OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 21:20    Teema: Vasta viitega

Minumeelest polnud avatar ka midagi erilist....ei saanud aru miks kõik seda nii heaks pidasid :S
Sisu polnud filmil üldse....tavaline hollywoodi story....
Ainult efektid olid head:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 21:22    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
alarkivi kirjutas:
kogu see film on hoolega läbi mõeldud trikk raha kokku kühveldamiseks, filmikunsti edendamiseks ebameeldivas suunas ja sel puudub kunstiline väärtus realselt.

Hollywood in a nutshell.

Mind aga huvitab, milline vastukaja oleks Avatarile osaks saanud siis, kui selle taga ei seisaks James Cameron, film ei oleks linastunud kolmemõõtmelisena ja eriefektid oleks veidi tagasihoidlikumad. Ehk kui kogu see hype oleks olemata olnud (oh mind sõnaseppa) ja tegu oleks lihtsalt ühe järjekordse ulmekaga. Mis te arvate?


siis kostaks ehk veidi kõvemini seisukoht, et jälle üks piinlik ameerika film, kus valge ameerika mees hakkab pärismaalaseks ning osutub olevat palju parem pärismaalane kui pärismaalased ise. see also: Last Samurai.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 21:25    Teema: Vasta viitega

Tänapäeva ühiskond on nii fucked up, et ükskõik mida ei ütleks või teeks kõigil on midagi vigiseda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 22:58    Teema: Vasta viitega

...Kriitika on igati kasulik, muidugi mingi hetk peaks piiri pidama, muidu kaotavad kriitiseeritavad üldse elutahte :c
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 23:33    Teema: Vasta viitega

Avatar mulle meeldis. Kuigi CGI-poolt mina kui CGI-hull midagi väga uut ei märkanud (serves me right for not seeing it in 3dimensionizzle).
Küll aga tegi asja huvitavamaks genky postitatud video. Now i see...
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 11:54    Teema: Vasta viitega

naiste digi-kosmeetikapeegel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 13:14    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Mind aga huvitab, milline vastukaja oleks Avatarile osaks saanud siis, kui selle taga ei seisaks James Cameron, film ei oleks linastunud kolmemõõtmelisena ja eriefektid oleks veidi tagasihoidlikumad. Ehk kui kogu see hype oleks olemata olnud (oh mind sõnaseppa) ja tegu oleks lihtsalt ühe järjekordse ulmekaga. Mis te arvate?


Milline vastukaja oleks Matrixile osaks saanud siis, kui sel poleks bullet taimi ja "I know kung fu"-d?
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 13:15    Teema: Vasta viitega

Neko-sama:


_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 15:16    Teema: Vasta viitega

LennY kirjutas:
Siis 4 päeval läksime riigikokku ja esitasime selle, teised küsisid küsimusi, ehk tahtsid meie regalatsiooni maha teha vms....ja me pidime enda regalatsiooni kaitssma siis.


Vabandust, kuid pean täpsustama, et koostati resolutsioone mitte regalatsioone. Resolutsioon, mida Mudel Euroopa Parlamendil koostatakse, ei ole seadus, vaid pigem ettepanek kuidas probleemile läheneda ja seda lahendada (ta on tunduvalt üldisem). Resolutsioonid, mis läbisid hääletuse MEP-il edastatakse Eesti Vabariigi Riigikogule. Siiski ma arvan, et riigikogul pole nende resolutsioonidega midagi peale hakata, kuna resolutsioonide kvaliteet kannatas ajapuuduse tõtu. Kirjutamiseks jäi komisjonidel liiga vähe aega (ainult umbes 14 tundi). Muide selle kuu lõpus toimuval noorte riigikogul kribatakse resolutsioon valmis seitsme tunniga-ei kujuta ette, kuidas nad seda nii kiiresti teevad.

Ahjaa Lenny unustas mainida, et resolutsioon pidi valmima kindla teema kohta. Näiteks Lenny teema oli:"Kuidas saaks Euroopa Liidus edendada vastutustundlikku ja loodussõbralikku tarbimist?" ja minu teema oli:"Kuidas tagada järgmistel Euroopa Parlamendi valimistel aktiivsuse tõus?"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 15:30    Teema: Vasta viitega

huvitav asi paistab olevat. agamõtetu minujaoks kuidagi. kogemusena samas kindlasti igati bro.

aga minusugused riigivihkajad arvavad alati et sellised asjad on mõtetud.
kui just resolutsioon ei ole sõnastatud just selliselt, et edendada riigi õhendamist ja vaba turu edendamist)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 15:31    Teema: Vasta viitega

tangi nali
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 15:32    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
shadowman kirjutas:
alarkivi kirjutas:
kogu see film on hoolega läbi mõeldud trikk raha kokku kühveldamiseks, filmikunsti edendamiseks ebameeldivas suunas ja sel puudub kunstiline väärtus realselt.

Hollywood in a nutshell.

Mind aga huvitab, milline vastukaja oleks Avatarile osaks saanud siis, kui selle taga ei seisaks James Cameron, film ei oleks linastunud kolmemõõtmelisena ja eriefektid oleks veidi tagasihoidlikumad. Ehk kui kogu see hype oleks olemata olnud (oh mind sõnaseppa) ja tegu oleks lihtsalt ühe järjekordse ulmekaga. Mis te arvate?

Ma arvan, et sihuke terav mees nagu alarkivi näeks sellised vigurid läbi ja teeks selle mühkamiulmeka ikkagist maha!


ma ei usu. ilma selle kõigeta oleks see lihtsalt nii mõtetu film et ei jõuaks ilmselt mu vaatamissedelile. ja seda mitte et ma kuidagi liiga terav oleks vaid seetõttu, et ilma hypeta tõusevad esile vaid väga head mitte keskmised või alla selle filmid. ja ilma hypeta, cameronita ja 3d'ta oleks avatar sitt lasteulme.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 15:35    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
aga minusugused riigivihkajad arvavad alati et sellised asjad on mõtetud.
kui just resolutsioon ei ole sõnastatud just selliselt, et edendada riigi õhendamist ja vaba turu edendamist)


Alati võib ka sellise resolutsiooni kirjutada, kuid ma kahtlen, kas selline asi läbi läheks, kuna seal on koos kari võimureid, kes mõtlevad, kuidas nad ükspäev selle riigi või liidu üle võtavad. See aasta pea kõik resolutsioonid taotlesid riigi võimu suurendamist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 17:57    Teema: Vasta viitega

Ooo, MEPi inimesed, minu ülilahe parim sõber oli seal komisjoni esimees, see teeb mind ka lahedaks, kuna tema on ka mina.
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 18:19    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:
Ooo, MEPi inimesed, minu ülilahe parim sõber oli seal komisjoni esimees, see teeb mind ka lahedaks, kuna tema on ka mina.


Mis komisjoni juht su sõber oli? LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 23:47    Teema: Vasta viitega

Minu hinnangut Avatarile mõjutas eelkõige tehnika, millega film tehti. Nagu mainitud, treileri põhjal ma vaatama poleks läinud. Kuna ma aga midagi suurt sealt ei oodanud, siis selle võrra jäin jälle rohkem rahule. Täpselt sama oli 2012'ga. Läksin vaatama s***a (sisu mõttes siis, sest visuaali läksin nautima) ja sain ka selle. Olin ülimalt rahul :P

Väga palju sõltub ootustest, millega sa kinno lähed.

Mis puutub stoorisse, siis me kõik teame vähemalt ühte filmi sama sisuga.Nothing new there.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 06, 2010 01:10    Teema: Vasta viitega

Flasher T kirjutas:
Milline vastukaja oleks Matrixile osaks saanud siis, kui sel poleks bullet taimi ja "I know kung fu"-d?


No Matrix ilma bullet taimita ja kung-fu oskustega oleks ikkagi kõvem sõna kui Avatar Jamesi ja haibita, sest Matrixil (esimesel siis) oli ikka kuradi pealuv lugu ning see oli ikka kõva sõna.

Avatar on normaalne film, aga see väga räme haip rikkus minu elamuse küll ära. Kõik lubasid sellist Jeesuse teist tulekut, et mõru maik jäi suhu. Lugu oli paras bs ning ega see dialoog ikka ei olnud nüüd nii väga mature küll, juba see imeliku nimega vääriskivi/metall/materjal mis nad otsisid, oli niivõrd debiilse nimega, et tuli pihku itsitada. Piinlikusest. Oleks võinud ikka rohkem üritada.

Visuaalid olid ju ägedad, aga paljalt visuaalide peal välja ei vea. Nõme kui selliste odavate trikkidega saab film Oscari nominatsiooni. Ning vägagi ülehinnatud koht IMDBs. Aga noh, selline on elu, mis teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 06, 2010 03:33    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Lugu oli paras bs ning ega see dialoog ikka ei olnud nüüd nii väga mature küll, juba see imeliku nimega vääriskivi/metall/materjal mis nad otsisid, oli niivõrd debiilse nimega, et tuli pihku itsitada. Piinlikusest. Oleks võinud ikka rohkem üritada.

Erm.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 06, 2010 11:29    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Bushidon kirjutas:
Lugu oli paras bs ning ega see dialoog ikka ei olnud nüüd nii väga mature küll, juba see imeliku nimega vääriskivi/metall/materjal mis nad otsisid, oli niivõrd debiilse nimega, et tuli pihku itsitada. Piinlikusest. Oleks võinud ikka rohkem üritada.

Erm.


Tsiteerin::
The concept of unobtainium is often applied flippantly or humorously.


Bushidoni reaktsioon oli seega asjakohane.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Laup Veeb 06, 2010 13:08    Teema: Vasta viitega

Avatar oli hea! Virisemiseks on küll põhjusi mitmeid, kuid võtke laialt, nagu film ise punnitamata teeb.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 116, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: