OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2009 Anime Kevadhooaeg
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Apr 01, 2009 21:53    Teema: Vasta viitega

Asura Cryin' paistab juba kirjelduse järgi nii saast...arvatavasti ei vaata, kthnx. emm
Samas Basquash, K-on ja võibolla ka Arad Senki paistavad huvitavamad, neid üritan vähemalt vaadata.
Ahjaa, siis kindlasti Natsu no Arashi, kasvõi juba selle pärast, et Jin Kobayashi eelmine manga, School Rumble on üks mu südamele väga lähedane asi.
Ristorante Paradiso paistab selline teistmoodi asi, võibolla üritan ka seda jälgida.
Hatsukoi Limited'i tahaks ka tegelikult aga vaatab, kas jõuab. See jääb tagaplaanile kasvõi sellepärast, et tuleb Ichigo 100% autorilt.

Krt seda on niigi minu jaoks liiga palju ... emm
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 01, 2009 22:25    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Hatsukoi Limited'i tahaks ka tegelikult aga vaatab, kas jõuab. See jääb tagaplaanile kasvõi sellepärast, et tuleb Ichigo 100% autorilt.

Nii Ichigo 100% kui Hatsukoi Limited mangad on väga head, Hatsukoi Limited isegi rohkem, aga animest pole ilmselt midagi head oodata, vaadates Ichigo 100% oma.

Natsu no Arashi on ka tore.

Muidu kavatsen pärast esimesi osasid oma muljeid jätta.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Apr 01, 2009 22:28    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Stopa kirjutas:
Hatsukoi Limited'i tahaks ka tegelikult aga vaatab, kas jõuab. See jääb tagaplaanile kasvõi sellepärast, et tuleb Ichigo 100% autorilt.

Nii Ichigo 100% kui Hatsukoi Limited mangad on väga head, Hatsukoi Limited isegi rohkem, aga animest pole ilmselt midagi head oodata, vaadates Ichigo 100% oma.

Natsu no Arashi on ka tore.

Muidu kavatsen pärast esimesi osasid oma muljeid jätta.


Eino ma mõtlesin mingi aeg Ichigot vaadata(mangale pole mõelnud), aga siis märkasin, et täägides olid "harem, pantsu, ecchi, slapstick, fanservice" jne.
Eeehh... emm
Ja mulle just eile räägiti ka, et see Ichigo100% just kõige parim anime ei ole.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
PalmtopLion



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Nelj Apr 02, 2009 14:00    Teema: Vasta viitega

Yay! Õnneks jälle midagi vaadata! :)
Kindlasti vaatan Hayate no Gotoku't, kuna esimene hooaeg meeldis väga.
K-On tundub kah huvitav olevat. Viskan ka pilgu Senjou no Valkyria peale, kuna mängu treiler oli päris huvitav.
_________________
Filmid mida iga inimene peaks vähemalt kord nägema ja nende üle mõtlema :
Zeitgeist - The Movie
Zeitgeist: Addendum
Eestikeelse tõlkega on võimalik vaadata SIIN.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dzamul



Liitunud: 8 Apr 2008
Postitusi: 45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 02, 2009 21:35    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just Queen's Blade esimese osa ära. Peale seda võiks öelda, et äge on. Meenutas kohe Sekireid kus samuti suurte rindadega naised omavahel kaklevad, kuid siin näeb kõvasti rohkem paljasid rindu ja tegelased on kõvasti napimalt riides. Lõpp oli eriti üllatav kus ühel deemonist tütarlapsel rinnad plahvatasid 0.o


Jätkan vaatamist kuna üli napis riietuses kaklevad neiud stiil on mulle suhteliselt meelejärele.
Vaatasin sellise gruppi nagu Peruna-Zing subs väljalaset, seda gruppi soovitan vältida vigasid oli tõlkes liiga palju.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 18:55    Teema: Vasta viitega

K-On!'i on järjekordne kullatükk KyoAni kapsaaias. Optimistlik ja elu täis slice of life seeria, millega on nii tekstis kui ka pildis piisavalt palju vaeva nähtud, et tõsta teda mitme astme võrra kõrgemale teiste samalaadsete animete seast. Kõik tegelased on omanäolised ja huvitavad ning nende eripärasid tuuakse igasugu pisidetailidega esile, näiteks kaader, kus bändi kaks esiliiget teineteist põsest näpistasid, sest nad ei suutnud uskuda, et nad olid lõpuks neljanda liikme leidnud. Või siis see paarisekundiline lõik, kus bändi kõige uuem liige, kes üldse pille mängida ei oska, elevusest laua all oma jalgadega sipleb, sest ta ei tea mis teda ees ootab. Sellised hetked toovad naeratuse suule ning peale esimest episoodi oli tõeliselt hea tunne sees, päev oli kohe paremaks muutunud.

Ehk siis vaatan edasi.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dzamul



Liitunud: 8 Apr 2008
Postitusi: 45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 19:54    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
K-On!'i on järjekordne kullatükk KyoAni kapsaaias. Optimistlik ja elu täis slice of life seeria, millega on nii tekstis kui ka pildis piisavalt palju vaeva nähtud, et tõsta teda mitme astme võrra kõrgemale teiste samalaadsete animete seast. Kõik tegelased on omanäolised ja huvitavad ning nende eripärasid tuuakse igasugu pisidetailidega esile, näiteks kaader, kus bändi kaks esiliiget teineteist põsest näpistasid, sest nad ei suutnud uskuda, et nad olid lõpuks neljanda liikme leidnud. Või siis see paarisekundiline lõik, kus bändi kõige uuem liige, kes üldse pille mängida ei oska, elevusest laua all oma jalgadega sipleb, sest ta ei tea mis teda ees ootab. Sellised hetked toovad naeratuse suule ning peale esimest episoodi oli tõeliselt hea tunne sees, päev oli kohe paremaks muutunud.


Nõustun sinuga täiesti. See sari muudab veel maailma. Viimasel ajal polegi minuga nii juhtunud, et hakkan midagi vaatama ja juba ta läbi ongi nagu oleks asi kestnud ainult mõned minutid.
kindlasti vaatan edasi :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 20:50    Teema: Vasta viitega

Huvitav, 4channi /a/ nuttis küll, et K-On'i kogu animatsioonieelarve olevat raisatud OPi ja EDi peale.
Aga noh, mina näen seda arvatavasti alles esmaspäeval kui sedagi LaLaLaa, siis saame teada
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 21:18    Teema: Vasta viitega

K-On!'i esimese osa võttis acousmatique küll väga hästi kokku, ei hakka parem kordama.
Vaatan edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 22:00    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Huvitav, 4channi /a/ nuttis küll, et K-On'i kogu animatsioonieelarve olevat raisatud OPi ja EDi peale.


4chan nuttis, sest nad ei saanud päris seda, mida ootasid. Mõne teema põhjal võiks öelda, et ootasid lunastaja teist tulekut. Aga anime oli lihtsalt hea.

OP ja ED mõnusalt kaasahaaravad, animatsioon täiesti piisav kooliplikade igapäevaelu näitamiseks. Tüüpiline slice-of-life huumor situatsioonikomöödiaga ehk ega originaalne pole, aga samas vaatajad teavad, mida saavad ja heast asjast ei saa kunagi küllalt. Jätkan vaatamist, sest ammu pole ühtegi head animekomöödiat olnud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 22:27    Teema: Vasta viitega

Ei saa mina aru. Tuli selline veider mõte pähe, tahtsin seda koomiksiks isegi teha, ent puudus paar vajalikku elementi, mille hankimine (proovisin) osutus märksa raskemaks kui arvasin.

Kas slice of life on mõeldud inimestele, kellel puudb täielikult elu? Et kui pole life'i, võta kasvõi viiluke kellegi teise elust, sellst ka nimi?

Pärast kõiki neid tegelane tõuseb-jookseb-hilineb-tukub loengus-jändab klubis animesid, tekib küsimus, kas tehakse lõpuks ka selline valgekraelaste anime (hehe, The Sensitive Salaryman), mis näitab detailselt (ja muidugi ülipõnevalt) , hommikust liiklusummikus istumist, kontoritöö võlusid ja pärast tööpäeva väikest napsuvõtmist?

Vabandan, äkki ei ole ma mõnele nüansile pihtsa saanud, aga pärast seda, kui ma ise hommikul sisse magan, kooli jooksen, loengus magan, siis mingi kooliga seotud ülesande raames mööda linna ringi kakerdan ja rampväsinult koju jõuan, puudub mul tõesti igasugunegi viitsimine seda anime kujul uuesti läbi elada.

Miinuspunkte saab veel purupurjus tuikuva koolitüdruku eest (vähemalt oli see mu esimene mõte, kui seda nägin), viimseni ärakulunud naljad koos viimseni stereotüüpsete tegelastega.
Plusspunkte aga Detroit Metal City'le vihjamise eest (Satsugaaiiii)

K-on läheb minu jaoks kaduma,ei vaata
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 23:43    Teema: Vasta viitega

Basquash! on enam-vähem selline, nagu preview'dest oodata oli: lihtne no fluff stoori äksi täis lastest ja mechakrovpallist ning väga detailselt välja töötatud visuaaliga futulinn ja kõrgetasemeline animatsioon. Taustade filigraansus pani mind mitu kordi pausi vajutama, et täpsemalt näha mida kõike kujutatud on. Tegelaste dialoogid aga tekitasid isu edasi kerida, ehkki ma lõppeks end sellest hoiduda suutsin. Nilbeid nalju on ebanormaalselt palju.

Ma kavatsen seda seeriat edasi vaadata, kuid seda peamiselt tehnilise meisterlikkuse nautimiseks.

Edit: Higepiyo: Seeria premise (vuntsidega tibu) reedab kõik naljad ette ära ning mingisugust erilist vaatamisrõõmu ei ole. Võib siiski mingil põhjusel meeldida inimestele, kellele Oruchuban Ebichu meeldis. Ja võib-olla ka neile, kellele Chi's Sweet Home meeldib, sest Higepiyo on tolle sarja friigim variant. Ei vaata edasi.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Laup Apr 04, 2009 14:44    Teema: Vasta viitega

K-ON on väga hea, vaatan edasi.
Coalguysi subtiitrid olid ka täitsa normaalsed.

Queens Blade on üks jubedamaid animesid, mida viimasel ajal näinud olen. Igavad võitlused, peaaegu terve osa jooksul on ekraanil kellegi paljad rinnad. Ja see on vist kõik, kuna lugu põhimõtteliselt puudub ja tegelased on välja mõeldud tisside näitamiseks. Ei vaata edasi.
Aasasubsi tõlge on pidevalt mööda, font on rõve, ei soovita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 04, 2009 16:12    Teema: Vasta viitega

K-On on päris muhe anime. Ma seda maailmamuutmise faktorit temas küll ei näe, aga vaadata on teda sellegipoolest tore. Ainus konks on selles, et minu jaoks särasid OP ja ED mõlemad kirevamalt kui anime ise. Aga sellegipoolest, jätkan vaatamist.

Queen's Blade see-eest oli totaalne saast. Mingit lugu nagu ei olnud (vähemalt arusaadavat), character designid olid rõvedad ning QB näol on tegemist sellise teosega, mille puhul saaks kõrgema klassi tissimaniakk püsti tõusta ja öelda, et "kuni tänase päevani ei teadnud ma, et on olemas selline asi nagu liiga palju tisse". Ei vaata edasi.

Charady no Joke na Mainichi esimese osa vaatasin ka ära, aga ei oska veel mitte midagi öelda. Imelik oli.


Viimati muutis seda Bushidon (Laup Apr 04, 2009 16:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 04, 2009 16:17    Teema: Vasta viitega

Ma hakkan ühekaupa postitusi iga anime kohta tegema nüüd vist.

K-ON oli... mitte kõige parem. Peategelane on täiesti tard ja nagu Random Hero juba mainis, siis slice of life on igav. Okei, tegelikult osad mulle päris meeldivad, nagu viis osa Lucky Star'i ja kaks hooaega Minami-ke'd (esimene ja kolmas hooaeg st). See anime ei suutnud enda vaatamist eriti õigustada. Vaatan edasi, sest bassist on seksikas.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShiroiNeko



Liitunud: 4 Apr 2009
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Laup Apr 04, 2009 16:28    Teema: Vasta viitega

K-on on h2sti m6nus anime :)
OP ja ED on lahedad, animatsioon on m6nus ja story on hea.
Vaatan edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Laup Apr 04, 2009 17:01    Teema: Vasta viitega

K-ON! - vaatan edasi

Midagi erilist küll ei olnud, aga samas igav ka ei hakanud. Paar nalja oli ka sisse visatud.

Ummi kirjutas:
Bassist on seksikas

Seconded.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 04, 2009 17:19    Teema: Vasta viitega

K-On! - Selline trilla tralla anime. Vaatab edasi kuni igav ei hakka.

Phantom-Requiem for the Phantom - Esimene osa mingeid erilisi muljeid ei jätnud. Vaatab kuidas edasi areneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 04, 2009 17:55    Teema: Vasta viitega

Queen's Blade on väga sügava stoori ja peenete naljadega anime. Tissid on ka päris head. Ei vaata edasi, kuigi MPC's kiirenduse nupule vajutada saab kaks korda vähem jama ja sama palju tisse. Ja ED on mõnus.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kiishim



Liitunud: 1 Aug 2008
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Laup Apr 04, 2009 18:07    Teema: Vasta viitega

K-ON! - lihtne selline, hea teinekord võileiva kõrvale võtta. Vaatan.

Phantom ~Requiem for the Phantom~ - ei teagi mida arvata... Joonistatud on kenasti. Lool endal justkui ka potentsiaali oleks ja miks ma seda üldse vaatama hakkasin oligi seetõttu, et pole praegu vaadatavate asjade seas ühtegi sarnast põnevikku. Absoluutselt käis närvidele muusikavalik. Muusika justkui pidanuks edastama ülimat traagikat ja sügavamõttelisust, aga ... ei sobinud kuidagi, või midagi jäi nagu puudu, või lausa häiris kohati. Kippus nagu lugu ennast varjutama (või siis teine võimalus, et polegi mingit erilist lugu). Arvatavasti vaatan veel vähemalt paar episoodi, siis saab ehk selgemaks, millega tegemist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: