OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

3. Jaapani animefilmide festival JAFF
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 21:50    Teema: Vasta viitega

Aachi ja Ssipak oli venekeelse pealelugemisega.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 23:39    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Aachi ja Ssipak oli venekeelse pealelugemisega.

Ja mina ei läinudki, jama. :(
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 11:01    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Aachi ja Ssipak oli venekeelse pealelugemisega.


Kuidas eestikeelne tõlge muidu oli? Oleksin ainuüksi sellepärast läinud vaatama, et näha, kuidas eestlased on fekaalihuumori tõlkimisega hakkama saanud. Aga otsustasin pärast seda, kui nägin kavas kirjet RUS selle taga, "oma jalgu sinna mitte tõsta"

Täna võibolla Jaanimardikate Hauda vaatama ja sellega minu jaoks JAFF piirdukski.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 11:11    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Kuidas eestikeelne tõlge muidu oli? Oleksin ainuüksi sellepärast läinud vaatama, et näha, kuidas eestlased on fekaalihuumori tõlkimisega hakkama saanud. Aga otsustasin pärast seda, kui nägin kavas kirjet RUS selle taga, "oma jalgu sinna mitte tõsta"

Ma ei tea kuidas tõlge oli, lahkusin saalist peale esimest minutit.
Random Hero kirjutas:
Täna võibolla Jaanimardikate Hauda vaatama ja sellega minu jaoks JAFF piirdukski.

Veebikava kohaselt on see ka RUS/EST, aga paberkava kohaselt mitte. Also, see on film, mitte anime.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 21:21    Teema: Vasta viitega

Sai täna Evangelion ära vaadatud ehk 7. ja viimane planeeritud film selle aasta JAFFi kavas. Siin nüüs siis minu arvamused.
Sky Crawlers- Kena visuaalne pool, vinged õhulahingud, huvitav taust ja kõige selle juurde kahjuks nõrk lugu. Minu selle aasta JAFFi nõrgeim elamus, kuid sellest hoolimata hea film.
Suvepäevad kappaga- Tugev lastefilm, millesse oli pandud sügavamaid teemasid, kuid kokkuvõttes tundus natuke venitatud. Sellest hoolimata väga hea film.
Suur panda ja väike panda- Väga mõnus lastefilm mõeldud pere noorimatele liikmetele Oleks tahtnud kangesti oma väikesele õele seda näidata.
Perfect Blue- Natukene Paprikat meeldetuletav psühholoogiline triller, mis ajab vaataja heas mõttes segadusse. Selle JAFFi parim film minu jaoks.
Ükskord Tokyos-Südamlik film rasketel teemadel, mis sobiks kenasti jõuluperioodil telekasse.
Kauge tähe hääl+Media Arts anime lühifilmid- Kuigi Perfect Blue oli minu jaoks selle JAFFi parim film oli see parim elamus. Hoolimata mõnedest nõrgematest osadest oli lühifilmi valik kokku suurepärane ning avafilm Kauge tähe hääl minu arvates nii hea, et ma otsisin kodus hiljem selle järgi tehtud manga üles.
Evangelion- Ma olen sarja väga kaua aega tagasi käinud ning minu mälestused sellest ei olnud nii suurepärased, nagu mõnedel teistel. Ning seetõttu oli mulle kerge üllatus, kui väga mulle see film meeldis. Ilmselt tänu sellele, et tegemist oli sarja esimese poolega konsentreeritud kujul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 11:34    Teema: Vasta viitega

Plaanisin küll TTGL'i vaatama minna, aga kahjuks ei õnnestunud muude kohustuste tõttu, nii et seekordse JAFFi raames olen seni vaatamas käinud ainult Sky Crawlersit. Siiski on täna plaanis veel ka see uus Evangelion ära kaeda.

Mõnele seansile jäi minemata puhtalt seetõttu, et mul polnud mitte mingisugust isu venekeelse pealelugemisega filme vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ewu.



Liitunud: 12 Apr 2009
Postitusi: 68
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 21:01    Teema: ^^ Vasta viitega

Ma käisin seda Evangelion 1.0 sa oled/pole üksinda vaatamas, et päris hea oli aga tahtsin küsida, et kas nad siis näitavad 2'st osa järgmine aasta? Bunnysmile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 10:51    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance will open in Japan on June 27.

Tsiteerin::
Ma käisin seda Evangelion 1.0 sa oled/pole üksinda vaatamas, et päris hea oli aga tahtsin küsida, et kas nad siis näitavad 2'st osa järgmine aasta? Bunnysmile


Ma arvan küll ja siis kolmandat ülejärgmine ja neljandat üleülejärgmine ...

Mina käisin Jaff'il vaatamas Sky Crawlers'it, Tokyo Godfathersit ja lühianimaid. Eile ei jõudnud Ponyot ja Evangelionit vaatama, aga see eest vaatasin õhtul hilja Ponyot arvutist. Päris nunnu oli, kuigi terve filmi jaoks jaksu ei jätkunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 15:08    Teema: Vasta viitega

Kavatsesin rohkem käia, aga ilmselt piirdub ka see aasta ühe animega - Sky Crawlers. Õnneks on just minu lemmik tüüpi film kinos vaatamiseks.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 17:20    Teema: Vasta viitega

Lähen vaatan neid multikaid, mida täna näidatakse ja sellega minu jaoks fest algab ja lõpebki.
Ma mäletan, et esimesel aastal meeldisid mulle enne filme näidatud lühianimed väga. Olen positiivselt meelestatud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 17:29    Teema: Vasta viitega

Ma püüan ka sinna jõuda, ehkki Hoshi no Koe on mul juba nähtud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 17:31    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Kavatsesin rohkem käia, aga ilmselt piirdub ka see aasta ühe animega - Sky Crawlers. Õnneks on just minu lemmik tüüpi film kinos vaatamiseks.

COMPLETE DITTO DUDE
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 17:55    Teema: Vasta viitega

Käisin eile Evangelionit vaatamas. Totaalselt awesome filmielamus - vana hea stoori praktiliselt muutmatul kujul, kuid visuaalselt lausa mitu suurusjärku võimsam!!! Väga lahe, et sellist asja õnnestus suurelt ekraanilt vaadata. Ainsa miinusena võiks välja tuua kohatise kiirustamise (sama lugu prooviti ära rääkida peaaegu poole lühema ajaga), kuid tervikut see ei seganud, pigem lihtsalt nõudis vaatajalt veidi pingsamat kaasamõtlemist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 18:14    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Ummi kirjutas:
Kavatsesin rohkem käia, aga ilmselt piirdub ka see aasta ühe animega - Sky Crawlers. Õnneks on just minu lemmik tüüpi film kinos vaatamiseks.

COMPLETE DITTO DUDE

AWESOME HIGH FIVE!

Enivei, Evangelionit ma lähen küll vaatama! kui ma sel ajal ei maga
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shizuka



Liitunud: 12 Apr 2009
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 19:12    Teema: Vasta viitega

Perfect Blue
Päris omapärane oli. Sisu jäi küll suhteliselt segaseks minu jaoks, raske oli aru saada, mis päriselt toimub ja mis mitte. Joonistus mulle eriti ei meeldinud, aga samas filmi meeleoluga see sobis. Mingit vaimustust see film minu puhul ei tekitanud, aga igav ka ei olnud. Lihtsalt selline kummaline tunne jäi.
Sky Crawlers
Idee oli väga huvitav ja omapärane, aga teostus tundus kuidagi viletsapoolne. Algus ja lõpp olid head, keskosa venivam. Ahjaa, muusikaline pool oli väga mõnus.
Lühifilmid
Parim kogemus selle aastaselt JAFF-ilt. Nii mõnigi lühifilm oli tore ja humoorikas. Oli ka nõrgemaid muidugi, aga üldmulje oli väga hea. Paariminutine lühifilm "Sünnipäev" oli minu arvates üks tugevamaid.
Hotaru no haka
See oli film, mis mulle sealt kõige rohkem meeldis. Nii armas ja samas huvitava ja kurva sisuga. On kogu oma kiituse täiel määral ära teeninud.
Tengen Toppa Gurren Lagann
Oeh, väsitav kogemus, pole varem nii pikalt kinos istunud. Aga sari ise oli hea. Naljakas ka. Esimese poole lõpulaul oli ka mõnus, teise poole oma mitte nii väga. Mulle meelidis, lemmikutesse ei kuulu, aga hea on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 23:19    Teema: Vasta viitega

Saabusin just lühifilmide vaatamiselt, seni parim kogemus selleaastaselt JAFFilt. Mitmed neist on läbi veebi kättesaadavad:

Ushi-nichi - http://zoome.jp/kougei_anim/diary/12
Autor: Ichinose Hiroco

49
Autor: Ichiro Iwano

Birthday - http://www.toshiaki-hanzaki.com/toshiaki-hanzaki/movies/birthday.mov
Autor: Toshiaki Hanzaki

Lost Utopia - http://www.youtube.com/watch?v=HRNApxBx5eY
Autor: Mirai Mizue

Alien Invasion: The case with Hiroshi - osa Ani*kuri 15'st.
Autor: Shoujirou Nishimi

Mr. Cloud and Mr. Rain - http://www.youtube.com/watch?v=-uHu8pJva_M <<< HD, tunduvalt parem kvaliteet kui see mida meie saalis näha saime!
Autor: Tomoyoshi Joko

Must karupoeg ja metsarong - http://streaming.yahoo.co.jp/c/t/00522/v04992/v0499200000000480723/ (Japan only :( )
Autor: Usagi Tanaka, kes näikse olevat Akira Yamaoka (Silent Hilli soundtrackid) tihe kollaboreerija. Antud tüki soundtrack oli ka temalt.

After School Midnight - http://www.blinkx.com/video/hitoshi-takekiyo-after-school-midnight/b6sHdDrHqEkuXDbxhEBm0Q
Autor: Hitoshi Takekiyo

Isiklikud lemmikud olid Ushi-nichi ja Lost Utopia.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 23:35    Teema: Vasta viitega

Pean fushiga nõustuma, lühifilmid olid tõesti väga, väga huvitavad. Lisaks tänaksin fushit selle postituse ja linkide väljaotsimise eest, tuhnisin ise juba hea veerand tundi netiavarustes midagi leidmata.
Enda lemmikuks olid Ushi-Nichi ja Franz Kafka`s A Country Doctor

Lisaks olen ära vaadanud veel:

Sky Crawlers, kirjutasin selle kohta varem juba, et hea idee, teostus ei jõudnud publikuni.

Paljasjalgne Gen 2 Minu jaoks täiesti tundmatu asi, mis mind eriti saali ei tõmmanud. Poole seansi pealt aga avastasin, et tegemist on tõelise pärliga. 3 aastat pärast pika plahvatust aset leidev kurb ja tõsimeelne lõik kodutuks jäänud laste elust.

Ükskord Tokyos Samamoodi, nagu Paljsajalgne Gen, oleks ka see minu poolt vaatamata jäänud, kui ma juba kinos poleks olnud. Ei omanud küll ehk nii mõtlemapanevat ja sünget sisu kui Gen, aga soovitan seda kõigil vaadata. Korralik sisu ja suur hulk tobenaljakaid kokkusattumisi tegi filmi tõesti nauditavaks.

Jaanimardikate Haud Live action osutus hämmastaval kombel animest paremaks. kui välja jätta liiga kli¹eena tundunud tädi, olid kõik tegelased (ja neid oli märksa rohkem) palju huvitavamad ja värvikamad. Samuti oli "jaanimardikate haud" live-actionis palju selgemini välja toodud kui animes.

Kauge tähe hääl läheb uuesti vaatamisele, sest subtiitreid oli pea võimatu välja lugeda. Kombineerides jaapani ja vene keele oskusi, sain sisust enam-vähem aru, aga jäi tunne, nagu oleks aja investeerimist vääriva tüki kiirustades alla kugistanud ja maitset ainult aimanud.

Death Note hea anime, live-action ei jätnud vastikult ülepingutatud muljet nagu enamusega juhtub. Kusjuures näitleja, kes mängib L'i, mängis DMC filmis Negishi't.

Homme veel desunooto teist osa vaatama ja siis Evangelioni ka.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Apr 14, 2009 00:45    Teema: Vasta viitega

Lühifilmid olid head. Ushi-nichi parim. Landarzti nägin kolmandat korda, animatsioon meeldis ikka veel, kuigi ma parem ei väidagi nagu oleksin sõnumile pihta saanud. Hoshi no Koe oli... meh.

Kui Sky Crawlersi ja EVA 1.0 saab BD formaadis koos lisadega kiiresti ka koduarvutisse tõmmatud, siis äsjanähtud autorifilmide ja vähem "reklaamitud" animede kollektsiooni nägemise eest olen alati nõus maksma.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Apr 15, 2009 23:16    Teema: Vasta viitega

Ma olin täitsa unustanud kui väga mulle Evangelion omal ajal meeldis ja mul on hea meel, et ta mulle jätkuvalt täiega imponeerib, ehkki nüüd juba veidi teistel põhjustel.

Edit: Kuna üritus nüüd läbi on, siis sooviksin tänada korraldajaid järjekordse toreda festivali eest ning jään lootma, et ka neljas JAFF toimuma saab.

(ning pliis märkige järgmine kord ikka selgelt ära kavas kui filmil on venekeelne pealelugemine!)
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 16, 2009 00:25    Teema: Vasta viitega

Sai siis nüüd JAFFi ka kinosaalist seestpoolt näha. Senimaani ainult uksetaga istunud ja mangasid müünud :P

Evangelion 1.0 oli tore. Miskipärast ma mitmeid muudatusi ei mäletanud, kuigi olin seda varem näinud. Väga kena visuaalne külg.

Mul on väga hea meel, et JAFF taaskord toimus. Vaatamata keerulisele majanduslikule korrale. Aitäh! Happybunny


Ise ütleks tegelt aitäh ka Krisostomusele, kust telliti meile hea valik mangat müümiseks.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Nelj Apr 16, 2009 14:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: