OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis on animetes teie arust nõme...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enriko



Liitunud: 29 Dets 2008
Postitusi: 80
Asukoht: Otepää

PostitusPostitatud: Kolm Märts 31, 2010 19:43    Teema: Vasta viitega

Ei meeldi väga paljud slow-motion venitused ning stseenide korduvkasutamine, mis tekitavad tunde, nagu tegijad üritavad meeleheitlikult see ~20 minutit kokku ajada.
_________________

ONE PIECE!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SasoriSama



Liitunud: 24 Aug 2009
Postitusi: 108
Asukoht: Viimsi/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 02, 2010 14:56    Teema: Vasta viitega

Ei meeldi kui arengut pole . Mul on selline tunne ,et ma võibolla jätan Naruto lugemise varsti pooleli , sest ma ei kannata seda kuidas mitte midagi ei juhtu , venitatakse jubedalt . Veel ei meeldi väga tüüpilised tegelased ( aga kui story hea on siis see korvab selle ära )
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Loom2010



Liitunud: 16 Aug 2010
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2010 23:04    Teema: Vasta viitega

kunagi one piecis tuli ette kus oli kasutatud vanu osasid ja põhimõtteliselt tehti nii et on uus osa ja oh uudist see on ju ammu nähtud mõtet osa mis on juba igav
_________________
Anime pole vaid multikas see on jumalate sünnitis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2010 23:37    Teema: Vasta viitega

Loom2010 kirjutas:
kunagi one piecis tuli ette kus oli kasutatud vanu osasid ja põhimõtteliselt tehti nii et on uus osa ja oh uudist see on ju ammu nähtud mõtet osa mis on juba igav

It's called flashback.

Ei meeldi, kui anime on nõmedalt veniv nagu tatt. Okei, mõned slow-paced animed nagu näiteks Mushishi või Bartender on väga head, aga neile see sobibki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Aug 17, 2010 00:08    Teema: Vasta viitega

Mulle ei meeldi kui
1)anime on liiga pikk. minu tähelepanu rohkem kui 26ks osaks ei jätku
2)on liiga palju fanservicet. Kui anime põhineb fanservicel ja see on ta ainus ja/või suurim müügipunkt siis on kohe aru saada, et mina nende sihtgruppi ei kuulu.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 17, 2010 08:09    Teema: Vasta viitega

1.Eriti on halb animede kohta see et mõned otsad jäetakse liiga lahti ja siis otsustatakse umbes aasta hiljem või veel kauem teha teine hooeag.
2.Fansubade font on nii nõme mõnedel et ei soovi üldse vaatata ja topitakse igale poole neid sõnaseletus kastikesi.
3. Mõnes Ecchi animes on tüdrukute rinnad propotsioonist väljas
(nt. lehmaudarad), see rikub täitsa anime ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Viplala



Liitunud: 9 Aug 2009
Postitusi: 26
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 19, 2010 09:27    Teema: Vasta viitega

see on nõme kui animes koguaeg hea vend võidab.. bleach sellessuhtes hea, et seal saavad head ka vahest tappa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HotPapa1



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2010 12:33    Teema: Vasta viitega

Praegu on animedes kõik nõme, mingi cräppi toodetakse pole midagi tõsiselt võetavat veel silma jäänud. Ootame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2010 21:36    Teema: Vasta viitega

HotPapa1 kirjutas:
Praegu on animedes kõik nõme, mingi cräppi toodetakse pole midagi tõsiselt võetavat veel silma jäänud. Ootame.


Tahaksin vastu vaielda, aga ei vaidle, sest su kasutaja on tehtud aastal 2007 ja minu oma 2010.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
taco



Liitunud: 21 Jan 2010
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2010 00:16    Teema: Vasta viitega

fanservice on päris mitu animet minu jaoks ära rikkunud.

näiteks viimati vaadutest Bakemonogatari, Moyashimon hinne langes selle tõttu ikka mitu palli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bleys



Liitunud: 28 Veeb 2007
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn, Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2010 12:43    Teema: Vasta viitega

Vaatan vahel seda uut animet "Soredemo Machi wa Mawatteiru", mis on üsna naljakas ja meeldiv vaheldus tavalistest otakubait show-dest. Aga tugevalt häirib seal üks tegelane - ming veider elukas kes täiesti suvalistel hetkedel tuleb ekraanile ja ütleb mingi täiesti suvalise lause ja lõpetab selle sõnaga poko.

Tundub, et sarja tegijad on meeleheitel, et saada vajalikku minutite arvu täis: "Okei poisid, meil on siin 15 minutit animet, 3 minutit intro/outro, 1 minut järgmise nädala osa tutvustust. Täidame ülejäänud aja veidra tüütu elukaga, kes tuleb 10 korda osa jooksul ekraanile et öelda "milk is good for you, poko" Aaaaand it's a wrap."

/rant

poko
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2010 19:16    Teema: Vasta viitega

Y was a normal high school boy. One day the script writer introduced a beautiful girl with a BUT into his life( to fulfill his own unattained fantasies).

Mulle ei meeldi, et poolte animete kirjeldused algavad niimoodi. mökk!
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 00:11    Teema: Vasta viitega

mökk!

Lugesin selle teema läbi ja siinsed toredad väikesed trollid ajasid mind kõvasti naerma. Järgnev list võib tulla üpris pikk, ja palun mitte flame'isid minu isiklike eelistuste kohta. Mulle meeldib küll anime, aga vaid teatud ¾anrid ja ma kasvasin juba tükk aega tagasi välja vaatenurgast, et anime on teistest ülem ja täiuslik kunstistiil.

List:
1. Ebanormaalselt suurte rindadega animetegelased. Üldse. Vanusest hoolimata. Lihtsalt, ei.
2. Heeliumihääled. Ma tean, et jaapanlaste arust on need armsad, aga mu kõrvadel on neid valus kuulata.
3. Naissoost fanservice, kui tegu pole just põhjendatud ja ebaseksuaalse alastusega (näiteks Elfen Liedi esimesed seitse minutit või GitSi majori kameeleonnahk, mis olid minuarust mõlemad võrratult välja kukkunud).
4. Ebanormaalset värvi juuksed ja silmad, millel pole tagamõtet ja mille üle keegi imestust ei avalda. (nt. "Godchildi" manga Victoria-ajastu ülemteener Riff oma sinakashõbedaste juustega)
5. Olevikuga segatud flashbackid. Tavalistest flashback-episoodidest võib üle hüpata, aga mõni episood põikab aeg-ajalt tagasi olevikku, kus tegelased üksteisega juhtunu kohta arvamust avaldavad ja neid ei saa vahele ka jätta, sest koguaeg on paranoiline kripeldus, et iga hetk ütleb keegi lõpuks midagi ploti jaoks kasulikku. Also, fillers.
6. Jaapani tüdrukute koolivormid animedes. Ühesgi jaapani koolis pole minuteada niivõrd lühikesi seelikuid.
7. Põhjendusteta pantyshotid.
8. Ebanormaalselt mitte midagi ütlevad lõpud mis sealjuures ei jäta ka ruumi korraliku järje jaoks.
9. Groteskselt koledad tegelased. Minujaoks on ühel pool teatav hea-kole (nagu Guglunki/Gollumi joonisfilmiversioonid, Disney "Hunchback of Notre Dame" peategelane või Claymore'i youmad) ja siis on minujaoks teatav stiilist tulenev grotesksus (suurem osa Triguni kurjameid). Ma tean, et koledus on normaalne ja kõik ei saa olla modellid, ega ilueedid, aga ma pole siiani suutnud ühelegi grotesksele tegelasele kaasa elada.
10. INCEST! Oh, gods, incest. Andke andeks, aga ma ei saa lugeda ühtegi incestile vihjavat fanfictionit ega doujinshit, ega vaadata incestile vihjavaid animesid. Ma ei ütle, et see oleks animes normaalne ja laialt levinud nähtus, aga mil iganes leidub tegelaste hulgas mõni õde ja vend või vanem ja laps tekkib antud anime fanbase'i hulgas kild, kes neid hullult shippima hakkab. Elricest, näiteks.
11. Kriitikameeleta otakud. Mõni kargab bulldogi kombel turja kinni, kui sa nende lemmikteose kohta ühe halva sõna ütled.
12. Nõrgad naistegelased. Seoses juba üleval mainitud pantyshotide, rindade, heeliumihääle ja fanservice'iga.
13. Liiga nõrgad meestegelased (*khm-khm* Raki, Claymore *khm*). Mul pole nõrkade tegelaste vastu midagi, aga osa neist on lihtsalt tüütud.
14. Iseloomutud tegelased.
15. Väga halb CGI animatsiooni odavdamiseks mis näeb välja halvem kui paigalseisvad tagataustad.
16. Iseenesestmõistetavad või ennast kordavad flashbackid.
17. Stereotüüpne ogaline animemeeste juuksestiil.

See on hetkel kõik, lisan mõni teine kord juurde.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 00:16    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:
3. Naissoost fanservice, kui tegu pole just põhjendatud ja ebaseksuaalse alastusega (näiteks Elfen Liedi esimesed seitse minutit või GitSi majori kameeleonnahk, mis olid minuarust mõlemad võrratult välja kukkunud).

Ja "meessoost" / naissoole suunatud on OK? :P

Cliodna kirjutas:
4. Ebanormaalset värvi juuksed ja silmad, millel pole tagamõtet ja mille üle keegi imestust ei avalda. (nt. "Godchildi" manga Victoria-ajastu ülemteener Riff oma sinakashõbedaste juustega)

... : | ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 00:36    Teema: Vasta viitega

Minujaoks on. See on vaid isiklik arvamus, isiklik eelistus, nii, nagu mina ei pea veidraks seda, et paljudele mees-otakudele pantyshotid ja suured rinnad meeldivad. Hentai

Ma pole päris kindel, mida sa oma : | emoticoniga silmas pead? Asjaolu, et ma animeteemas mangategelase juuksevärvi näiteks tõin?
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 22, 2011 22:06    Teema: Vasta viitega

Ainukesed asjad mis mind närvi ajavad on fillerid,
ma olen täiesti kindel, et vähemalt 70% inimestest kes vaatavad Narutot on praegu täiesti rages kuna just hakkas põnev koht ja nüüd on nad oma 3-4 kuud fillereid teinud. Muidugi mitte ainult Narutos vaid ka mitmes teises animes mida ma vaatan.
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartoonmaniack



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 45
Asukoht: voodi all ;)

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 12:47    Teema: Vasta viitega

Ma PÜÜAN oma nimekirja lühikeseks jätta, ikkagi on inimesed vaeva näinud nende tootmisega :P

Kuid nyyd tuleb siiski kriitika valang.

1. Kõige rohkem ajab mind närvi crybaby sündroom. Tõsiselt, mõni tegelane suudab ikka iga asja peale töinates kokku kukkuda.
Minu puhul seljuhul lihtsalt käega lataki vastu pealage ja anime vahetus.

2. The all known plot Neid animesid, mille lugu meenutab midagi mida juba 4-5 korda nähtud tüütab veidi ära, paneb mõtlema kas inimesed ei oska enam orginaalsed olla. Ning kui pole plot see, mis kordub, siis on see tegelane nii iseloomult, kui välimuselt.

3. Ning, kes suudab unustada fanservice'i ning üleloomulikud rinnad. Ikka tõsiselt, kui üks rind on arbuusi suurune siis.... Well poor girl, I wouldn't want to be in her shoes.

4. Oh, ning mulle ei meeldi, kui tegelane on tehtud suht surematuks, ta ''sureb'' on vigastatud vms, vaatajad on kindlad et ta ei jää elama ja SURPRISEE.... ta on ikka veel elus.. -_____- Liiga Chuck Norris ka ei maksaks iga tegelane olla.

Ning miks vaenlased alati niiiiiii nõrgad on?! No, ma ilmtingimata ei mõtle neid pea vaenlasi, vaid nende minjoneid või alluvaid, keda lihtsalt tohututes kogustes ja kellele üks või kaks tegelast ära teevad.



Aga eks miskit pole ideaalne, niisiis peab lihtsalt normaalse anime leidmiseks lihtsalt kauem otsima, või entertainmenti eesmärgil, ka teistega lepima
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 13:10    Teema: Vasta viitega

cartoonmaniack kirjutas:


1. Kõige rohkem ajab mind närvi crybaby sündroom. Tõsiselt, mõni tegelane suudab ikka iga asja peale töinates kokku kukkuda.
Minu puhul seljuhul lihtsalt käega lataki vastu pealage ja anime vahetus.


ära kunagi jumala pärast NGEd vaata
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
EvilKatarn



Liitunud: 16 Jan 2011
Postitusi: 43
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 13:31    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
cartoonmaniack kirjutas:


1. Kõige rohkem ajab mind närvi crybaby sündroom. Tõsiselt, mõni tegelane suudab ikka iga asja peale töinates kokku kukkuda.
Minu puhul seljuhul lihtsalt käega lataki vastu pealage ja anime vahetus.


ära kunagi jumala pärast NGEd vaata

Haha, täiesti nõus. LaLaLaa
NGE on üks parimaid teoseid, mida ma eales vaadanud (arvestades EoE filme, nendeta pole asi nagu paljut väärt) aga Shinji pidev arusaamatu tujutsemine on väga totakas.

Eriti veel mangat lugedes, kus ta taust on natuke paremini seletatud. Eluohtlikusse situatsiooni hüppamine ei tohiks sellise jaoks mitte mingi probleem olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 13:34    Teema: Vasta viitega

Tüübid, ta on mingi 14.

Ma ei leia, et hästi suured rinnad oleksid nõmedad. Anime on fantaasia vili ja fantaasial on rindade suuruse suhtes vabad käed antud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: