OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

DragonBall/z
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Pan



Liitunud: 15 Okt 2006
Postitusi: 2
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2006 15:19    Teema: Vasta viitega

Minu igavene lemmik:)vaatasin Dragonballi osi kui ma umbes seitse olin saksa kanalitelt ja kui vaatasin gt viimast osa siis nutsin puruks ennast.Tean et se on nats nõme aga ma alles 12 ja tüdruk ka veel peale selle :(
_________________
shalala
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2008 17:50    Teema: Vasta viitega

Ei, viimane postitus pole aastast 2006, see lihtsalt ei ole nii. See on ka ainuke DBZ teema, nii et mis teha. ???

Mõtlesin siis ka, et miks mitte vanu häid animesid omada ja muretsesin endale DBZ osad jaapani keeles.

Igatahes probleem nr. 1:

Kas keegi võiks palun aidata mul leida 68-165 osa subtiitrid. Ülejäänud on tore guugel mulle pakkunud.

Nüüd siis probleem nr. 2:

Vaatasin, et DBZl on ka mingid Digitally Remastered osad olemas ja uurisin ka neid aga mu DivX Player hakkab jõnksuma... Seda ma tean et failiga kõik korras ja tõmbasin ka igaks juhuks kõik uued codecid aga ikka ei aita. Ka Playerite vahetamine ei aidanud. Ideid?

Et nagu... abi oodatud, kas siis siin teemas või läbi privaatsõnumi, tänud. Võite ka MSNi lisada ja seal sellest rääkida.
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2008 22:21    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:

Nüüd siis probleem nr. 2:

Vaatasin, et DBZl on ka mingid Digitally Remastered osad olemas ja uurisin ka neid aga mu DivX Player hakkab jõnksuma... Seda ma tean et failiga kõik korras ja tõmbasin ka igaks juhuks kõik uued codecid aga ikka ei aita. Ka Playerite vahetamine ei aidanud. Ideid?


Lihtsalt paar ideed, ehk aitab:

Sa kopeerisid (lihtsalt Copy/paste) DVDlt failid arvutisse mõnda kausta ja siis sealt vaatasid? kõvakettalt jooksevad nad tavaliselt paremini.

Proovi mõnda teist playerit mis DVD faile mängib.

Sa tõmbasid uued koodekid ja lasid vanad üle jah? kui jah, siis ei olnud see eriti hea mõte. Soovitaks kõik arvutis olevad koodekid Uninstallida ja alles siis uued asemele panna. Arvestada tuleb sellega, et koodekid võivad ükseteisega konflikti minna, seega on hea, kui kui sa mitu koodekpakki peale ei installi, Piirdu ühega! Näiteks CCCP või Divx. Kordan, eelnevalt uninstalli kõik ülejäänud koodekid!

kui ikka ei aita, siis võid näiteks eraldi uue Windowsi emuleerida ja siis näiteks 1 koodeki sinna installida ja DVD-d vaadata. nii saad teada, kas viga on sinu hetkelises OP süsteemis.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2008 22:45    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:
Ei, viimane postitus pole aastast 2006, see lihtsalt ei ole nii. See on ka ainuke DBZ teema, nii et mis teha. ???

ega jah, DBZ juba vana anime, seega pigem vaadatakse Narutot.
Tsiteerin::
Nüüd siis probleem nr. 2:

Vaatasin, et DBZl on ka mingid Digitally Remastered osad olemas ja uurisin ka neid aga mu DivX Player hakkab jõnksuma... Seda ma tean et failiga kõik korras ja tõmbasin ka igaks juhuks kõik uued codecid aga ikka ei aita. Ka Playerite vahetamine ei aidanud. Ideid?

lisaks eelmistele soovitustele võib proovida ka resolutsiooni ja värvisügavuse vähendamist, samuti playeri prioriteedi suurendamist. viimane lahendus on arvuti upgrademine :)

samas kui tegemist on nõrga arvutiga ning .mkv failiga 1280x1024 rezhiimis x264 koodekiga, siis tuleb tõesti arvuti uuendamisele mõelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 03, 2008 01:01    Teema: Vasta viitega

Kuigi tegu on filmiga, siis ilmselt võib selle treileri ikkagi siia panna :)

Dragonballi filmi treiler on väljas - http://www.youtube.com/watch?v=Jp6NQH0dC0k

Väga mittedragonballilik. Eks näis... saab olema huvitav.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Reede Okt 03, 2008 12:50    Teema: Vasta viitega

This video is no longer available due to a copyright claim by Twentieth Century Fox ???
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2008 19:09    Teema: Vasta viitega

Leidsin video!! Teaser trailer
http://www.traileraddict.com/trailer/dragonball/teaser-trailer
Polegi nii paha kui arvasin....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2008 14:43    Teema: Vasta viitega

AHahaha...avastasin just,et see topic on tehtud minu esimese kasutaja(karlson) poolt LaLaLaa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Nov 24, 2008 21:22    Teema: Vasta viitega

Kas keegi seda uut DBZ OVA on näinud?
Ise just vaatasin ja täitsa hea oli, polnud ammu DBZ näinud.

Kui keegi tahab siis võin anda neile megauploadsist download lingi.
See subbed muidugi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 01, 2008 15:45    Teema: Vasta viitega

Ma siin olen paar osa vana head Dragonballi ilma z-ita vaadanud ja see on puhas kuld, peaks ütlema. Kui läbi saab vaatan DBZ ka uuesti läbi ja seekord originaalis. Aga sinna läheb ikka kõvasti aega

Viimati muutis seda raidomees (Nelj Dets 30, 2010 10:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
HotPapa1



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2010 20:31    Teema: Vasta viitega

Tere!

Kas kellelgi "private stocks" dragonball animed saksa keelse peale lugemisega? Mõtlen ikka seda mida kunagi RTL 2 pealt lasti.

Oleks väga tänulik kui keegi laenaks või mingi muu variant, piisab ka mingist lingikesest kust saaksin mõistliku ajaga ise kätte. Viimast siis paluks privaatsõnumisse.

Vaev ei jää tasumata wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2010 21:01    Teema: Vasta viitega

Hakkasin umbes kuu aega tagasi vaatama, vahepeal tundub liiga lapsik anime, aga muidu selline anime, mis ei veni tohutult, hea lihtne vaadata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2011 20:31    Teema: Vasta viitega

well siia pole iidamast-aadamast postitatud niiet...

Ma hakkasin Dragonballi umbes nädal tagasi vaatama ja peab tõdema, et kuigi mulle enamused sellistsorti powerupi ja superkangelaste animed ei meeldi, suutsin ma aga DN-i armuda.
Joonistused pole just niimis head aga peab ka tõdema, et see ikkagi oma 25 aastat vana anime.. ja story on vaatamata pildile minu arust geeniuse poolt välja mõeldud. Piisavalt huumorit ja ka päris huvitavad fighting stseenid mis ei veni 10osa peale nagu paljudes teistes fighting animedes.
Praeguse seisuga kavatsen kindlasti lõpuni vaadata LaLaLaa :) Kallis Kallis :P Armas kuri Happybunny Hop-Hop Muhe
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Reede Sept 23, 2011 00:09    Teema: Vasta viitega

FullmetalBoy kirjutas:
well siia pole iidamast-aadamast postitatud niiet...

Ma hakkasin Dragonballi umbes nädal tagasi vaatama ja peab tõdema, et kuigi mulle enamused sellistsorti powerupi ja superkangelaste animed ei meeldi, suutsin ma aga DN-i armuda.
Joonistused pole just niimis head aga peab ka tõdema, et see ikkagi oma 25 aastat vana anime.. ja story on vaatamata pildile minu arust geeniuse poolt välja mõeldud. Piisavalt huumorit ja ka päris huvitavad fighting stseenid mis ei veni 10osa peale nagu paljudes teistes fighting animedes.
Praeguse seisuga kavatsen kindlasti lõpuni vaadata LaLaLaa :) Kallis Kallis :P Armas kuri Happybunny Hop-Hop Muhe

really?
mäletan, et väiksena maal RTL pealt vaadates vaatasin pea kuu aega ühte ja sama võitlust LaLaLaa
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Reede Sept 23, 2011 08:36    Teema: Vasta viitega

Esimesed osad lähevad tõepoolest kiirelt, mingis hetkest käib aga ainult pidev kaklus.

Kui keegi veel ei ole selle peale sattunud siis soovitan vaadata -> TeamFourStar DBZ SPOILERID
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 23, 2011 10:44    Teema: Vasta viitega

Ma arvan siiski, et ta mõtles Dragon Balli ilma z-ta.
Seal olid normaalse pikkusega madistamised, vähemalt parem kui DBZ. Ei mäleta eriti, aga ma mäletan, et DB oli palju südamlikum!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
daniel.t



Liitunud: 27 Nov 2012
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 02:38    Teema: Vasta viitega

DBZ on üks klassikuid. See võib olla kümneid aastaid vana, aga kuna fänne on nii palju, siis tuleb veebruaris 2013 välja DBZ film, mis jätkab põhimõtteliselt sealt kus anime lõppes. Ehk peale Maijin Buu fighti, see nn. 5 aastane timeskip.

Käivad juba ka kõlakad, et kui film osutub populaarseks, siis sari jätkub. Ei räägi mingisugusest dragonball Hoshist vms, vaid täitsa tõsiselt mõtlen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 23, 2013 00:20    Teema: Vasta viitega

Oi blää mis jama ma ikka noorena kirjutasin.Karlsson siis minu esimene kasutaja siin foorumis.plix plax plixid .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Jan 23, 2013 01:13    Teema: Vasta viitega

Sa tundsid selle tõttu häbi ka aastal 2008 (vt siinsamas, pisut ülal). Muidugi väga austusväärne, et sa midagi sellist patulunastusena aeg-ajalt esile tood, mina pööritan enda kirjutatud jama peale silmi ning loodan, et aeg häbiväärsed postitused oma sügavikesse matab.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Teis Veeb 05, 2013 20:42    Teema: Vasta viitega

daniel.t kirjutas:
DBZ on üks klassikuid. See võib olla kümneid aastaid vana, aga kuna fänne on nii palju, siis tuleb veebruaris 2013 välja DBZ film, mis jätkab põhimõtteliselt sealt kus anime lõppes. Ehk peale Maijin Buu fighti, see nn. 5 aastane timeskip.

Käivad juba ka kõlakad, et kui film osutub populaarseks, siis sari jätkub. Ei räägi mingisugusest dragonball Hoshist vms, vaid täitsa tõsiselt mõtlen.


Keda huvitab, siis filmi nimi on Dragon Ball Z: Battle of Gods ning Jaapani teatrites näeb seda alates 30 märtsist 2013.

http://dragonball.wikia.com/wiki/Dragon_Ball_Z:_Battle_of_Gods
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: