite?

Muidu elfboy päris elu pildid on palju paremad kui need tal DAs (ta suht areneb nagu iga pildiga vms xD) need umb. 5 tükki mis ta mulle näitas olid kõvasti paremad kui tal DAs imo. (propositsioonid olid ka paigas)
Ja raidomehe joonistus on Blazblue tegelane Hakumen. SPOILER!! see Hakumen on tegelt tuleviku versioon vms. Blazblue tegelasest Jin'ist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 17:34    Teema: Vasta viitega

On jah üks suurepärane Blazblue tegelane ja sealjuures tegin julmalt enamuse poosist maha kah... Ei viitsinud lihtsalt ise midagi leiutada, peale selle käe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 21:54    Teema: Vasta viitega

animegun1 kirjutas:
To antiviirus: Hakkad äkki koomiksit/mangat tegema, terve baka foorum fännab sind praegu ilmselt..... Me võime sind aidata ju ka :) ja nii ongi Eesti esimene graphic novel valmis, mis me sellest kogu aeg räägime ja mõtleme hakkame juba tegema ja mitte niisama naljaks nagu ''kuri vanamees''.


Ma ei võta seda ettepanekut tõsiselt kuna mul on aimu mida nõuab manga loomine ning sihitut projekti ma ette ei võta. Pealegi on minust kordades andekamaid manga stiilis joonistajaid isegi Baka foorumis, otsige nad lihtsalt üles.

Graphic Novel on märkse realistlikum idee, kuid selle tegemiseks puudub samuti reaalne motivatsioon, kuna puudub idee mis oleks väärt teostamist. Pealegi eksisteerib siinses foorumites rohkem heietamine et "jah, teeme oma manga/jutu/mängu!" kuid reaalselt pole keegi valmis ja võimeline midagi teostama. Samuti oleks sellise asja loomine kohutavalt ajamahukas protsess mistõttu kõik lööks käega. See pole pessimis vaid reaalsus, kuidas teismeeas pubekat on algul indu täis kuid kohkuvad teada saades kui raske asi tegelikkuses on.

Ja mis puutub fännamisse siis suurem osa Baka kasutajatest ei viitsi lihtsalt siin leiduvat "kunsti" vaadata ja tõsiselt võtta.


shether kirjutas:
Antiviirus, wow, mees, kus sa digimaalimist õppid:D, viitsid mõnd õpetust jagada vms. Laenasin natuke aega tagasi sõbralt tableti, aga pole seda võimalust eriti ära kasutanud :I...


Õppisin seda siinsamas kodus selle tooli peal küürus istudes kus ma istun ka praegu seda vastust kirjutades. Õpetussõnade kohta oskan ma öelda seda et katseta pidevalt erinevaid stiile ja ära ole nii laisk kui mina ning Harjuta kuni käsi villis on. Samuti ära kohku ebaõnnestumiste pärast. Minu esimene postitus siin foorumis leheküljel 1 on hea näide minu kunagisest loomingust. Tegu oli hiirega joonistatud pildiga, kuid vaatamatta täielikule feilile jätkasin ma hiirega enese arendamist. Tablet pole esmatähtis kui on soovi õppida.


----------------------------------------------------------

Vabandan selles postituses olevate kirjavigade, lause ülesehituse ja mõtte ebaselguse üle.
_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 00:00    Teema: Vasta viitega

Veel üks äge browseripõhine joonistamisekoht :) (proovige!!):
http://mrdoob.com/projects/harmony/

minu kiire tulemus:


_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
New-Guy



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 15:58    Teema: Vasta viitega

Olen antiviirusega ühel meelel.
see on aeganõudev ja raske, olen seda ise kõike proovinud.

Tegelikult ma otsin skripti, head skripti suunatud vanematele teenageritele, kes on kooli lõpetamas või kusagil gümnaasiumi kandis.

Mul oleks soov skripti järgi joonistada koomiks.
Olen seda proovinud. 3 nädalaga sain valmis 6lk A4 formaadis.


Ja omaloomingu foorumi kohta nii palju, et ärge seda soovige. Ajalugu õpetab.
_________________
http://gallogeta.deviantart.com
(Meelis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enriko



Liitunud: 29 Dets 2008
Postitusi: 80
Asukoht: Otepää

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2010 14:48    Teema: Vasta viitega

See Harmony värk on päris vägev. Ma eriti arvuti peal joonistaja ei ole, praegu sain sellise asjaga hakkama :


Tegin teise ja viimase ka, rohkem ei viitsi. Vist tuli parem kui eelmine.

_________________

ONE PIECE!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Raidomo



Liitunud: 13 Apr 2010
Postitusi: 21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2010 16:47    Teema: Vasta viitega



paar kuud valminud, suhteliselt off on, aga hetkel toimub areng Rolling Eyes
_________________
kookis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Reede Apr 16, 2010 16:36    Teema: Vasta viitega

Nüüd käib mul töö Ohtliku Lennu uue osa kallal.








Ärge pange vigasid tähele, :) enne sisu siis vead, muidu rohkem ma stsenaariume siia foorumisse üles ei pane.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 17, 2010 19:27    Teema: Vasta viitega

natukene lingi spammi sis jälle Hop-Hop

viimane töö

miski suur ja lai paus oli selle ja viimase joonistuse vahel...
krt teabki miks võimalik et kevad lõi kohale kui palju ideid ja sketsi rämpsu oleks vaja ära teha T_T
aa tuleb loota et edasi ei looderda mudu saagi miskit suuri projekte valmis.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
New-Guy



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2010 10:47    Teema: Vasta viitega

Rey kirjutas:
natukene lingi spammi sis jälle Hop-Hop

viimane töö

miski suur ja lai paus oli selle ja viimase joonistuse vahel...
krt teabki miks võimalik et kevad lõi kohale kui palju ideid ja sketsi rämpsu oleks vaja ära teha T_T
aa tuleb loota et edasi ei looderda mudu saagi miskit suuri projekte valmis.



Detailid oh...oleks mul ka aega. Igatsen joonistamist.
Hea töö.
_________________
http://gallogeta.deviantart.com
(Meelis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2010 13:25    Teema: Vasta viitega

Tuli täna meelde, et isegi mul on deviantart'is konto. Peaks midagi uut tegema, enamus kraamist seal viis aastat vana. - http://stenkohl.deviantart.com/gallery/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2010 17:01    Teema: Vasta viitega

Mis sa oled mingi soomlane, bushidon?
...Ma siin niisama, ära tee välja..
jep ma olen ka seal olemas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2010 23:14    Teema: Vasta viitega






30min+30min
_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2010 15:56    Teema: Vasta viitega

AntiViirus, minu arvates on selle tsikki kõht pisut välja veninud, või mis?
Igatahes, see pole just mingi eriline kunstiteos aga sellega saime hakkama ja panime täna kooli üles. Pikem seletus on seal linkil inglise keeles...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2010 16:06    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:

Igatahes, see pole just mingi eriline kunstiteos aga sellega saime hakkama ja panime täna kooli üles. Pikem seletus on seal linkil inglise keeles...

Ja kui a*b=c, a=c*b, siis b=1, st mitte=1. Edasi järeldub sellest, et "mitte õppimine=õppimine", mis on väär, seega on algandmetes viga.

Mitte on võrdustes kordaja, kas pole?

Kui mitte õppimine on õppimise vastand (mida see vist ikka pole), siis mitte=-1, st õppimine=-läbikukkumine ja -õppimine=läbikukkumine. Kui need kaks liita, saame võrduse 0=0, sellest võrdusest aga ei saa kuidagi järeldada, et õppimine=läbikukkumine.

Kui "mitte" tähendab, noh, mitte tegemist, siis mitte=0 ja siit läbikukkumine=0 ja õppimine=0, mis on ju täielik jama, sest mõlemad on tegevused/toimingud ja ei saa võrduda mitte tegemisega.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2010 17:03    Teema: Vasta viitega

Oh sind küll, ma tean tegelikult isegi, et see on pseudo-matemaatika, aga asi on idees, tänud siiski selle lahkamise eest, nüüd ma tean mis mind häiris.

Edit: aaga oota, viga on ka sinu tõlgenduses, sa näed, et algandmetes on õppimine=mitte õppimine aga sellist asja seal kuskil kirjas pole ju. alguses on kaks eraldi võrrandit: "Õppime = mitte läbikukkumine" ja "mitte õppimine= läbikukkumine"

Sealt edasi on kaks väärtust ("õppimine" ja "mitte õppimine") kokku liidetud ja sealt tulenevalt on ka nende võrdused ("läbikukkumine" ja "mitte läbikukkumine") kokku liidetud jne...

Ikkagi, ma usun, et tegelikkuses on see selline pseudo-matemaatika...niiet tegelikult ma ei peaks selle üle vaidlema hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2010 17:28    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
Edit: aaga oota, viga on ka sinu tõlgenduses, sa näed, et algandmetes on õppimine=mitte õppimine aga sellist asja seal kuskil kirjas pole ju. alguses on kaks eraldi võrrandit: "Õppime = mitte läbikukkumine" ja "mitte õppimine= läbikukkumine"

Kui mitte=1 siis mitte*õppimine=1*õppimine=õppimine
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 24, 2010 07:56    Teema: Vasta viitega

see pole vist küll päris õige koht kuhu seda postitada kuna tegemist pole siiski täiesti oma loominguga aga vist pole ka paremat kohta kuhu seda panna.

seoses sis ShinNatsume särgi tegemis teemaga kohendasin HARUHI- ismi ca. 65x92 cm @ 300 peaks olema ka supper suure särgi jaoks ok. aa kui mitte sis originaal on 5x6 m (59k x70k) @ 300 nii et sealt saab lõikuda mis iganes suurust :P

EDIT:

NERV 60x62 cm

EDIT2:

SOS 60x60 cm tegin kiirelt ja on näha et ei tulnd just eriti hea. nagu oleks kusagile poole lopergune. kui sulle ka nii tundub ja ei sobi sis teen need ringid natu teise lähenemisega uuesti.

PS: kui on vaja taustad mingil põhjusel ära kakkuda ala haruhi valge särgi peale, nerv musta särgi peale sis anna teada.
_________________


Viimati muutis seda Rey (Laup Apr 24, 2010 11:23). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Apr 24, 2010 08:05    Teema: Vasta viitega

thx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 50, 51, 52  Järgmine
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 52

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: