OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2009. 12.-13. september 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 16, 2009 22:50    Teema: Vasta viitega

Clawson - ma tänan, tore kuulda enda töö kohta sellist tagasisidet :) (kuigi ma oleksin võinud tausta korralikumalt teha, aga kuna ma rongis lõpetasin seda, siis materjali puudus ei võimaldanud seda Happybunny')
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hime



Liitunud: 22 Juun 2007
Postitusi: 2
Asukoht: põõsas

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 06:09    Teema: Animatsuri 2009 Vasta viitega

Uwaah!javascript:emoticon('???')

Ma siis lsan ka siia thread`i oma tänulikkuse, et Animatsuri korraldati:
AITÄH!

Mul pole nii lõbus kaua aega olnud, suur aitäh korraldajatele, kes midagi sellist ette võtsid:)

hihi. Ijavascript:emoticon(':)')
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 08:58    Teema: Vasta viitega

ZeroEndorphine kirjutas:

Kui ma õigesti mäletan, siis joonistusvõistluse 2. koha sai Iiris Vesiku pilt nr.3. Kahjuks ma kolmandat kohta ei mäleta enam.


Kolmas oligi ennist mainitud pilt number 8. Kusjuures teiest kohast jäi puudu täpselt üks hääl (või noh.. viigist). Kui ma oleks ise ka hääletanud, siis oleks see olemas olnud LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 11:41    Teema: Vasta viitega

Yei, mind pole ühegi pildi peal :)

Pühapäeval hüppasin läbi, palju lätlasi oli tõesti, aga tore ikka.

Aitäh piletimüüjatele, et mu kotte valvasid.
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aiyoru



Liitunud: 17 Sept 2009
Postitusi: 72

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 15:17    Teema: Vasta viitega

<.< kas pyhap2eval j2i sinna afterparty kohta pakk kaarte?? kui on siis kas saaks need millalgil k2tte?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 16:14    Teema: Vasta viitega

aiyoru kirjutas:
<.< kas pyhap2eval j2i sinna afterparty kohta pakk kaarte?? kui on siis kas saaks need millalgil k2tte?

Need said Randomi kätte koos veel mõninga asjaga (üks neist asjadest oli vist käevõru).
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 18:03    Teema: Vasta viitega

Laupäeval paraku ma ei saanud tulla, sest olin samal ajal Tallinnas sõbra sünnipäeval, kuid pühapäeval olin terve päeva kohal, kui ehk mäletate rohelises pusas blondiini. Sattusin esimest korda AniMatsurile, eelmisel aastal olin reisil ja mulje oli väga positiivne, lõi väga pahviks. Mõned cosplay-d olid küll sellised, et karp jäi lahti, kui hästi olid järgi tehtud. Nt Code Geass-ist roheliste juustega C.C. jt. (muide, kus ta selle Pizza Hut-i välja võlus, Eestis ma pole neid näinud?) Cosplay-d andsid kuidagi tõuke, et ma olen järgmisel aastal kostüümiga kohal, kuid tõenäoliselt unustan selle paari nädala pärast ära. LaLaLaa Hetkel ei oskagi muud kirjutada, väga võimsa ja hea elamuse jättis see üritus.
Ahjaa, kirbuturult ostsin Final Fantasy VII Advent Children'i plakati ja mängukaardid. (täpselt nii, ma olen suur FF VII fänn). Selle tõttu oli mul naer kõrvuni koju minnes. Happybunny
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 18:27    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Mõned cosplay-d olid küll sellised, et karp jäi lahti, kui hästi olid järgi tehtud. Nt Code Geass-ist roheliste juustega C.C. jt. (muide, kus ta selle Pizza Hut-i välja võlus, Eestis ma pole neid näinud?)


Arvatavasti üks Lätlastest. wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 18:30    Teema: Vasta viitega

Ma just mõtlesin ka sama asja, tõenäoliselt nii ongi.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 18:37    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
...Nt Code Geass-ist roheliste juustega C.C. jt. (muide, kus ta selle Pizza Hut-i välja võlus, Eestis ma pole neid näinud?) ...

Tegu oli jah ühe lätlasega. Ka ilma kostüümita oli tegu hullult nunnu tüdrukuga :)
Pizza Huti karbist ei tea, aga pizza tegi kasutaja erick talle hommikul.

Kusjuures ma pakun, et pühapäeval oli ~60-70% festivali külastajatest lätlased :P

Edit: minu pildid - http://picasaweb.google.com/genkykaia/2009091213AniMatsuri2009#
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 19:35    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Kusjuures ma pakun, et pühapäeval oli ~60-70% festivali külastajatest lätlased :P

Mis tähendab seda, et kui Lätis järgmine sarnane üritus tuleb, peaks ka Eesti delegatsiooni kohale lähetama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 19:37    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
genky kirjutas:
Kusjuures ma pakun, et pühapäeval oli ~60-70% festivali külastajatest lätlased :P

Mis tähendab seda, et kui Lätis järgmine sarnane üritus tuleb, peaks ka Eesti delegatsiooni kohale lähetama.

Kui saame samasuguse bussitäie, siis miks mitte :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 20:05    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
shadowman kirjutas:
genky kirjutas:
Kusjuures ma pakun, et pühapäeval oli ~60-70% festivali külastajatest lätlased :P

Mis tähendab seda, et kui Lätis järgmine sarnane üritus tuleb, peaks ka Eesti delegatsiooni kohale lähetama.

Kui saame samasuguse bussitäie, siis miks mitte :)


Count me in. :P
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ivan the terrible



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 20
Asukoht: evanime

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 23:34    Teema: Vasta viitega

Suur tänu organisaatoritele, et tegite sellise vahva ürituse ja andsite võimaluse läti sõpru siia kutsuda, kuna meil Tallinnas on üritustest puudus (jah, meie süü, aga me kaa üritame). Peaaegu kõik oli väga lahe, eriti pitsa lõpus, ja rebasetüdrukule teen massa¾i siis teine kord wink aga pidi ikkagi juba kiirustama tagasi Tallinna. Karaoke oli lahe, DDR oli lahe, isegi kui mul tekkis probleem ja konkursisse ei saanud, muidu oleksin pannud peale standardi ja konkurentidega põrandat pühkinud =) Manganurk ja kohvik ning tasuta jook eriti meeldisid lätlastele, sellist neil ei ole olnud. Kosplei hääletamisega olid probleemid, aga midagi eriti hullu, aga tegelt kõik auhinnad läheksid siis Lätti ) Heliga olid probleemid, aga tegelt peavadki osavõtjad ise oma heli varakult ette valmistama, loodan et minu esinemine inimestele meeldis. Ja Iiris Vesik (? kui õigesti mäletan, laulja) oli eriti nunnu ja lahe, selline talant, kust te sellise leidsite, isegi ära ei tahtnud minna esimesel päeval kui ta hakkas laulma Muhe
Aga lõpptulemus- meeldis väga, läheksin uuesti Happybunny
_________________


http://myanimelist.net/profile/Inquisitor1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Reede Sept 18, 2009 14:30    Teema: Vasta viitega

kui saaks järgmisel aastal mitte panna helsingi koomiksi/mangafestariga täpselt samale nädalavahetusele, tuleks ilmselt soomlasi ka.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.


Viimati muutis seda douji (Reede Sept 18, 2009 16:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riisipall



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Reede Sept 18, 2009 15:30    Teema: Vasta viitega

Tore üritus oli. Aga kahju, et Animatsuri ainult üks kord aastas on :(
Ise ma cosplaysin Nagisat Clannadi animest. Häris see et... ma muidu väldin pildi peale sattumist, aga cosplayeritest nagu ikka tehakse palju pilte. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Sept 18, 2009 15:56    Teema: Vasta viitega

Riisipall kirjutas:
Ise ma cosplaysin Nagisat Clannadi animest.

Ma ise ei hääletanud kellegi poolt, sest ei viitsinud uurida, kuidas see süsteem täpselt käib. Kuid sinu numbri (2) ma jätsin igaks juhuks meelde, et kui oleksin pidanud püstoliähvardusel oma valiku tegema, oleks sa hääle saanud.

Mis mulle su juures meeldis, oli see, et mängisid karakterisse sisse. Mõned inimesed jäävad silma, sest tahavad silma jääda, teised aga just sellega, et hoiavad tagaplaanile. Sinu puhul oligi nii, et istusid kuskil vaikselt ja ringi ei karanud ja olidki nagu päris Nagisa. See polegi tähtis, kas su iseloom ka päriselt selline on või üritasid tegelast mängida, aga mulle meeldis.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Sept 18, 2009 16:01    Teema: Vasta viitega

Ma esimesel päeval millegi pärast ei märkanud sul numbrit kusagil ._.
Aga Nagisa oli tõesti väga hea LaLaLaa
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ivan the terrible



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 20
Asukoht: evanime

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 18:31    Teema: Vasta viitega

Veel minu fotod http://s64.photobucket.com/albums/h172/Inquisitor1/Animatsuri%202009
_________________


http://myanimelist.net/profile/Inquisitor1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
nirgike



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Püh Sept 20, 2009 13:18    Teema: Vasta viitega

Käisin ka laupäevasel Animatsuril aga ei ole veel jõunud muljetada, kirjutan siis nüüd ka oma kogemustest, arvamustest jne.
Esimene Animatsuri oli ning igati positiivne mulje, kindlasti kavas ka järgmine aasta läbi tulla! :) Isegi animet-mangast mitteteadjale sõbrannale asi meeldid.
Sai siis joonistusõpetust vaadatud, sest olen proovinud ka ise midagi kritseldada aga ikkagi on nii, et asi tundud näitaja käe läbi nii lihtne aga kui ise asja jälle kätte võtsin ei tulnud sealt midagi uhkustamisväärt, tuleb veel ja veel vist harjutada.
Esimest korda nägin ka Stepmaniat, ei olnudki varem seda mängimas näinud. Paar karaookes luldud laulu siiamaani meeles, olen alati tahtnud laulda, kuid ei julge mikrofoni kätte võtta, aga rspekt neile kes seda tegid ja seda just jaapani keeles (kuigi seda keelt oskan ja õpin on selles laulmine midagi muud).
Ka manga lugemisnurk oli väga hästi varustatd ning sai vaadatud raamatuid mida ammu näha tahtud. Üldse oli ee väga hubane ja cosy nurk.
Oleks tahtnud ka go-d mängida aga see kahjuks ainult pühapäeval. Mängin seda vahel vabast ajast ning lahe oleks olnud vaadata kuidas näost näkku kellegiga hakkama saan.
Viktoriinist nii, et mõned küsimused olid ülikerged ja mõned ülirasked, aga nii kehvasti vast ei läinudki.
Ainuke asi mille üle veidi õnnetu olin oli see, et lootsin veits mangat osta, kuid kuigi valik suur, ei olnud seal midagi mida kogun või huvitaks.
Mis kõige lahedama aga olid cosplay, kuigi nägin aint laupäeval olevaid. Mõne puhul oli tõesti tegu suurepärase kosüümi ja anime tegelase jube hea järeletegemisega!!! Nii palju aega ja vaeva panna sinna on küll kiitust väärt. Kuigi oli palju lahedaid ja heasid cosplayid meeldi mulle millegipärast tüdruk kes oli Sakura koolivormis (Cardcaptor Sakura), riietud nägi kuidagi reaalne ja ehe välja ja tüdruk ise ka veidi Sakura moodi. Piltidelt vaatasin ka pühapäevast cosplayd ja oskan ainult kiita!
Igatahes, nüüd aitab mu mulisemiest. Tänan tegijaid laheda ürituse korraldamise eest ning ootan juba järgmist aastat!!! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: