OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

666 Satan

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2007 18:32    Teema: 666 Satan Vasta viitega

selle mawga autor on kuulsa Masashi Kishimoto vend Seishi Kishimoto ning kurjad keeled räägivad et ta olevat kopeerind venna mawgast oma mangasse tegelasi ja teemasid, kuigi seda mangat lugedes sellist muljet ei jää...

manga on shònen et siis just kui mitte tydrukutele väljas on 16 volyymi ning ta pole veel otsa saand

sisu on selline et seal on saatan ja inglid ning saatan elab yhe poisi kehas ja siis se poiss läheb yhe tydrukuga maailma vallutama ja selle vallatlemise käigus juhtub nendega igasuguseid seiklusi.

Algul tundus se manga selline kerge ni kui algus ikka, kuid loo edenedes tulid sisse sellised tõsisemad noodid kuskil 50 tsapteri juures ma tegin suisa pausi et mõelda järele kas ma ikka tahan teda lõpuni lugeda aga uudishimu sai võitu ning ega ma ka ei kahetse seda paari tundi...




_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2007 18:54    Teema: Vasta viitega

Üldine joonistusstiil meenutab küll Narutot, vähemalt alguses, ja mõlemas mangas on peategelase sisse peidetud mingi hästi tugev jõud (Narutos Üheksasaba, siin Saatan), aga rohkem sarnasusi nagu polegi.

Nõustan ka sellega, et algus on lool aeglane, isegi üpris igav, aga mingi hetk läheb põnevamaks ja näiteks pärast time skipi oli väga lahe vanu tegelasi näha, aga edasi ma sealt (volume 15 vist) lugenud ei olegi. Mõned tegelased on üpriski lahedad ja seal kohtuvad õige mitu sü¾eeliini, nii et põnevust tuleb mitmest nurgast.

Üks miinus oleks see, et seal on suht palju tegelasi praegu ning siis veel kurjamid mitmelt poolelt (Republic of Stea ja Zenom Organisation), kes on päris tugevad, aga ON TEADA, et nemad on mingid alamad ehk neist on veel tugevamaid olemas. Ning siis on veel Inglid ja Deemonid, keda kogutakse Kabbalah-desse ning keda on meile teada käputäis, aga kokku peaks neid 20 olema. Ehk mida ma tahan öelda on see, et autor ei soovi venna mangale pikkuselt sugugi alla jääda.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2008 00:45    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ehk mida ma tahan öelda on see, et autor ei soovi venna mangale pikkuselt sugugi alla jääda.

Aga andis siiski alla - volume 19 oli viimane. See on muidugi väga hea uudis, et keegi oma töid lõpetada viitsib, sest ma arvan, see mul üks vähestest pikematest mangadest, mille olen lõpuni lugenud. Kui kuulsin, et sari sai läbi, siis oli kohe teine tunne lugemine uuesti üles võtta ja hooga lõpuni panna. Lõpp oli väga hea kusjuures, vähemalt mulle meeldis.

Nii et saab ka midagi kokkuvõtvat lõpuks ühe koomiksi kohta öelda... päris hea oli. Narutole jäi imo alla küll üleüldises plaanis, aga seda vist vaid sellepärast, et ma Naruto nö kõrval olen elanud, samas kui see manga sai kahe suure portsjoni kaupa loetud. Sü¾ee on põnev nagu shonenile kohane, mitte midagi liiga sügavat. Lõpus oli nii, et ühest fightist teise kogu tegevus toimuski ja kuigi tegelased olid lahedad, paljud ka sümpaatsed, jäi kaklustest midagi nagu puudu, et minul süda oleks kiiremini lööma hakanud. Ja liiga palju oli võitlusi õdede, vendade, isade,vanade sõprade jne jne vahe. See kiskus liiga melodramaatiliseks juba.

Seishi kunstioskused ületavad venna omi kusjuures.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Jan 25, 2008 05:51    Teema: Vasta viitega

See on loetud, ja see meeldis mulle..:P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pardike666
banned


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 31
Asukoht: tiigikeses666

PostitusPostitatud: Püh Veeb 03, 2008 02:00    Teema: Vasta viitega

läheb minu nimega kokku

GRRRR! 6 GRRRR! 6 GRRRR! 6 GRRRR!
_________________
ShadowofGoth wrote:
Sina tegid minuga esimesena tegemist, mina lihtsalt avaldasdin oma arvamust. Ja ausalt, tänu sellele, et elu on raske puudub mul igasugune huumorimeel. Inimesed võiksid arvestada sellega, et on ka inimesi kellel puudub igasugune huumori meel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reinuke



Liitunud: 20 Dets 2009
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn, Eesti

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 25, 2010 23:08    Teema: Vasta viitega

pardike666 kirjutas:
läheb minu nimega kokku

GRRRR! 6 GRRRR! 6 GRRRR! 6 GRRRR!

Läheb küll jah, aga ta on tunduvalt lahedam ja parem kui sinu nimi :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: