OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 13:37    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Esiteks kirjutaksin, et The Last Remnant on sittakanti hea mäng ja kui FFXIII on sarnase lahingusüsteemiga, mida ta tundub olevat, küll aga tundus rohkem real time olevat, siis oleksin ma väga õnnelik kui FFXIII saaksin mängida, aga kui see suht kindlasti valeks osutuv kuulujutt, et FFXIII arvutile tuleb, tõesti osutubki valeks, siis ma ei saa sellest mängust vähemalt paar aastat mingitki maiku.
Kõige toredam on see, et ajaloo tunnid tekitasid minus soovi The Last Remnanti natuke uuesti mängida.

Siiski, otsustasin ma selle asemele Witcheri käsile võtta, sest see ei ole mul, The Last Remnantist erinevalt, kunagi lõpuni mängitud.


Jube valus on lausrumalat juttu kaine mõistusega lugeda.

Mainin seega ära ainult selle, et TLR'i ja FFXIII lahingusüsteemid on väga erinevad. Selleks, et mitte ajada juhtmesse - ehk ka hullemaks - kõiki teisi lugejaid, kes võib-olla ehk, aga miks ka mitte: tervitavad õigekirjareegleid, kasutan käesolevas postituses ainult lihtlauseid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 14:41    Teema: Vasta viitega

Pritsi jah sappi, pritsi mulle seda sappi kohe otse näkku.

Ma ei tea, milline on FFXIII lahingusüsteem, ma ei teagi, kas selle kohta kuskilt informatsiooni leida õnnestub, aga nähtavasti on küllalt haritud inimesi ka meie väikses Eestis, kes ikkagi teavad, kuidas mujal maailmas elu käib. Minule igatahes tundusid need lahingusüsteemid küllaltki sarnased sellest ühest FFXIII videost, mida ma nägin.

Ma kirjutasin selle eelmise postituse küll uisapäisa ja suure erutuse all, aga praegu üle lugedes midagi kohutavalt valet silma ei hakanudki. Mis täpselt mu õigekirjal viga oli? Tule, kulla inimene, aita lausrumal inimene välja ja näita täpselt kõik mu vead ette. Ehk keegi õpib ka siis midagi ja ei ole vaja, et igasugu trollid internetis teistel anonüümselt tuju rikuvad mingite vanade mõttetute postituse pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 15:17    Teema: Vasta viitega

9. oktoober oli eelmisel reedel. Arvestades, kui iidseid postitusi siin foorumis vahel üles kaevatakse, pole küll eriti vana postitusega tegemist. "Mõttetu" on iseasi, ses osas ei taha ma sõna võtta.

Peamised õigekirjavead või -puudused, mis silma hakkasid, olid komade liigne kasutamine (eriti esimeses "lauses") ja sõnade kohmakas järjestus.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 15:28    Teema: Vasta viitega

TLR (The Last Remnant siis) kasutas lahingutes natuke imelikku süsteemi, mille kohaselt mängija andis igale oma battle union'idest n-ö üldise käskluse ning iga selle grupi liige valis seepeale vastavalt oma oskustele midagit vastavat teostada. Ühelt poolt meenutas säherdune lähenemine rohkem taktika- ehk siis strateegiamängude juhtimist, teisalt aga ei olnud igale mängijale mokka mööda, sest teatud käske sai anda ainult vastava konteksti raames (ravitsemine jms). Otsene kontroll oma üksuste üle oli seega pigem piiratud.

FFXIII rakendab midagi sootuks teistsugust. Esmalt siis kontrollib mängija ikka üksikut tegelast, kellele jagatakse käsklusi käikudena. Kas mängijal on kontroll kõigi lahingus osalevate tegelaste üle, on veel lahtine. Küll aga määrab mängija kõigile tegelastele mingi „malli,” mille alusel nood oma tegevusi valivad (mõtle liinis melee, ranged, support, enhance jne). Kuid tulles tagasi selle ühe tegelase kontrollimise juurde: iga käigu jaoks on mängijal vastavalt tegelase tasemele kindel hulk sisuliselt action point valuutat. Ehk siis toru, mida saab mängija erinevate käskudega täita ning iga käsklus võtab enda alla mingi protsendi. Kui toru täis, siis võib hakata selles sisalduvaid käske täitma. Alguses on toru lühike, mängu lõpupoole aga juba väga pikk ning võimalike kombinatsioonide arv selle arvelt suurem. Minu mäletamist mööda oli võimalik ka teostada vaid paari või ühte käsklust. Aga peale selle on FFXIII repertuaaris ka summon gestalt moodus, mis omakorda sisaldab peaaegu reaalajas jagatavaid käsklusi.

TLRi olen ise kõige enam mänginud XB peal, FFXIII teadmised pärinevad artiklitest ja demo mängimisest.

Norimine enam kui kolme komaga lausete üle tuleneb prohvessionaalsest kretinismist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 16:04    Teema: Vasta viitega

Need olid siis ikkagi pigem stiilivead?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 16:05    Teema: Vasta viitega

Nii ja naa. Keegi lihtsalt ei eelda lõpukirjandikeeleväänamisi lugeda netifoorumitest.

Kes seda teeb, egad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 16:19    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Need olid siis ikkagi pigem stiilivead?

Kipub üsna OT-ks juba, aga... Õigekiri ehk ortograafia ei tähenda ju ainult sõnade õigesti kirjutamist. Selle termini alla mahub muu hulgas ka lauseehitus, kirjavahemärkide kasutamine ning kokku- ja lahkukirjutamine. "Ajalootunnid" näiteks kirjutatakse kokku.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 17:48    Teema: Vasta viitega

Kui PSP'l on save file corrupted kas siis on võimalik seda tagasi saada?..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 17:59    Teema: Vasta viitega

glaurung kirjutas:
prohvessionaalsest


Pealegi ei mõista ma, miks vinguda raidomehe kallal, kui terve internetikeskkond vohab l33tslängist ja muudest kurioosumitest.

ja vahel on rahustav nii moodi rääkida et saaks kohe puhtast südamest rääkida sest see on värske ja naturaalne kraam mis pole reostatud igasuguste mõtetute komade ja kirja vahemärkidega ning grammatika reeglitega vaid tuleb otse

Teemast niipalju, et parasjagu käsil Shin Megami Tensei: Devil Summoner 2- Raidou Kuzunoha vs. King Abaddon. Nauditav ja lõbus, kuid hetkel ei oska öelda, mis on kaalukam, kas erinevate elementide lisamine või negatiivsem asjaolu, et küllaltki palju on pärit eelnevast mängust, aga see on kahtlasel viisil saanud Megami Tensei universumis otseste järgede puhul traditsiooniliseks (Digital Devil Saga 2, Persona 4, Persona 2: Eternal Punishment, Shin Megami Tensei II).

Teisena nokitsen aeg-ajalt Rise of Nations'i kallal, milles naudin just antiik- ning keskaja poolt. Natuke asjalikum kui keskmine reaalajastrateegia ning kuna hetkel on 2004. aasta kesktaseme arvuti käepärast, siis sellised ahvatlused nagu Rome: Total War ja Medieval II: Total War on kättesaamatud. :(

Kolmanda puhul pole kindel, sest vaen, kas üldse jätkata või mitte. Täpsemalt öeldes mõtlen just Star Ocean: First Departure't, mis hetkel on jätnud keskpärase mulje. Arusaamatu, kohati lausa kaootiline võitlussüsteem, igavad tegelased ja naiivne lugu (mida ma tegelikult väga pahaks ei pane). Teoorias saab igasuguste vahvate asjadega tegelda nagu maalimine, käsitöö jms, kuid tegelikkuses on need erinevad tegevused väga kaugel tegelasarendusest ja võitlussüsteemist ning kui õigesti mõistan, siis nende puhul saab paralleele tõmmata Morrowindi alkeemiaga (need, kes mänginud, mõistavad).
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 20:24    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
ja vahel on rahustav nii moodi rääkida et saaks kohe puhtast südamest rääkida sest see on värske ja naturaalne kraam mis pole reostatud igasuguste mõtetute komade ja kirja vahemärkidega ning grammatika reeglitega vaid tuleb otse


Ja siis kukub sulle järsku pann :(

Teemast niipalju, et hetkel on desktopil ligi 30 mängu lühiteed, millest aktiivselt mängin vaid mõnda. Heroes of Newerth pole suutnud mind veel minema peletada, League of Legends oma palju julgemast lähenemisest DotA'le küll. LoL on erinev, sama põhimõttega erinev mäng. HoN on lihtsalt DotA, just nii nagu see meile meeldima hakkas.

Hiljuti lisandus peaaegu-lõppu-mängitud mängude hulka Mass Effect, mille lõpetamist ma päris palju juba olen edasi lükanud (nagu ka paljude teiste mängude puhul). Uue mänguna olen ette võtnud aga Red Faction Guerilla, mis võibolla mulle rohkem pinget pakub kui ma õpin end mitte õhku laskma.

Oeh, nende kõigi mängude ostmine hakkab varsti üle jõu käima. :(
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 15, 2009 10:56    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
ja vahel on rahustav nii moodi rääkida et saaks kohe puhtast südamest rääkida sest see on värske ja naturaalne kraam mis pole reostatud igasuguste mõtetute komade ja kirja vahemärkidega ning grammatika reeglitega vaid tuleb otse


Ma küll peaks pingutama, et niimoodi rääkida. Minu iba tuleb otse naturaalsel kujul kõigi komade ja punktidega reostunult, sest minu puhas süda sisaldab juba grammatikat ning komade mittepanemine ja sõnade valesti kirjutamine teevad mind kurvaks. Kas te tõesti tahate mind kurvaks teha?

Mängudest rääkides pean nõustuma paljude eespool rääkinutega, sest põhirõhk on jah HoN-il. Samas on plaan mängida uuesti läbi Silent Hill 3 ning siirast huvist testida paari verisemat MMORPG-d.
DS-i mängud on enamjaolt kõrvale jäänud, sest raamat, mida ma sealt loen osutub iga kord, kui ma pisikese kätte võtan, huvitavamaks kui hetkel olemasolevad mängud.
Ahjaa... Scribblenauts ei ole üldse tore.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Nelj Okt 15, 2009 12:13    Teema: Vasta viitega




kas keegi mängib Battle forgei? ei ole beta enam ja on tasuta aga noh võib muidugi 10 000 eeku maksta ka ja paari aasta pärast mängimist on kõik kaardid ja kaartide upgradeid käes ka.

eeldusel, et vähemalt 5h - 10h päevas mängite, kui vähem, siis jäätegi neid upgrade otsima.

http://www.youtube.com/watch?v=ghP6Rc5WIr8&feature=channel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jeree



Liitunud: 19 Aug 2007
Postitusi: 113

PostitusPostitatud: Nelj Okt 15, 2009 14:15    Teema: Vasta viitega

acousmatique kunagi ammu kirjutas:
:(

Nüüd ma olengi kurb.

piuxu kirjutas:
Kas te tõesti tahate mind kurvaks teha?

Huvitav, et just FF'st rääkimine teeb inimesi kurvaks.
:(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Okt 18, 2009 00:59    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Risen

Mängisin täna ''natukene'' ja päris hea oli RPG kohta. Siis on ikka õige värk, kui ühte save pead vähemalt 15 korda uuesti laadima(keskmise raskusastmega). Tänud soovitamise eest.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 18:13    Teema: Vasta viitega

Ma olen viimasel ajal avastanud Playstation 2te, eriti on mänguaega saanud God of War 2 ning Bully.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 13:01    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:

Teisena nokitsen aeg-ajalt Rise of Nations'i kallal, milles naudin just antiik- ning keskaja poolt. Natuke asjalikum kui keskmine reaalajastrateegia...


Kui sa pausinuppu hoorad, siis saab sellest väga hea real-time-action-turn-based-command kompott, mis võimaldab päris vingelt tehisvastastega sammu pidada, sest pausi ajal on võimalik edukalt arvutuid käske jagada ja microda nii et silme eest sinine.

Üleüldse on tegu väga hea mänguga, vägagi soovitatav! Lisaks, muretuks mängimiseks vajalik riistvara oli suuremal osal meist tõesti olemas juba aastal 2004.

piuxu kirjutas:
Ahjaa... Scribblenauts ei ole üldse tore.


Peale selliste avaldustega välja tulemist mina küll ei julgeks neti lähedalegi tulla. Scribblenautsi haibiti netis pikalt ja põhjalikult, ja üleüldse ei tohi sellest halbu asju rääkida valjusti... scribbleninjade kõrvad on igal pool.

:P
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 18:15    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Peale selliste avaldustega välja tulemist mina küll ei julgeks neti lähedalegi tulla. Scribblenautsi haibiti netis pikalt ja põhjalikult, ja üleüldse ei tohi sellest halbu asju rääkida valjusti... scribbleninjade kõrvad on igal pool.

:P


*wink-wink, nudge-nudge*

Scribblenauts paistab nagu selline mäng, mis on huvitav ja lõbus umbes esimesed poolteist tundi.
Huvitav, kas seda saab seal mängus ka teha?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 20:00    Teema: Vasta viitega

Saab, kuid Starite mis ilmub on suvaline, sellega ei saa levelit läbida.

Scribblenauts teeb seda, mida ta lubab, aga interface on uskumatult kohmakas.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 11:41    Teema: Vasta viitega

Edit: Vajalik informatsioon leitud juba.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul


Viimati muutis seda BrokenSoul (Esm Okt 26, 2009 12:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 12:00    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
Aga et teha täiesti uus mäng endale...ma ise ei usu sellesse eriti, aga mu isa väidab, et ta teeb ära selle.

Meest sõnast, härga sarvist? Eks sa oota ja vaata, millega su isa toime tuleb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 34, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: