OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Cosplay üritus Tallinnas 19.07.08
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2008 13:32    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
see mida sa räägid (ja ka mõned teised) on veits solvav.


gomen :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2008 14:26    Teema: Vasta viitega

vapsjee. solvav`so whut? las inimene avaldab oma arvamust. minuarust on ka cosplay idiootne (juhul, kui mängivad ülikenad naised ja mängitakse üliseksikaid karakteried, siis on ok, aga well...sama ok oleks ka ilma cosplayta). kas ma olen ka nüüd jube solvav ja ilmselt lausa seksistlik ja rõve? ilmselt küll jah LaLaLaa sest ega bakas see muudmoodi ei saagi ju olla.... aga ikkagi on siin tore, muidu ei tuleks vist siia koguaeg.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2008 20:17    Teema: Vasta viitega

Tore on näha, et hoolimata alarkivi taolistest inimestest Bakat ikka külastatakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2008 21:40    Teema: Vasta viitega

Valdars kirjutas:
Tore on näha, et hoolimata alarkivi taolistest inimestest Bakat ikka külastatakse.

ditto
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 01:33    Teema: Vasta viitega

mul on see-eest tunne, et õrnahingelised puberteedikud vähendavad mu võimet bakat kõlastada piirini, kus ma seda enam(teie k'igi rõõmuks) ei teegi. vähemalt mitte sisse looginuna.täitsa masendav on vaadata selliseid (in lack of a better term) emosi, kes ei suuda seedida kui kõik ei ole vaimustuses ja eufoorias sellest, mida nad teevad. see on maailma paratamatus ja sellega oleks hea leppida, poisid ja tüdrukud. muidu jääd surmani ulguma. ma olen vist tõesti ääretult ebameeldiv inimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 10:44    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
ma olen vist tõesti ääretult ebameeldiv inimene.

Tore näha, et sa ise ka sellest aru saad. Aga jah, kahju on näha inimest, kes on endast nii heal arvamusel, et kõik teised on automaatselt õrnahingelised puberteedikud ja emod, kui nad tema arvamust ei jaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 12:47    Teema: Vasta viitega

lugege nüüd rahulikult, noored, ja proovige aru saada mis siin ikkagi täpselt toimus ja kelle arvamuse mittejagamisest siin märkuste tegemine algas....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 12:55    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
lugege nüüd rahulikult, noored, ja proovige aru saada mis siin ikkagi täpselt toimus ja kelle arvamuse mittejagamisest siin märkuste tegemine algas....

toetan alarkivi ja Stari,sest imo on neil õigus oma arvamusele ja foorum ongi oma arvamuste esitamise koht juba Rooma aegadest.
Tsiteerin:,,Kriitikud on meie parimad sõbrad,nad näitavad meile meie vigu."
Benjamin Franklin
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 13:07    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:

Tsiteerin:,,Kriitikud on meie parimad sõbrad,nad näitavad meile meie vigu."
Benjamin Franklin


See käib konstruktiivse kriitika kohta. Arvamus stiilis "cosplay imeb" pole kuskilt otsast konstruktiivne ja ega ka kriitika mitte. See on lihtsalt arvamus.

Ning inimestel on oma arvamuse avaldamisele õigus. Kuigi miks see peab olema negatiivne/solvav, ma ei mõista. Aga hea küll, las ta olla negatiivne, las olla solvav, ka selleks on olemas luba ja vabadus. Ainult et mossitajaid teistega liivakasti mängima ei lasta. Kui nüüd mõttest aru saite...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 18:09    Teema: Vasta viitega

amm nii, et nüüd ma olen emo puberteetik, ehh. Mnjaa kurb küll, kui mind selliseks peetakse. ???

Ometigi ei olnud öeldu mittemingisugune emotsionaalne väljapurse.
Lihtsalt minu meelest võiks ka foorumis mingisugunegi viisakus inimestele jääda. Ma tean, anonüümses keskkonnas, nagu seda on internet, on nii mõnus oma kibestumust teiste peale välja valada aga võiks ju proovida mitte iga asja kallal nokitseda. >_>

Või siis tõesti, kritiseeri, aga põhjenda ka oma arvamust, räägi, mis sinu meelest on halvasti välja kukkunud, mida annaks paremini teha, mida iganes. :(

Mnjah, hate'i mind selle pärast, kui tahad, aga ka minul on oma arvamus >_>
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 22:01    Teema: Vasta viitega

A P P I ! !

see, et keegi tegeleb cosplayga ei tee teda mitte kuidagi minu silmis emoks ega puberteetikuks. rääkimata siis kahe kombinatsioonist. kuigi kõik kolm varianti on minu silmis täiesti võimalikud. mull lihtsalt ei meeldi cospaly kui idee iseenesest ja enamasti ei meeldi mulle ka kostüümid (jätan siis meie kõigi huvides "maitse asi" kategooriasse kuuluva arutluse
ära). Nimetasin juba ka erandi. ehk leiaks neid veel kui tahaks väga, aga ei taha, ei huvita piisavalt. minu esimene postitus oli kirjutatud toetamaks tagakiusatud teisitimõtlejaid, kes olid julgenud oma vähest entusiasmi cosplay suhtes üles näidata. seepeale reageerisin oma emodest ja puberteetikutest kõnelevas postituses tekkinud reaktsioonidest...see kuidas kaks kasutajat minu arvamusavaldusele ja mõttekaaslaste toetusele reageerisid lihtsalt vajas seda. sellest alates on aga vähetaibukate foorumikülastajate näpud tekitanud mõningad totaalselt asjakohatud postitused, milledele ma taaskord lihtsalt pean seletavas vormis vastama. masendav, kui kergelt baka.ee tahvlitel sääraseks jamaks kisub. pean teatud erandeid tunnustades ja üleüldiselt solvanguid vaid ehk kogemata jagades jääma enesele kindlaks...emod ja/või puberteedikud võiks enne meõlda ja siis kirjutada. või vähemalt lugeda läbi postitused, millede kohta sappi pritsivad. eriti soovituslik oleks muidugi kõne erinevate varjundite väljalugemise oskust arendada. MASENDAV!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 22:47    Teema: Vasta viitega

KEEGI REAGEERIS MINU ARVAMISAVALDUSELE TEISITI KUI MINA SEDA SOOVIN

HÜSTEERIA
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 23:13    Teema: Vasta viitega

Tundub, et inimestel on palju üksteisele öelda (isiklikku) ja seda mitte ainult siin teemas, vaid on ka teistes teemades isklikus plaanis (a'la noored on nõrghingelised mina aga karm vend ja miks sa mind emoks pead stiilis vaidlused). Loomulikult on inimestel õigus öelda foorumis oma arvamust, aga teistel on ka õigus öelda oma arvamust eelneva arvamuse kohta (näiteks et see oli ebaviisakas). Kui isik nr 3 ütleb isik nr 2-le, et isik nr 1 arvamust ei tohi isik nr 2 kritiseerida kritiseerib ta ise samal ajal postitaja nr 2 arvamust ning langeb või tõuseb postitaja nr 2-ga tegelikult samale tasemele.

Tegelikult peamine probleem ei seisne selles, et kellel õigus on vaid hoopis selles, et terve lehekülje ulatuses on teemvälist müra (spam kuhu alla ka minu postitus läheb). Nagu ma eelnevalt mainisin inimesed soovivad siin arvamust teinieteise kohta avaldada seega võiks äkki teha mingi teema pealkirjaga a'la "Sõimame ja kallistame teineteist" kuhu siis mõni valvas silm tõstab mõnes teises teemas tekkinud spamsõimu ja seal sõimamisteemas saab see samas vaimus jätkuda. (sellega hoitaks ära teemade reostus ning teistes teemades saaksid kasutajad rahulikumalt elada kuna nad on juba kõik südamelt ära kirjutanud).

Kirjutas enda arust mitte nii õrnahingeline, kuid puberteediealine kodanik.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 23:37    Teema: Vasta viitega

Tegelt oli see pooleaastatagune üritus väga tore, ükskõik kui palju te selles piltide põhjal kahtlete.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: