OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uued animed on halvemad kui vanad?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Jan 22, 2009 23:36    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ometi oli ju nii palju head. Vähemalt 3 tükki. Miks peab koguaeg negatiivset poolt vaatama? T_T


Seconded
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Reede Jan 23, 2009 18:59    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ometi oli ju nii palju head. Vähemalt 3 tükki. Miks peab koguaeg negatiivset poolt vaatama? T_T


See ju teebki asja dramaatiliseks.

Ise küll 2008 aasta peal eriti vinguda ei saa. Mina jäin rahule. Võibolla pole mul piisavalt arenenud maitse, et sellist aastat halvaks pidada. Samas ei tea ma 80.-90. animeaastatest midagi, võibolla siis tulid iga hooaeg uued meistriteosed välja. Vanad head ajad?
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 24, 2009 04:31    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
MMORPG'd on minu meelest kordades hullemad asjad kui "otaku-baitid".

Aga mis mõttes uuemad vs vanemad? Kas ma võin asju niimoodi näiteks seletada: 80ndatest on mulle meeldivaid asju 5-6, 90ndatest umbes sama, sellest aastakümnest läheb mulle aga peale lausa mitukümmend sarja, järelikult uuem on parem? Või lihtsalt sulle see hooaeg nii väga ei meeldi ja pettusid? No kui sul tõesti midagi vaadata vaja on, otsi siis vanemaid animesid ja vaata neid.

Minul on sügavalt ükskõik, kui *otakubait* mingi asi on. Kui meeldib, vaatan, kui ei - no siis ei vaata lihtsalt.


see kyll hästi vana viide, aga, kas mitte aegu edasi anime välja laske maht suuremaks pole läinud, ja protsent nõnda tiksub vaikselt madalamale? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 24, 2009 09:14    Teema: Vasta viitega

Kes see siin protsentidest rääkis?

See viide oli muidu suunatud teema-alustaja arusaamatute motiivide pihta. Ta püüdis kõrvutada sügishooaja animesid (mille seast olid minu jaoks vähemalt 4 maruhead), liigitades nad "uue" alla ja võttes näited mõnest üksikust animest, ning "vanu" animesid, mis on varem ilmunud. Näiteks kevadel. Mina sellise võrdlusega kindlasti nõus ei ole ja olen ka üldiselt sellise negatiivse suhtumise vastu, seega võtan sellel teemal ka sõna.

Protsentidest rääkides. Ilmunud animetest heade animete protsent või vaadatud animetest heade animete protsent? Sest kõiki sa nagunii ei vaata, siis tasuks nagu veidi realistlikumalt asja suhtuda.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 07:40    Teema: Re: Uued animed on halvemad kui vanad? Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Olen uute animedega kursis, aga kuidagi tundub, et need uued animed on suuremosalt, otakubait-id ja igavad...Selline inimene kes ma olen, ei kannata ma yldse neid otakubait-e yldse 2ra!...Seega ma veedan suuremosa ajast MMOrpg-si m2ngimas (Ok ma ootan kannatamatult hajime no ippo uut season-it..Aga kuna mul pole midagi hetkel vaadata, mul aeg venib.) ... GRRRR!
Kes on minuga yhelt poolt? ???


Pigem võib asi olla sinus et sa ei suuda leida muud animet kui otakuibaidid, ehk siis järelikult teevad nad oma tööd ikkagi.(nagu ka mmo'd)
Ja õeldes et 2008 üks halvimaid anime aastaid on ikka tõsine BS mõne anime fänni suust või ta on olnud tõesti täielikus teadmatuses

Ma ei hakka siin kõiki neid tiitleid välja kirjutama aga sa võiksid ennem natuke uurida ka MIDA üldse on välja lastud 2008 ennem kui selliseid pooletoobiseid asju siia kirjutad?

NB! vanaks animeks peetakse midagi mis oli 20-15 aastat tagasi, mitte poolteist aastat.

Kood:

Mugen no Juunin
Hellsing Ultimate 2 osa
Kannagi
Kurenai
 Kurozuka
ja palju muud


_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 19:08    Teema: Re: Uued animed on halvemad kui vanad? Vasta viitega

Arno kirjutas:


NB! vanaks animeks peetakse midagi mis oli 20-15 aastat tagasi, mitte poolteist aastat.

Kood:

Mugen no Juunin
Hellsing Ultimate 2 osa
Kannagi
Kurenai
 Kurozuka
ja palju muud



Ma tean neid k6iki juba ja ykski pole nii hea, kui m6ned vanad animed, mida ma saaks nimetada (Kannagi ON otakubait ja veel missugune.).\
Mugen no juunin on igav, sest see on lihtsalt, et yks surematu n6rk mees v6itleb aina edasi ja edasi....
Hellsing ultimate 2 osa, on igav sest selles lihtsalt proovitakse asja edasi venitada...
Kurenai on ka otakubait, kuigi see story on orginaalne, ei huvita see mind eriti...
Kurozuka ei ole minu arust huvitav...
Pealegi ma ei osanud seda lihtsalt 6igesti s6nastada, siis kui ma selle teema tegin...Aga mida teema nimi siia puutub, kui k6ik siia postitajad on saanud sellest aru millest jutt siin k2ib.. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 19:44    Teema: Vasta viitega

Mind ajab vihastama su võrdlus "otakubait=halb". Ja see, et sa ei suuda normaalseid näiteid tuua, mis sinu väiteid kinnitaksid. Näiteks konkreetsed "vanad" animed, mis neist uutest nii väga paremad on.

EDIT: Ja sõna otakubait on lihtsalt halb moodustis, pool sellest on jaapani keeles ja pool on inglise keeles, koos ei kõla nad sugugi hästi, häälduses tuleb sisse eestikeelne sõna "kube" jne. Ma saan aru, et sõna fanservice ei saa normaalselt kasutada, kuna enamasti viitab see tüdrukute aluspesule ja põrkavatele rindadele, aga vähemalt on see ühes keeles ja kõlab normaalselt. Ma siiralt loodan, et baka.ee kasutajaskond vähendab oma sõnavara rikastumist selliste ebameeldivate sõnadega.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 20:03    Teema: Vasta viitega

selle teema pani mimmu juba mõnda aega tagasi lukku...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 22:08    Teema: Vasta viitega

mimmu lasti lihtsalt üle. Kuigi oleks võidud tähele panna, sest oluliselt tabavamalt poleks seda teemat lõpetada võimalik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 22:14    Teema: Vasta viitega

Su jutus on iva, cenorig.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 16:26    Teema: Re: Uued animed on halvemad kui vanad? Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Ma tean neid k6iki juba ja ykski pole nii hea, kui m6ned vanad animed, mida ma saaks nimetada (Kannagi ON otakubait ja veel missugune.).\
Mugen no juunin on igav, sest see on lihtsalt, et yks surematu n6rk mees v6itleb aina edasi ja edasi....
Hellsing ultimate 2 osa, on igav sest selles lihtsalt proovitakse asja edasi venitada...
Kurenai on ka otakubait, kuigi see story on orginaalne, ei huvita see mind eriti...
Kurozuka ei ole minu arust huvitav...
Pealegi ma ei osanud seda lihtsalt 6igesti s6nastada, siis kui ma selle teema tegin...Aga mida teema nimi siia puutub, kui k6ik siia postitajad on saanud sellest aru millest jutt siin k2ib.. ???

..Selline inimene kes ma olen, ei kannata ma yldse neid otakubait-e yldse 2ra!...Seega ma veedan suuremosa ajast MMOrpg-si m2ngimas




No kui sulle meeldib vaadata digimone ja pokemone siis lase käia
See et sa ei saa aru midagi mitte millegist ei tähenda et see oleks kohe halb, ja mine googelda mida fanservice tähendab ja seda puhtalt enda heaks

Su ainus põhjendus on otakubait, kuid kui aus olla kas on üldse midagi mida ei saaks sinu jutujärgi selle alla siis tembeldada?
aga võibolla oled sa lihtsalt 15 aastane emoPD kelle arust terve maailma on kuri ja halb ning sinu vastu ja sa ei suuda mitte millesgi midagi positiivset leida ja tahad oma veene läbi lõigata(tähelepanu saamiseks- nagu milleks ka sa selle teema tegid)... ega ma seda ka ei välista

Muidugi pole sa ka ühtegi niiõelda vana animet ka nimetanud veel mis poleks sinu arust "otakubait" ega ka toonud välja migeid reaalseid põhjused miks mingi seriaal mida siin on nimetatud oleks otakubait
Su jutu järgi peaks pigem oletama et sa pole midagi peale naruto bleachi ja love hina võib olla näinud?

Hellsing Ultimate- Seda mitte ei venitata ega ole igav vaid tehakse manga põhjal. SEE on nagu suur FAIL sinu poolt

Blade of Immortal- kui sa arvad et selle storys" on ainult yks surematu n6rk mees v6itleb aina edasi ja edasi.... " pole sa seda vist isegi vaadanud

Äkki aga hoopis äkki peaks sa otsima selleist asja mis algab tähega E, tõusma oma toolilt püsti ja lülitama arvuti välja,
ning vaata aknast välja ja äkki näed kuskil L'i
ja viimaks mine õue JA otsi ja otsi äkki leiad ka U

nii et siis sorry et ma ei pannud seda tähele kui ma oma eelmise posti tegid, et sa oled mingi otaku kes istub päevad läbi arvuti taga mmosi mängides, ju siis jäi kahe silma vahele' 0.o
äkki nüüd kasvaks ülesse ja lõpetaks 15 aastase emoPD olemise ära?

(PS! kas su otakubaidid on sulle selle pärast nii vastu karva et nad sind kui otakut=nerdi=nohkarit kujutvad endas ja seda iial ei juhtu sinuga mis neis animetes tavaliselt toimub , kogu aeg peibutavad vaatama LaLaLaa)

cenorig-kui topic on lukus ka siis ei peaks seda ka reaalselt lukku panema?
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 17:01    Teema: Vasta viitega

: ((((

kallid ummid ja arnod, erik_schultz lihtsalt avaldas oma arvamust. see et see sind nii leili ajab, et eriku arvates võivad mõned animed ka kehvad olla näitab pigem, et sinull ei ole elu.

panen selle teema lukku sellepärast et valus on lugegda kuidas te ei suuda rahuliku arutelu tekitada, mitte sellepärast et eriku algatatud teema kuidagi mõttetu või rumal oleks.

edit: Arnole esimene hoiatus internetiviha eest järgmine kord bännin mõnuga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: