OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

kummaline kala?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 24, 2003 16:19    Teema: kummaline kala? Vasta viitega

kas kellelgi teist on ka olnud sellist asja? nimelt, et film hakkab jõnksutama. mitte palju, hästi väheke. umbes nii, nagu oleks asi kodeeritud nii, et jätab iga umbes 5-nda kaadri vahele. st. pole konkreetset läägimist, aga on selline ühtlane väike jõnksutamine. konkreetselt minu puhul käib jutt ninja scrolli 6 ja 7 osast. viies oli jumala okei, aga kuues ja seitsmes on vaadata ebamugavad. teiste filmidega pole seda kala olnud (ghost dogiga oli, aga selle puhul oligi kodeering selline odav).
kas siinolijad on neid konkreetseid episoode vaadanud ja kas on ka mingi kala olnud või on see minu isiklik mure?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 24, 2003 19:41    Teema: Vasta viitega

uih, algul sain valesti aru... .aga mul on ka n6nda olnd
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 24, 2003 20:39    Teema: Vasta viitega

Hmmm, mul ei tule nagu midagi taolist küll ette...

Äkki on viga sellest, et kasti võimsusest jääb tsipa puudu...
vaata seda teemat, äkki leiad paar vihjet: http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?t=187
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 25, 2003 12:09    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Hmmm, mul ei tule nagu midagi taolist küll ette...

Äkki on viga sellest, et kasti võimsusest jääb tsipa puudu...
vaata seda teemat, äkki leiad paar vihjet: http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?t=187


võimsusest ei jää mingil juhul puudu. FX5200 ja 128mb jooksutab ka märksa suuremat pilti :)

ah eks ta tõenäoliselt koodekite kamm ole, et pean vist uued tirima (sigh...). sellisel juhul muidugi imelik, et poole seeria pealt tegijad koodekeid vahetavad.
aga et lihtsalt äkki keegi siit on vaadanud neid kahte konreetset episoodi (kas on keegi?) ja et kas näitas normaalselt? või äkki ongi encodetud halvasti?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 09:08    Teema: Vasta viitega

ega sa juhuslikult seda läbi teleka ei vaata? mul endal oli kah mingi kamm et film jõnksus kindlate vahemikega. Teleka bitrate on 24, kui film on vale biterate-ga ntx jääb üks kaader vahelt puudu siis telekas lihtsalt kordab eelmis kaadrit, sellest tuleb nagu jõnksumise tunne.

Kui sa ei vaata väbi tv-outi siis on viga tõenäoliselt encodemises. Pole ise piisaval määral DivX/XviD encodemisega tegelenud et oleks siin kohal midagi tarka öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2003 09:41    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
ega sa juhuslikult seda läbi teleka ei vaata? mul endal oli kah mingi kamm et film jõnksus kindlate vahemikega. Teleka bitrate on 24, kui film on vale biterate-ga ntx jääb üks kaader vahelt puudu siis telekas lihtsalt kordab eelmis kaadrit, sellest tuleb nagu jõnksumise tunne.

Kui sa ei vaata väbi tv-outi siis on viga tõenäoliselt encodemises. Pole ise piisaval määral DivX/XviD encodemisega tegelenud et oleks siin kohal midagi tarka öelda.


ei vaata läbi teleka, aga olen kuulnud küll, et telekaga pidi ka mingi jõnksu-teema olema. osad filmid olla isegi niivõrd palju läägima hakanud, et ei olnud võimalik vaadata. kuidas sellest kalast lahti saada, ega sa ei tea?

muidu enda asja sain korda, tirisin sellise imepärase programmi-pleieri nagu videolan, mis lahendas kõiksugu koodekite probleemid. soovitan soojalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
saishuuheiki



Liitunud: 1 Veeb 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2004 21:45    Teema: Vasta viitega

veel head kui mitte parimad koodekid on SLD Codec Pack'is. Kui see olemas siis ei teki arvutis vaatamisega probleeme, seal on absolut. kõik olemas...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: