OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka sünna
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2004 18:12    Teema: Baka sünna Vasta viitega

Ma oleks väga +nnelik kui keegi m+ned pildid upíks^^ ...kuulsin et mingi 3-4 inimest tegid seal pilte... Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2004 22:10    Teema: Vasta viitega

oleks tore jah :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 01:10    Teema: Vasta viitega

suured suured tänud k+igile abivalmis inimestele :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Elizabeth



Liitunud: 9 Veeb 2004
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 15:21    Teema: Vasta viitega

SIND POLNUD SEAL, SIND POLE OLEMAS.

alati on nii olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 15:42    Teema: Vasta viitega

lol...mida see nüüd tähendama peaks ??? ??? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Elizabeth



Liitunud: 9 Veeb 2004
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 20:52    Teema: Vasta viitega

väga suur osa baka üritustest, mida avalikult ei ole korraldatud, on olnud nö "salajased". kutsutakse mingi väiksem seltskond, mainitakse vähestele inimestele. olgu siis põhjenduseks inimeste arvu piirang mõne kõrgema võimu poolt või lihtsalt inimeste mittesoovimine.

ja kui pärast foorumis küsida, mis seal toimus, kes kohal oli, kas pilte ka näeks, siis oh ei. see pole teie silmade-kõrvade jaoks. saate aru. teid polnud seal, teie jaoks pole seda kunagi juhtunud. unustage ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 21:04    Teema: Vasta viitega

aaa selge...eks ma siis teen kah oma privaat peo...Shark lendab lennukiga Tartu..maandub Eedeni katuse peal...ja seal paneme peo püsti..kutsume Vabarnamehe, genky,MTI, manicu,Yoshy,Markii, Niora,ichi ja Tuletegija.Pärast rendime lennuki mis lendab kuu peale, teeme seal paar kiiret ringi ja tuleme tagasi.. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 22:48    Teema: Vasta viitega

http://www.zone.ee/emangapics/Baka_synnip2ev/
keegi tahtis vist mingeid pilte :)
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 07:40    Teema: Vasta viitega

Elizabeth kirjutas:
väga suur osa baka üritustest, mida avalikult ei ole korraldatud, on olnud nö "salajased". kutsutakse mingi väiksem seltskond, mainitakse vähestele inimestele. olgu siis põhjenduseks inimeste arvu piirang mõne kõrgema võimu poolt või lihtsalt inimeste mittesoovimine.


Aga palun, kui sa tunned end väljajäetuna, tee selline trikk, et korralda ise üks kena kokkutulek. Enamik meist, on lihtsalt liiga laisad, et midagi põhjalikku ette võtta ja Genkyl on tõesti limiit peal.

Las ma annan sulle kiirülevaate väikestest probleemidest, mis tekkida võivad:
1. Koht. Kuna meid on üle Eesti, pole suurt mõtet paariks tunniks kohale vajuda ja midagi mõistlikku teha üritada. Teeb kokkutulemise suht-koht mõttetuks. Seega on vaja leida mõistlik kõrts, mis meid ära mahutab. See ei tekitaks probleeme tegelikult, näiteks Tallinnas leiab alati mõne. Aga... viga on sellest, et näiteks viimasel kokkutulekul osalenutest oli ainult ca 1/3 sellises eas, mis võimaldaks ausalt kõrstis istuda ja vast ka midagi tellida. Seega see langeks ära, kuna liig palju jääks tulemata. Teine võimalus on, et panna kusagil mingi mõnus koht näiteks sauna ja kaminasaaliga kinni, kuid selle eest nõutakse raha. Enamikel on seda piiratult.
2. Koht 2. Kui pidu läbi ja inimesed üle Eesti rõõmsalt hakkavad laiali valguma, on veel rohkem probleeme. Nimelt tahavad kõik ka magada ning hotelli jaoks loomulikult raha pole. Seega tuleb paigutada nad kõik vastavas punktis elavate bakalaste juurde, kes jälle ise või kelle vanemad pole vaimustuses mõttest, et nende juurde vajub sisse suur punt.

Kui sa need kaks probleemi suudad lahendada ja midagi ette võtta, siis palun- tuleb üks suur ilus avatud baka pidu. Kui ei, siis pole midagi parata. Jooksid sama takistuse otsa, mis meie.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 08:03    Teema: Vasta viitega

Tõsi jutt...talvel on alati mingit suurt pidu teha hea peavalu, kuna ei leia head place-i.Kui ma ei eksi siis kuskil siin foormuis oli juttu suvel midagi ettevõtta, see muidugi mitte baka sünnipäev aga ikkagi kokkutulek.Suvel poleks jub üldse probleeme...kauksisse...seal telgid püsti ja kõik :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 11:42    Teema: Vasta viitega

teeks baka peo hiiumaal, ma saaks tasuta koha ja seal võik nädal ottsa passida, suvel näiteks, praami pilet on õpilasele 25.- ja kui häälega tulla siis ei lähe kalliks. aga tööd tuleks ka teha, muru niita jne. haa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 11:48    Teema: Vasta viitega

kas muru peab vikatiga niitma LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 11:56    Teema: Vasta viitega

ei, ma arvan et muru tegelt ei pea niitma, aga kas siis oleks arvutit ja teleka ka vaja, vist. oot siin ma tahaks veel reklaami teha, ma loodan et peksa ei saa, kui elate tartus ja tahate auku kusgile teha, kas ninna, nabasse, kõrva, persse, siis minge rüütli 18, seal üks habemega vend ja õelge et muda saatis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elizabeth



Liitunud: 9 Veeb 2004
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 16:07    Teema: Vasta viitega

hjarg, sa pole esimene, kes mulle ütleb, et vingumise asemel võiksin ma ise korraldada, kui ma tean nii hästi kuidas asjad olema peaksid.
aga näed. ma ei korralda. kas on siin süüdi laiskus või ruumipuudus või mittesallivus, seda ma ei oska öelda.
ja kõrvalejäetuna ma ennast tundma küll ei peaks. vähemalt hetkel pole selleks põhjust. aga oodakem sügis ära. eks siis näis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 17:04    Teema: Vasta viitega

Elizabeth kirjutas:
väga suur osa baka üritustest, mida avalikult ei ole korraldatud, on olnud nö "salajased". kutsutakse mingi väiksem seltskond, mainitakse vähestele inimestele. olgu siis põhjenduseks inimeste arvu piirang mõne kõrgema võimu poolt või lihtsalt inimeste mittesoovimine.

ja kui pärast foorumis küsida, mis seal toimus, kes kohal oli, kas pilte ka näeks, siis oh ei. see pole teie silmade-kõrvade jaoks. saate aru. teid polnud seal, teie jaoks pole seda kunagi juhtunud. unustage ära.


Nagu hjarg juba mainis, siis mul oli jah piirang peal. Nimelt ema pani ja inimesed, kes sinna said kutsutud olid osaliselt vanad tegijad ja inimesed keda ma ise hästi tean. Kui piirangut poleks olnud, poleks mingit probleemi olnud, aga noh...ma saan oma ema närvidest ka aru :p kuigi temal pole inimeste vastu midagi, aga liiga palju on muidu. Ja mina ei tea eriti inimesi, kellel oleks oma maja või maakoht, kus selist asja korraldada.

pilte pole ma kunagi keelanud näidata, aga ma lihtsalt satun siia foorumisse harva. Seda teemat ma polnd lihtsalt varem tähele pannud ja pealegi xin juba andis aadressi. varajasemate kokkutulekute pilte kas lihtsalt pole või on vana foorumiga kaduma lännud...minul igastahes on siin tervelt 1,5 albumit pilte täis Armas kuri

Üks asi veel...kokkutulekuid võib korraldada kes tahes. Peaasi, et oleks koht kus pidada ja öömaja. Seni olen põhiosas korraldanud minu teada ainult mina...ma mõtlen selliseid suuremaid. väiksemaid on ikka toimunud. Kuid keegi tahab korradada, siis palun väga.
Mulle see muda isee isegi meeldis. Päris huvitav ju :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mr Cinnamon



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 147
Asukoht: Uchuu Senkan Yamato!

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 17:36    Teema: Vasta viitega

Mul on saunaga place täitsa olemas O_O aga seal on kuri koer.
_________________

Avatar tehtud Mr Cinnamoni poolt, suured tänud talle.
I was a VIP at a Trance party!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 18:29    Teema: Vasta viitega

tulin baka-sse... vaatasin: ohoo pildid.. ning kohe hakkas klikkamine pihta... lõpus sai veel need huvitavad textid kah Hanna ja Fushi poolt kirjutatult läbi loetud... ning nüüd on taolised emotsioonid: whohoo, teil paistis seal pä-ää-äris lõbus olevat, kahju, et inimeste arv oli piiratud, ning tegelikult ma saan genkys päris aru, kui ikka päris võhivõõraid ei julge kutsuda (kui on ainult piiratud arv inimesi, keda kutsuda saab). njah... vabandust ma hetkel tsipa liimist lahti, vastik päev oli... igaljuhul jah, olen ülimalt tänulik, et nyyd tean inimesi ka nägupidi ning kui kunagi tänaval kokku satun mõnega teist (tõenäosus arvatavasti 5%), siis annan teada Armas kuri :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 21:10    Teema: Vasta viitega

Mr Cinnamon kirjutas:
Mul on saunaga place täitsa olemas O_O aga seal on kuri koer.

kui kuri?

yamyy kirjutas:
ning nüüd on taolised emotsioonid: whohoo, teil paistis seal pä-ää-äris lõbus olevat, kahju, et inimeste arv oli piiratud, ning tegelikult ma saan genkys päris aru, kui ikka päris võhivõõraid ei julge kutsuda (kui on ainult piiratud arv inimesi, keda kutsuda saab).


Asi polnud kartmises...ma ju pooltega nii tutvunud, et enda poole kutsunud teadmata, kes nad tegelt on. Pigem asi selles, et tuttav seltskond oleks enamvähem, sest kui inimest ei tunne, siis on raske seltskonda sulanduda. Eriti kui sealt kedagi ei teata.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 22:20    Teema: Vasta viitega

mhmh I agree with you totally genky, sest võtame näiteks minu, kui mind kuskile kellegi juurde kutsutakse, keda ma eriti ei tea, samuti ei tea ka seda seltskonda, kes kohale tuleb, siis on suhteliselt hirmus tunne küll minna võhivõõraste sekka pidu panema, eriti, kui ainus isik, keda sa nii enam-vähem tead ja tunned oled sa ise :P
Ma juba HotPapale seletasin, et kui peaks toimuma selline suur kokkusaamine, siis ma prolly võtaks pipragaasi ning paar parajat panni ja potti kaasa, et siis mõnele enda arust ähvardavale tüübile vastu vahtimist lajatada :( , vot selline hirmunud jänes olen Armas kuri
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 22:36    Teema: Vasta viitega

õnneks või kahjuks ma selline pole :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: