OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 289, 290, 291  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 17:23    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
: ((((

kallid ummid ja arnod, erik_schultz lihtsalt avaldas oma arvamust. see et see sind nii leili ajab, et eriku arvates võivad mõned animed ka kehvad olla näitab pigem, et sinull ei ole elu.

panen selle teema lukku sellepärast et valus on lugegda kuidas te ei suuda rahuliku arutelu tekitada, mitte sellepärast et eriku algatatud teema kuidagi mõttetu või rumal oleks.


Ma tahtsin lihtsalt lõpuks teada, mis animesid ta siis eelistab. Ma tahan näha korralikke argumente, mitte mõne minu lemmikanime mahatembeldamist kahe-kolme sõnaga. Tema avaldas oma arvamust ja mina enda oma.

Ma lihtsalt palun erik_shultzi, et ta avaldaks lõpuks oma nimekirja, mille kohta on olnud arvukalt viiteid tema arvamusavaldustes:
Tsiteerin::
Ma tean neid k6iki juba ja ykski pole nii hea, kui m6ned vanad animed, mida ma saaks nimetada


Muidu võib teema ära lõpetada. Ja inimeste PDks sõimamine jne pole eriti tore.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 18:31    Teema: Vasta viitega

Arno kirjutas:
lihas on ull valus peale eilset trenni kugi ma venitasin korralikult T_T


põlv on ull valus peale eilset õhtut kugi ma kukkusin korralikult. T_T

Ummi, selline suletud teema edasiviimine teise teemasse on tavaliselt ainult uue viha õhutamine. aga mida ma ka tean, ma just ärkasin.

EDIT: lugesin tolle teema läbi ja muigasin. Mõni võiks endale tõesti e.l.u. hankida. Iga uue anime otakubait'iks tembeldamine ajab korraga nii muigama kui ka vaikselt kaasa noogutama.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 19:00    Teema: Vasta viitega

Mu eesmärgiks pole viha õhutada vaid vastuseid leida.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 19:16    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
kammerer kirjutas:
: ((((

kallid ummid ja arnod, erik_schultz lihtsalt avaldas oma arvamust. see et see sind nii leili ajab, et eriku arvates võivad mõned animed ka kehvad olla näitab pigem, et sinull ei ole elu.

panen selle teema lukku sellepärast et valus on lugegda kuidas te ei suuda rahuliku arutelu tekitada, mitte sellepärast et eriku algatatud teema kuidagi mõttetu või rumal oleks.


Ma tahtsin lihtsalt lõpuks teada, mis animesid ta siis eelistab. Ma tahan näha korralikke argumente, mitte mõne minu lemmikanime mahatembeldamist kahe-kolme sõnaga. Tema avaldas oma arvamust ja mina enda oma.

Ma lihtsalt palun erik_shultzi, et ta avaldaks lõpuks oma nimekirja, mille kohta on olnud arvukalt viiteid tema arvamusavaldustes:
Tsiteerin::
Ma tean neid k6iki juba ja ykski pole nii hea, kui m6ned vanad animed, mida ma saaks nimetada


Muidu võib teema ära lõpetada. Ja inimeste PDks sõimamine jne pole eriti tore.


Akagi, Kaiji, BECK, bobobo bo bobobo, Cromarite high school, bus gamer, sugoiyo!! masaru-san, darker than black ja neid on muidugi hulganisti veel.Otaku bait on minu jaoks anime, mis on tehtud just selliste jaapani hardcore otakude t6mbamiseks, (või lihtsalt otakude t6mbamiseks..Selles on yhe s6naga palju ecchi-t ja kyllaldaselt tydrukuid kellest nad saaks fantaseerida...) minu jaoks on kahte tyypi otakubaite..1 Mis on kas t2iesti hulgalise ecchi-ga ja mingi norm story on selle taga (Mul tavaliselt ei 6nnestu nendest suurtest rindades ja teistest asjadest eriti m88da vaadata . T_T ..Need tobedad naljad ei meeldi mulle ka, mis on tavaliselt nendes animedes..Aga tavaliselt ma vaatan nendest esimese osa l2bi ja vaatan kas mulle meeldib, või ei meeldi.) ...2 Mis on t2iesti puhtalt ilusaid tydrukuid t2is ja story on ka mingi tobe sellel (Neid ma ei kannata silma otsaski n2ha...M6ndadel seda sorti animede,l pole yldse normaalse m6tlemisega inimesi..)..Ma kannatan selliseid animesi nagu, Mahou senshi louie ja Gokudo v2lja (Nendes oli kogu anime peale ainult mingi 3-8 sellist pervertset tseeni, mis mind eriti ei seganud.)...
Arno...Vabandust v2ga, aga mul oli natuke ebameeldiv, sinu seda juttu lugeda, mis sul oli minu teemas kirjutatud...Esiteks ma K2IN karate trennis 3 korda n2dalas, teiseks ma olen pea igal p2eval suurem osa ajast koolis (J6uan koju kella 6 paiku.)...Ma ei proovi mingit t2helepanu t6mmata, ma tegin selle teema sellep2rast, et teada mitu inimest siin on samal arvamusel minuga... emm

P.S...Minu nimi pole Erik Schultz, minu nimi on Erik Schults!! GRRRR!

Edit: Ma OLEN blade of immortal-it n2inud..Kui ta oleks tugev, siis ta ei saaks mitte kunagi mingi v6itluste alguses kohe surmavaid haavu...Selles animes mulle lihtsalt ei meeldi, et proovitakse asja palju dramaatilisemaks teha v6itlustes.. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 22:27    Teema: Vasta viitega

Vabandust kui see mis ma kirjutasin sulle nii väga südamesse läks ja solvas sind///ma olen päriselus veel hullem

Ehki oma arvamust võiks proovida väljendada natuke paremini teine kord, vältimaks selliseid vastuseid nagu sulle sinna kirjutati


Kuigi osad need animed mis sa nüüd väla siin kirjutasid on ka väga debiilsete ja/või perverssete mõtlemisviisidega(kaasa arvatuid on seal täis hälvikuid) tegelasi täis ning osasi saab ka tembeldada ka sinu otakubaitideks, ei häiri see sind.

äkki peaks siis võibolla oma silmaringi laiendama ja ülejäänud 5000 animet ka vaatama?(see on soovitus, mitte sõim)


Juhuslikult genereeritud kangelane*kõhh* pehmis
mul pole elu ega ei taha kah

Ja ära muretse viha on hea, see on osa meist :d
Tsiteerin::
"Anger is one of our most primitive defense mechanisms that protects and motivates us from being dominated or manipulated by others," Loo noted. "It gives us the added strength, courage, and motivation needed to combat injustice done against us or to others that we love. However, if anger is left uncontrolled and free to take over the mind and body at any time, then anger becomes destructive."



kuigi ma mingil määral nõustun teiega selles punktis et enamus neist tibladest ei oska isegi ratsionaalselt ega normaalselt mõelda animetes viimasel ajal - kuid see on lihtsalt tänapäeva jaapan ja fakt et neil pole kunagi olnud piisvalt Testosteroon'i(sellepärast nad ongi sellised imeliku mõtlemisega nagu naised)

VABANDUST KUI MA KEDAGI SOLVASIN

atsurr blat
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 22:35    Teema: Vasta viitega

Siit threadist tungib lausa laviinina negatiivne energia minu tuppa isegi läbi arvutiekraani ... emm
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 22:57    Teema: Vasta viitega

Arno kirjutas:
Kuigi osad need animed mis sa nüüd väla siin kirjutasid on ka väga debiilsete ja/või perverssete mõtlemisviisidega(kaasa arvatuid on seal täis hälvikuid) tegelasi täis ning osasi saab ka tembeldada ka sinu otakubaitideks, ei häiri see sind.

äkki peaks siis võibolla oma silmaringi laiendama ja ülejäänud 5000 animet ka vaatama?(see on soovitus, mitte sõim)


Vabandust kui see v6ib sind solvata, aga animesi pole 5000.Mingi 800 v6ib v2lja vedada, aga 5000 kindlasti neid ple...
Ise olen l2bi vaadanud uhkusega mingi +200 animed ja olen v2ga mitut sorti animedega kokku puutunud..Tegelt mind huvitab mis nendes animedes mida ma nimetasin, siis on nii otakubaitilist?..Cromartie high, sugoiyo masaru-san on absurd kom88diad ja need peavadki olema sellised imelikud (Debiilseks neid kindlasti ei saaks kutsuda..)....Oma anime vaatamis aegadel, olen ma l2bi k2inud mitmetest faasidest.Mulle on vahepeal v2ga meeldinud otakubaitid (Kuigi see on minevikus.).Anime vaatamist alustasin ma nendest mainstream shounen animedest.Aga ma ei tea mis anime, nendest animedest mida ma nimetasin oli perversse m6tlemisega?... ??? (Lihtsalt huvitab mind...Sest mina ei n2e yheski neis midagi otakubaitilist..)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 23:04    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Vabandust kui see v6ib sind solvata, aga animesi pole 5000.Mingi 800 v6ib v2lja vedada, aga 5000 kindlasti neid ple..

Mida sa sellega mõtled?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 23:11    Teema: Vasta viitega

Arno kirjutas:
ma olen päriselus veel hullem

tore, et selle üle uhke oled. Ma olin ka kunagi uhke selle üle, milline tõbras ma ikka olla suudan. Siis kui see mulle mingi hetk väga kalliks maksma läks, mõistsin viga.

Arno kirjutas:
Kuigi osad need animed mis sa nüüd väla siin kirjutasid on ka väga debiilsete ja/või perverssete mõtlemisviisidega(kaasa arvatuid on seal täis hälvikuid) tegelasi täis




Ja siis? igalühel oma maitse. Ning maitse üle ei vaielda, vaid kakeldakse.

Arno kirjutas:

Juhuslikult genereeritud kangelane*kõhh* pehmis
mul pole elu ega ei taha kah

Mida tähendab "pehmis"? Vastand sõnale "tahkis"?
Foorumites oma arvamuse viisakalt esitamine on igati teretulnud nähtus. Aga niisama vihaga lahmima tulemine on lihtsalt kõigile ebameeldiv. Ja lõpks jätab sulle endale ka halva maitse suhu.


Tsiteerin::
Tibla on rahvuslikukult meelestatud eestlaste halvustav sõna kas venelase või suvalise ebameeldiva inimese kohta.


Ei meeldi mulle su sõnakasutus siiski. Lisaks sooviksin saada erinevate rahvuste testosteroonitaset võrdlevat tabelit. Lisaks solvad sa oma postituses naisi üldiselt.

Suures kirjas VABANDUST karjumine ei muuda suurt midagi. Kui ma sul praegu siin näo täis sõimaks ja siis rea lõppu "sry, düüd" kirjutan, ei muuda see mu öeldut nulliks.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 23:21    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
erik_schults kirjutas:

Vabandust kui see v6ib sind solvata, aga animesi pole 5000.Mingi 800 v6ib v2lja vedada, aga 5000 kindlasti neid ple..

Mida sa sellega mõtled?


Ma m6tlesin, et tema teadmatus v6ib p2ris suure kohkumusena talle tulla...Ja ma vabandasin selle p2rast.. emm
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 23:30    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Bushidon kirjutas:
erik_schults kirjutas:

Vabandust kui see v6ib sind solvata, aga animesi pole 5000.Mingi 800 v6ib v2lja vedada, aga 5000 kindlasti neid ple..

Mida sa sellega mõtled?


Ma m6tlesin, et tema teadmatus v6ib p2ris suure kohkumusena talle tulla...Ja ma vabandasin selle p2rast.. emm

Ma mõtlesin, et mida sa nende numbritega mõtlesid? Kus on 800 animet?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 23:38    Teema: Vasta viitega

...või teeks hoopis nii,et saaks kõiks Kopra Talus kokku ja annas kõik üksteisele lõuga?Oleks mured lahendatud ja kõik sõbrad edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 23:54    Teema: Vasta viitega

Väga hea valik, erik_schults! :) Või vähemalt need mis mina tean. Aitäh!

Ja animesid on kõvasti üle 800, usu mind!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 00:18    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Väga hea valik, erik_schults! :) Või vähemalt need mis mina tean. Aitäh!

Ja animesid on kõvasti üle 800, usu mind!


Oot oot nyyd j2rsku olen mina teadmatuses.. LaLaLaa ..Mina olen mingi 600 animes teadlik (P2rast mitmeid anime lehekylgi l2bi tuhnides) ja veel igaks juhuks lisasin 200 juurde....No kyllap siis on siis mitmeid sajasi animesi mis pole isegi fansub-itud... ??? ...Aga kas sa m6tlesid hea valiku all, neid animesi mida ma mainisin, või oli see midagi muud..?..Igatahes nagu korda ja kohus tunnen mina vajadust 8elda pole t2nu v22rt.. :P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cino



Liitunud: 26 Märts 2008
Postitusi: 130
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 00:21    Teema: Vasta viitega

http://myanimelist.net/topanime.php?type=&limit=4530

myanimelist.net-is on 4534 animet hetkel, aga kahtlemata on sealt ühtteist ka puudu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 00:48    Teema: Vasta viitega

Sorry aga ma olen ise umbes 700 animet võibolla kokku vaadanud ja ma tean et ma pole midagi eriti näinud veel, nii et võta teadmiseks!
Teadmatus pole Õnnis!


Juhuslikult genereeritud

Tsiteerin::
milline tõbras ma ikka olla suudan. Siis kui see mulle mingi hetk väga kalliks maksma läks

ma ei ole sina

Tsiteerin::
Aga niisama vihaga lahmima tulemine on lihtsalt kõigile ebameeldiv

Kui ma üritasin veel viisakalt ja konstruktiiveslt kirjutada oma esimest postitust ning selle peale sülitati ja õeldi pmst gtfo sis ma kindlasti vastan sellele sedasi nagu minule vastatud on, mitte midagi rohkem, kui sul mingeid muid probleeme siis on see juba sinu mure

SINA isiklikult tõid selle teema siin uuesti ülesse kuigi see pandi juba lukku, lisades sinna väga iroonilis lauseid suunatud minu poole.

Miks sa neid erineviad rahvusi siia nüüd vedama hakkad? kas sul on midagi nende vastu?

Ma ei teinud naisi üle üldiselt maha, see teaduslik FAKT et neil on testostereeni tase madalam kui meestel ja et naised mõtlevad emotisonaalselt mitte ratsionaalselt
(kui see tundus sinu jaoks solvav siis sul on kas lugemisega probleeme või sa oled meesoost jaapanlane, kelle kohta see oli suunatud)

Sina olid see kes lahmima hakkas, kuid mina vähemalt üritan ennast põhjendada, olgugi et mu sõnavara on veidi robustne.




Dipsy-negatiivne on hea, see tähendab et on ka positiivne
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 00:52    Teema: Vasta viitega

Cino kirjutas:
http://myanimelist.net/topanime.php?type=&limit=4530

myanimelist.net-is on 4534 animet hetkel, aga kahtlemata on sealt ühtteist ka puudu.


Rohkem nagu on seal paar tykki liiga palju...Sest minu arust on natuke imelik, Anime specialite jaoks on mingi eraldi see "v2rk" tehtud (Mis see oli...Ei tule seda 6iget omadus s6na p2he..) emm ...Ja ma eriti ei usu, et sealt on nii palju animesi puudu...Mulle muidu meeldib eraldi kategoriseerida anime filme ja anime seriaale (Njh aga see on see mida mina teen..)..Asi on lihtsalt sellest et nende pikkused on nii erinevad, et ma eriti ei loe seda oma anime listi, kui ma vaatan m6ne anime filmi l2bi..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 00:55    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ummi kirjutas:
Ja animesid on kõvasti üle 800, usu mind!


Oot oot nyyd j2rsku olen mina teadmatuses.. LaLaLaa ..Mina olen mingi 600 animes teadlik (P2rast mitmeid anime lehekylgi l2bi tuhnides) ja veel igaks juhuks lisasin 200 juurde....

sa oleks võinud enda elu lihtsamaks teha ja mitmete anime leheklgede läbituhnimise asemel paar anime andmebaasi läbi lapata. näiteks Cino viidatud, või animenfo või anidb. 4000+ tuleb neist anime nimetusi küll välja.
Tsiteerin::
No kyllap siis on siis mitmeid sajasi animesi mis pole isegi fansub-itud... ???

fansubimist on alustatud umbes 150 animega mis aastal 2007 alustasid ilmumist. arvestades seda, et kõike ei hakatagi subima, võib aastane toodang olla u 170 nimetust (film/ova/tv). arvestades sinu 800-ga hakati animet tootma alles 2003-2004 aastal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 01:18    Teema: Vasta viitega

Vabandust, et mul ei ole nii palju teadmisi fansubimise ajaloost (Ei ole ilus katkistele haavadele soola kallata..Selles m6ttes, et ma sain aru animesi on mingi tuhat tykki rohkem kui ma arvasin {No selles lehekyles on paljud loetud animed, specialid ja filmid.}..).. emm
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 01:38    Teema: Vasta viitega

Arno kirjutas:
Sorry aga ma olen ise umbes 700 animet võibolla kokku vaadanud ja ma tean et ma pole midagi eriti näinud veel, nii et võta teadmiseks!


SINA isiklikult tõid selle teema siin uuesti ülesse kuigi see pandi juba lukku, lisades sinna väga iroonilis lauseid suunatud minu poole.



700? holy shit. Kui vana sa oled ja kui palju aega päevast sa animet vaadates veedad? Ise olen läbi vaadanud umbes 150+ sarja, inimesed, keda ma tõsisteks animegurudeks pean, on läbi vaadanud ehk 300+ erinevat animet.

Mina? kui nii, siis palun näita, kuidas. e.l.u. hankimist olen ma päris paljudele soovitanud, aga kui tahad seda minupoolseks provokatsiooniks sinu vastu lugeda, siis lase aga käia. Võin endale ka praegu soovitada e.l.u. hankimist, et me võrdsed oleks.

Sinu ülejäänud provokatsioonidele ma ei vaevu vastama, on baka foorumi liikmetel vähem minu tühja vaidlemist lugeda.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 289, 290, 291  Järgmine
Lehekülg 267, lehekülgi kokku 291

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: