OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Manga vs Manwha

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kumb on sinu arust parem?
Manga.
34%
 34%  [ 11 ]
Manwha.
3%
 3%  [ 1 ]
Ei saa öelda kumb on parem, mõlematel on oma head koomiksid ja halvad koomiksid.
62%
 62%  [ 20 ]
Kokku Hääli : 32

Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Märts 08, 2010 18:23    Teema: Manga vs Manwha Vasta viitega

Manga on tuntud kui Jaapani koomiksid ja Manwhad on tuntud kui Koera koomiksid...Ainukesed erinevused nende vahel on ainult, nimed ja art.
Olen pagana pole näinud vaidlusi sellest kumb on parem... Ja tavaliselt on ülekaal olnud Manga poolde hoidjatel. Mikski pärast arvan ma, et need inimesed kes arvavad, et manga for eva on lihtsalt inimesed kes ei tea manhwa-dest tuhakagi...

Toon paar pilti headest manhwadest ja loodan, et inimesed hakkaksid oma arvamust avaladama siin jne. :)

The Breaker on uskumatult stiilne martial arts manhwa ja ei saa aru kuidas see jääks ühele mangale kuidagi alla..




Ja komöödia on äärmiselt mõnus ka. :)



Veritas on järjekordne manhwa mis on nii stiilne ja paganama võimas igas mõttes!



Piltide valik pole just parim, sest olen liiga laisk, et sobivaid pilte otsida...Aga usun, et need pildid pole just halvimad manHWA tutvustamiseks.. LaLaLaa



Loodan, et mingi huvi tekkis nende manhwade vastu, kui neid veel näinud pole. :P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 08, 2010 18:46    Teema: Vasta viitega

Manhwa või manga, kvaliteet sõltub siiski täielikult autorist.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Märts 08, 2010 18:54    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
The Breaker on uskumatult stiilne martial arts manhwa ja ei saa aru kuidas see jääks ühele mangale kuidagi alla..

Mis, et sellest paremat martial arts koomiksit jaapanis ei leidu vä?
Aga imo hakkame parem vaidlema kas jaapani või ameerika koomiksid on paremad.
eh?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Märts 09, 2010 05:58    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Mis, et sellest paremat martial arts koomiksit jaapanis ei leidu vä?
Aga imo hakkame parem vaidlema kas jaapani või ameerika koomiksid on paremad.
eh?


Manhwa on suhteliselt sarnane mangadele... Nagu piltidest näha, on karaktherid joonistatud äärmiselt hästi ja ei jää kuidagi alla mangadele, ei saa lihtsalt aru kuidas saaks olla Jaapani mangad paremad..
Siiamaani pole leidnud paremaid martial arts mangasi kui on need manhwad.. ???


Pole vaja mingit vaidlust tegitada. Lihtsalt arvamuste avaldamine ja põhjused miks mingi asi on parem.. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 09, 2010 10:01    Teema: Vasta viitega

The Breaker on tõesti väga hea, loen seda alati huviga.

Kuid siiski ma tean ühte martial arts mangat, mis on sellest parem. History's Strongest Disciple Kenichi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Märts 09, 2010 13:49    Teema: Vasta viitega

Shirotoki kirjutas:
The Breaker on tõesti väga hea, loen seda alati huviga.

Kuid siiski ma tean ühte martial arts mangat, mis on sellest parem. History's Strongest Disciple Kenichi.


See on mu isiklik arvamus, aga minu arust on selles liiga palju ecchit.. Küllap ei meeldi mulle seda sorti animed, kus ei ole sellist ·KICKASS· tunnet.. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Kolm Märts 10, 2010 14:52    Teema: Vasta viitega

Oleneb Autorist, aga Tenjou Tenge?!? Äkki proovid seda lugeda, mind ennast tõmbas too rohkem, kui The Breaker. History's Strongest Disciple Kenichi ka, kuigi tegu on tsipa pika asjaga.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Märts 10, 2010 15:13    Teema: Vasta viitega

inz002 kirjutas:
Oleneb Autorist, aga Tenjou Tenge?!? Äkki proovid seda lugeda, mind ennast tõmbas too rohkem, kui The Breaker. History's Strongest Disciple Kenichi ka, kuigi tegu on tsipa pika asjaga.


Tenjo Tenge on juba suht ammu tuntud.. Isiklikult ei meeldi mulle see peategelane mitte üldse. Ta on lihtsalt seda tüüpi vend kes mulle mitte üldse ei meeldi..
Sa võiks ka oma arvamuse manhwadest/mangadest ka postidada.. Muidu muutub see teema selleks, kes suudab mulle öelda ühe hea martial artsi manga... ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 28, 2010 19:03    Teema: Vasta viitega

Manwhade igakülgset üleolekut tõestab veenvalt see, et nüüd eesti keeles ilmunud Videviku-saaga graafiline romaan on tehtud koreaka poolt! :P


_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Märts 28, 2010 19:12    Teema: Vasta viitega

FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Märts 28, 2010 19:28    Teema: Vasta viitega

Korealased on üldse igast hääd asja teinud.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Märts 28, 2010 20:12    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!


Arvamust on selgelt sinu postitusest näha.. Aga kurat, ära tule nüüd väitma, et ''The Breaker'' ja ''Veritas'' on halvad!!..Ja nagu jackwood ütles on Koreast tulnud palju muud head ja need 2 manwhad mida mina nii tugevalt pooldan pole ainukesed head manwhad!!! GRRRR!
Need head manhwad on tavaliselt ikka tõsiselt head, kui need head on.. Eriliselt palju ma sellised keskmisi manhwasi ei näe.. Ma näen kas tõsiselt häid manhwasi ja tõsiselt halbu manhwasi (Ja ma näen ka manhwasi mis lihtsalt ei meeldi mulle, minu enda maitse pärast.).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Märts 28, 2010 20:35    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!


Arvamust on selgelt sinu postitusest näha.. Aga kurat, ära tule nüüd väitma, et ''The Breaker'' ja ''Veritas'' on halvad!!..Ja nagu jackwood ütles on Koreast tulnud palju muud head ja need 2 manwhad mida mina nii tugevalt pooldan pole ainukesed head manwhad!!! GRRRR!
Need head manhwad on tavaliselt ikka tõsiselt head, kui need head on.. Eriliselt palju ma sellised keskmisi manhwasi ei näe.. Ma näen kas tõsiselt häid manhwasi ja tõsiselt halbu manhwasi (Ja ma näen ka manhwasi mis lihtsalt ei meeldi mulle, minu enda maitse pärast.).

Ja nüüd vaata üks postitus ülespoole temast ja mõtle natuke: millele ta võis reageerida?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Märts 28, 2010 21:33    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
erik_schults kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!


Arvamust on selgelt sinu postitusest näha.. Aga kurat, ära tule nüüd väitma, et ''The Breaker'' ja ''Veritas'' on halvad!!..Ja nagu jackwood ütles on Koreast tulnud palju muud head ja need 2 manwhad mida mina nii tugevalt pooldan pole ainukesed head manwhad!!! GRRRR!
Need head manhwad on tavaliselt ikka tõsiselt head, kui need head on.. Eriliselt palju ma sellised keskmisi manhwasi ei näe.. Ma näen kas tõsiselt häid manhwasi ja tõsiselt halbu manhwasi (Ja ma näen ka manhwasi mis lihtsalt ei meeldi mulle, minu enda maitse pärast.).

Ja nüüd vaata üks postitus ülespoole temast ja mõtle natuke: millele ta võis reageerida?

Tahtsin just öelda seda.
@ Erik, ma pole komenteerinud sinu antud manwhasid ei positiivselt ega negatiivselt. Ma polegi neid komenteerinud! Mida kuradit sa lampi randid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Märts 29, 2010 00:16    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Stopa kirjutas:
erik_schults kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!


Arvamust on selgelt sinu postitusest näha.. Aga kurat, ära tule nüüd väitma, et ''The Breaker'' ja ''Veritas'' on halvad!!..Ja nagu jackwood ütles on Koreast tulnud palju muud head ja need 2 manwhad mida mina nii tugevalt pooldan pole ainukesed head manwhad!!! GRRRR!
Need head manhwad on tavaliselt ikka tõsiselt head, kui need head on.. Eriliselt palju ma sellised keskmisi manhwasi ei näe.. Ma näen kas tõsiselt häid manhwasi ja tõsiselt halbu manhwasi (Ja ma näen ka manhwasi mis lihtsalt ei meeldi mulle, minu enda maitse pärast.).

Ja nüüd vaata üks postitus ülespoole temast ja mõtle natuke: millele ta võis reageerida?

Tahtsin just öelda seda.
@ Erik, ma pole komenteerinud sinu antud manwhasid ei positiivselt ega negatiivselt. Ma polegi neid komenteerinud! Mida kuradit sa lampi randid.


Vabandust aga see pikk FUUUUUU asi lihtsalt torkas rohkem silma kui jackwoodi kirjutatud kiri....Minu aus viga vabandust -.-
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Laup Mai 08, 2010 15:17    Teema: Vasta viitega

The Breaker igati hea Manwhad LaLaLaa
Ei saa nagu võrrelda joonistusstiili ja sisu poolest mangasi ja Manwhade...
Mõlemad väga head, kuid mulle meeldib manga juures see ,et enamustel headel mangadel tuleb iga nädal uus chapter LaLaLaa erinevalt The Breakerist....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sakura92



Liitunud: 9 Veeb 2008
Postitusi: 4
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 13:31    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa eelistada ühte teisele kuna on nii häid mangasi ja manhwasi.
Kord on üks parem kui teine. Nt mõne manhwa graafika on ilusam ja kvaliteetsem kui teatud manga oma. Või vastupidi, osad eelistavad mangat või manhwat aga mul on raske öelda, kumb, mulle rohkem meeldib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Lurker-sama



Liitunud: 21 Juul 2010
Postitusi: 82
Asukoht: Kodus.

PostitusPostitatud: Reede Juul 23, 2010 21:20    Teema: Vasta viitega

Mõlemad on head.
Ükskõik, kas manhwa või manga, kuni loo sisu on huvitav ja kunst kena.
The Breakerit fännan ise ka, see on lihtsalt... epic win. :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Juul 26, 2010 10:52    Teema: Vasta viitega

Lurker-sama kirjutas:
Mõlemad on head.
Ükskõik, kas manhwa või manga, kuni loo sisu on huvitav ja kunst kena.
The Breakerit fännan ise ka, see on lihtsalt... epic win. :)


Ma ise ka arvan, et mõlemad on äärmiselt head, kuigi kui selle teema tegijana ei pruugi see tunduda. Ma nimelt tegin selle teema pärast mõndade sarnaste teemade nägemist anime foorumites ja neid nendesse topicutesse postitatud vastused olid masendavad ja närvi ajavad.. Nimelt keegi ei teadnud milline üks manga on või lähtusid manhwadele sellest ühest halvast manhwast mida lugesid .. Muidugi see pole midagi ebanormaalset, aga võiks arusaada, et manhwad pole kõik samasugused.
Tegin selle teema, et kõigile foorumi elanikele tutvustada seda head asja nimega ''Manhwa.''
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: