OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2009. 12.-13. september 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 20:02    Teema: Vasta viitega

Heccu kirjutas:
more photos

http://s397.photobucket.com/albums/pp53/Heccu114/Tartu/?start=0


Thanks a lot! Nice pics! :)

Ahti
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 20:58    Teema: Vasta viitega

Heccu kirjutas:
http://files.inbox.lv/ticket/b7d2568eda0a8f017d427870019a5449eff0e844/%5Bmaxovt%5D_2009_09_13_AniMatsuri2009_%5B85CC50F2%5D.rar

Click "Lejupielàdet" to start downloading.

Rehosted:

http://anime.pixel.ee/st_ff/col/animatsuri2009/%5Bmaxovt%5D_2009_09_13_AniMatsuri2009_%5B85CC50F2%5D.rar
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Heccu



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 10
Asukoht: Riia, Läti (Riga, Latvia)

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 20:59    Teema: Vasta viitega

http://files.inbox.lv/ticket/a85b18da103adbd2a014104da2a17ad485a4dc50/%5BBlack_Irbis%5DTartu+-+AniMatsuri.mp4 -video (52:21) (It's about Latvian cosplayer. How they were coming to Estonia and few performances)

http://files.inbox.lv/ticket/478077a847bea154f4458c58752d38971dd11011/%5BBlack_Irbis%5DTartu+-+AniMatsuri.rar -some photos

P.s Sorry for such links.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 21:29    Teema: Vasta viitega

Akiza'le,
See aasta sai valitud see mäng selle pärast, et see on meie seltskonnas populaarne olnud tükk aega, pärast Genshiken'i vaatamist animeööl sai see alguse.
Mõtlesime alguses ka SF4'a peale, aga pikema kaalutluse ja erinevate põhjuste pärast, otsustasime see aasta minna siiski Guilty Gear'i peale. Järgmise aastani on õnneks aega veel ja siis kaalume arvatavasti uuesti, millist võistlusmängu võtta.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 22:50    Teema: Vasta viitega

exekillan kirjutas:
Nääääh miks keegi gintamat ei teaaa :C Kõik pakkusid et ma olen kuskilt bleachist või narutost -__-


Mõni inimene ikka leidus kes tundis ära Gintoki... Kuid tõesti oleks võinud olla rohkem neid kes teavad Gintama'd :(
_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 09:47    Teema: Vasta viitega

Heccu kirjutas:
http://files.inbox.lv/ticket/a85b18da103adbd2a014104da2a17ad485a4dc50/%5BBlack_Irbis%5DTartu+-+AniMatsuri.mp4 -video (52:21) (It's about Latvian cosplayer. How they were coming to Estonia and few performances).


acousmatique, kas see video ka rehostimise vääriline oleks? emm
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aizen.sama



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 53
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 16:15    Teema: Re: Epic Vasta viitega

reixo kirjutas:
Elu kaks toreidamat päeva! LaLaLaa
Ülilahe oli. Stepmania, Guilty Gear, Karaoke, ja kõik muu. Paremat asja ei ole olemas Happybunny
Cosplayereid oli ka palju, ja minu imestuseks ka VÄGA heades kostüümides.
Ei jõua ära oodata järgmist üritust.
Good job! ^.^


kas sa polnud mitte see vant kes Stepmania v6itis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 17:00    Teema: Vasta viitega

Köhh, Köhh,
Eva-Club'i foorumis lugedes ja uurides leitud pildid ja videod: (Through Eva-Club Forum, found pictures and videos)
http://picasaweb.google.com/rubixon/Animatsuri09#
http://ken.ecolines.lv/2009-09-13_Animatsuri1.zip <<< 2 udust pilti, 2 selget pilti ja 3 videot, mis peaks youtubes üleval olema
http://ken.ecolines.lv/2009-09-13_Animatsuri2.zip <<< pildid
http://ken.ecolines.lv/2009-09-13_Animatsuri3.zip <<< pildid 2
http://ken.ecolines.lv/2009-09-13_Animatsuri4.zip <<< pildid 3
http://ken.ecolines.lv/2009-09-13_Animatsuri5.zip <<< video'd

Midagi veel tekib, siis jagan :)
Edit: unustasin selle http://depositfiles.com/ru/files/c33vuze14 <<< sisus kindel pole, arvatavasti fotod (prolly fotos)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 17:11    Teema: Vasta viitega

@inz: jap, viimased on fotod
Yeah, the last bunch are photos.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 17:25    Teema: Re: Epic Vasta viitega

aizen.sama kirjutas:

kas sa polnud mitte see vant kes Stepmania v6itis

Yes, i did win the competition :P, but i didn't wanna brag about it or anything.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 17:41    Teema: Re: Epic Vasta viitega

reixo kirjutas:
aizen.sama kirjutas:

kas sa polnud mitte see vant kes Stepmania v6itis

Yes, i did win the competition :P, but i didn't wanna brag about it or anything.


Ah et sina oled siis see indiviid, kes seal kohapeal oma sõbraga nii palju tõmbles. Nagu öeldakse, on halbu kaotajaid, kuid on ka halbu võitjaid, kellest kaotajad igakell üle.

Igatahes, ma kah haigeks jäänud. Osati võib see pingelangusest tingitud olla, aga äkki ka keegi levitas mõnuga oma viiruseid.

Püüan ennast veel veidi koguda ning siis meenutada, mida festi kohta veel muljetada annab.
igatahes suured tänud neile, kes end kohale vedasid, loodan, et teile meeldis. Ja veel suurem tänu meeskonnale, kes selle stressi läbi pidi elama. Loodan, et teiegi veidigi lõbutseda saite :3
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
grimnir



Liitunud: 26 Okt 2008
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 21:02    Teema: Vasta viitega

Tibens üritus, tänks orgunneritele!
Pildid siin: http://picasaweb.google.com/lasseron/Animatsuri09
(järgmisel aastal proovin välgu leida et peale udu ka nägusid peale saada)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 22:48    Teema: Re: Epic Vasta viitega

ZeroEndorphine kirjutas:

Ah et sina oled siis see indiviid, kes seal kohapeal oma sõbraga nii palju tõmbles. Nagu öeldakse, on halbu kaotajaid, kuid on ka halbu võitjaid, kellest kaotajad igakell üle.

Err..Kuidas ma tõmblesin teie arust? Jah, minu sõber (aizen.sama) rääkis minu kohta tõesti nata liiga palju :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 22:50    Teema: Re: Epic Vasta viitega

ma suutsin ka haigeks jääda selle tulemusel :S


reixo kirjutas:
ZeroEndorphine kirjutas:

Ah et sina oled siis see indiviid, kes seal kohapeal oma sõbraga nii palju tõmbles. Nagu öeldakse, on halbu kaotajaid, kuid on ka halbu võitjaid, kellest kaotajad igakell üle.

Err..Kuidas ma tõmblesin teie arust? Jah, minu sõber (aizen.sama) rääkis minu kohta tõesti nata liiga palju :/


Pole aimigi, aga isegi mina kuulsin sinust, kuigi mul pole aimugi kuidas sa välja näed.


Viimati muutis seda ewty (Teis Sept 15, 2009 23:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 22:55    Teema: Vasta viitega

Ärge nüüd noort inimest eemale peletage emm

Tubli osavnäpp! Muusikut võita pole kindlasti kerge ülesanne, isegi kui ta pohmellis on.

Järgmisel aastal saad kindlasti ohtralt tugevaid hästimotiveeritud konkurente.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 22:58    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Ärge nüüd noort inimest eemale peletage emm

Tänan,
aga kas ma saaks teada mida ma tegin et ma selliseks "halvaks inimeseks" muutusin palun? T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Kolm Sept 16, 2009 07:21    Teema: Vasta viitega

reixo kirjutas:
erick kirjutas:
Ärge nüüd noort inimest eemale peletage emm

Tänan,
aga kas ma saaks teada mida ma tegin et ma selliseks "halvaks inimeseks" muutusin palun? T_T


Ma vabandan, tegelt ma sõnastasin asja vist veidi valesti. See on see, kui võtta lähte allikaks jutt, mida kuulsid kellegilt, kes kuulis seda kellegilt, kes teadis kedagi kes kuulis :P Segane värk igatahes. Muidugi palju õnne võidu puhul. liisuke kipub vahepeal lihtalt õelutsema, tegelt olen ma hea inimene Happybunny (vist ) ???

Festist siis nii palju...ega ma ausaltöelda eriti midagi näinudki, kuna enamus ajast istusin alumisel korrusel või tormasin kahe korruse vahel asjatades.
Cosplayerite rohkus oli rõõmustav, lätlaste riietuma saatmise ebaõnnestumine oli ehk veidi ebameeldivam. Samas kui nüüd mõtlema hakata, siis neil poleks lava taga peeglit olnud, mida nähtavasti nii mõnelgi väga vaja oli.
Joonistusvõistlusel oleks võinud rohkem pilte olla, aga ma usun, et ega see tegelt kedagi häirinud. Kõigil olid kenad pildid, mis sellest, et autasustatud sai vaid üks.
Viktoriinist korjasin ka vaid osad killud üles...vist isegi hakkasin vahepeal õiendama, et mis "loe ja täring"...Ja kas esikoha võtjad pole ikka veel välja ilmunud?

Seekord olid siis oma kaupa müümas Krisostomus, RahvaRaamat ja läti mingi vidina pood, esimest korda vist õnnestus see kirbuturu idee ka :P kuigi nagu ma hiljem kuulsin, siis mükk eriti ei edenenud. Animet vist ei ostetud üldse ja manga müük jäi ka eelmisele aastale alla. Aga vähemalt sai nüüd tutvuda, mida kaupustel pakkuda on.

Söögipakkumisest siis nii palju, et kahjuks polnud meil eriti võimalik seda toidlustamist laiahaardelisemalt teha. Eelarve eriti ei lubanud, järgmine kord ehk leiab koostööpartneri või siis vähemalt sponsoreid. Vististi ka seepärast jäi toiduvalik peamiselt sushi ja onigiride tutvustamisele. Kuigi peaks vabandama veidi, et hinnad nii soolased said, aga kuidagi omahinna mõistlikuma arvuni ümardades see juhtus...sorry emm

Aa ja ma tänaks ka jaapani ruumis olnud erinevaid mängutegelasi, nad olid vahvad. Kuigi kui ma nüüd kodus asja üle vaatasin, siis ma vist ikka ei saa Go-le pihta.

ja tegelt ma olen veel unine ja kobin nüüd tagasi magama...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Sept 16, 2009 14:17    Teema: Vasta viitega

Kui ka järgmine aasta toimub, siis olen nõus ka vajadusel rahaliselt toetama. Sest, see oli the event of my life ja ma tahan seda korrata. (Miks ma siis juba praegu oma kostüümi, propse ja esitlust planeerin? LaLaLaa )

Muusikat. Taustamuusikaks leidsin suht hea loo, Lucky Starist, "Kaeshite! Knee-socks", off vocal. Mõnusalt kiire, tempokas ja kaasakiskuv.

Järgmine aasta võiks olla ka nii, et mitte ainult esimesed, vaid ka teised ja kolmandad kohad saavad võistlustel premeeritud. Ja mainitud. Joonistusvõistlusel näiteks ei öelnud keegi, kes sai teise/kolmanda koha.

Üldiselt annaks ma AM09'le 10/10. Nuriseda eriti ei oska. Kui miskit meelde tuleb ja häirima jääb, küll siis vingun. LaLaLaa
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Kolm Sept 16, 2009 14:42    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:

Järgmine aasta võiks olla ka nii, et mitte ainult esimesed, vaid ka teised ja kolmandad kohad saavad võistlustel premeeritud. Ja mainitud. Joonistusvõistlusel näiteks ei öelnud keegi, kes sai teise/kolmanda koha.


Eks algselt oligi plaanitud, et iga võistluse esikolmik saab premeeritud. Järjekordselt tuli eelarve mängu ja muidugi see, et ei suudetud päris üksmeelse otsuseni jõuda. Ja eks ka asjaolu, et lühikese etteteatamise peale tuli välja, et cosplayst tahavad kuni 8liikmelised võistkonnad osa võtta. Nii saigi alguses stepmania ja guilty gear 1. koha auhinnale taandatud jne jne.
Kui ma õigesti mäletan, siis joonistusvõistluse 2. koha sai Iiris Vesiku pilt nr.3. Kahjuks ma kolmandat kohta ei mäleta enam.
Loodan, et genky jagab neid tulemusi, saaks ka oma mälu veidi värskendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Kolm Sept 16, 2009 21:55    Teema: Vasta viitega

Kelle pilt oli nr.8? See oli omamoodi ja naiivselt ilus.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: