OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2009. 12.-13. september 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 20:14    Teema: Vasta viitega

Akiza kirjutas:
1. Hea, et ma ei julgenud viktoriinist osa võtta. Küsimused ei olnud vääga kerged nagu kogu aeg mainiti. Mul oli väga kahju kahest tüdrukust, kes istusid minu ees ja suutsid kirjutada paberile vist ainult paar vastust T_T
Ise arvan, et oleks saanud vb 7 punkti maksimum x) Et siis ma siiani ei saa aru kui palju peab vaatama animed ja olema nii kursis, et saada vähemalt 15 punkti.

Asi oli selles, et keegi ei saatnud mulle lihtsalt oma ideid. Peale mõne tubli inimese. Mul on väga raske panna kokku viktoriini, mis oleks piisavalt kerge kõigi jaoks, kui mulle ei tule just palju vastukaja. Ootan põhipubliku arvamust, millest täpselt küsimused võiksid olla, et nendele vastamine oleks kerge ja lõbus ja kõik saaksid täispunktid ja jagaksid igasugu kohti.

Tegelikult, mul oli rõõm näha, et suur osa osalejaid said 15+ punkti, tõestades, et tegelikult viktoriin oli hästi tehtud ja ligi pooled punktid sai iga teine ka kätte!! Küsimusi võtsin võimalikult laialt ja igaüks vastas õigesti erinevatele küsimustele. Õnneks tegid osad ka palju nalja, nii et päris igav kontrollides ei hakanud.

Ainult ühele küsimusele ei tulnud ühtegi õiget vastust, selleks oli Jyu Oh Sei ED. Asi oli ilmselt selles, et tegu pole väga populaarse ega ka väga uue animega.

Lisaks, animest rohkem teadvad inimesed võidavad vastavaid viktoriine. See lihtsalt on nii. Kõigil ei peagi hästi minema. Ja nullipunktitöid ei olnud.

Ma lähen nüüd magan end välj... see tähendab kuni kell heliseb. -.-''
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aizen.sama



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 53
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 20:17    Teema: Vasta viitega

minu elu parim anime kogemus( eesti keeles) tubli t88 j2tkake samas vaimus ja arsti j6uame jaapanlastele j2rgi btw eelmise aasta tiitlikaitsja stepmanias sai p2he minu s6bralt reiolt kes on uustulnuk <--No Lifer :)
aga muidu oli ikkagi v2ga 2ge esimesr korda oma elus laulsin karaoket!! :) yay
kuna olen nyyd asashio liige siis loodan ka osa v6tte j2rgmise anime festivali korraldamisest ja st ainult hullumoodi animet
k pean nyyd l6petama 間は足らな义。loodan teid k6ik varsti n2ha aga jah pean nyyd lippama cya musi musi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 20:42    Teema: Vasta viitega

Akiza kirjutas:
2. Anime vaatamine vist ei sobi anime festivalile. parem on ju vaadata animed kodus või siis minna nn Animeöödele.

Sobib küll. Eelmine aasta just väga oodati. See aasta oli aga nii, et lätlased moodustasid täna praktiliselt 70% külastajatest ning nad kadusid päeval ära. Miks eestlased ei olnud, oli ilmselt selle pärast, et öömaja ei suudetud leida. Me proovime järgmine aasta leida midagi. Siis peaks asi paremini minema.

Akiza kirjutas:
4. Kuna osalesin Stepmania võistluses ei saanud ma osa võtta tantsudes (Lucky Star jne.), mis mind väga kurvastas -.-

Suurel festivalil tuleb teha lihtsalt valikud.

Akiza kirjutas:
5. Tehnilised prooblemid oleks pidanud enne festivaali algust parandatud olema. Mul oli väga kahju Soul Eateri cosplayeritest.

Tegelikult
polnud asi niivõrd tehniline kui see, et muusikaga tegelema määratud tüdruk ei teadnud, mida ta tegema täpsemalt peab. Neil olid eri lood, mitte kokku miksitud, mis tekitas selle probleemi.
Järgmine aasta oleme targemad ja laseme etteaste tegijatel regada enne üritust ja lasta lood saata ette.

Akiza kirjutas:
6. NB! kuna ise saan vene keelest aru siis kuulsin Riia anime poe juures müüija ja kellegi veel vahel rääkimist ja neile vist fest ei meeldinud :/

No teine päev läks natuke kehvemini kui esimene. Ja nojh... müügiks oli küll halb. Suhteliselt vähe asju sai maha müüdud.

WeAreX kirjutas:
Praegu laen myspace pilte üles. Videosi ka youtube varsti.

Anna siis kindlasti lingid, kui üles saad laetud!

WeAreX kirjutas:
Muidu järgmine kord võiks näiteks jaapani muusika lett kas olla kust saaks osta jrocki ja sellist värki (a)

Vaatame, mis teha annab :)

aizen.sama kirjutas:
kuna olen nyyd asashio liige siis loodan ka osa v6tte j2rgmise anime festivali korraldamisest ja st ainult hullumoodi animet

Tehniliselt oled liige, kui juhatusest keegi allkirja avaldusele kirja paneb. Kõigepealt aga teeme teiega tutvust. Ilmselt on 26. septembril koosolek, kus siis näeme uued võimalikud liikmed ära Happybunny
Ja abikäed on alati oodatud!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kishumanga



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 35
Asukoht: Võru

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 21:04    Teema: Vasta viitega

Oeh, need kaks päeva olid tõsiselt lahedad.
Mulle vägavägaväga meeldis jaapani keele näidisloeng (sain jälle oma motivatsiooni keele õppimiseks tagasi, yay!) ja vestluspaneel oli ka jube mõnus ja vaba. See võiks järgmisel aastal ka olla :)
Järgmisel aastal olen kindlasti jälle kohal! Happybunny

P.S : Maskott oli niiiiiii lahe:D
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 21:12    Teema: Vasta viitega

Maskott oli tõesti ülimalt tore.
EDIT: Laadisin pildid photobucketisse ülesse nüüd. Seal kuidagi parem kvall janii. Ega digikas ka parim pole. Lagunes animatsuril just ära ja nüüd seisab kleeplindiga kinni :)
http://s623.photobucket.com/albums/tt311/Seishinbyo/Animatsuri%202009/
Videosi leiab http://www.youtube.com/user/Evvvvvu sealt. Praegu ainult üks video üleval, mõned on veel telefonis millel aku on tühi ja sõbranna digikas on ka mõned videod, aga nende kätte saamisega läheb aega.
Muidu see on suht jama, et jäin täpselt nüüd haigeks omadega ja ma pole ainus. Teised kellega sai matsuril ikka tõmmeldud on ka haiged T_T
Muidu genky need kassimütsid olid sinu tehtud? :)


Viimati muutis seda Karoliine (Püh Sept 13, 2009 22:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 21:17    Teema: Vasta viitega

WeAreX kirjutas:
Muidu genky need kassimütsid olid sinu tehtud? :)

Jap, minu tehtud. On võimalik ka tellida :) Aga selleks saada priva!

Tegelikult ma tahaks öelda SUUUUUUUUUUUUUUUUUURE aitäh kõigile, kes kohale tulid :) Väga tore oli! Kahju aind, et vähe eestlasi pühapäeval oli. Meile tuli nimelt bussitäie lätlasi cosplays kohale ning nende etteasted olid vägevad :)

Aga veelkord suured tänud ning kohtume järgmise aasta AniMatsuril! Happybunny
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
exekillan



Liitunud: 29 Aug 2009
Postitusi: 28
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 21:49    Teema: Vasta viitega

Nääääh miks keegi gintamat ei teaaa :C Kõik pakkusid et ma olen kuskilt bleachist või narutost -__-

Aga üritus oli täiega lahe! : )
Üks väike viga ainult. Ergo Proxy on ladina keeles :P
aa ja kuida nende ürituse särkidega on ? : D
_________________


Viimati muutis seda exekillan (Püh Sept 13, 2009 22:31). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Harts



Liitunud: 22 Apr 2008
Postitusi: 43
Asukoht: Kodus või Tartus

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 22:11    Teema: Vasta viitega

Käisin mõlemal päeval, väga lahe üritus oli!
Kõige rohkem meeldisid ettekanded, parim neist oli minu arust "Jaapani mootorrattagängid", paras segu huvitavast jutust ja videomaterjalist. Samuti oli lahe manganurk, sai loetud palju huvitavat, kindlasti plaanin vähemalt ühte loetud mangat tulevikus ka endale osta. Ei saa mainimata jätta ka pühapäevaõhtuseid, kavaväliseid tegevusi nagu tantsimine ja pitsasöömine:) Ja nagu ikka, sai kohatud uusi ja huvitavaid inimesi.

Suured tänud genkyle ja teistele korraldajatele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 22:19    Teema: Vasta viitega

Saagu öeldud, et tegemist oli vägeva ja õnnestunud üritusega. Kõik läks hästi ja seltskond oli suurepärane. Ka sõber, kes animega just väga sina peal pole, leidis, et täitsa lõbus oli. Ruumiprobleemi lahendamine oli see, mis eelmisele animatsurile silmad ette tegi. Lätlaste cosplay oli vaatamist väärt ja kahju neist, kes järgmisel päeval kohale ei tulnud. Tegevust leidus alati ja igal pool ning ka genklubi aftekas oli chill.

Viktoriiniga sai Ummi hästi hakkama, sest pole kunagi nii, et kõik jääksid rahule. Asi ka selles, et animesid on ju sadu ja kümne küsimusega saab küsida teadmisi üldiselt mitte rohkem kui kümne anime kohta. Nii et vedamise asi, kas oled näinud just neid kümmet või mitte. Soovitaksin inimestele ka rohkem huvi animekultuuri vastu. Ärge piirduge lihtsalt sarjade läbivaatamisega, uurige ka nende tagamaid - mis stuudio toodang, kes oli re¾issöör, mille alusel on anime loodud, mida need inimesed veel on teinud. Kuigi peab tõdema, et näiteks viimases voorus luges ikkagi see, kas oled neid sarju näinud, mille tümpsu lasti.

Ummi, veel üks asi - eesti-inglise tõlkimine oli vahva nagu eelmisel aastalgi, kuid kolmas kord läheks vist liiaks. Pealegi on selges eduseisus inimesed, kes inglise keeles paremad on, rääkimata sellest, et eesti keele mittemõistjad ei saa sellest voorust punktigi kätte. Ning ma usun, et ei eksi, kui ütlen, et sellest voorust võistlejad kõige rohkem punkte saidki. Ära muretse, sul aasta nüüd aega midagi uut välja mõelda.

Kui nüüd mõelda, et millegi üle nuriseda, siis sushidest ja onigirist kahjuks kõhtu täis ei saa, eriti kuna hinnad ka soolased olid, ja olin isegi sunnitud restoranist läbi hüppama. Järgmine kord võiks sööklanurk olla rohkem kehakinnituseks kui mõne jaapani toidu degusteerimiseks ja kindlasti tooks pudelivee ja pirukate-¹okolaadide müümine pisut raha sisse.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 22:36    Teema: Vasta viitega

exekillan kirjutas:
aa ja kuida nende ürituse särkidega on ? : D

Tuleval nädalal hakkan tegelema. Hetkel võtan endale lihtsalt julmalt mõneks päevaks puhkuse ja lebotan ning hakkan lõpuks kooliga ka tegelema :P

cenorig kirjutas:
Kui nüüd mõelda, et millegi üle nuriseda, siis sushidest ja onigirist kahjuks kõhtu täis ei saa, eriti kuna hinnad ka soolased olid, ja olin isegi sunnitud restoranist läbi hüppama. Järgmine kord võiks sööklanurk olla rohkem kehakinnituseks kui mõne jaapani toidu degusteerimiseks ja kindlasti tooks pudelivee ja pirukate-¹okolaadide müümine pisut raha sisse.

Lühike vastus: toitlustusluba on vaja.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Heccu



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 10
Asukoht: Riia, Läti (Riga, Latvia)

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 22:42    Teema: Vasta viitega

Thank you very much. It was really great. I liked everything! Estonians are really friendly and cute. I just LOVED the room with manga, because we have never had such a thing. I hope we will come to Tartu again!

BIG THANKS from Latvian cosplayers. :3

P.s The guy who was wearing a blue Chinese dress the second day (sorry, I don’t remember your name) and the girl from Hell girl (who gave me a big hug), thank you very much for your friendliness. :3

P.p.s Sorry, I’m not good at English. -.-"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 23:45    Teema: Vasta viitega

Hakkan esimesse postitusse kokku koguma piltide ja videote linke! Seega jälgige aegajalt! :)

Järgmise nädala jooksul tulevadka minupoolsed kokkuvõtted!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 00:25    Teema: Vasta viitega

Tasus ära magamatust.
Olen ülimalt rõõmus, et ma sain tuttavaks paljude toredate inimestega ja sain aru kui hea vahel on vene keelt osata. Kindlalt liitun Evaga nüüd ^,^
Animatsuril sain kolm uut asja ka järgi proovitud- cosplay, stepmania ja söömisvõistlus LaLaLaa
Mida ma kahetsen, et ainult korra käisin läbi genialistides, aga läksin ühe inimese pärast ära kellega sinna tulin T_Temm
tegelt üli tore oli, järgmine aasta jälle kui jõuan tulla Tallinnast LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 07:11    Teema: Vasta viitega

Ergo ja proxy on mõlemad inglise keele sõnaraamatus olemas, ma ei näe probleemi. Hop-Hop
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 07:33    Teema: Vasta viitega

tere kahjuks ise pole jõudnud mõlemal aastal üritusele. Lihtsalt mõned asjad tulid vahele, mida ei saanud muuta. Ma olen õnnelik, et sain ka toetada seda üritust rahaliselt kui oli vaja. Missiis et ise ei käinud.
Preagusel raskel ajal on üldse selliste ürituste korraldamine raske kui pole raha. Igal üritusel võib esineda väikseid vipperusi. Järgmine aasta võetakse arvesse juba need vead, mis täna tehti, et neid ei juhtuks enam. Ma olen jälle valmis rahaliselt seda üritust toetama kui tarvis on.
Ma olen ise õnnelik et see Tartus toimub, aga mitte Tallinnas nagu pljud teised üritused. Lätlastel on palju lihtsam siia tulla, kui Tallinnasse.
Ummi kas saa saaksid need viktoriini küsimused ka siia üles panna. Siis saavad need inimesed ka hinnata kas olid rasked küsimused või polnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 09:13    Teema: Vasta viitega

Akiza kirjutas:

3. Guilty gear oli natuke mõtetu (minu arvamus. plauks mind ellu jätta ^-^)

Kas sulle ei meeldinud kuidas tournament oli korraldatud või sinu arust on lihtsalt fighting-mängud mõtetud?
Ses mõttes et see mäng on (eriti animefriikide seas) päris populaarne ja sobib väga hästi animefestivalile ju.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 10:21    Teema: Vasta viitega

exekillan kirjutas:
Üks väike viga ainult. Ergo Proxy on ladina keeles :P


Mõlemad sõnad on tegelikult inglise keeles kasutatavad. wink [/filoloog]
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 11:50    Teema: Vasta viitega

akiza kirjutas:
tekst


1. Viktoriini teine koht tuli hämmastavalt kergelt, ei olnud seal midagi üüratult rasket minu arust. Te pole lihtsalt fushi viktoriine näinud.

3. Guilty Gear'i laua tagant oli üsna raske inimesi ära saada, mängimine jätkus ka afterpartyl. Sain tiitli edasi pärandatud.

5. kohapeal ametissemääratud helitehnikuna võin natuke valgustada heliprobleemide koha pealt. Kõigepealt tuldi umbes 4 minutit enne cosplay võistluse algamist minu juurde umbes kümne mälupulga/kõvaketta/pleieri või muu meediumiga. Väga hea oli, kui lugu oli kokku miksitud ja vastavalt juba pealkirjastatud, aga Soul Eateri rahvas tuli sinna (vigase?) plaadiga, mis kõigepealt kahes läpakas lihtsalt ei töötanud ning siis kui selle tööle saime, avastati, et pealkirjad olid kaduma läinud ja nende muusika-asjapulk ei osanud enam mitte kui midagi peale hakata.

Kokkuvõte

Väga tore oli, tegemist oli väga palju selle kolme päeva jooksul, sai ju terve reedene päev veel mööda linna joostud ja sushit kokku mätsitud. Nii midparty gen klubis kui ka afterparty olid väga mõnusad. Tore, et sain para para maaniat levitada, mis siis, et ise seda kõige vähem oskan.

Vestluspaneel oli huvitavalt kontrastne - Trash, kes lösutas toolil reaalses mahakukkumisohus ja rääkis rahulikult hentaist, Nikkolo, kes oli ülikonnas ja esindas esteetluse tippu ning pisi-nunnu, meie oma pop-iidol Iiris Vesik, kelle nunnud piiksatused seal vist igat nerdi mingil viisil puudutasid.

Afterparty'l sain teada huvitava fakti - nimelt oli vähemalt kolm inimest, kellel oli terve festi aja olnud väga halb olla ja seetõttu olnud 3 päeva järjest põhimõtteliselt söömata. olles ise 1 neist, võin öelda, et mingil imelikult põhjusel see tööhoogu ei peatanud. 3. päeva lõpus saadud pitsa maitses küll hea, Operast tulnud kommentaar 10 pitsa tellimise peale oli samuti hea - "nalja teete või?"

Kusjuures, läti poe ebaedu võis olla tingitud väga lihtsast põhjusest - tutvusin nende kaubavalikuga, 15 naruto wallscrolli, kuhi odavaid naruto figuure ja posu natuke-liiga-kalleid võtmehoidjaid.

Ahjaa, nägin täna unes, et mulle on tulnud 10 sõnumit selle kohta, et mingi festivali kola on kellegi käes ja ma pean sellele järele minema.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Heccu



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 10
Asukoht: Riia, Läti (Riga, Latvia)

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 12:51    Teema: Vasta viitega

http://files.inbox.lv/ticket/b7d2568eda0a8f017d427870019a5449eff0e844/%5Bmaxovt%5D_2009_09_13_AniMatsuri2009_%5B85CC50F2%5D.rar

Click "Lejupielàdet" to start downloading.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
aizen.sama



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 53
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 13:24    Teema: Vasta viitega

heccu kohta niiplaju et need failid uploadivad umb 9-10 kb/s ja 110 mb t6mmata on lausa 6udus

aga kus on videod nendekt meestelt kes seal HD kaameratega filmisid kas keegi nendega rääkis et upkoadiks videosid youtubi j2rgmine kord v6tan ka enda HQ kaamera et videot teha.

ja btw tahaks teada kas siin h2id kostüümi õmblejaid kah leidub tahaks j2rgmine kord tulla Code Geassi Lelouch Lamperouge-ina aga ei ole leidnud tema evil vormi aga egas pole hullu kui oleks olemas tema koolivorm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: