OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animepidu Genialistide klubis
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Aug 04, 2009 13:06    Teema: Vasta viitega

Ma küll lahkusin peolt enne kui Pärtel mängima hakkas, aga mul on raske uskuda, et ta Angerfisti mängis. Kui ta just ironiseerida ei tahtnud! Minu meelest on ta rohkem selline, ee, eklekto-elektro sõber.

Muu muusikavaliku kohalt oli aga minu meelest üsna selge, et saali eesotsas asuva laptopi juurde olid kõik peolised teretulnud oma enda muusikat peale panema. Nägin ise mitmeid tegelasi seal tiirutamas ja näpuga näitamas, millist lugu nad soovivad. Eelpool nimetet vaikivaid ja häälekaid kriitikuid (Edit: nimed said vahepeal kustutatud) nägin ma aga enamjaolt kusagil nurgas mossitamas.

Moss-moss-moss!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Aug 04, 2009 13:18    Teema: Vasta viitega

Sa ütled "Angerfist" nagu see oleks mingi halb asi.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Aug 04, 2009 13:32    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Sa ütled "Angerfist" nagu see oleks mingi halb asi.

See oli näide millega random seda muusikat kirjeldas. Kahjuks lasi ta selle postituse maha.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Teis Aug 04, 2009 15:53    Teema: Vasta viitega

pärtlil olid toredad roosad püksid jalas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 05, 2009 13:30    Teema: Vasta viitega

Vaatame nüüd korraks ürituse olemust. Animepidu, ilmselgelt on põhirõhk muusikal ja selle järgi tantsimisel. Selleks see üritus mõeldud oli. Nagu ma siit lugenud olen, on enamus minuga nõus, et muusika pool feilis. Sellest võime järeldada kuidas see üritus välja kukkus.

Asi mis oleks pidanud kindlasti olema: keegi omadest DJ. Ilma selleta pole seda üritust mõtet korraldada, sest see kukuks täpselt samamoodi välja. Asi pole muusikamaitses, pigem lugude sobivuses tantsimiseks. Alla poolte läks isegi täppi.

Ma ei taha Genky kohta midagi halba öelda, sest üksi on tõesti raske kõike teha. Järgmine kord palun küsi abi. Tean osasid Genklubi inimesi, Kadi veel paremini. Sellise ürituse juures ei peagi palju vaeva tegelikult nägema et asi õnnestuks.

Postitan veel, praegu kiirekiire.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Aug 05, 2009 13:46    Teema: Vasta viitega

MTI/Random, te võite küll proovida veeretada enda laiskust ja initsiatiivipuudust kuidagi genky süüks, aga tehke siis seda veidi vähem läbinähtavalt. Muidu on lihtsalt piinlik lugeda.

Temas küsiti korduvalt abi. Teie nendele palvetele ei reageerinud. Kõik.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Kolm Aug 05, 2009 13:51). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 05, 2009 13:50    Teema: Vasta viitega

Enne, kui veel mõni püha õiglustunnet täis "miks te siis abi ei küsinud - ma tean/oskan/olen muidu hea maitsega" postitus siia tuleb, panen ette korraks lugeda selle teema esimest postitust:
metsavana kirjutas:
Kas oleks huvilisi ja inimesi, kes oskaksid vajadusel ka plaate mängida? /.../ Ootan tagasisidet!

_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 05, 2009 14:25    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
Ma ei taha Genky kohta midagi halba öelda, sest üksi on tõesti raske kõike teha. Järgmine kord palun küsi abi.

Ma polnud ürituse korraldaja. Mina tegelesin selle osaga, mis minu jaoks oli planeeritud: tantsimine ja Stepmania. Lisaks paluti mul tuua AMVsid ning midagi plakati jaoks mõelda. Paluti, ma tegin. Muusika pole minu pärusmaa ning seetõttu sellel alal mina sõna eriti ei võtnud. Muusika osas on Bakas piisavalt pädevaid inimesi. Abipalvetele ei reageerinud aga mitte keegi peale minu. Või noh... reageeriti, kuid see piirdus põhiliselt ainult siia postitamisega.

Mind ennast huvitas väga näha, kuidas inimesed korraldamisega tegelevad. Just seetõttu, et korraldan ise palju üritusi. Oli asju, mida saaks teisiti teha, aga selleks ongi esmakordsed üritused. Et näha, kus on vajakajäämisi. Esimese korra kohta said Virge, Merca ja Lennart väga kenasti hakkama. Järgmine kord teab asju paremini teha ja probleeme ennetada.

Mind aga häirib see, et selle asemel, et käed konkreetselt külge panna ja proovida asja parandada, inimesed eelistavad tagantjärele tarkust jagada. Nagu acousmatique ühes eelnevas postituses ütles:
acousmatique kirjutas:
Muu muusikavaliku kohalt oli aga minu meelest üsna selge, et saali eesotsas asuva laptopi juurde olid kõik peolised teretulnud oma enda muusikat peale panema. Nägin ise mitmeid tegelasi seal tiirutamas ja näpuga näitamas, millist lugu nad soovivad. Eelpool nimetet vaikivaid ja häälekaid kriitikuid (Edit: nimed said vahepeal kustutatud) nägin ma aga enamjaolt kusagil nurgas mossitamas.

DJ lasi julgelt inimesi läpaka juurde. Kellel oli soov, sai enda lugu esitada. Alguses olid küll kõhklused, aga hiljem enam mitte. Ja mulle tundus, et ta oli pigem õnnelik, et rahval on häid soovitusi. Üks väheseid, kes üritas aidata, oli erick. Ja minu arust agiteeris ta ka teisi midagi tegema. Kas ka tegid, pole õrna aimugi. Vähemalt tema oli ainuke, keda ma nägin seda tegemas. Vabandan, kui oli veel. Viibisin päris palju all korrusel. Tolle teise DJ ajal ma aga lahkusin ning edasine on mulle tume maa. Küll aga mäletan, et sai ühtede isikute ringis enne minekut mainitud, et mängitakse valet muusikat ja võiks talle ütlema minna. Keegi ei reageerinud ja ütlesin seega seda ka metsavanale.

Kogu aeg ei pea ette ütlema, mida teha. Omaalgatust rohkem!
(tunneb, kuidas varsti hakkab tema poole lendama)


Minu arvates on tegelt antud arutlus päris kasulik. Varajasemalt pole sedasi ürituste korraldamise üle Bakas arutletud/räägitud/vaieldud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsavana



Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 51
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 05, 2009 14:54    Teema: Vasta viitega

Kuram ega siis muusika pole peo peamine eesmärk ...minuarust oli all baaris niisamagi hea lobiseda ja õlut manustada - tunnistan ausalt ,et nende kahe asja pärast ma kohale end vedasingi ja üleval käisin tralli kaemas ja dj noomimas puhtalt kohusetundest Kallis Kallis

EDIT: Kusjuures mulle meenub ,et me üritasime pärast dj'd põhiliselt seepärast ära puksida randomiga ,et JMKE peale panna (me seda talle muidugi ei öelnud)..et tegelt oleks veel rohkem mööda mussi hakanud tulema kui me plaan oleks õnnestunud Happybunny
_________________
full-metal-metsavana.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: