OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

BAKA 6. KOKKUTULEK 7.-8. veebruar 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Specter



Liitunud: 25 Nov 2003
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 19:23    Teema: Vasta viitega

Veelkord tänud genkyle korraldamise ja kõikidele teistele kohale tulemise eest.
Oli ülimalt meeldiv.
_________________
: )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 19:33    Teema: Vasta viitega

princess kirjutas:
mis sest et ainult 4 tundi sai magada LaLaLaa

Isegi hästi said siis. Mina pidin poole vähemaga leppima ja kõik asitõendid viitavad sellele, et mõni ei maganud üldse :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 19:43    Teema: Vasta viitega

Mõnus oli.
Toimumispaik oli tippvärk, väga hubane ja nii pehmete madratsitega, et ma lausa kahetsen, et vaid paar tundi magada sain. Ja seda, et jagasin Bushidoni alksiprobleemi.

Mängud olid lahedad ja kuigi acousmatique põdes pisut viktoriini tõttu, siis ma kordan, et see oli väga hea, sest kamba peale sai täiesti arvestatava hulga õigeid vastuseid ja teine pleiss ftw. Saadud bento päästis mind öösel näljast. Ettekanne ja vestlusring olid professionaalselt korraldatud ja sai nii midagi uut kõrva taha pandud.

Kõige tähtsam oli loomulikult seltskond. Eks ikka see värk, et suur osa bakalastest sai nähtud ja nüüd võib tänaval käies neid ära tunda ja mis kõik veel. Muidugi juttu sai õige mitmega aetud ja õige mitmega jäi see tegemata, aga pole hullu, selleks on järgmised korrad.

Saunas oli väga mõnus. Minu arvates teeb saun koosolemise ikka kaks korda paremaks igal puhul. Sinna oleks võinud rohkem rahvast tulla, kuid samas oleks siis kitsaks jäänud.

Ja mis veel toredam - mul üle pika aja on animeisu tagasi. Paari inimesega sai ka animest juttu puhuda ja teemaks tulid ka mõned, mida näinud pole, kuid kindlasti peaks. Nüüd ka tahaks.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 21:59    Teema: Vasta viitega

Oli jah väga hea üritus. :) Tänud genkyle ja kõikidele kohalolijatele. :)

http://flickr.com/photos/antyx/sets/72157613514944674/ <-- pildid seal.
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 22:15    Teema: Vasta viitega

Kõik hästi, kummardus. Kahju ainult, et tantsupidu ära jäi.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 22:16    Teema: Vasta viitega

zero kirjutas:
Kõik hästi, kummardus. Kahju ainult, et tantsupidu ära jäi.

Osa rahvast seal tantsis päris edukalt. Erick oli eriti hoos LaLaLaa
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 22:28    Teema: Vasta viitega

Mõnus üritus oli.Sai juttu puhutud ja aega veedetud.Mingitel põhjustel ma teist ettekannet ei näinud :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 22:39    Teema: Vasta viitega

see on parim pilt neist, mis siiamaani üleval.
superb!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 23:30    Teema: Vasta viitega

tore oli, aitäh. alati võiks rohkem inimestega rääkida jne, aga noh... kahtlustan, et mul õnnestus teist korda järjest kõige kauem magada. LaLaLaa
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsavana



Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 51
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 00:04    Teema: Vasta viitega

Inimesetunne on juba rohkem sees. Mis suppidesse puutub siis sõin mõlemat ja hüvad olid. Seda ,et ma muusikast rääkisin ei meenu üldse..regilaulu sai küll lauldud jah, seda mäletan hästi. JA ma unustasin uuesti ära mis see super hea ulmeanime oli mida ma vaatama pidin, lugesin isegi animeteema nimekirja läbi aga ei suutnud leida, raisk! Aga inimesed ise olid kõik väga sõbralikud ning muhedad ega öelnud halvasti isegi siis kui neile sai suht pealetükkivalt närvidele käidud ja Genky tegi tõesti kõva töö ära hehe. Ainuke millest kahju ,et kui 4C räägiti olin teab kus võsas :/ seda oleks küll tahtnud kuulda.
_________________
full-metal-metsavana.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 09:59    Teema: Vasta viitega

On sul äkki midagi meeles selle anime sisu kohta? See aitaks vast pealkirja välja mõistatada...
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 15:10    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis! Siin mõningad tähelepanekud:
*nüüdsest on bakal oma poistekoor (ma lisan video(d) hiljem, siis kui olen oma Youtube’I salasõna suutnud välja otsida)
*draamat oli päris palju O_o
* Oli veidi uimasem kui eelmise aasta üritus :S
*scavenger hunt peab toimuma valges, mitte hämaras :S
*ruumi oli mõnusalt palju :)
*minu käärid jäid sinna maha :(
*saun oli ülimõnus LaLaLaa


Minu pildid siis siin

kes ei viitsi albumis väga tuhnida, siis siin on minu lemmikud LaLaLaa (klõpsa pildil, et suuremaks teha)


Seda pilti mina ei teinud, aga seda hetke oleks näha küll tahtnud… yaoi fänn minus nutab selle mahamagamise pärast. Äitäh pildi tegiljale!


Someone is in heaven wink


Viimati muutis seda ewty (Esm Veeb 09, 2009 17:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 15:48    Teema: Vasta viitega

ewty kirjutas:
Seda pilti mina ei teinud, aga seda hetke oleks näha küll tahtnud… yaoi fänn minus nutab selle mahamagamise pärast. Äitäh pildi tegiljale!

Ei ole siin mingit Yaoi'd, Isa ja poeg on nagu hommikul teooria kerkis.
Poistekoor* muideks...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 17:01    Teema: Vasta viitega

Üritus oli hea energia upitus (energy boost). Suur tänu genkyle, et ta ikka viitsib korraldada selliseid asju. Koht oli ka väga hea, kuigi natuke kaugel.

Aitäh neile, kes viitsisid pilte jagada. Endal oli vaid telefon, millega tehtud paari pilti ei ole mõtet eriti jagada. Eriti head olustikku tabavat ja kohalolijate olemust tabavad olid xin'i pildid.

Natuke offtopic, aga kuidas soramimi karaokele lugusid saada? Saan aru, et seal käib see sarnaselt stepmaniale, aga ei leia midagi kusagilt. Keegi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 17:26    Teema: Vasta viitega

Hurjah ja musttuhat kuradit.

Selleks, et Agu Sihvka kombel kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada viiendal veebruaril lõppenud töönädalast, mis mind ülemäära pikki tunde kontoris hoidis. Viimaks kesköö paiku Tartusse jõudes pidin alustama pikemat vast-soetatud arvutusmasina üles seadmist (tänud erickule, kes komplekti välja valis), millega hommikul viie paiku ühele poole sain. Tukastasin põgusalt kaks tundi ja asusin siis linna poole liikuma, kus ZEPPELINi ees kohtumispaik kokku oli lepitud.

Saabusin parklasse esimesena ning pidin pettuma, sest kohvik, kus eelmine (või üle-eelmine?) aasta sai pärast pikka ööd Sakura Sena filmide vaatamist topeltespressosid luristada, oli suletud. Sissekäigu kõrval uinus kurblik asotsiaal. Passisin seega maja ees ning tasapisi hakkas rahvas kogunema, mingi hetk jõudsid kohale ka metsavana ja erick ja xin. Kui kellaosuti üle maagilise kuiva seaduse pügala tiksus, jalutasin poest läbi ning täiendasin tagavarasid paari spetsiaali võrra. Peatselt oli umbkaudu kõik osavõtjad saabunud – v.a fushi, kes kusagil ilmselt magas – ning sõit ropemate linnade poole võis alata. Allakirjutanu leidis koha Flasher T sõidumasinas ning lõppkokkuvõttes võitis meie ekipaa¾ Tartust alustatud etapi lõdva vasema randmega.

Tee peal sai arutatud klassikalisi probleeme MMORPGde maailmas, vesteldud põgusalt tööst ja muust tühjast-tähjast. Vahepeatus Viljandis andis noortele taas võimaluse poode külastada, sondeerisime pinda ka kohalike videomängude osas ning valik ei olnudki kõige haledam. Pommiaugust sai ostetud ka rämedat kanaleiba saiaga, mida järades siis poe sissekäiku ummistatud sai.

Mõned kümned minutid hiljem keerasime juba Kopra Talu hoovi peale ning meid tervitas klassikaline icanhascheezburger loom, kes endid selili viskas ja andis märku, et nüüd on õige aeg teda kõhu alt sügada.

Pärast numbritubadesse laiali laotumist võtsime platsi peamaja pika laua ääres ning alustasime klassikalise rämetsemisega erinevatel aadressidel. fushi oli kodunt kaasa toonud oma sülearvuti ning demonstreeris selle abil erinevaid hentai-mänge, aga ka Quake III sai üle vaadatud. Usinamate foorumitegelaste abiga sai talurahvas oma internetiühendusegi taastatud.

Mõni aeg hiljem oli suurem osa seltskonnast kohale ja alustuseks istuti suurde hipi trummiringi, kus igaühele nimekleeps otsaette lajatati ning paluti enesest paari sõnaga rääkida. Eric Cartman oleks rahvale kahtlemata karumeissi näkku pritsinud ja kumminuiaga peksnud.

Tutvustusringi järel oli lühem paus ning paljud lõbustasid endid piljardimängu või kohalikest terabaitidest pakutava kopeerimisega. Kusagil pandi vist kohe püsti ka mängujaamad, mille taga siis usinasti erinevaid abstraktseid pikselikäkke peksti.

Pärast hingetõmbehekte toimus viktoriin, mille korraldajaks oli seekord fushi. Mis tähendab tegelikult seda, et erinevalt ruri vikotriinidest võis sellele isegi mõnda vastust teada. Ja nii oligi: esikohta meie suvandigeneraatori abil loodud eepiliselt hea meeskond nimega SOMA PERIES FLIES A PINK TIEREN küll ei saanud, aga vähemasti teadsid kõik mingeid vastuseid mingitele küsimustele. Pealegi ei olnud meie meeskonnas mitte kellelgi aifõune, millega konkurendid vikipeediat kammisid – tavatelefon sureb operaatori pakutava netiühenduse taha lihtsalt ära.

Mälumängu lõpus hakkas uneta öö tunda andma ning ma viskasin oma toas pooleks tunniks pikali. Kahjuks jäin ma seetõttu ilma ericku ettekandest.

Päikese loojudes kamandati järjekordselt valitud meeskonnad maja ette, et alustada otsimismänguga. Vähenev valgus ja nii-ehk-nii vähene entusiasm tähendasid seda, et meie meeskonda jalutas rahulikult ümber talu kompleksi, tegi suitsu, pildus sapiseid kommentaare ning ei püüdnud midagi eriti leida. Õnneks saabus mingist hetkest Vabarnamees, kes kutsus mind järgnevaks ettekandeks valmistuma.

Enne õhtusööki saigi maha istutud ning räägitud põgusalt kolmest üsna erinevast hobist, mis kõik mingit pidi Jaapani või animatsiooniga seotud. Müts maha Vabarnamehe ja minu kaaspanelistide ees, kes viitsisid oma väärtuslikke mänguasju rahvale näha tuua. Mäletan, et mõned huvilised soovisid saada minu käest lisainformatsiooni veebilehtede kohta, mis minu mecha-hobiga kursis hoiavad. Kahjuks ei mäleta mina enam, kes need olid, nii et saatke mulle PM vms kui soovite ihaldatud teavet omandada.

Õhtusöögiks olid lubatud maitsvad supid, mis kaussidest kiiresti kadusid. Eine järel lagunes rahvas suuremateks ja väiksemateks gruppideks, mõned võtsid nõuks niisama lobiseda, mõned piljardit või telekamänge toksida või siis sootuks telepurgi ees istuda. Mina lobisesin kordamööda paljude vanade ja uute tuttavatega, niisama lõõpimise vahele sai ka törts õuduskirjandust väisatud (metsavanaga), aga ka filme ja mänge, muidu elu ja muud vähem ebakohast. Hea sõnaga tuleb ära mainida ka Trashi lagritsanaps, mis nähtavasti oligi ainus põhjus, miks kollatõvepisik Lätisse tagasi roomas ja seal kuuevarbalisi edasi pureb.

Istusin korraks maha ja pidasin ka paar duelli Vabarnamehega. Lõpptulemus oli minu mäletamist mööda viigiline, aga olemasolevad puldid olid väga hirmsad, seega oli võit ja kaotus nagunii kaootiline. Mina kasutasin juhust ja ostsin kokkutuleku ajal enesele hea 2D-mängude puldi.

Hiljem, pärast keskööd puhkes paratamatu epideemiline UltraStari laulumaraton, kus kõik vähem ja enam kogenud oma häälepaelasid vägistada võisid. Kahjuks ei olnud aparatuur küll sedavõrd kasutajasõbralik või täpne, kui seda on SingStar PS2 või siis PS3 peal, aga asja ajas ära. Varajastel hommikutundidel sain aru, et jaks on kadunud asja üleval hoida ning läksin viskasin pikali.

Ärkasin napilt pärast sügavama une algust kolina ja mürina peale vannitoast. Nagu välja tuli, oli nimetatud ruumi uks võtnud nõuks Vabarnamehe järel sulguda ja katki minna. Mehe häälest kuulsin ma juba meeleheitele väga lähedasi noote. Niipea, kui ma olukorra tõsidust mõistma hakkasin, proovisin esmalt ise ust avada ning kui see luhtus, lippasin peamajja abi otsima. Peamajas sain ma kohe mõnituste ja solvangute osaliseks mingi noore jõnglase käest, aga tol hetkel otsustasin selle lihtsalt meelde jätta ning asjakohaste probleemidega edasi tegeleda. Appi tuli MTI (tänud temalegi), kes oma autost näpitsad välja võlus, millega ebameeldiva ukse avamine käkitegu oli. Vabarnamehe frustratsioon oli silmnähtav, sest muu hulgas oli viimane proovinud ust avada kraanikausi äravoolu blokeeriva kummikorgiga. Natuke veel ja mees oleks ilmselt üritanud minu hambaharjaga oma veene läbi lõigata.

Kuni hommiksöögini sai rahulikult magada.

Hommikulauas toimusid tavapärased kokkuvõtted ja tagasivaated, mõned kurtsid oma tervise üle ja teised mitte.

Kokkuvõtteks võib öelda, et üritus oli rahulikum kui möödunud aasta, n-ö vähem ärev, aga see ongi minule kui vanale ja stoilisele mehele enam mokka mööda. Ekstsesse ei toimunud, fushi vist kusagile väga palju ei oksendanud ja enamus varast jäi ühte tükki. Tänud seega korralduskomiteele ning kõigile, kes nõu ja jõuga kaasa aitasid või üritust huvitavamaks ehitasid.

Hommikul ostsin Trashi käest ka ühe tema ajaveebi brändinguga särgi, mis praegugi seljas on, hale nohik nagu ma olen.

Tagasiteel seirasin manatee ääres mingi tundmata metslooma väljaheiteid ja mõtisklesin põgusalt selle üle, mäherdune lurjus vaba tahe tegelikult on. Anna inimesele voli ja võimalus ning ta täidab oma pea igasuguse sodiga. Vähemalt on animé sodi parem kui mõni muu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
udibaka



Liitunud: 8 Veeb 2006
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 18:47    Teema: Vasta viitega

kuldaväärt üritus, tänud genkyle korraldamise ja teistele asjaosalistele muude aktiviteetide eest! Vabarnamees, ma jätan su paneeli meelde, kui kunagi konverentsile head modet oleks vaja, siis tean kust otsida. ja muidugi, klimbisupp oli ülikõva LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 19:55    Teema: Vasta viitega

siin siis lubatud videod LaLaLaa

laulu algus

laulu lõpp
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 20:07    Teema: Vasta viitega

Oli seda nüüd vaja. LaLaLaa
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 21:18    Teema: Vasta viitega

Aye LaLaLaa +fav lendab kohe ^_^

Ja mis järgmise aasta esinemisplaanid ka on?
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsavana



Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 51
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 00:08    Teema: Vasta viitega

Sellest rääkis mulle vist fushi ja see pidi olema 80nendad ning ulme, vist mechad ka ? Lardan ,et nendest märksõnadest just suurt abi pole aga rohkem ei meenu kuidagi ???
_________________
full-metal-metsavana.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Järgmine
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 19

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: