OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 14:46    Teema: Vasta viitega

Ise pooldan kah Dune2 rohkem kui Dune 2000.

Kuid ise soovitan soojalt Hearts of Iron II ja Hearts of Iron III ning Romance of the Three Kingdoms XI . Kõik kolm on mul endil läpakas olemas ja eks neid saab ka ikka parajal hulgal mängitud. :)
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 15:12    Teema: Vasta viitega

Huvi pärast küsiks, et kas keegi soul-arena`t ka mängib või on proovinud?
http://soul-arena.com/
Sellest on Naruto versioon ka olemas, aga ma eelistan seda.

Tsiteerin::
Soul-Arena is a turn based strategy game where your team of three characters is pitted against another player's team of three characters with the goal of reducing your opposition to 0 health points and winning the match.

_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 15:31    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
Huvi pärast küsiks, et kas keegi soul-arena`t ka mängib või on proovinud?
http://soul-arena.com/
Sellest on Naruto versioon ka olemas, aga ma eelistan seda.

Tsiteerin::
Soul-Arena is a turn based strategy game where your team of three characters is pitted against another player's team of three characters with the goal of reducing your opposition to 0 health points and winning the match.

Naruto versiooni isegi kunagi mängisin päris mitu nädalat (muude tegevuste kõrvalt). Hea ajaviide.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 02:38    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Kaoru kirjutas:
ise soovitaks vana head strateegia mängu "Dune2"


Dune2000 on 1000 korda parem, sellest tulebki see nimi dune2000.


Siitpoolt ka hääl Dune 2-le. Üks on siiski legend ja terve ¾anri esimene mäng ning alustala (oma Herzog Zwei võite ... tundmatute obskuursuste sekka ... pista), samas kui 6 aastat hiljem välja tulnud Dune 2000 oli teiste strateegiamängude poolt ammu või siis kohe-kohe üle sõidetud (C&C Red Alert, Starcraft).
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 07:56    Teema: Vasta viitega

Kas Xp peal saab ka dune2 kahte mängida või ei saa. Ise olen ainult Win98 peal ainult mänginud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cino



Liitunud: 26 Märts 2008
Postitusi: 130
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 09:31    Teema: Vasta viitega

Dosboxiga ikka saab kui muidu ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 10, 2009 21:34    Teema: Vasta viitega

Gaah, vahel tuleb nostalgia peale ja seekord on see Harry Potter'i kujul, mängin esimest ja teist osa arvutis :3!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Dets 10, 2009 21:38    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
Gaah, vahel tuleb nostalgia peale ja seekord on see Harry Potter'i kujul, mängin esimest ja teist osa arvutis :3!


omg esimene osa oli vist isegi päris mängitav!
Viimased mängud võtsid tavalise filmil põhineva mängu kuju ja imesid nii kontrollidelt kui gameplay'lt imo.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 10, 2009 22:49    Teema: Vasta viitega

Pole uuemaid proovinud, aga mõnus on proovida leida kõik salakäigud ja peidetud asjad:3+muidugi juba mainitud nostalgia laks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Dets 11, 2009 16:24    Teema: Vasta viitega

esimesed 3 mängu olid lahedad, päris palju free-world stuffi ja kaarte oli äge koguda, 4+ olid tavalised filmimängud ehk BULLSHIT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 07:52    Teema: Vasta viitega

double post.. emm
Aga muidu, keegi siin touhou shootereid on mänginud? Tunduvad suht awesome.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 14:15    Teema: Vasta viitega

Peale kahe kuulist pausi tuli mulle gunzi maania peale jälle.
Nüüdseks on seda vist juba oma 5 aastat pelada saanud.
Ootuste kohaselt peaks ka Gunz 2 järgmise aasta paiku ilmuma, kuigi midagi erilist ma sellest ei oota.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 14:31    Teema: Vasta viitega

ma proovisin gunz aga ma failisin selles täiega, see K-style või G-style vms mis see oli, need butterflyd jne. neid ma lihtsalt ei suutnud teha, suutsin ainult mõõga läbi asjadest üles minna kiiresti a ei midagi muud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 14:56    Teema: Vasta viitega

K-style võtab aastaid harjutamist, põhjus ilmselt ka miks uusi mängijaid väga ei liitu enam gunziga. Vanemad mängijad on nii osavad, et see võtab paljudelt igasuguse isu mängida ära.

Mul sama häda, mis BrokenSoulil, iga natukese aja tagant võtan jälle ette ja mängin päris palju. Olen ka päris päris kaua mänginud, ei mäletagi mitu aastat, kunagi IGunzi ajal alustasin.

ShinNatsume, mina mängin päris palju neid. On awesome mängud tõesti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 14:56    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
ma proovisin gunz aga ma failisin selles täiega, see K-style või G-style vms mis see oli, need butterflyd jne. neid ma lihtsalt ei suutnud teha, suutsin ainult mõõga läbi asjadest üles minna kiiresti a ei midagi muud.


See on pideva treenimise küsimus. Ma õppisin ka osa asju alles pooliteist aastat tagasi selgeks, samas kui mõni suudab paari kuuga kõik asjad ära õppida.
Ja et neid nippe omakorda master`ida, ehk siis kiirust ja täpsust lisades, läheb ka hulgem aega.
Uutele tulijatele viskab see tõenäoliselt päris kiiresti kopa ette, sest seal oleneb päris palju see, kui kaua sa mänginud oled.

Siin näiteks on üks video minust oma irl sõbra vastu.
Praegu olen ma tunduvalt parem ainult. ._.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 16:27    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
K-style võtab aastaid harjutamist, põhjus ilmselt ka miks uusi mängijaid väga ei liitu enam gunziga. Vanemad mängijad on nii osavad, et see võtab paljudelt igasuguse isu mängida ära.

Mul sama häda, mis BrokenSoulil, iga natukese aja tagant võtan jälle ette ja mängin päris palju. Olen ka päris päris kaua mänginud, ei mäletagi mitu aastat, kunagi IGunzi ajal alustasin.

ShinNatsume, mina mängin päris palju neid. On awesome mängud tõesti.

Viitsid saata lingi kust need Touhou mängud tõmba.. ee.. said? Shmupid ja üldse arcade mängud (fighterid, puzzled) on väga meeltmööda, nii, et ma arvan, et ma naudiks touhoud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DFZ



Liitunud: 10 Märts 2007
Postitusi: 110
Asukoht: Hiiumaa

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 16:59    Teema: Vasta viitega

Etsiis,
Isegi mängisin vahepeal GunZi, kuskil poolteist aastat sai kokku, enne kui pooleli jätsin. Umbes kuu aega tagasi mõtlesin uuesti hakata, kuid Ijji Entertainment on välja tulnud mingi ''Reactoriga'' mis mul eriti tööle ei hakka, niiet originaalservu jääb siis ära. Trinity GunZis, mille videotki BrokenSoul näitas, olen ka mänginud, üsnagi hea on seal, häkkereid ka NII palju pole, nagu mõnes teises serveris, aga jah...mõtlen, et vbolla hakkangi seal uuesti mingi aeg.
Samas, seesama K-Style mul kõige paremini just välja ei tulnud, BF(Butterfly siis) sain selgeks, kuid raskematega on pisut probleeme, harjutamise asi muidugi :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 17:05    Teema: Vasta viitega

Päris osavad @ video Happybunny ainult, et ühtegi daggeriga mängijat pole ma ikkagi kohanud eestlaste seas... Kindlasti on see põhjendatud sellega, et dagger on liiga nõrk :(
Igastahes, hakkasin mängima IGunz'i hiilgeajal, mängisin ijji's tükk aega ja nüüd seisab level 40 midagi tegelane juba pikka aega. Ahjaa, olen daggeri sõltlane. Kallis Kallis K-Style'iga saaksin hakkama pärast pikka harjutamist, aga kahjuks ei meeldi mulle mõõgaga mängida.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 17:17    Teema: Vasta viitega

Touhoust soovitaksin esimesena proovida Imperishable Night'i ehk kaheksandat mängu.
1-5 olid PC98 platvormil ja seega tehniliselt üsna piiratud.
6. mäng ehk Embodiment of the Scarlet Devil oli esimene PC'l ja on tunda, et kuigi tegu on hea mänguga, mille soundtrack on minu arvates sarja üks parimaid, on arenguruumi veel.
7. ja 8. ehk siis vastavalt Perfect Cherry Blossom ja Imperishable Night on kõige puhtamad bullet hell'id, ei midagi rohkemat ega vähemat. Korralik focus fire koos nähtava hitboxiga teeb mängimise tõeliselt mõnusaks.
9. mäng ehk Phantasmagoria of Flower View on versus mode, kus ei ole powerup'e ega pole vaja ajapunkte/kirsiõisi koguda. Ehk on veidi huvitavam kahekesi mängida, aga CPU vastu mängides kaob huvi mõne minutiga.
Shoot the Bullet ehk 9.5 on ka omamoodi sidestory, huvitav, aga mitte see õige.

Imperishable Night level 5 Üks mu lemmikleveleid, mis on samas ka üks raskemaid. Nähtamatud ja vaatleja mõttes "teleporteeruvad" bullet hell mustrid, mis saaks parem olla.

http://touhou.wikia.com/wiki/Touhou_Wiki << väga kasulik.


_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 17:29    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Touhoust soovitaksin esimesena proovida Imperishable Night'i ehk kaheksandat mängu.
1-5 olid PC98 platvormil ja seega tehniliselt üsna piiratud.
6. mäng ehk Embodiment of the Scarlet Devil oli esimene PC'l ja on tunda, et kuigi tegu on hea mänguga, mille soundtrack on minu arvates sarja üks parimaid, on arenguruumi veel.
7. ja 8. ehk siis vastavalt Perfect Cherry Blossom ja Imperishable Night on kõige puhtamad bullet hell'id, ei midagi rohkemat ega vähemat. Korralik focus fire koos nähtava hitboxiga teeb mängimise tõeliselt mõnusaks.
9. mäng ehk Phantasmagoria of Flower View on versus mode, kus ei ole powerup'e ega pole vaja ajapunkte/kirsiõisi koguda. Ehk on veidi huvitavam kahekesi mängida, aga CPU vastu mängides kaob huvi mõne minutiga.
Shoot the Bullet ehk 9.5 on ka omamoodi sidestory, huvitav, aga mitte see õige.


Kusjuures Touhou 10 ja 11 on ka täitsa head, enda lemmikuks ilmselt jääb 7. osa, kuna erinevalt uuematest on see veel täitsa mängitav, parimal ajal sain paari eluga hakkama. Linki küll saatma ei hakka, suvalisest torrenti otsingust leiab küll.

inz002, ma täitsa mängisin daggeriga suve lõpus umbes kuu aega, mulle täitsa meeldis, lõbus oli ja "prod" läksid närvi parajalt. Paraku rikkus see mu k-style oskused täiesti ära ja nüüd pärast pikka pausi on mõju enamvähem kadunud, ilmselt päris "korda" ennast enam ei saagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 37, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: